clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Recenze: Siemens M65 - outdoor se špuntem
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Recenze: Siemens M65 - outdoor se špuntem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cook man
pisatel
pisatel

Založen: 05. 04. 2004
Příspěvky: 267
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2004 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude nova rada x65 podporovat komunikaci pres seriovy port stejnym kabelem jak ma x55?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2004 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozrejme.Kabel bude rovnaky.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2004 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

On nebude. On už je stejný a funguje wink . Navíc dnes jsem dal na SiemensManii program Siemens Mobile Phone Manager podporující telefony řady x55 a x65.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Beruna
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2004 8:43 pm    Předmět: M65 Odpovědět s citátem

Rastr opravdu neni z nejjemnesich ale myslim ze na tom tak nesejde, celkove jde o velmi povedeny kousek a inzerovana cena 9500 je celkem vysoka, vcera jsem si prinesl z www.mshop.cz za 8310 vcetne DPH.
Návrat nahoru
Rohlik
začátečník
začátečník

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 81
Bydliště: Nové Město nad Metují

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2004 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle recenze me nadchla natolik ze zase budu setrit na nastupce MEcka. I kdyz to uz jsem chtel davno predtim.
Uz se nemuzu dockat az budou ty prvni edice pryc a ja si pockam na ty promaklejsi a levnejsi ..... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 18, 2004 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odpovím na víc dotazů najednou: odesílat e-maily pochopitelně umí, na internet se připojuje přes GPRS nebo CSD (vytáčené spojení), na testovaném vzorku nebyl ještě k dispozici český slovník T9, ale slovníky jsou ve formě souborů a v prodejní verzi jistě chybět nebude.
Bluetooth nemá...
unicode podporovaly již telefony řady x55, problém se zobrazením češtiny v emailu je způsoben nepodporováním kódování CP-1250 (středoevropské Windows).

Kabel z x55 jsem ve spojení s M65 použival jak na GPRS, tak k prohlížení systému souborů programy Siemens Data Exchange Software a SiMoCo

Odolnost telefonů byla důkladně předvedena na M65 Climatic Tour v Praze na Zličíně viz. článek http://www.mobilmania.cz/hosting/siemensmania/dir_clanky/climatictour2004.htm. Mimo nástrahy připravené přímo Siemensem, jsem byl několikrát svědkem úmyslného "upuštění" telefonu přítomnými hosty na zámkovou dlažbu bez poškození či dokonce tradičního odskočení baterie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 19, 2004 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Solindní telefon musím povědět taky uz ho mam sice ma par mušek ale ty nijak nezhoršují jeho báječné vlastnosti akorat ten kroužek na kameru mi jde blbě sundávat a jinak 150 fotek je docela cool a navic jich muže bít více to je proste super
Návrat nahoru
cook man
pisatel
pisatel

Založen: 05. 04. 2004
Příspěvky: 267
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 19, 2004 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kde jsi ho koupil? Kde je nejlevnejsi a aby to byl solidni obchod?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nero
badatel
badatel

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 127

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 19, 2004 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No kde ja jsem ho koupil od sefa :-)

No uz jsem drzitelem od patku (od vcera a jo 15 se dovazel do republiky) jinak staři telefonu je neco kolem 7 dnů Laughing a musim rici ze ma celkem rychli displey akorat ta systemova grafa by chtela predelat no ale to je jen otazka casu 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel1111
kolemjdoucí

Založen: 01. 04. 2004
Příspěvky: 8
Bydliště: brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 19, 2004 4:39 pm    Předmět: climatic tour 2004 Odpovědět s citátem

tak jsem si po delsi dobe se zajmem zase precetl Siemensmanii a jsem trochu prekvapeny z jedne veci - pane Zemane, Vas skromny a nearogantni pristup mne trochu fascinuje - aneb - co se skryva mezi radky?
jinak dobra myslenka ( Climatic Tour 2004 ), zajimavy telefon, uzitecne doplnky .......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 19, 2004 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Pavel1111: Pokud jste v článku objevil něco tajemného, čemu říkáte "mezi řádky", tak se s námi o tom podělte. Třeba i já budu překvapen, co naše čtenáře napadá při čtení našich článků Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pavel1111
kolemjdoucí

Založen: 01. 04. 2004
Příspěvky: 8
Bydliště: brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 19, 2004 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 weitless: nebot se v mobilni a PC technice pohybuji uz dost dlouho ( jeste od PDP 11/34 a EC 1033, slysel jsem i o Tesle 200 =P~ ), sice stale na platforme nokie ( a asi by jsem nyni svou 6600 za M(S)65 nevymenil ), mohu tvrdit:
a) i deti toho nekdy vedi vice nez ja ( den ma jen 24 h ), a kdyz je budu kritizovat ( a ne podporovat ), kdo na me v duchode bude pracovat? Brick wall a navic si myslim, ze mimo VIP osoby tam nebyl nikdo dalsi, takze asi je i tato sestava pro Siemens VIP, za coz ho velice chvalim !
b) zorganizovat akci tohoto rozsahu je dost obtizne ( mohu potvrdit ). musite mit padne dukazy o tech dvou soutezicich navic .... ( takze si mohu myslet, ze Vas to zlobi pro to, ze jste nevyhral M 65 ?) Hand
neboli, pokud se clovek tvari a vyjadruje jako bezchybny superman, v civilizovanych spolecnostech ( ne u nas ) byva vetsinou zvykem se vyjadrovat opatrneji .....
- jinak ta poznamka o Brne je pekna - pekny zbytek dne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 19, 2004 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2pavel1111: Možná tuším odkud vítr vane. Takže popořadě:

ad1) Nevím co jste četl za článek, ale v celém NAŠEM článku nevidím nic, co by popisovalo zákaz vstupu dětem. Pokud tam měl nějaký novinář s sebou dítě, tak je to přece zcela normální a každý si mohl přivést koho chtěl. Jestli pod fotografií, kde nějakému klučinovi třese pravicí pan Vaňko, vidíte v nápisu "dětem vstup povolen" cosi nekalého a skrytého, asi máte nějaký stihomam a hledáte ironii všude. K druhé fotografii se váže věta "odborná veřejnost??" a je zaměřena na konkrétního člověka, který se v tom zcela jistě pozná (možná už se poznal a třeba jste/jsi to Vy/Ty, nebo jeho příbuzný).

ad2) Na akci jsem bohužel nemohl přijet z pracovních důvodů, ale celý článek je popsán podle slov a dojmů našich redaktorů, kteří jí navšívili. Naše "pádné důkazy", o kterých píšete je poslední fotografie na konci článku. To jsou totiž ti postižení účastníci, kterým byly odebrány pořadová čísla pro určitě "potřebnější" a kteří se pouze ohradili a chtěli vysvětlení. Pokud jste na akci nebyl a neznáte celou skutečnost a pozadí, prosím vás abyste volil mírnější slova a jak mi píšete a radíte, psal opatrněji! Mně nemusí mrzet, že jsem nevyhrál M65, protože bych se té soutěže už ze zásady nezúčastnil. Jestli to není ovšem tak, že když tohle napíšete, tak uvažujete jako typicky český člověk co závidí a píše jak všichni kolem jsou těmi závistivci. Mně to až do přečtení Vašeho nařknutí ani nenapadlo. Asi neuvažuju jako Vy - bohudíky.

Přeji prima večer a Siemensům zdar. Nokia není téma, kterým se na SiemensManii zabýváme.
P.S. Nevidíte v tom opět mezi řádky, že Vám třeba naznačuji, že nás zase dlouho nemusíte číst? Když se totiž podívám na všechny Vaše příspěvky na našem fóru, tak jste za A) buď hodně něšťastný, nebo zaB) šlapeme Vám na kuří oko, nebo zaC) jste prostě takový věčný anonymní prudič.

Končím tuto diskusi, která není k recenzi M65 a je celá k ničemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 19, 2004 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 weitless: no , opravdu, pane kolego, myslim, ze by jsme museli trpet stihomanii 2 ( slovy dva ) ....
Navic, takoveto diskuze nikam nevedou, za tu hodinu a pul jsem si prohledl nekolik webu o siemensu a taky si pres kolegyni nechal poslat seznam vcerejsi souteze a jsem rad, ze ze mne nedelate uplneho b*bce ..
Az budete o neco starsi, mozna pochopite, ze to nebylo mysleno nijak zle. Ve svem veku by jsem k Vam mohl pristupovat jako Vy k " detem" a to by se Vam asi nelibilo . . .
A posledni informace, pokud se podivate jako adminwebsite, moje IP je skynetu ( pripadne cesnetu ci t-mobile, vsechny prispevky si opravdu nepamatuji), staci?
Me jen osobne vadi, na Vasich jinak velmi peknych a uzitecnych strankach, nektere zpusoby jednani ......
A mozna by jsem mohl i chvalit ( hlavne software ) , ale na to jsou jini.
Timto koncim tuto problematiku, pekny vecer ( at jiz na diskotece nebo u PC - zase jsem si rypl, ze ? )
p.s. - mam i S 55, takze se zase potkame ...., ale snad na jine tema ...
Návrat nahoru
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2004 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi naozaj luto,ze diskusia o recenzii M65 dospela az k takymto prispevkom,ktore s diskusiou a recenzii nemaju nic spolocne...asi ste si potreboval ulavit, co sa Vam ale z pohladu Vasho veku, o ktorom sa domnievam,ze je dost vysoky,ked sa divate na nasho admina ako na dieta , dost cudujem...ale co uz...dufam,ze nasu stranku uz dobre dlhu dobu zase nenavstivite.. Arrow
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group