clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Recenze: Siemens M65 - outdoor se špuntem
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Recenze: Siemens M65 - outdoor se špuntem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mraweneczek
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2004 6:38 pm    Předmět: No tak sem ho vyhral Odpovědět s citátem

Taxe mi ten telefon dostal do ruky. Vyhral sem ho na zlicine. Je to opravdu peknej kousek Smile....jeste ted se nemuzu vzpamatovat ze sem vyhral... ty vole ty vole. Mam radost. Kde sou oficialni stranky?
Návrat nahoru
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 21, 2004 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem celý víkend mimo, takže budu reagovat až nyní.
Akce byla fajn a těm nevěřícím potvrzuji podivný počet soutěžících, neboť na té poslední fotografii v článku http://www.mobilmania.cz/hosting/siemensmania/dir_clanky/climatictour/climatic0409.jpg s číslem 317 (odmyslete si 300 první soutěžící měl číslo 301) jsem já osobně a stal jsem se "postiženým" podivným chováním člena mezinárodního týmu Climatic Tour před kterým všichni (a to myslím doslova) stáli "v haptáku".
Jo a už jen tak na okraj, už taky něco pamatuju a pracoval jsem na EC 1010.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jerry.hadr
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 23, 2004 12:33 am    Předmět: ceska T9 Odpovědět s citátem

dnes jsem jej mel v ruce a mel ceskou T9. pise bez ahacku a carek. hura Smile
C. Budejovice - OD Dvorak.
Jinak, je to moc pekny kousek, pockam, az sleze cena a pujdu si pro nej. Muj Eric r310 uz to ma skoro za sebou. 2,5 roku tezke sluzby.
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2004 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 hanni: vazeny pane redaktore, konecne vim, co je ve Vasem podani demokracie, neboli ja ( my ) muzeme vse, ty ( vy ) nekritizuj, ty,ty,ty...
2 all: omlouvam se za odvedeni diskuze,ale ...
Návrat nahoru
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2004 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
2 hanni: vazeny pane redaktore, konecne vim, co je ve Vasem podani demokracie, neboli ja ( my ) muzeme vse, ty ( vy ) nekritizuj, ty,ty,ty...
2 all: omlouvam se za odvedeni diskuze,ale ...


Pane doktore,
pokud Radim Zeman urazil někoho, kdo je Vám blízký, tak je v pořádku, že jste se ozval, že se Vám to nelíbí. Prosím nerozehrávejme zde dál slovní tenis se vzájemným napadáním. Kolega Hanni nenapsal, kdo co může nebo nemůže. Kdyby Vám chtěl v kritice zabránit, mohl Váš příspěvek třeba vymazat (má pochopitelně moderátorská práva a je zde velmi často). Na Vaší kritiku jen reagoval svým názorem.

Pokud jde o odvedení diskuse, tak hodila by se více do diskuse právě k zmiňovanému článku o akci M65 Climatic Tour, ne k recenzi o telefonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2004 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marně přemýšlím, koho a čím jsem mohl v popisu akce Climtic Tour tak urazit, že se to panu doktorovi tolik nelíbí a pod anonymním nickem nám píše, jak jsme ti špatní. Když se ale ohradíme, tak z nás dělá usurpátory nebo diktátory?? Think d'oh!

Rád bych už ukončil tuto diskusi, která opravdu nepatří do tohoto vlákna a prosím, aby zmiňovaný pan doktor psal podobné stížnosti do svého fóra a tam pomlouval konkurenční stránky jak je mu libo. My na SiemensManii se věnujeme svým věcem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 24, 2004 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
2 hanni: vazeny pane redaktore, konecne vim, co je ve Vasem podani demokracie, neboli ja ( my ) muzeme vse, ty ( vy ) nekritizuj, ty,ty,ty...
2 all: omlouvam se za odvedeni diskuze,ale ...


Kolega Romulus napisal vsetko,nemam co dodat...ale aj tak sa Vam mozem iba cudovat...a teraz mozno budem trochu ten "demokrat" a uzatvaram tuto diskusiu, ktora nie je vobec k veci.Myslim si,ze toto nikoho z ucastnikov fora nezaujima..uzamykam topic...
OFF

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AnubiSeth
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2004 9:25 pm    Předmět: rastr Odpovědět s citátem

Mě je fuk jakej rastr má ten telefon... i kdyby měl hrubej, tak oči mam dobrý a na displej se nekoukam ze vzdálenosti 10 cm, takže je úplně jedno, že si jinde stěžujou na hrubej rastr, koukaj se na to z 10cm a to si všimnu i já každý blbosti na displeji Applause
Návrat nahoru
fantyn
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2004 11:03 pm    Předmět: siemens M65 Odpovědět s citátem

Chci si koupit tento mobil ale mam par otazek .
Podporuje M65 gočko (Eurotel GO)?
Ma češtinu ?
Děkuji za odpověd.
Návrat nahoru
Dr
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 3:23 am    Předmět: Anténí konektor Odpovědět s citátem

měl bych dotaz jak je to s konektorem na externí anténu,je mozno sehnat káblík?
Návrat nahoru
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 09, 2004 6:38 am    Předmět: Re: siemens M65 Odpovědět s citátem

fantyn napsal:
Chci si koupit tento mobil ale mam par otazek .
Podporuje M65 gočko (Eurotel GO)?
Ma češtinu ?
Děkuji za odpověd.


Podporuje a má
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
j
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 14, 2004 7:43 pm    Předmět: moje poznatky Odpovědět s citátem

Elipsoid : Hele , nevim jak ty, ale já ten mobil měl v ruce a ten displej je velice dobrý Hand

A nesouhlasim s tim že ty fotky jsou "šedivý průměr".
Sou fakt dobrý (i když sem viděl už lepší, ale po rozlišení 640x480 nemůžete chtít víc)

Tlačítka i joystick se skvěle (a pohodlně) mačkaj.

telefon je menší než na fotkách vypadá.

11s na natáčení videa věřte nebo ne docela stačí (i když by to mohlo bejt ví, ale lepší než nic Smile )
Tak to je asi všechno. Siemensu M65 třikrát...
Návrat nahoru
Neil
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2004 10:06 am    Předmět: Antenni adapter na M65 Odpovědět s citátem

Zdravim!!!Vazeni pani Redaktori,internetuji pres ME45 a bez extern.anteny ani neskrtnu..Starecek je tezce nemocny,je slepy(naveky zhasl displey Crying or Very sad ),a ceka na M65 jako na Bozi pozehnani.Uz mam stazeny od Vas program pro radu x65,dat.kabel si koupim pro radu x55(podle Vas funguje i pro x65),ale velke neznamo je ant.adapter pro M65-bez neho to totiz nepujde..Byl bych Vam velmi vdecny,kdyby jste mi poradily jak a co s tim,kde se da sehnat??Moc krat dekuji,zaryty siemensak Neil.
Návrat nahoru
Sus Scrofa
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2004 12:50 am    Předmět: Re: Shit Odpovědět s citátem

Icewind napsal:
Je to stale ten isty SIEMENS SHIT ako vsetky Siemensy Applause Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Applause

I know where is the greatest shit....... in your head.
Návrat nahoru
HAnck
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2004 2:34 am    Předmět: Programy Odpovědět s citátem

Hoj ve spolek, nevite zda je nejaky program na tvorbu pozadi na M65, uz me nebavi je delat rucne. ¨
Hanck@atlas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group