clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Funkčnost siemensmanie
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Funkčnost siemensmanie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LinS
kolemjdoucí

Založen: 26. 02. 2005
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2005 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi to nejvíce patří do tohoto threadu: Když jsem na SM, nejdříve nepřihlášen, protože mi přijde odpověď na maila, tak pokud dám odpovědět, tak se mě to automaticky nezeptá na přihlášení. Vím, není to cyhba, dá se to v administraci fóra u každé sekce fóra nastavit, jestli můžou přispívat i anonymní uživatelé. Ptám se tedy proto, proč je to tak? Čtu tady docela málo threadů v sekci SX a i tak se s tím setkávám docela často, že dotyčný napíše příspěvek anonymní, aniž by chtěl.

To by ale šlo ještě překousnout, pokud by to ale neodhlašovalo. Když se přihlásím na úvodní stránce a pak přejdu do sekce fóra, vše je zatím O.K., jakmile kliknu na fórum "SX", tak mě to odhlásí a tím pádem po opětovném přihlášení smaže všechna označení nepřečtených příspěvků Sad , což mě dost štve Mad . Zkoušel jsem to i tak, že načtu přímo odkaz na tu příslušnou odpvěď co mi přijde na mail, ale po zalogování mě to přepne do obsahu fóra a tam již nejsem opět přihlášen a tím pádem se mi zase smažou informace o nových příspěvcích.

Mám Operu 7.54, zkoušel jsem vymazat cookies, Temperary Internet Files, či použít IE, ale bezúspěšně Exclamation

Znám hodně fór na bázi phpBB, ale tento jev se projevuje POUZE u SM. Docela mě to štve, ale hlavně mrzí... Neutral
Předem MOC dík za odpověď a zabíváním se tohoto problému.

_________________
3210 Arrow 3310 Arrow 7650 Arrow 3650 Arrow 6600 Arrow SXko



LinS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Mick.
začátečník
začátečník

Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 93
Bydliště: Horšovský Týn

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2005 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Věc která mě vadí je ta že normálně přistupuji přes wap www.siemensmania.cz/pda pročítám si forum ale nemohu napsat přispěvek z mobilu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bee
pisatel
pisatel

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Žilina & B.B.

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem ci len mne ale v sekcii ikoniek menu ked dam CX65 a zobrazit vsetky naraz tak sa nic nestane... Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mas pravdu,tam je chyba... Rolling Eyes
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Mas pravdu,tam je chyba... Rolling Eyes
Ale není... Shame on you Not talking
...ale byla, díky za informaci... wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ritchieb
pisatel
pisatel

Založen: 23. 09. 2004
Příspěvky: 201
Bydliště: Červ. Kostelec (velkoměsto poblíž Trutnova :)

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LinS napsal:
Asi to nejvíce patří do tohoto threadu: Když jsem na SM, nejdříve nepřihlášen, protože mi přijde odpověď na maila, tak pokud dám odpovědět, tak se mě to automaticky nezeptá na přihlášení. Vím, není to cyhba, dá se to v administraci fóra u každé sekce fóra nastavit, jestli můžou přispívat i anonymní uživatelé. Ptám se tedy proto, proč je to tak? Čtu tady docela málo threadů v sekci SX a i tak se s tím setkávám docela často, že dotyčný napíše příspěvek anonymní, aniž by chtěl.

To by ale šlo ještě překousnout, pokud by to ale neodhlašovalo. Když se přihlásím na úvodní stránce a pak přejdu do sekce fóra, vše je zatím O.K., jakmile kliknu na fórum "SX", tak mě to odhlásí a tím pádem po opětovném přihlášení smaže všechna označení nepřečtených příspěvků Sad , což mě dost štve Mad . Zkoušel jsem to i tak, že načtu přímo odkaz na tu příslušnou odpvěď co mi přijde na mail, ale po zalogování mě to přepne do obsahu fóra a tam již nejsem opět přihlášen a tím pádem se mi zase smažou informace o nových příspěvcích.

já to dělám tak, že když zjistim že sem odlogovanej tak si otevřu nový okno, tam se lognu a v tom okně s příspěvkem dám jenom aktualizovat 8)

_________________
M55 fw91+patche->SE K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LinS napsal:
To by ale šlo ještě překousnout, pokud by to ale neodhlašovalo. Když se přihlásím na úvodní stránce a pak přejdu do sekce fóra, vše je zatím O.K., jakmile kliknu na fórum "SX", tak mě to odhlásí a tím pádem po opětovném přihlášení smaže všechna označení nepřečtených příspěvků Sad , což mě dost štve Mad . Zkoušel jsem to i tak, že načtu přímo odkaz na tu příslušnou odpvěď co mi přijde na mail, ale po zalogování mě to přepne do obsahu fóra a tam již nejsem opět přihlášen a tím pádem se mi zase smažou informace o nových příspěvcích.

Mám Operu 7.54, zkoušel jsem vymazat cookies, Temperary Internet Files, či použít IE, ale bezúspěšně Exclamation

Znám hodně fór na bázi phpBB, ale tento jev se projevuje POUZE u SM. Docela mě to štve, ale hlavně mrzí... Neutral
Předem MOC dík za odpověď a zabíváním se tohoto problému.
Přihlašuješ se na SM přes www.siemensmania.cz nebo www.siemensmania.com? Jak popisuješ svůj problém, tak to vypadá tak, že na SM chodíš buď přes .com nebo nepoužíváš doménu třetí úrovně www. V phpBB se po kliknutí na některé odkazy vloží pevná URL místo relativní a pak nesouhlasí doméná v cookies.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lepidlor
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 20. 11. 2004
Příspěvky: 816

13860.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Někdy se stane že se příspěvek nechce odeslat. Chyba Hostingu, phpbb nebo něčeho jiného. Asi je to zatížeností serveru, ne? Smile


P.S : Jedu na pár měsíční náhradě 512 kb/s
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LinS
kolemjdoucí

Založen: 26. 02. 2005
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
LinS napsal:
To by ale šlo ještě překousnout, pokud by to ale neodhlašovalo. Když se přihlásím na úvodní stránce a pak přejdu do sekce fóra, vše je zatím O.K., jakmile kliknu na fórum "SX", tak mě to odhlásí a tím pádem po opětovném přihlášení smaže všechna označení nepřečtených příspěvků Sad , což mě dost štve Mad . Zkoušel jsem to i tak, že načtu přímo odkaz na tu příslušnou odpvěď co mi přijde na mail, ale po zalogování mě to přepne do obsahu fóra a tam již nejsem opět přihlášen a tím pádem se mi zase smažou informace o nových příspěvcích.

Mám Operu 7.54, zkoušel jsem vymazat cookies, Temperary Internet Files, či použít IE, ale bezúspěšně Exclamation

Znám hodně fór na bázi phpBB, ale tento jev se projevuje POUZE u SM. Docela mě to štve, ale hlavně mrzí... Neutral
Předem MOC dík za odpověď a zabíváním se tohoto problému.
Přihlašuješ se na SM přes www.siemensmania.cz nebo www.siemensmania.com? Jak popisuješ svůj problém, tak to vypadá tak, že na SM chodíš buď přes .com nebo nepoužíváš doménu třetí úrovně www. V phpBB se po kliknutí na některé odkazy vloží pevná URL místo relativní a pak nesouhlasí doméná v cookies.

nn, přihlašuji se jen a pouze přes *.cz... Ale už jsem si zvyk, že se jen na mailu podívám jaký fóra mám nově nepřečtený a pak si je jen ručně vyhledám s přihlášením přes hlavní stránku Confused .

Co mě ale momentálně NEJVÍC ŠTVE Brick wall je to, že i když mám v threadu Pokus o vyvoj fw 15Cz - 15Sk zvoleno sledování tohoto fóra, tak mi stejnak nepřichází mail o nových příspěvcích. U tohoto threadu mi to fachá jak má, ale u tamtoho ne-e. Zkoušel jsem i dát pryč sledování a zase ho zapnout, jenže nepomohlo. Tohle už asi chyba cookies nebude Think ...

_________________
3210 Arrow 3310 Arrow 7650 Arrow 3650 Arrow 6600 Arrow SXko



LinS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
sssugi
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 1028
Bydliště: Svit

667.50 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 15, 2005 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne zasa nechcú ísť novinky na stránke kliknem na 16 nových patchov a server not found Rolling Eyes
_________________
Benq-Siemens EL71+DCA 110+Micro SD 512Mb
Siemens M65+S65+C55+DCA 510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Whitek
administrátor
administrátor

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 1015
Bydliště: Praha 8

41313.42 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 15, 2005 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me se "jen" parkrat nejde vubec dostat na SM - "Stránku nelze zobrazit"... Jinak vse OK
_________________


SM
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie | twitter @VitekJezek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam, ze se tady ty problemy ale resej, co... Confused Neutral Rolling Eyes
Návrat nahoru
milan_ruzicka
všeználek
všeználek

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 734
Bydliště: Překrásné Brno

4261.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 6:20 pm    Předmět: Pomalá SiemensMania Odpovědět s citátem

V poslední době mi jede SM strašně pomalu, hlavně když se načítaj obrázky, třeba si chci nějakej zvětšit v recenzi M75 a rychlost spadne z 4kB/s až na 500B/s a to máme připojení k netu docela rychlý okolo 2Mb/s ( 250kB/s )..
_________________
Chybama se člověk učí, škoda, že Siemens není člověk...škoda, že Siemens už není mezi námi...



CX65v50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Připravuje se stěhování SiemensManie na vlastní server. Webhosting už nám je malý... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Připravuje se stěhování SiemensManie na vlastní server. Webhosting už nám je malý... Confused


Heh a to bude kdy?? Ten nový vzhled bude hned na začátku prázdnin? Ta SM je posledni dobou strašně pomala...

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Další
Strana 4 z 35

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group