clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Zablokovanej kod pristroje...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Zablokovanej kod pristroje...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Master1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 399
Bydliště: Morava :)

230.74 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 4:31 pm    Předmět: Re: takhle to dělám já Odpovědět s citátem

Doctorw napsal:
Mně na kod přistroje funguje návod... Je to bez rozebíraní telefonu... máte 99999 možností...

Applause Applause zrovna dneska jsem si zablokoval svou SX1 a tak sem prohledaval net jestli to nejde i bez rozebrani a tohle funguje na 100% a urcite si to zaslouzi potlesk Applause A ted by se moderatori SM meli stydet ze to neni mezi navodama a clovek ktery se tohodle navodu nevsimne je nucenej rozebrat telefon Shame on you

_________________
Siemens A50->Siemens A55->CX65-Fw 50 a nějakej tuning-> SX1 music edition + S75 + Spoustu dalších Siemensů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 6:29 pm    Předmět: Zablokovaná SX1. Odpovědět s citátem

Někdy v srpnu jsem si zablokoval SX1. Čistě mojí blbostí, prostě jsem zadal 3x špatně kód přístroje. Zkusil jsem teda tenhle návod: http://www.siemensmania.cz/content.php?id=831 . Mám TORX 5, DCA-510 (sice neorigo, ale třeba fw jsem s ním přehrával už nesčetněkrát na různých siemensech), pinzetu a dokonce i kolíčky Very Happy , ale nemám stejnou základní desku jako v návodu Mad . A protože nejsem žádný elektrotechnik, abych do desky jakkoli řezal nebo pájel, obrátil jsem se na servis, kde ještě dnes mají docela slušnou nabídku dílů na siemensy, s prosbou o odblokaci. Neuspěl jsem. Vyřešil jsem to tehdy koupí jiné SX1 na aukru za cenu jen o něco vyšší, než by mohla stát případná odblokace v servisu, a přestal jsem to řešit. Dneska jsem si pročetl celý tenhle topic a narazil na návod od uživatele Doctorw. Vyzkoušel jsem ho, ale po aplikaci celého postupu na tom byla zabloklá SX1 stejně jako předtím.
K postupu:
1. Vypněte tel. a připojte ho k PC. Použil jsem DCA-510 a tel. komunikoval bez problému.
2. Spusťte program a vyberte správný com port. Jasné.
3. Kliknětě na read from Phone a počkejte až se v levém dolním rohu objeví scanning a po-té stiskněte červené tlačítko telefonu. Taky ok.
4. Klikejte na add Setting dokud se Vám nevytvoří 56 56 položek se mi tam objeví už po kroku 3.
5. Nikde nic nezašktávejte. Už po kroku 3 mám z těch 56 položek nezaškrtlých jenom asi 5.
6. Klikněte na Write to phone a a počkejte až se v levém dolním rohu objeví scanning a po-té stiskněte červené tlačítko telefonu. Ok.
7. Hotovo - Nyní si můžete zadávat kod přistroje kolikrát chcete. (kod je většinou 5ti místný, tak to máte jenom 99999 možností na vyzkoušení ). Osobně hotovo nemám.

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lenze to mas nejakych 600.000 stlaceni aby si sa dostal k tomu kódu , MMI musis pri tomtu ukone stlacit 100.000 krat co sa ani nemusi uz dozit samotna SX1 , takze neodsudzujte zase ono rozoberanie Shame on you

ja som kupil raz bloklu SX1 , prišla mi a na treti pokus sa mi podaril spravit TP s neorio servisnym kablom

_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O rozebrání vůbec nejde, SX1 bych rozebral i poslepu... jde o ten XXX Exclamation TESTPOINT Exclamation Když jsem ji zablokl, tak jsem ho podle toho návodu samozřejmě udělat zkusil, s tím že za zkoušku nic nedám, nevyšlo to a pak jsem zjistil, že mám jinou desku... zbylo mi tedy pár dalších řešení:
- servis, bazar... NEVYŠLO
- koupě jiné SX1... To jsem nakonec udělal
- koupě funkční nebloklé zákl. desky... Pokud by byla, koupím
- a dnes jsem se pokusil o řešení od Doctorwa... NEVYŠLO (víc pokusů)

EDIT: Máte někdo zkušenosti s tímto postupem?:
Doctorw napsal:
Mně na kod přistroje funguje návod, jak je na na oslik.ru,... Je to bez rozebíraní telefonu... Vlastně tím docílíte, že budete moci znovu zadávat kód přistoje kolikrat budete chtit... (Bylo by to dřív, ale mam novou desku s blbým testpointem a tak jsem nemohl využít návod co je zde na siemensmanii)
Zkuste spustit SiemensServiceProfiler... většinou 5ti místný, tak to máte jenom 99999 možností na vyzkoušeníVery Happy )

EDIT2: Na testpoint dle návodu zde: http://www.siemensmania.cz/content.php?id=831 se neptám, mám stejně jako Doctorw jinou desku.

_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
zdarsa
kolemjdoucí

Založen: 12. 10. 2010
Příspěvky: 23

127.22 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 9:50 pm    Předmět: kod sx1 Odpovědět s citátem

taky mam bloklou sx1 ale ani podle tech navodu si s tim nevim rady nenasel by se nekdo z okoli ostravy a nepomohl by mi osobne?klidne zaplatim nebo poradte diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NoviS
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 857
Bydliště: Praha
Telefon: EF81
144510.50 SMM

Příspěvky na SM: 115,-
PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli jsi reglý na aukru, můžeš si za pár šupů koupit SX1 ZDE, a použít z ní nebloklou zákl. desku...
_________________
A52 -> M65† -> SXG75† -> SK65 -> S75 -> SX1 -> SK65 + S75 -> SL75, SK65, S68, S65, EF81... prostě pořád nějaký SIEMENS Smile
->MOJE SBÍRKA<-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group