clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Firmware C-35i
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Firmware C-35i

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miroslav buttig
kolemjdoucí

Založen: 01. 05. 2005
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 7:42 pm    Předmět: Firmware C-35i Odpovědět s citátem

Někdy se stane,že při psaní SMS telefon zamrzne,tak jsem se pokusil podle návodu provést upgrade firm.Provedl jsem zálohu stávajícího a když jsem chtěl nahrát nový,probliklo hlášení,které jsem po několika pokusech zachytil Print Scr.Po přeložení jsem zjistil,že program nepracuje pod NT.Win. 98 nejdou nainstalovat,protože už mám XP-Profi.Co s tím?Poraďte!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lewa
táta fóra
táta fóra

Založen: 30. 12. 2004
Příspěvky: 1037
Bydliště: ČR -> České Budějovice

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 9:01 pm    Předmět: Re: Firmware C-35i Odpovědět s citátem

miroslav buttig napsal:
Někdy se stane,že při psaní SMS telefon zamrzne,tak jsem se pokusil podle návodu provést upgrade firm.Provedl jsem zálohu stávajícího a když jsem chtěl nahrát nový,probliklo hlášení,které jsem po několika pokusech zachytil Print Scr.Po přeložení jsem zjistil,že program nepracuje pod NT.Win. 98 nejdou nainstalovat,protože už mám XP-Profi.Co s tím?Poraďte!!!


no, jestli to chápu dobře... sestra měla tenhle foun a když jsem ho chtel updatovat, tak na XP Home to nešlo... a po netu sem nasel clanek, ze mobil je na XPecka moc starej, takze si najdi nekoho s staryma Windows a tam to udelej... Arrow Idea

_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Nakashi
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 20. 11. 2004
Příspěvky: 102
Bydliště: Hodonín

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 11:09 am    Předmět: Re: Firmware C-35i Odpovědět s citátem

miroslav buttig napsal:
Někdy se stane,že při psaní SMS telefon zamrzne,tak jsem se pokusil podle návodu provést upgrade firm.Provedl jsem zálohu stávajícího a když jsem chtěl nahrát nový,probliklo hlášení,které jsem po několika pokusech zachytil Print Scr.Po přeložení jsem zjistil,že program nepracuje pod NT.Win. 98 nejdou nainstalovat,protože už mám XP-Profi.Co s tím?Poraďte!!!


Nebo jednodužší způsob... Jestli nemáš bootovaci disketu win95, či 98 kde máš dos, tak si ji u někoho udělej, pak už stačí jenom naběhnout do biosu, dát bootovat z diskety... a vida, máš naběhlý dos. A můžeš updatovat jak vzteklý... (jen dosové programy, jako třeba winswup...)

_________________
Zahrávej si s nejlepšíma, stejně umřeš s ostatníma!

C35i, MC60, C65, S65 --> 510 (540)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haldy
pisatel
pisatel

Založen: 26. 03. 2004
Příspěvky: 278
Bydliště: Roznov p. Radh. / Brno

698.10 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2005 2:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten exe soubor se da otevrit i ve winswupu, kdyz pri otevreni zvolis vsechny soubory a jede to i ve WinXP .
_________________


Mobilní historie:
Dancall => C35i@M35i => ME45@S45i => A55,A57@C55 => C65 => M75 (všechny Patchované) => E-Ten Glofish X500 (WM6 lite)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group