clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Malé i velké otázky okolo x65/x70
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Malé i velké otázky okolo x65/x70
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 12:18 pm    Předmět: Malé i velké otázky okolo x65/x70 Odpovědět s citátem

Poslední dobou jsem si tady na SM všiml že je tu spousta zamknutých topiců jen kvůli tomu, že si jejich zakladatelé nepřešetli celé forum a mají třeba i jen nějaké drobné dotazy. Tak se v mé hlavě zrodil geniální nápad založit tento topic. Každý, kdo by měl nějaký drobný dotaz (třeba jestli ODT ruší záruku), tak by to sem napsal a bylo by mu odpovězeno. Tím bychom ušetřili práci moderátorům, kteří tak musí každodenně mazat kvanta zbytečných topiců....
Abych tedy nějak začal. Poslední dobou mě začalo hryzat svědomí jak si udělat svoje vlastní www stránky. Byl tu o tom i topic, který v závěru mého příspěvku napíšu, ale tam se radí jen jak je nakreslit. To je však poměrně jednoduché, ale můj problém byl jak je dát na net. Ve všech návodech, na které tam byly linky, se psalo: "nakopírujte na server". Nic o tom jak to udělat, aby jste se na ně mohli kouknout, protože kdybych Vám dal link na moje stránky, tak bych Vám dal vlastně link na download z mého ftp. To byl můj hlavní problém, a určitě nejsem sám. Ještě že mi poradil, jako jediný, Bondcze... Poměrně jednoduchá věc, řeknou si někteří, a vůbec se neobtěžují poradit, jak na to.. Dále mě trápí věc, jak si změnit písmo ve svém telefonu. Jde to přes IrDA? Jak to mám kam nakopírovat? Thx za odpovědi a snahu přečíst tento dlouhý příspěvek...
P.S. Možná by dokonce mohl nějaký moderátor udělat tento topic důležitým, nechce se Vám?
Linky na topicy: Internetové topicy:Tvoření stránek, WEB, Webhosting

_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card


Naposledy upravil Onecar dne po prosinec 12, 2005 7:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
vbvbvb
táta fóra
táta fóra

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 1199

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to dobre len neviem ci to pomoze. Vela ludi necita ani topic ktory je oznaceny ako dolezity. A este by museli vediet o tomto aby tu pisali A inak pismo v telefone zmenis patchom a musis mat servisny kabel
_________________
Nokia 6610i => Siemens CX65- EL71 od orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diki! Very Happy
_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano ano, mnozí nečtou ani FAQ, kde je mnoho odpovědí, vydím to jako marnou snahu, bohužel Sad
_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nohatej
kolemjdoucí

Založen: 02. 03. 2005
Příspěvky: 5
Bydliště: Rakovník

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 3:09 pm    Předmět: zásek S65 Helpnete mi nekdo prosim Odpovědět s citátem

Zdravim lidi stala se mi takova vec. Zasek se mi Upload FW S43 co mam delat? popis meho pocinani nize...
Uploadoval sem si telefon originalem FW43 svoji S65 a zaseklo se mi to na 5% tak sem to asi po hodine odpojil a skusil sem tam dat FW-W25 ale nak se nechce se mnou bavit tak sem skusil FF pres V_Klaye a zaseklo se to na dvou carkach s V_Klayem se my spoji v pohode jinak se mnou nemluvi co mam delat a jak ho obnovit? predem dik za pomoc Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JenaM
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 933
Bydliště: Praha,Geneve

5904.88 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 3:23 pm    Předmět: Re: zásek S65 Helpnete mi nekdo prosim Odpovědět s citátem

nohatej napsal:
Zdravim lidi stala se mi takova vec. Zasek se mi Upload FW S43 co mam delat? popis meho pocinani nize...
Uploadoval sem si telefon originalem FW43 svoji S65 a zaseklo se mi to na 5% tak sem to asi po hodine odpojil a skusil sem tam dat FW-W25 ale nak se nechce se mnou bavit tak sem skusil FF pres V_Klaye a zaseklo se to na dvou carkach s V_Klayem se my spoji v pohode jinak se mnou nemluvi co mam delat a jak ho obnovit? predem dik za pomoc Pray
Pribliz to trochu...muzes zapnout telefon? uz si zkousel FF pres X65 Flasher ?
_________________
Hledat, Zálohovat, at neprijdete o zaruku jako ja!!!!

CX65-FW43ofic.+patche (40 graf+ syst.)_CX65_MRTVEJ



CX75 FW12_DCA-510_par patchu by to lepe slapalo a MMC 512MB Kingston_aplikace nezbytne k zivotu:Gibo SMS,Slovniky UTISOFT,JimmICQ,ReadManiac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
nohatej
kolemjdoucí

Založen: 02. 03. 2005
Příspěvky: 5
Bydliště: Rakovník

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nene telefon zapnout nemuzu ale V_Klay kdyz me pozada o stisk cerveneho tlacitka tak to reaguje ale telefon pustit nejde ten fulflasher se mi zasekne na scaning
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno,zkusíme to,dáme tomu šanci.Tak tedy jako oznámení?
_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny_morte
badatel
badatel

Založen: 29. 04. 2005
Příspěvky: 100

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaky je asi nejlepsi ICQ klient??????
ja sem mel mobICQ ale to mi hlasi nejakou chybu...stejne si myslim ze je to good program akorat ja ho neumim nastavit.... Sad Sad Sad Sad Sad

_________________
Siemens c65

DCA-510

fw 43 CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yurii
všeználek
všeználek

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 679
Bydliště: Praha (CZ)

3360.44 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 6:06 pm    Předmět: Re: Malé i velké otázky okolo mobilů a ostatních věcí... Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
Poslední dobou jsem si tady na SM všiml že je tu spousta zamknutých topiců jen kvůli tomu, že si jejich zakladatelé nepřešetli celé forum a mají třeba i jen nějaké drobné dotazy. Tak se v mé hlavě zrodil geniální nápad založit tento topic. Každý, kdo by měl nějaký drobný dotaz (třeba jestli ODT ruší záruku), tak by to sem napsal a bylo by mu odpovězeno. Tím bychom ušetřili práci moderátorům, kteří tak musí každodenně mazat kvanta zbytečných topiců....
Abych tedy nějak začal. Poslední dobou mě začalo hryzat svědomí jak si udělat svoje vlastní www stránky. Byl tu o tom i topic, který v závěru mého příspěvku napíšu, ale tam se radí jen jak je nakreslit. To je však poměrně jednoduché, ale můj problém byl jak je dát na net. Ve všech návodech, na které tam byly linky, se psalo: "nakopírujte na server". Nic o tom jak to udělat, aby jste se na ně mohli kouknout, protože kdybych Vám dal link na moje stránky, tak bych Vám dal vlastně link na download z mého ftp. To byl můj hlavní problém, a určitě nejsem sám. Ještě že mi poradil, jako jediný, Bondcze... Poměrně jednoduchá věc, řeknou si někteří, a vůbec se neobtěžují poradit, jak na to.. Dále mě trápí věc, jak si změnit písmo ve svém telefonu. Jde to přes IrDA? Jak to mám kam nakopírovat? Thx za odpovědi a snahu přečíst tento dlouhý příspěvek...
P.S. Možná by dokonce mohl nějaký moderátor udělat tento topic důležitým, nechce se Vám?
Linky na topicy: Internetové topicy:Tvoření stránek, WEB, Webhosting


No jedná se sice o šlechetný počin, ale nevim jestli to pomůže, to fórum je totiž tak obrovský, že kdyby ho nekdo měl celý přečíst zabralo by to celý letní prázdniny a kdž zkusíš vyhledávat tak se najde hromada topiců který s vyhledávanym výrazem maj společnou třeba jenom jednu zmínku a tu hledat uvnitř topicu kterej má 25 stránek je fakt o mozek...
Holt PhPBB by ještě chtěli trošku vymakat vyhledávání.
A kdyby někdo chtěl dodat ,že prostě neumim hledat, tak ať mi napíše jak to mam dělat rád se něco přiučim Very Happy Dancing

_________________
C10--CT65->C(SL)65--S75--S75--S75(fialová)
Teď už jen nokie E-series E50--E51--E52

MAOrh:"co jde zku*vit taky musi jit i napravit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Darklord45
pisatel
pisatel

Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 294
Bydliště: Slovensko, okres PO, J9 KE

670.04 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám CX65 s FW16 (v orangei na paušal asi 3 dni pred založenim profilu) a keď pozriem na http://www.siemensmania.cz/content.php?id=184 tak ja mám pri nastaveniach kamery iba:štand. názov obr.:<Dátun> <Čas>
Doba záznamu:
Je tu MMS kompaktib. alebo Maximum

_________________
CX65 fw16 by Orange -> fw50 -> 14,75MB+patche -> fw16 by orange - kvôli záruke (išiel mame)

S65 fw25 by Orange -> fw50 -> fw58 -> masterpatch+patche -> išiel mame :-(

K800i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

johny_morte napsal:
Jaky je asi nejlepsi ICQ klient??????
ja sem mel mobICQ ale to mi hlasi nejakou chybu...stejne si myslim ze je to good program akorat ja ho neumim nastavit.... Sad Sad Sad Sad Sad


Používej Jimm.Jednoduchej na ovládání i na nastavení a hlavně je to originál ICQ pro telefony,žádná napodobenina.

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oookoook
veterán
veterán

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 1813
Bydliště: Brno

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
johny_morte napsal:
Jaky je asi nejlepsi ICQ klient??????
ja sem mel mobICQ ale to mi hlasi nejakou chybu...stejne si myslim ze je to good program akorat ja ho neumim nastavit.... Sad Sad Sad Sad Sad


Používej Jimm.Jednoduchej na ovládání i na nastavení a hlavně je to originál ICQ pro telefony,žádná napodobenina.

Ale ma velkej traffic... Navic je tam napsano "Not affilated with ICQ inc.", coz myslim, znamena, ze to nema nic spolecnyho s puvodnim tvurcem programu... A ma to stranky na sourceforge.net... Takze opensource... Muzes zkusit colibry, ale to neni primoc icq, ale jabber. To by ale nemuselo vadit. podivej na navod: http://forum.www.siemensmania.cz/content.php?id=375

_________________
Oook Oook!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oookoook napsal:
jamaica napsal:
johny_morte napsal:
Jaky je asi nejlepsi ICQ klient??????
ja sem mel mobICQ ale to mi hlasi nejakou chybu...stejne si myslim ze je to good program akorat ja ho neumim nastavit.... Sad Sad Sad Sad Sad


Používej Jimm.Jednoduchej na ovládání i na nastavení a hlavně je to originál ICQ pro telefony,žádná napodobenina.

Ale ma velkej traffic... Navic je tam napsano "Not affilated with ICQ inc.", coz myslim, znamena, ze to nema nic spolecnyho s puvodnim tvurcem programu... A ma to stranky na sourceforge.net... Takze opensource... Muzes zkusit colibry, ale to neni primoc icq, ale jabber. To by ale nemuselo vadit. podivej na navod: http://forum.www.siemensmania.cz/content.php?id=375


To je tam napsaný kvuli licenci na ICQ,ale je to vyvíjeno jako original ICQ pro mobil.a ten trafic je sice větší,ale tak o 40% a to možná.Jimm je bez problémů a snadno nastavitelnej a spolehlivější než si importovat a přesouvat kontakty.A u jimma ve verzi 0.4 už si děláš správu kontaktů přímo z mobilu wink

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny_morte
badatel
badatel

Založen: 29. 04. 2005
Příspěvky: 100

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co vsechno potrebuju mit nastaveny aby mi to slapalo bez problemu- jen wap??? Question Question Crying or Very sad
_________________
Siemens c65

DCA-510

fw 43 CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 75, 76, 77  Další
Strana 1 z 77

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group