clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - chyba ve firmwaru M75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

chyba ve firmwaru M75

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
abtris
kolemjdoucí

Založen: 19. 07. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2005 6:45 pm    Předmět: chyba ve firmwaru M75 Odpovědět s citátem

Mam cerstvou M75, objevil jsem ze pravidelne zasekne a prestane castecne fungovat, pokud zopakuju tyto operace:
-> Adresar -> Skupiny -> vyberu skupinu s kontakty -> dam vyhledat podle nektereho pismena (nekdy se zasekne) a nebo potom dam joystick dolu/nahoru pro pohyb ci jine operace a to zastuhne vzdy.

Nekdy funguje vypnuti, nekdy jsem musel vyndat baterii, vsechno dlouho trva, vypada ze se tam neco zacykli nebo zatuhne. Testoval jsem to na 2ks M75.

Ma nekdo podobnou zkusenost ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2005 7:11 pm    Předmět: Re: chyba ve firmwaru M75 Odpovědět s citátem

abtris napsal:
Mam cerstvou M75, objevil jsem ze pravidelne zasekne a prestane castecne fungovat, pokud zopakuju tyto operace:
-> Adresar -> Skupiny -> vyberu skupinu s kontakty -> dam vyhledat podle nektereho pismena (nekdy se zasekne) a nebo potom dam joystick dolu/nahoru pro pohyb ci jine operace a to zastuhne vzdy.

Nekdy funguje vypnuti, nekdy jsem musel vyndat baterii, vsechno dlouho trva, vypada ze se tam neco zacykli nebo zatuhne. Testoval jsem to na 2ks M75.

Ma nekdo podobnou zkusenost ?


Mně to nedělá. Nemám teda lidi ve skupinách, jsou jenom v položce "Žádná skupina".
Mám FW 05...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abtris
kolemjdoucí

Založen: 19. 07. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2005 8:34 pm    Předmět: Re: chyba ve firmwaru M75 Odpovědět s citátem

Jarous1 napsal:


Mně to nedělá. Nemám teda lidi ve skupinách, jsou jenom v položce "Žádná skupina".
Mám FW 05...


no to nebude delat, musis si je dat do ostatnich skupin, s touhle problemy nejsou to je ten normalni rezim, ale na ty skupiny to asi nejak netestovali, mam taky 5 firmware (cz).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terrynek
(člen klubu SM)
začátečník
(člen klubu SM)<br>začátečník

Založen: 10. 10. 2004
Příspěvky: 34
Bydliště: Olomouc

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2005 4:58 am    Předmět: Re: chyba ve firmwaru M75 Odpovědět s citátem

abtris napsal:
Mam cerstvou M75, objevil jsem ze pravidelne zasekne a prestane castecne fungovat, pokud zopakuju tyto operace:
-> Adresar -> Skupiny -> vyberu skupinu s kontakty -> dam vyhledat podle nektereho pismena (nekdy se zasekne) a nebo potom dam joystick dolu/nahoru pro pohyb ci jine operace a to zastuhne vzdy.

Nekdy funguje vypnuti, nekdy jsem musel vyndat baterii, vsechno dlouho trva, vypada ze se tam neco zacykli nebo zatuhne. Testoval jsem to na 2ks M75.

Ma nekdo podobnou zkusenost ?


S těma kontaktama mi to taky dělá, jinak je všechno ok ... Smile

Snad to vyřeší novej soft:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
yGor
začátečník
začátečník

Založen: 28. 06. 2004
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2005 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo me to taky dela, vzdycky to pak jde dostat na tu hlavni obrazovku ale pak nefunguje ani menu ani seznam a ani to nejde uplne vypnout a kdyz vytocim naky cislo tak se stejne nikam nedovolam, doufam ze uz brzo bude novej firmware.
_________________
Nokia 5110 -> Ericsson R310s -> opět Blokia 5110 -> Siemens m55 -> Siemens m65 -> !!!! hajzlovee me okradli a sebrali mi moji milovanou m65ku a nenechali mi ani simkartu!!!! -> Siemens m35 -> Siemens m75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terrynek
(člen klubu SM)
začátečník
(člen klubu SM)<br>začátečník

Založen: 10. 10. 2004
Příspěvky: 34
Bydliště: Olomouc

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2005 1:52 pm    Předmět: :) Odpovědět s citátem

No, je tu více problému ... :

1) Seká se v seznamu (ve skupinách)
2) zkracuje smsky při psaní sms ... Smile

Ale jinak je to ok ... Smile

Snad tohle opravý nový fireware Smile Určitě ano

_________________
My Phone : Siemens M65 > Siemens M75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2005 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle dela i moje CX65...
Návrat nahoru
Bob.Master
kolemjdoucí

Založen: 24. 07. 2005
Příspěvky: 22

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2005 7:48 pm    Předmět: OMYL!!! Odpovědět s citátem

Nechte jsem si vymazal misto mmc karty celou pamet telefonu(format) tak mi ted nejde T9. Nevite nekdo kde ji mam sehnat a jak ji dostat zpatky? Potreboval bych taky download asistenta a photo editor. DIIIIK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2005 7:57 pm    Předmět: Re: OMYL!!! Odpovědět s citátem

Bob.Master napsal:
Nechte jsem si vymazal misto mmc karty celou pamet telefonu(format) tak mi ted nejde T9. Nevite nekdo kde ji mam sehnat a jak ji dostat zpatky? Potreboval bych taky download asistenta a photo editor. DIIIIK.


T9 asi jen od někoho tady z fora protože tady na SM jeji zaloha neni wink

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2005 10:29 pm    Předmět: Re: OMYL!!! Odpovědět s citátem

Bob.Master napsal:
Nechte jsem si vymazal misto mmc karty celou pamet telefonu(format) tak mi ted nejde T9. Nevite nekdo kde ji mam sehnat a jak ji dostat zpatky? Potreboval bych taky download asistenta a photo editor. DIIIIK.


Mám to na disku, mohu poslat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bob.Master
kolemjdoucí

Založen: 24. 07. 2005
Příspěvky: 22

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 4:05 pm    Předmět: Menu ikony m75 Odpovědět s citátem

Nemate tu nekdo zkusenost se zmenou menu ikon u M75? Cetl jsem nekde ze jsou ux65 ve slozce Config/japp/FlexMenu/ ale flexmenu jsem nenasel. V Config/japp je jen jedini soubor ktery se po smazani stale obevuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Terrynek
(člen klubu SM)
začátečník
(člen klubu SM)<br>začátečník

Založen: 10. 10. 2004
Příspěvky: 34
Bydliště: Olomouc

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 5:24 pm    Předmět: Re: Menu ikony m75 Odpovědět s citátem

Bob.Master napsal:
Nemate tu nekdo zkusenost se zmenou menu ikon u M75? Cetl jsem nekde ze jsou ux65 ve slozce Config/japp/FlexMenu/ ale flexmenu jsem nenasel. V Config/japp je jen jedini soubor ktery se po smazani stale obevuje.


Už jsem Ti to napsal ... Smile

_________________
My Phone : Siemens M65 > Siemens M75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Bob.Master
kolemjdoucí

Založen: 24. 07. 2005
Příspěvky: 22

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 5:26 pm    Předmět: Re: OMYL!!! Odpovědět s citátem

Mám to na disku, mohu poslat...[/quote]


Jarousi1 muzes mi prosim poslat na Bob.Master@seznam.cz tu zalohu pro m75.dik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group