clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - kolik za ICQ pres mobil?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

kolik za ICQ pres mobil?

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zodiak
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2004 4:49 pm    Předmět: kolik za ICQ pres mobil? Odpovědět s citátem

dobry den,

pisete ze jde pres tento telefon jde posilat zpravy pres ICQ, zajimalo by me kolik stoji poslani jedne takove zpravy nebo jak to je. Jsem v tomdle zacatecnik prosim o vysvetleni.

Dekuji
Návrat nahoru
xmoskyt
badatel
badatel

Založen: 18. 06. 2004
Příspěvky: 153

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 21, 2004 7:03 am    Předmět: ICQ Odpovědět s citátem

rekl bych, ze to bylo mysleny tak, ze si do mobilu stahnes Java aplikaci a pomoci treba GPRS se pripojis a pak posilas.. a pak bude zalezet na tvem tarifu a na tom kolik toho napises
_________________
Siemens C35i rulezz Smile FW1804 + patche

-> Siemens S65 fw. 25 + patche

-> fw. 43 + super grafika Inspired By Grafic + 20 patchu (a rozhodne to neni konec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 21, 2004 10:47 pm    Předmět: Re: ICQ Odpovědět s citátem

xmoskyt napsal:
rekl bych, ze to bylo mysleny tak, ze si do mobilu stahnes Java aplikaci a pomoci treba GPRS se pripojis a pak posilas.. a pak bude zalezet na tvem tarifu a na tom kolik toho napises


aha takze kdyz si treba obednam ET data nonstop tak to muzu pouzivat porad i treba ve meste? Nebo to data nonstop muzu pouzivat jenom jako pripojeni pres pc? Moc se vtom nevyznam tak me nekamenujte :-)
Návrat nahoru
xmoskyt
badatel
badatel

Založen: 18. 06. 2004
Příspěvky: 153

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 22, 2004 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud se budes pripojovat z mobilniho telefonu, tak v tom nevidim problem. ale chtelo by to se zeptat nekoho, kdo s tim ma vic zkusenosti. me osobne se zda DataNonstop docela luxus kvuli ICQ:) mam dojem ze jsem nekde cetl, ze ty data co se odesilaji maji minimalni velikost a ze na to staci i obycejny tarif s GPRS a stejne neplatis moc

nevim jiste, ale myslim si ze s tim tarifem je pak uz jedno jak a kde se pripojujes

_________________
Siemens C35i rulezz Smile FW1804 + patche

-> Siemens S65 fw. 25 + patche

-> fw. 43 + super grafika Inspired By Grafic + 20 patchu (a rozhodne to neni konec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 22, 2004 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo,jo...já mám DataNonstopo a ICQ můžeš normálně používat.Je to přes GPRS,takže to je v pohodě.Kdysi jsem měl i program kde by i MSN Messenger,ICQ,Yahoo Messenger....teď už nevím jak se jmenoval... Sad
Návrat nahoru
xmoskyt
badatel
badatel

Založen: 18. 06. 2004
Příspěvky: 153

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 22, 2004 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to bylo neco jako trillian nebo jak se to jmenuje.. a mels to v Jave v mobilu?
_________________
Siemens C35i rulezz Smile FW1804 + patche

-> Siemens S65 fw. 25 + patche

-> fw. 43 + super grafika Inspired By Grafic + 20 patchu (a rozhodne to neni konec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 22, 2004 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Jo,jo...já mám DataNonstopo a ICQ můžeš normálně používat.Je to přes GPRS,takže to je v pohodě.Kdysi jsem měl i program kde by i MSN Messenger,ICQ,Yahoo Messenger....teď už nevím jak se jmenoval... Sad


tak to je supr dikes chlapi!
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group