clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Prosím zadejte KÓD PŘÍSTROJE!!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Prosím zadejte KÓD PŘÍSTROJE!!!

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Odblokování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
liquidwolf
kolemjdoucí

Založen: 15. 04. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 16, 2005 4:55 pm    Předmět: Prosím zadejte KÓD PŘÍSTROJE!!! Odpovědět s citátem

Mam siemens SX1 a nastavil sem si tam, aby se mi zobrazovala hlaska pri zapnuti mobilu zadejte kod pristroje, ale pred tim sem mel nokiu a vse bylo v poradku. Zadal jsem 12345 a slo to, ale ted kdyz mam SX1 zadavam cokoliv a nezobrazi se mi nic na podtvrzeni!!! Co s tim mam delat??? "POZOR" telefon neni zablokovany. Este ani jedno sem nezadal spatne kod (bo nevim ani jak)!!! Brick wall

Pomozte prosim

_________________
Need help with my sx1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 16, 2005 5:01 pm    Předmět: Re: Prosím zadejte KÓD PŘÍSTROJE!!! Odpovědět s citátem

liquidwolf napsal:
Mam siemens SX1 a nastavil sem si tam, aby se mi zobrazovala hlaska pri zapnuti mobilu zadejte kod pristroje, ale pred tim sem mel nokiu a vse bylo v poradku. Zadal jsem 12345 a slo to, ale ted kdyz mam SX1 zadavam cokoliv a nezobrazi se mi nic na podtvrzeni!!! Co s tim mam delat??? "POZOR" telefon neni zablokovany. Este ani jedno sem nezadal spatne kod (bo nevim ani jak)!!! Brick wall

Pomozte prosim
Skusal si kontextove tlacidla a zeleny telefon?
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
liquidwolf
kolemjdoucí

Založen: 15. 04. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 18, 2005 8:58 am    Předmět: SX1 problem Odpovědět s citátem

Co to jsou kontextova tlacitka??? A telefonem nic podtvrzovat nemuzu, protoze mi to hned hodi hlasku. Mozna jenom tisnova volani!!
_________________
Need help with my sx1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
havros
badatel
badatel

Založen: 01. 10. 2004
Příspěvky: 188
Bydliště: Litoměřice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 19, 2005 5:30 pm    Předmět: RADA Odpovědět s citátem

Ten bezpečnostní kód sis dal na začátku, když jsi ho zadával poprvé. Jestli ho nevíš tak to má smůlu. Hand
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
egro
badatel
badatel

Založen: 04. 03. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Piestany,Slovakia

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2005 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyskusaj zadat kod telefonu a potom stlacit # (mriezku).
_________________
Ericsson A2628 -> Siemens C25 -> Siemens C45 -> Siemend MC60 fw.10 3,5MB + patche -> Siemens CXT65 (fw.16>50) 30 servisnych + kopec grafickych patchov Smile

DCA 510 (prerobeny z DCA500)

Eurotel SK>T-Mobile SK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
HDS
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 28. 12. 2004
Příspěvky: 394
Bydliště: OPawa

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 17, 2005 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kontextova tlacitka? Tim asi byl asi mysle trojhmat :-) tj*+#+cervene tlacidlo tj restart SExyoneho. to TI bohuzel nepomuze..
Jedina moznost jaxe dostat dovnitr je hodit to do servisu :-) u siemense te to bude stat cca 600,- jine i 400,- ten kod telefonu je MASTERCODE, ktery se generuje specialne pro kazdy telefon zvlast podle IMEIe :-) Je to bohuze trochu uchylne koupis telefon a nedostanes vsechny kody... To je jako gdybys koupil simku a nedostal PUK :-) no a nebo muzes sehnat nekoho gdo MASTERKODY generuje. zadarmo to vetsinou neni to delal jen ZDOB na mobiles.org? tusim ale uz ne protoze tam vetsina lidi necetla pravidla ktere si urcoval.... takze servis. predem doporucuju vyridit siemensgold class kartu. bude to MNOHEM! rychlejsi.. btw staci hledat ve foru SX1 :-) tam je tohodle asi 10 temat.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Odblokování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group