clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Rozsirenie disku A u M55 FW10 na 3,6MB!!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Rozsirenie disku A u M55 FW10 na 3,6MB!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Patche
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 19, 2005 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam original M55 z twistu.... odstranim T-mobile nahraju zvetseni pameti... a kdyz mobil zapnu... rozsviti se, a zhasne... to je vse co udela... a jsem v prdeli! Co s tim???? a delam to presne podkle navodu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Mr.Ferda
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 211
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WarCharlie napsal:
Mam original M55 z twistu.... odstranim T-mobile nahraju zvetseni pameti... a kdyz mobil zapnu... rozsviti se, a zhasne... to je vse co udela... a jsem v prdeli! Co s tim???? a delam to presne podkle navodu..


Nahrej si tam spet zalohu FullFlash co jsi si urcite udelal. a znova pojede. to ale nevyresi tvuj problem se zvetsenim.

Po odstranen reklamy a aplikaci Patch na zvetseni pameti musis po zapnuti mobilu asi 2 minuty pockat. Display po tu dobu sviti modre. a po celou dobu na to NESAHAT. Formatuje se totiz uvolnena pamet. Telefon se po ukonceni formatovani zapne sam.

NEPOUZIVAT UVODNI A UKONCOVACI ANIMACI !!!

_________________
Přeji hezký a úspěšný den.



S6/S10A/S25/S+M+C35/SL45->SL45i/S+M55/C62/S65/SX1 az nouze N3650, N6600, a ted N70. Radu z nich pouzivam dodnes.

Navic ted trápim bratrovu M65+N70, N7710, MDA Vario, K750i. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2005 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr.Ferda napsal:
WarCharlie napsal:
Mam original M55 z twistu.... odstranim T-mobile nahraju zvetseni pameti... a kdyz mobil zapnu... rozsviti se, a zhasne... to je vse co udela... a jsem v prdeli! Co s tim???? a delam to presne podkle navodu..


Nahrej si tam spet zalohu FullFlash co jsi si urcite udelal. a znova pojede. to ale nevyresi tvuj problem se zvetsenim.

Po odstranen reklamy a aplikaci Patch na zvetseni pameti musis po zapnuti mobilu asi 2 minuty pockat. Display po tu dobu sviti modre. a po celou dobu na to NESAHAT. Formatuje se totiz uvolnena pamet. Telefon se po ukonceni formatovani zapne sam.

NEPOUZIVAT UVODNI A UKONCOVACI ANIMACI !!!

Ja to tak udelal. odstranil jsem z cisteho fullflashe T-mobile reklamy... aplikoval pustil.. a ja wim jak vypada mobil kdyz se formatuje.... sviti modre... a potom se tam objevi spousteci animace... ale me se ten mobil rozsviti a zase zhasne jak kdyby byl mrtvy.... ale kdyz prehraju flash tak zas jede... zas az takova lama nejsem.. ale newim... ja ti kdyztak poslu svuj fullflash... tak si ho tam dej a muzes to zkusit jestli chces..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Mr.Ferda
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 211
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WarCharlie napsal:
Ja to tak udelal. odstranil jsem z cisteho fullflashe T-mobile reklamy... aplikoval pustil.. a ja wim jak vypada mobil kdyz se formatuje.... sviti modre... a potom se tam objevi spousteci animace... ale me se ten mobil rozsviti a zase zhasne jak kdyby byl mrtvy.... ale kdyz prehraju flash tak zas jede... zas az takova lama nejsem.. ale newim... ja ti kdyztak poslu svuj fullflash... tak si ho tam dej a muzes to zkusit jestli chces..


Obavam se ze ted jak uz mi zkoncila nemocenska na to nenajdu tolik volneho casu. Crying or Very sad Jinak bych to zkusil.

Nemuze byt problem s IMEI a UNLOCK?

_________________
Přeji hezký a úspěšný den.



S6/S10A/S25/S+M+C35/SL45->SL45i/S+M55/C62/S65/SX1 az nouze N3650, N6600, a ted N70. Radu z nich pouzivam dodnes.

Navic ted trápim bratrovu M65+N70, N7710, MDA Vario, K750i. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 23, 2005 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nn v tom to nebylo... ale ja to kaslal.... hodil jsem si tam fw11 a patch na 3,6mb a ziju...
Návrat nahoru
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2005 8:32 pm    Předmět: Kleklý mobil Odpovědět s citátem

Mam mensi dotaz..... dal jsem si tento patch na muj mobil... na originalni fullflash.... odstranil reklamy... aplikoval patch... a howno... mobil v prdeli Crying or Very sad .... nejde pusti ani se nerozviti aby se formatoval... nereaguje ani kdyz pustim nejaky programek tak jako ze bych zmacknul cervene tlacitko aby nabehl ale ani to ne... baterku jsem tkousel vymenit nic..... nemuzete mi pls nekdo napsat co se mi posralo???? prosiiiiiiimmmmm............. a kolik by pripadne stala oprava asi tak???? prosimm..... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Mr.Ferda
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 211
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 7:42 pm    Předmět: Re: Kleklý mobil Odpovědět s citátem

WarCharlie napsal:
Mam mensi dotaz..... dal jsem si tento patch na muj mobil... na originalni fullflash.... odstranil reklamy... aplikoval patch... a howno... mobil v prdeli Crying or Very sad .... nejde pusti ani se nerozviti aby se formatoval... nereaguje ani kdyz pustim nejaky programek tak jako ze bych zmacknul cervene tlacitko aby nabehl ale ani to ne... baterku jsem tkousel vymenit nic..... nemuzete mi pls nekdo napsat co se mi posralo???? prosiiiiiiimmmmm............. a kolik by pripadne stala oprava asi tak???? prosimm..... Crying or Very sad


servis at to pichnou tusim na Martecha nebo neco obdobneho a naladujou tam znova cistu FW. Hada cenu tak kolem 300,- ale to muze byt dle regionu ruzne

_________________
Přeji hezký a úspěšný den.



S6/S10A/S25/S+M+C35/SL45->SL45i/S+M55/C62/S65/SX1 az nouze N3650, N6600, a ted N70. Radu z nich pouzivam dodnes.

Navic ted trápim bratrovu M65+N70, N7710, MDA Vario, K750i. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 7:47 pm    Předmět: Re: Kleklý mobil Odpovědět s citátem

Mr.Ferda napsal:
WarCharlie napsal:
Mam mensi dotaz..... dal jsem si tento patch na muj mobil... na originalni fullflash.... odstranil reklamy... aplikoval patch... a howno... mobil v prdeli Crying or Very sad .... nejde pusti ani se nerozviti aby se formatoval... nereaguje ani kdyz pustim nejaky programek tak jako ze bych zmacknul cervene tlacitko aby nabehl ale ani to ne... baterku jsem tkousel vymenit nic..... nemuzete mi pls nekdo napsat co se mi posralo???? prosiiiiiiimmmmm............. a kolik by pripadne stala oprava asi tak???? prosimm..... Crying or Very sad


servis at to pichnou tusim na Martecha nebo neco obdobneho a naladujou tam znova cistu FW. Hada cenu tak kolem 300,- ale to muze byt dle regionu ruzne


Ne uz to mam... pouzil jsem postup pro Umrtvene mobily... a vse zas jede jak ma byt... ale diky za ochotu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2005 6:57 pm    Předmět: java Odpovědět s citátem

lidi... potreboval bych pomoc.... sice se to sem nehodi ale neni nejaky postup aby sli na m55 poustet hry z Nokie... pls..... vzdy mi to napise jen
Unable to load class com/nokia/mid/ui/FullCanvas pls potrebuju pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Maceman
pisatel
pisatel

Založen: 05. 11. 2005
Příspěvky: 230
Bydliště: doma
Telefon: 736735877
687.40 SMM
PříspěvekZaslal: ne duben 09, 2006 6:03 pm    Předmět: píp a chcíp M55 Odpovědět s citátem

nahral jsem si tuningivý FF na M55,podle navodu jsem si tam nahral cesky LGP jazyk,potom jsem ho odblokoval a kdyz jsem ho zapnul tak udelal pip a chcip,poradte kde jsem udelal chybu??
_________________

HTC Desire

SE P990i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Patche Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group