clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens FE75 živě!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens FE75 živě!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 -> Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cooler5
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 03. 2005
Příspěvky: 559

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

des a hrúza.Vydám sa ku konkurencii,ale najprv vyšťavím poriadne Moju zlatú CX65. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
[travolta]
kolemjdoucí

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 29

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 5:57 pm    Předmět: Buuuu Odpovědět s citátem

kofik napsal:
Fakt hruza. d'oh!
..Asi se Siemensem bohuzel opravdu skoncim... Brick wall

Přesně tak, sice ovládání siemensů je nejlepší, ale řada 75 už mi opravdu nic neříká.. Think, sice sem mel Siemensy uz 3, ale asi opravdu prejdu k SE Crying or Very sad

_________________


go to> S65 FanSite http://s65.1site.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
martin.skala
badatel
badatel

Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 127

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak konec u Simenese u mě nehrozí!!! Shame on you Shame on you Shame on you
i když mě sklamali Crying or Very sad

_________________
C35i -> MT50 -> CX65 + DCA-510 -> S75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, nezabudajte ze je to iba prototyp! Jeho vzhlad a funkcie mozu byt v konecnej verzii uplne ine!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhled bude zřejmě stejný. Funkce můžou být jiné a rozhodně to menu co je na fotkách není úplné. Ale já věřím, že tak jako reálu vypadá dobře M75, bude i dobře vypadat S75.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
weasel
pisatel
pisatel

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 248
Bydliště: Rousínov

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 01, 2005 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od Siemensu neuteču snad nikdy, ale pokud si budu kupovat novej, tak už jedině s OS, ale novější než SX1..vidím to na SXG75, ale počkám si, až ji budu moct pořádně ozkoušet..jinak FE75..nooo..nevím nevím..čekal jsem už nějakou bombu, ale ta se jaksi neděje Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuro
kolemjdoucí

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 12:09 am    Předmět: Neviem neviem. Odpovědět s citátem

No asi ma ukamenujete, ale ja tomu stale az tak presvedcivo neverim... preco ste neofotili ten mobil aj "zosikma"?
Je to fotene na nejakom sterilnom stole a tych reci okolo toho...
A vsade takmer identicky obraz lampy (?) v pravom hornom rohu displeja...
A preco ked sa v amerike bezne (?) predava, preco prinesiete prve fotky prave vy? Nieco mi tu unika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 6:18 am    Předmět: Re: Neviem neviem. Odpovědět s citátem

Nuro napsal:
No asi ma ukamenujete, ale ja tomu stale az tak presvedcivo neverim... preco ste neofotili ten mobil aj "zosikma"?
Je to fotene na nejakom sterilnom stole a tych reci okolo toho...
A vsade takmer identicky obraz lampy (?) v pravom hornom rohu displeja...
A preco ked sa v amerike bezne (?) predava, preco prinesiete prve fotky prave vy? Nieco mi tu unika.
V americe se neprodává, je to jen prototyp. S názvem FE75 se nikdy nebude vyrábět. Je to jen pracovní název pro S75. Pokud jde o fotky, věř, že kdyby jsme ho měli přímo v redakci, udělali bysme pořádnou fotogalerii. Takhle musíme vzít za vděk tím, co je. A ty fotky jsou skutečné. Přibližně do měsíce bude S75 oficiálně představena. Pak uvidíš... Hand
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 6:33 am    Předmět: Re: Neviem neviem. Odpovědět s citátem

Nuro napsal:
No asi ma ukamenujete, ale ja tomu stale az tak presvedcivo neverim... preco ste neofotili ten mobil aj "zosikma"?
Je to fotene na nejakom sterilnom stole a tych reci okolo toho...
A vsade takmer identicky obraz lampy (?) v pravom hornom rohu displeja...
A preco ked sa v amerike bezne (?) predava, preco prinesiete prve fotky prave vy? Nieco mi tu unika.


A ty si myslíš, že je to vyrobené ze dřeva a nastříkané americkou retuší? Brick wall Brick wall . Nikdy jsi neviděl první a mnohem horší fotografie jiných telefonů? Co třeba tohle: http://www.siemensmania.cz/content.php?id=290 ? Btw. Proč to tady vlastně píšu. Je to přece každého věc, jestli věří tomu co vidí, nebo ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
truhlik
elfmaster
elfmaster

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Praha

8069.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak me taky moc dizajnove tenhle model nenadchnul, uvidi se az na zivo, ale co nechapu, proc tak silna slova? samy - odejdu od siemensu, to siemens po**al, siemens konci,
nikdo vas nenuti si FE(S)75, popripade celou x75 kupovat, tak proc se tomu tak branite? me napriklad se M75 libi, a uvazuji o ni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
[travolta]
kolemjdoucí

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 29

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 12:09 pm    Předmět: ! :( Odpovědět s citátem

truhlik napsal:
tak me taky moc dizajnove tenhle model nenadchnul, uvidi se az na zivo, ale co nechapu, proc tak silna slova? samy - odejdu od siemensu, to siemens po**al, siemens konci,
nikdo vas nenuti si FE(S)75, popripade celou x75 kupovat, tak proc se tomu tak branite? me napriklad se M75 libi, a uvazuji o ni.


Pochop, mam S65 a od noveho mobilu cekam neco opravdu noveho, nebudu prece davat 10 000 jen za jiny (hnusny) kryt a prehravac mp3ojek Brick wall , narozdíl takova K750i toho prinasi mnohem vice.. radio s RDS, krasny displej, supr fotak,... Dancing

_________________


go to> S65 FanSite http://s65.1site.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
[travolta]
kolemjdoucí

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 29

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 12:12 pm    Předmět: dodatek Odpovědět s citátem

Jednine co by me jeste mohlo presvedcit by byla SX2, ale jestli bude vypadat takle http://www.beinspired.cz/clobr.php?id=706/1

tak potez panbuh.. Not talking

_________________


go to> S65 FanSite http://s65.1site.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
weasel
pisatel
pisatel

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 248
Bydliště: Rousínov

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Se Siemensem jsem naprosto spokojenej..teď mám S65 a po úpravách je naprosto super, takže se vůbec nevzrušuji, když se mi FE75 nelíbí..vždyť mě přece nikdo nenutí, abych si ji kupoval..a navíc pochybuji, že některá fa vůbec někdy vyrobí naprosto dokonalej mobil, kterej by měl vše..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kofik
začátečník
začátečník

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 32
Bydliště: Brno

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

weasel napsal:
Se Siemensem jsem naprosto spokojenej..teď mám S65 a po úpravách je naprosto super, takže se vůbec nevzrušuji, když se mi FE75 nelíbí..vždyť mě přece nikdo nenutí, abych si ji kupoval..a navíc pochybuji, že některá fa vůbec někdy vyrobí naprosto dokonalej mobil, kterej by měl vše..

No ja teda s S65 moc spokojenej nejsem, s S55 jsem byl, mela vschno, co jsem potreboval a vyuzival.
Proste nechapu, proc z tech telefonu ty funkce vyhazujou a proc se tak Siemens odvratil od sveho dobreho designu... Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weasel
pisatel
pisatel

Založen: 04. 12. 2004
Příspěvky: 248
Bydliště: Rousínov

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já S55 vůbec nevyužil..odradil mě display, klávesnice..vůbec jsem si na to nedokázal zvyknou a tak jsem raději dál používal S45..jinak nevím, který fc ti z S55 chybí na S65. Nějak si teď nemůžu vybavit, co měla S55 navíc než S65..jinak ten design, v tom s tebou souhlasím..taky to není až tak podle mýho gusta..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 -> Články Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group