clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Recenze: Siemens C75 - prostě si ho zamilujete
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Recenze: Siemens C75 - prostě si ho zamilujete
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Hele, weitlessi, sice se říká, že nejlepší obrana je útok (a ani mě to od tebe nijak nepřekvapuje), ale tohle sis, myslím, mohl odpustit. Já jsem nekritizoval tvojí nebo snahu někoho jiného ani to, že jste ten telefon takhle fantasticky sehnali, kritizoval jsem jen a pouze čistá fakta! Myslím, že tady není třeba nic jiného odpovídat... přemýšlej... Hand
Kritizoval jsi i málo fotek displejů - obvykle displeje nefotíme, ale děláme screenshoty. To jsme v tomto případě nemohli a dělat nepříliš kvalitní fotografie nečeho, co všichni znají myslím není potřeba.

wizaard napsal:
To Hanni: To, že někdo nenapíše čárku za větou, nebo ji napíše navíc není přece o tom, zda měl telefon hodinu v ruce nebo o tom, že přijel pozdě domů a večer psal článek.
Ano, i o tom to je... Ale Ty to asi umíš líp... Think

EDIT: Pokud se chceš zviditelnit, pak pokračuj takhle, pokud chceš ale SiemensManii pomoc, mohl jsi udělat korekturu a poslat ji některému z autorů. Koukni se kolik chyb mají v článcích na MM a to je velká redakce, která si může dovolit korektora. My ne...


Naposledy upravil romulus dne so červen 04, 2005 11:11 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Ano, i o tom to je... Ale Ty to asi umíš líp... Think


Neumím (mám taky v příspěvku chybu - před "není" měla být taky (...nebo ji napíše navíc, není...)) wink

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
romulus napsal:
Ano, i o tom to je... Ale Ty to asi umíš líp... Think


Neumím (mám taky v příspěvku chybu - před "není" měla být taky (...nebo ji napíše navíc, není...)) wink
Mno, takže tohle jsme asi dořešili...
Chceš něco rychle napsat a takhle to dopadne. Doufám, že už chápeš...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
EDIT: Pokud se chceš zviditelnit, pak pokračuj takhle, pokud chceš ale SiemensManii pomoc, mohl jsi udělat korekturu a poslat ji některému z autorů. Koukni se kolik chyb mají v článcích na MM a to je velká redakce, která si může dovolit korektora. My ne...


Moudřejší ustoupí (to se říká, ne?), takže ustupuju. Jinak, na korekturu nemám dost času ani nálady. Stačí mi ji dělat v našem studentském časopise. BTW, nemám zdání, co myslíš tím "se chceš zviditelnit"?! Já nemám potřebu se nijak zviditelňovat. Zajímalo by mě ale, proč naopak Ty pokračuješ tímhle způsobem... ?! Tos' mě trochu zklamal... Brick wall

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
romulus napsal:
EDIT: Pokud se chceš zviditelnit, pak pokračuj takhle, pokud chceš ale SiemensManii pomoc, mohl jsi udělat korekturu a poslat ji některému z autorů. Koukni se kolik chyb mají v článcích na MM a to je velká redakce, která si může dovolit korektora. My ne...


Moudřejší ustoupí (to se říká, ne?), takže ustupuju. Jinak, na korekturu nemám dost času ani nálady. Stačí mi ji dělat v našem studentském časopise. BTW, nemám zdání, co myslíš tím "se chceš zviditelnit"?! Já nemám potřebu se nijak zviditelňovat. Zajímalo by mě ale, proč naopak Ty pokračuješ tímhle způsobem... ?! Tos' mě trochu zklamal... Brick wall
Napsal jsem svůj názor. Kvalita recenze podle mně odpovídá časovým možnostem, za jakých byla dokončena a zbytečně jsi kritizoval čárky, které informační hodnotu recenze nesnížily a myslím, že čtenáře Tvoje kritika nezajímala a nebyla k tématu. Mohl jsi to řešit přes SZ nebo přes ICQ.
Tímto zde toto téma končím a pokud k tomu něco ještě máš tak soukromě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je strašně hezkej ale trochu suchej. Čekal jsem víc
_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A už se nehádejte. BTW kde jste ten foun sehnali?
_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
DEIMONN
kolemjdoucí

Založen: 06. 11. 2004
Příspěvky: 2
Bydliště: ??

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no opravdu konstruktivní diskuze, wizaard, přesto, že jak píše jako moudřejší ustoupí, přesto pořád jen kritizuje, myslím, že to přehání, táta fora, a ne málo. sem rád že sou stránky živé, i když se mi nemusí všechno zrovna líbit, sem rád, že se tu stále něco děje. Dei
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger MSN Messenger
gasp0
začátečník
začátečník

Založen: 31. 05. 2005
Příspěvky: 49
Bydliště: trnava SR

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemozem si pomoct, moc sa mi nepaci. Ovela viac sa mi paci CX 75 ale jak kukam som asi jediny komu sa paci Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
ericsson A1018s -> nokia 3210 -> sony J70 -> siemens M55 -> cx65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
1shark1
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 13. 01. 2005
Příspěvky: 518

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gasp0 napsal:
Nemozem si pomoct, moc sa mi nepaci. Ovela viac sa mi paci CX 75 ale jak kukam som asi jediny komu sa paci Crying or Very sad Crying or Very sad


mně se cx taky docela líbí(to černý)

a C ja pěkný Applause

_________________
Siemens CX65 FW50 + Carged Plasma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEIMONN napsal:
no opravdu konstruktivní diskuze, wizaard, přesto, že jak píše jako moudřejší ustoupí, přesto pořád jen kritizuje, myslím, že to přehání, táta fora, a ne málo. sem rád že sou stránky živé, i když se mi nemusí všechno zrovna líbit, sem rád, že se tu stále něco děje. Dei


To, že jsem "táta fóra", ještě neznamená, že nemůžu být debil! Nepleť si počet příspěvků s jejich kvalitou! Exclamation Idea

To moderators: Sorry za OT, už končím, ale na tohle jsem prostě musel reagovat! A přes SZ to nešlo, když on to píše otevřeně tady do diskuse!

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Chuck_Schuldiner
kolemjdoucí

Založen: 15. 01. 2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Hrochuv Tynec

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 5:56 pm    Předmět: C75 Odpovědět s citátem

Ahoj! Mno C75 je pomerne pekny telefon, ale nemuzu si pomoct, ale C65 se mi libi vic (a nejen kvuli tomu, ze ji vlastnim). Design C65 mi (hlavne v modro-stribrne kombinaci) prijde velmi svezi a moderni. Ale k tematu - C75 mi pride az prilis podobna SE. Kdyz uz bych si mel vybrat novy telefon, sahl bych po CX75, ktery se mi VELMI libi...
BTW pochvala za rychlou recenzi Applause I kdyz spis nez recenzi bych pouzil termin prvni zkusenosti ci tak neco
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Moudřejší ustoupí (to se říká, ne?), takže ustupuju. Jinak, na korekturu nemám dost času ani nálady. Stačí mi ji dělat v našem studentském časopise. BTW, nemám zdání, co myslíš tím "se chceš zviditelnit"?! Já nemám potřebu se nijak zviditelňovat. Zajímalo by mě ale, proč naopak Ty pokračuješ tímhle způsobem... ?! Tos' mě trochu zklamal... Brick wall


Len par poznamok...nechapem,co si tymto chcel dosiahnut...ale to vies iba Ty...

....nehnevaj sa na mna,ale nechapem kritiku na ciarky a drobne pravopisne chyby v clanku, ktory ako prvy na svete a v casovej tiesni informoval o telefone,ktory este nie je uvolnemy pre novinarov....weitless s romulusom urobil mozne aj nemozne,aby ten telefon ziskali aspon na hodinku na nafotenie a blizsie zoznamenie s telefonom...urobili to kvoli vam,aj Tebe...aby ste mali info z prvej ruky,skor ako ostatni...a bez toho,aby z toho nieco mali.Uvazoval si trochu aj nad tym?Ak nie,tak aspon pre buducnost skus porozmyslat predtym,ako spustis lavinu kritiky a este sa hras na majstra sveta a pana urazeneho....porozmyslaj.

Mam pocit,ze poniektori tuto stranku,informacie a data,ktore tu su, beriete ako samozrejmost bez toho,aby ste uz vobec vedeli ocenit,ze vsetci redaktori toto robia popri svojej praci,rodine a inych povinnostiach..nezivi nas to a nemame z toho ani zlomeny halier.A ked sa pozriete na obsah stranky,myslim si,ze by sme sa zan nemuseli hanbit,ani keby nas ta stranka zivila a robili sme to profesionalne...takze by nebolo niekedy naskodu veci,keby ste dokazali tolerovat aj to,ze nieco nie je 100%-ne a dokonale...

hmmm...mal som o Tebe trochu inu mienku,ale asi som ju teraz zmenil Rolling Eyes

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Len par poznamok...nechapem,co si tymto chcel dosiahnut...ale to vies iba Ty...

....nehnevaj sa na mna,ale nechapem kritiku na ciarky a drobne pravopisne chyby v clanku, ktory ako prvy na svete a v casovej tiesni informoval o telefone,ktory este nie je uvolnemy pre novinarov....weitless s romulusom urobil mozne aj nemozne,aby ten telefon ziskali aspon na hodinku na nafotenie a blizsie zoznamenie s telefonom...urobili to kvoli vam,aj Tebe...aby ste mali info z prvej ruky,skor ako ostatni...a bez toho,aby z toho nieco mali.Uvazoval si trochu aj nad tym?Ak nie,tak aspon pre buducnost skus porozmyslat predtym,ako spustis lavinu kritiky a este sa hras na majstra sveta a pana urazeneho....porozmyslaj.

Mam pocit,ze poniektori tuto stranku,informacie a data,ktore tu su, beriete ako samozrejmost bez toho,aby ste uz vobec vedeli ocenit,ze vsetci redaktori toto robia popri svojej praci,rodine a inych povinnostiach..nezivi nas to a nemame z toho ani zlomeny halier.A ked sa pozriete na obsah stranky,myslim si,ze by sme sa zan nemuseli hanbit,ani keby nas ta stranka zivila a robili sme to profesionalne...takze by nebolo niekedy naskodu veci,keby ste dokazali tolerovat aj to,ze nieco nie je 100%-ne a dokonale...

hmmm...mal som o Tebe trochu inu mienku,ale asi som ju teraz zmenil Rolling Eyes


Tedy, omlouvám se všem a celé redakci SM za to, že jsem kritizoval chyby článku, který byl tak narychlo připravený a jsem nesmírně rád, že vím o Siemensu C75 jako jeden z prvních v ČR. Takovouhle reakci jsem zase nečekal od vás já. Jinak, to, že jsem odpověděl na Romulusův edit, je, myslím, normální, protože mi to nepřišlo spravedlivé. Nepřijde mi ani spravedlivé to, co tady na mě aplikujete, ale budiž.
To, že jsem kritizoval chyby, vyvolalo čtení článků zde na SM (já je zas tak často nečtu, obvykle hodně prohlížím obrázky a čtu jen to, co mě zajímá) a zjistil jsem, že těch chyb je dost a stále u stejných lidí (to už neberte, prosím, jako útok). Prostě jsem to teda napsal. Nečekal jsem ale, že po takovém necíleném a obyčejném příspěvku se na mě sesype halda kamení, ale budiž. Tímto slibuji, že minimálně do doby než si koupím nový Siemens, se SM končím a už sem nenapíšu a nebudu zaplácávat DB svými příliš drzými připomínkami. Sorry, chlapi!! Think Confused

EDIT: P.S.: Hanni, nechtěl jsem tím dosáhnout ničeho. A na mistra světa si nehraju... nevím, jak tě to napadlo... Question Taky bych chtěl napsat, že mi je líto, že si o mě změnil mínění, ale co mám dělat... Confused Sad Crying or Very sad

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 04, 2005 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo...ako male decko

Vidim,ze si nic z toho,co sme sa tu snazili napisat nepochopil a zobral si to na seba ako urazku....mno,ako myslis...


Ale myslim,ze uz skutocne stacilo,toto sem nepatri... Confused

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group