clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens Mobile Phone Manager
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens Mobile Phone Manager
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 30, 2004 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro moznost synchronizace s Outlooukem jsem na MySiemens nasel variantu se SmartSync (MPMSetup3.04.21.0SmartSync.zip) kde to jde, ma to o 5MB vice tj. 75MB.
Návrat nahoru
Roman.
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 30, 2004 8:05 pm    Předmět: s55 Odpovědět s citátem

Ide mi to (bluetooth), ma to viacej moznosti ako datasuite, ale je to hodne pomale
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 30, 2004 11:23 pm    Předmět: nejede Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem pres kabel S55 a ani ťuk Brick wall
Návrat nahoru
Whany
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2004 7:09 am    Předmět: nefunguje mi to Odpovědět s citátem

Shame on you Brick wall Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Marek Raida
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2004 9:21 am    Předmět: Novy Siemens Manager Odpovědět s citátem

Me to pod Win98 delalo taky problemy s CF62 a seriovym neoriginalnim kabelem, padalo, nenachazelo apod.
Zkusil jsem stary osvedceny trik na seriove porty a zabral. V Biosu jsem podtaktoval sbernici ze 133MHz na 66Mhz. Od te doby vse funguje jako hodinky, nepada, nachazi apod.
Neni to reseni nic moc, ale lepsi jsem zatim nenasel.
Návrat nahoru
Martinljl
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2004 11:24 am    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

potřebuju ten file pro SX1 díky
Návrat nahoru
Martinjdg
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 03, 2004 11:38 am    Předmět: další Odpovědět s citátem

nebo něco co se dostane do paměti sx1, ale pod win 98, kabely mám oba
Návrat nahoru
guest
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2004 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se mi to nepodarilo pripojit ... mam M55 a serial kabel a WinXP SP1 ... asi to chce Service Pack 2, jenze ten je furt este ve vyvoji ... takze budu muset pockat. Mozna to pujdu zkusit na Win98SE a dam kdyztak jeste odezvu ...
Návrat nahoru
u
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 08, 2004 12:15 pm    Předmět: nefakčí Odpovědět s citátem

mam m55 a m65 a ser.kabel a ani eden se mi k programu nepřipojí .zna nekdo řešení nebo lepši progam.please help me. roman.zemlicka@seznam.cz
Návrat nahoru
lada
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2004 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám M65,zkoušel jsem neoriginální seriový i usb kabel a nenašlo to vůbec telefon,ale v nejaké diskusi na mobilmanii jsem vyčetl,že to funguje pouze s originál Siemens kabelem.Tak jsem si ho pujčil a vše funguje bez problémů.Ale protože to používám hlavně na synchronizaci kalendáře a kontaktů s Outlookem,tak jsem si nainstaloval raději Data suite pro S55,to mi víc vyhovuje.(a taky jde synchronizovat s Lotusem)
Návrat nahoru
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 04, 2004 5:29 pm    Předmět: Re: no v poho Odpovědět s citátem

Danca napsal:
Anonymous napsal:
mam m65 a nejak mi nenechazi telefon, mam to pres USB
nevite co muze byt spatnyho??


mam tez M65 a najde ho to v poho pres USB kabel DCA-510, ale krapet to trva - cca 40-50 sekund

D


Nejdřív spust program a teprve poté zasuň...tedy konektor do telefonu...
Návrat nahoru
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2004 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pani,problem nie je v programe ale v kabli..skuste sa pozriet do diskusie Hardware,tam sa diskutuje o vasom probleme.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondrada
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2004 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja se snazim pripojit se s S65 pres Infraport k notebooku, kde jsou Windows98 SE. IrMon najde telefon Siemens S65 (sw. verze 11) a tim to skonci. MPM ani prohlizec souboru se nechytaji (hlasi ze neni pripojen zadny telefon), zatimco GPRS Modem Assistant telefon najde. Kdyz zkusim poslat neco z telefonu vybranim polozky poslat -> pomoci IrDA v menu u nejakeho souboru v telefonu, hodi to chybu. Kdyz pres IrDA necham odeslat soubory z pocitace do telefonu (pres Prijemce infracerveneho prenosu), funguje to. Uz sem z toho fakt jelen...
Návrat nahoru
cook man
pisatel
pisatel

Založen: 05. 04. 2004
Příspěvky: 267
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2004 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po nahrani fw12 mi nejde komunikace s MPM jinak pred tim sla v poho mam DCA-500 upraven podle navodu.Nevite co stim???Na konci upgrade mi napsalo: pripojeni se nezdarilo, ale fw12 se nahral je mozne ze by se nenahral az dokonce???Telefon jinak bezi v poradku.Poradte???Jinak v telefonu se detekuje DCA-500 ale MPM nekomunikuje??? d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pajapaja
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 21, 2005 1:20 pm    Předmět: Funkce MPM Odpovědět s citátem

Ahoj.
Mě komunikace s PC funguje výborně. Spojuji se přes kabel, Bloetooth i infraport. Problém mám jenom s tím, že pokud chci obnovit celý adresář importováním dat ze souboru, nabídne mi to k namapování pouze 16 datových polí. A já používám všech 17. Takže musím vždycky jednu položku oželet. Obvykle to je pole "skupina", kterou pak musím znovu nastavit u všech kontaktů. Jaké s tím máte zkušenosti? Funguje vám to bez problémů?

Díky za odpoveď

Pavel
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group