clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemens a BenQ?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemens a BenQ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
soko.ban
začátečník
začátečník

Založen: 01. 11. 2004
Příspěvky: 34

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, pridam svuj skromny nazor na zmenu sie->benq...

Muj prvni foun byl C35 a byl sem s nim pres 4 roky spokojenej. Kdybych ho neutopil mel bych ho dodnes. Ted mam CX65 a partnerka C65. Vyhovuje mi ovladanim i funkcema. Ale priste si uz Siemens/Benq nekoupim. Ne kvuli znacce, beztak se (skoro) vsechna elektronika vyrabi v Asii, ale kvuli tomu ze Siemens proste nestiha.
Mam orig kabel a nahravam pouze orig fw, zadne patche apod. Tudiz mam furt telefon v zaruce. C65 zacala po fw43 vyzvanet se zesilenim, ze sem musel partnerce zrusit oblibeny zvuk na sms (opravdu nebyla rada). Me zacina CX65 s poslednim ofiko fw kousat, ma nejaky chyby v kalendari (pritom fw mam uz dlouho a zacina se to projevovat az ted) a ten vrzajici kryt me dohani k zurivosti (jo, papirek pod nim narvanej mam).
Ze zacatku me CX65 ohromne bavila a tesil sem se ze si koupim CX75, CX85... prdlajs... firma, ktera neni schopna vyrobit pevny kryt a ani v X verzich fw vychytat chyby, si moje penize nezaslouzi. At uz se jmenuje Siemens nebo Benq.

Moje averze vuci Siemnsu kulminuje, (zlata C35) a pevne doufam ze Benq ukaze nemcum jaxe dela telefon. Pokud se jim to povede, v cemz jim fandim, tak budu mit rad na svem telefonu logo Benq a rad budu navstevovat server Benqmania.cz. Mam od Benq LCD a jsem max spokojenej. Pokud to ovsem pujde z kopce tak jako dosud, tak holt budu za rok nosit v kapse telefon SE (Nokii nikdy!).

_________________
CX65 fw50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.skala
badatel
badatel

Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 127

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

soko.ban napsal:
No, pridam svuj skromny nazor na zmenu sie->benq...

Muj prvni foun byl C35 a byl sem s nim pres 4 roky spokojenej. Kdybych ho neutopil mel bych ho dodnes. Ted mam CX65 a partnerka C65. Vyhovuje mi ovladanim i funkcema. Ale priste si uz Siemens/Benq nekoupim. Ne kvuli znacce, beztak se (skoro) vsechna elektronika vyrabi v Asii, ale kvuli tomu ze Siemens proste nestiha.
Mam orig kabel a nahravam pouze orig fw, zadne patche apod. Tudiz mam furt telefon v zaruce. C65 zacala po fw43 vyzvanet se zesilenim, ze sem musel partnerce zrusit oblibeny zvuk na sms (opravdu nebyla rada). Me zacina CX65 s poslednim ofiko fw kousat, ma nejaky chyby v kalendari (pritom fw mam uz dlouho a zacina se to projevovat az ted) a ten vrzajici kryt me dohani k zurivosti (jo, papirek pod nim narvanej mam).
Ze zacatku me CX65 ohromne bavila a tesil sem se ze si koupim CX75, CX85... prdlajs... firma, ktera neni schopna vyrobit pevny kryt a ani v X verzich fw vychytat chyby, si moje penize nezaslouzi. At uz se jmenuje Siemens nebo Benq.

Moje averze vuci Siemnsu kulminuje, (zlata C35) a pevne doufam ze Benq ukaze nemcum jaxe dela telefon. Pokud se jim to povede, v cemz jim fandim, tak budu mit rad na svem telefonu logo Benq a rad budu navstevovat server Benqmania.cz. Mam od Benq LCD a jsem max spokojenej. Pokud to ovsem pujde z kopce tak jako dosud, tak holt budu za rok nosit v kapse telefon SE (Nokii nikdy!).


tak už je ti líp, když si tady vynadal Siemensu? Proč nám to tady řikáš, když my jsme všichni spokojený se Siemensem? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
C35i -> MT50 -> CX65 + DCA-510 -> S75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
soko.ban
začátečník
začátečník

Založen: 01. 11. 2004
Příspěvky: 34

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

martin.skala napsal:


tak už je ti líp, když si tady vynadal Siemensu? Proč nám to tady řikáš, když my jsme všichni spokojený se Siemensem? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


jj ulevilo se mi, ale vzapeti zase pritizilo, kdyz ctu tvoje fundamentalisticky reci... "vy" ste jak sekta "kdo nejde s nami, jde proti nam"... z dovolenim bych si rad ponechal pravo mit vlastni nazor...

_________________
CX65 fw50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyCZ
(člen klubu SM)
ostřílený diskusník
(člen klubu SM)<br>ostřílený diskusník

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 525
Bydliště: Roudnice nad Labem

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

martin.skala napsal:
tak už je ti líp, když si tady vynadal Siemensu? Proč nám to tady řikáš, když my jsme všichni spokojený se Siemensem? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Mluv prosim sam za sebe. Ja docela souhlasim se soko.banem i kdyz se mi to moc nelibi, tak je to kruta pravda a myslim, ze to docela dobre vystihl: Siemens BOHUZEL nestiha drzet krok. Crying or Very sad

_________________
MC60 FW13 CZ - 3,5MB FlexMem + T9
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin.skala
badatel
badatel

Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 127

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CrazyCZ napsal:
martin.skala napsal:
tak už je ti líp, když si tady vynadal Siemensu? Proč nám to tady řikáš, když my jsme všichni spokojený se Siemensem? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Mluv prosim sam za sebe. Ja docela souhlasim se soko.banem i kdyz se mi to moc nelibi, tak je to kruta pravda a myslim, ze to docela dobre vystihl: Siemens BOHUZEL nestiha drzet krok. Crying or Very sad


jo beru všechno zpět. Embarassed je jasný že řada x65 už hodně ztrácí, ale řada x75 múže mít dobrou budoucnost (kdyby vyšla dřív) Crying or Very sad

mě odradilo od návštěv mobilmanie chování lidí, kteří hanili Siemens, tak jsem začal chodit na Siemensmanii a už takový lidi potkávam i tady, proto se mně nediv, že jsem se naštval Angel Angel

_________________
C35i -> MT50 -> CX65 + DCA-510 -> S75


Naposledy upravil martin.skala dne po červenec 18, 2005 3:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Norton
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 364
Bydliště: Brno

1272.54 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechce se mi pročítat všech 12 stran,takže pokud to tu už bylo tak se omlouvám.Nevím co od toho čekat,ale pokud by se skloubil Siemens se smartfouny co má v nabídce BenQ,rtak by to mohlo být ještě velice zajímavé.Hlevně doufám,že BenQ nehodlá dělat samé véčka a ještě s anténama...to by byl krok zpět.A co se týče loga Siemesu,tak podle toho co píšoun na stránkách BenQ (http://www.benq-eu.com/news/index.cfm?year=2005&id=1013) bysme se sním ještě nějakou dobu měli potkávat.Tak snad to nakonec dopadně dobře. Pray
_________________
C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ftakgabo
začátečník
začátečník

Založen: 28. 07. 2004
Příspěvky: 90
Bydliště: Slovensko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

super takze moj novy (mozno Smile ) SG75 so symbianom (mozno Smile ) bude mat este napis Siemens (mozno Smile ) Very Happy

edit: heh, nejak sa stratil prispevok kde je beinspi*ed lol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

martin.skala: no hele, ja jsem taky fanousek sie... ale je potreba si zachovat nadhled a zdravej rozum,
ja bych rekl ze rada x65 se jim velmi povedla (x55 neznam), ale x75 je podle kdyz ne krok zpet, tak aspon do strany, tim zmensenim displeje (aby nahnali hustotu bodu) to prepiskli...

kdyz vlezes na mobilmanii a das si srovnani CX75 a SE 750K tak co by sis koupil? ja presto ze sem dlouholety fanda SIE a nescetnekrat sem si delal asi SE....

ale jsem optimista.. oni soudruzi z Benqu ukazou nemeckejm odborarum jaxe vede firma 8)
Návrat nahoru
martin.skala
badatel
badatel

Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 127

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
martin.skala: no hele, ja jsem taky fanousek sie... ale je potreba si zachovat nadhled a zdravej rozum,
ja bych rekl ze rada x65 se jim velmi povedla (x55 neznam), ale x75 je podle kdyz ne krok zpet, tak aspon do strany, tim zmensenim displeje (aby nahnali hustotu bodu) to prepiskli...

kdyz vlezes na mobilmanii a das si srovnani CX75 a SE 750K tak co by sis koupil? ja presto ze sem dlouholety fanda SIE a nescetnekrat sem si delal asi SE....

ale jsem optimista.. oni soudruzi z Benqu ukazou nemeckejm odborarum jaxe vede firma 8)


doufam že to povedou dobře, ale hlavní je, aby z toho nevznikly asijský blikafony, který mají všude diody
Pray Pray

_________________
C35i -> MT50 -> CX65 + DCA-510 -> S75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CrazyCZ
(člen klubu SM)
ostřílený diskusník
(člen klubu SM)<br>ostřílený diskusník

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 525
Bydliště: Roudnice nad Labem

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

martin.skala napsal:
doufam že to povedou dobře, ale hlavní je, aby z toho nevznikly asijský blikafony, který mají všude diody
Pray Pray


Tak v tom zase naprosto souhlasim s tebou.

_________________
MC60 FW13 CZ - 3,5MB FlexMem + T9
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pitisek
začátečník
začátečník

Založen: 26. 12. 2004
Příspěvky: 36

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
martin.skala: no hele, ja jsem taky fanousek sie... ale je potreba si zachovat nadhled a zdravej rozum,
ja bych rekl ze rada x65 se jim velmi povedla (x55 neznam), ale x75 je podle kdyz ne krok zpet, tak aspon do strany, tim zmensenim displeje (aby nahnali hustotu bodu) to prepiskli...

kdyz vlezes na mobilmanii a das si srovnani CX75 a SE 750K tak co by sis koupil? ja presto ze sem dlouholety fanda SIE a nescetnekrat sem si delal asi SE....

ale jsem optimista.. oni soudruzi z Benqu ukazou nemeckejm odborarum jaxe vede firma 8)


Ale ty dva founy jsou na tom trochu jinak s cenou a to se potom tezko posuzuje, ja osobne bych asi vzal CX75, protoze nejsem natolik bohatej abych si mohl dovolit SE K750i a CX75 taky neni spatnej a hlavne SE si nepretvoris, ale Siemens muzes predelavat dle svoji fantazie

_________________
No*ia 3210 --> Siemens S65 FW12-->FW25-->FW43-->FW50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dan Kaser
pisatel
pisatel

Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Havlíčkův Brod

22.60 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2005 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dokážeto nasrat Crying or Very sad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabos
začátečník
začátečník

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 84

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2005 8:35 pm    Předmět: zmena nazvu Odpovědět s citátem

Nemali by sa po strate nazvu siemens a benq vyrobky volat Sie-Q ?
Niekde som to cital...... Sa sa to vyslovit poriadne neda.... Sie-Q

Shame on you SIE-Q Shame on you

_________________
Ericsson T28s (dedictvo po dedovi) -> Siemens A50 -> Siemens SX1 , 256 MB RS-MMC -> Siemens CX75, 256 RS - MMC, headset -> SE W710i komplet... Wink -> Nokia 6120 classic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
9259.32 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2005 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lepsi nez BenQ-Siemens nebo Siemens-BenQ, ne?
_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
beardie
táta fóra
táta fóra

Založen: 19. 01. 2005
Příspěvky: 1106

7865.50 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 25, 2005 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co tak SieBenq Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Strana 12 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group