clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Zvlastnosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Zvlastnosti
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 11, 2005 12:55 pm    Předmět: Zvlastnosti Odpovědět s citátem

Co zvlastne sa vam stalo pri vasich Siemensoch?Prepriklad udam ze napriklad ja osm mal neobycajne pokazeny telefon ako som ho este nikdy nemal.Spustil som WinSwup a akurat za 5 minut sa nam zacinala hodina v skole tak som rychlo natukal a utekal do skoly.Akurat kamsom vravim ako som si dokazil fon a ejhle ja som zabudol vypnut nabijanie.Uplne som bol vymlety ze to aj napriek zapnutemu nabijaniu zacalo a uspesne dohralo soft.Tak sa pochvalte.Dieg0
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2005 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som si raz pozeral prijate hovory a jeden tam bol navyse, urcite mi vtedy nikto nevolal. Pozrel som si to a cas hovoru bol vyse 13 hodin
Aj mne uz bezal Winswup pri zapnutom nabijani a nic sa nestalo...

_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jiří Býček
kolemjdoucí

Založen: 14. 11. 2004
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2005 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevím,jestli se dá za zvláštnost považovat to,že jsem kvůli mému cx-ku několikrát zaspal a to jen kvůli tomu,že už ho asi omrzelo mě budit pořád ve stejný čas
_________________
Luis
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
szkepek
táta fóra
táta fóra

Založen: 17. 01. 2005
Příspěvky: 1269
Bydliště: Konice - největší prdel na jih od Arktidy a na Sever od Sahary

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2005 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě napsala C65 : "Chyba dat MMC karty". Tento problém se mi nepodařilo odstranit za chodu, protože jsem nemohl najít slot na paměťovou kartu. Pomohl restart telefonu
_________________
Vita Circulus ést !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2005 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

szkepek napsal:
Mě napsala C65 : "Chyba dat MMC karty". Tento problém se mi nepodařilo odstranit za chodu, protože jsem nemohl najít slot na paměťovou kartu. Pomohl restart telefonu
Kde ti to napisalo?BTW vcera som mal velký problém.Musel som prehrať soft ale keďže sa mi na kábli práve v tom čase odtrhol pin 3 tak osm to musel zaletovať ale doma osm nenašiel letovačku tak osm ten káblik len tak priložil a začal nahrávať soft ale potom som si všimol tri háčiky Very Happy.Po prvé : Kábel držal len na jednom tom maličkom kábliku Smile.Po druhé : Telefón aj s káblom bol položený an mieste kde mám klávesnicu takže keď píšem sa to trasie a ktomu je ešte ten tretí že kábel som mal priložený klávesnicou .U starkého som to zaletoval mikropájkou ale to osm mal štastie že pini 2 a 4 sú zaizolované lebo sa mi tak triasla ruka že keby neboli tak by som ich pospájal Smile.A ešte sa mi stala taká zaujímavosť že som len vopchal kábel do telefónu a nezobrazovali sa mi Porfile Logo On Mains screen a Extra info a telefon nepipal kazdu hodinu proste vypli sa setky patche Think
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
And1111
pisatel
pisatel

Založen: 18. 03. 2005
Příspěvky: 244
Bydliště: Svit, pri Poprade SVK

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2005 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som nemohol vcera zaspat a tak som drtil CS... Okolo druhej som skoncil ze idem spat... Pozrem na screensaver kolko je hodin a tam bolo napisane 26:31 !!! Shocked Shocked Pozeram ci sa mi nesniva a ono to tam fakt bolo. Stlacim cervene tlacidlo a dole som uz mal napisane 02:31.... Very Happy
_________________
Alcatel OT 302 --> Siemens M50 --> Siemens C60 --> Siemens S65(128MB MMC) - FW 50 - dobre patche ---- IT`S COOL
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
szkepek
táta fóra
táta fóra

Založen: 17. 01. 2005
Příspěvky: 1269
Bydliště: Konice - největší prdel na jih od Arktidy a na Sever od Sahary

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2005 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dieg0 napsal:
szkepek napsal:
Mě napsala C65 : "Chyba dat MMC karty". Tento problém se mi nepodařilo odstranit za chodu, protože jsem nemohl najít slot na paměťovou kartu. Pomohl restart telefonu
Kde ti to napisalo?BTW vcera som mal velký problém.Musel som prehrať soft ale keďže sa mi na kábli práve v tom čase odtrhol pin 3 tak osm to musel zaletovať ale doma osm nenašiel letovačku tak osm ten káblik len tak priložil a začal nahrávať soft ale potom som si všimol tri háčiky Very Happy.Po prvé : Kábel držal len na jednom tom maličkom kábliku Smile.Po druhé : Telefón aj s káblom bol položený an mieste kde mám klávesnicu takže keď píšem sa to trasie a ktomu je ešte ten tretí že kábel som mal priložený klávesnicou .U starkého som to zaletoval mikropájkou ale to osm mal štastie že pini 2 a 4 sú zaizolované lebo sa mi tak triasla ruka že keby neboli tak by som ich pospájal Smile.A ešte sa mi stala taká zaujímavosť že som len vopchal kábel do telefónu a nezobrazovali sa mi Porfile Logo On Mains screen a Extra info a telefon nepipal kazdu hodinu proste vypli sa setky patche Think


Stalo se mi to v Římě Laughing , když jsem se snažil, dostat se do systému souborů, MyStuffu, nebo adresáře.

To s tim vypnutim patchu : Existuje nejaky patch, ktery myslim vypne vsecky patche. U FW50 vypadal takto :
kód:
0800168: 07 NP

Treba to bylo tim Think

_________________
Vita Circulus ést !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2005 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ked som chcel rýchlo napísať správu,tak som išiel do menu (fakt rýchlo):
menu-správy-nová správa-SMS-napísal som-voľby poslať-a potom sa tam znovu objavilo nová správa a nie riadok na napísanie čísla-tak som dal zase SMS-správa je asi nesprávna

musel som ísť opäť na uvod. display a začať správu písať odznova Brick wall

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Putcha
badatel
badatel

Založen: 21. 05. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Bratislava, Slovakia

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2005 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne sa stalo, ze som mal neprijaty hovor s datumom 1. januara 1800. Dobre ne?
_________________
Nokia 5110 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230 -> Siemens S65(fw25 - fw43 - fw25 - fw43 - fw50+patches - fw53+patches) -> Sony Ericsson D750i -> HTC Wizard -> HTC Kaiser -> HTC Jade
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2005 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viem že je to trošku OT ale nedá mi : Včera sme malovali obývačku a sťahovali sme z nej nábytok.Potom otec odpojil video a pokazilo sa Smile na co sa dost nasral zavolal ma nech sa na to kuknem ale nevedel som to opravit.Hned na to pridem do deckej izby a pocitac resetnuty a pise mi ze nechce nacitat WINDOWS.Skvele!Dal som installnut WINDOWS ale nechcelo mi nabootovat CD!Nakoniec ked uz som si zohnal BOOT disketu tak som to urobil a WINDOWS sa zvlastne moooc dlho isntaloval tak som zaspal a komp zbytocne zral elektrinu do rana a rano som sa zobudil natiahnem sa a pocujem rachot kuknem predo mna a rozbila sa lampa.To su dni co? Very Happy
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
szkepek
táta fóra
táta fóra

Založen: 17. 01. 2005
Příspěvky: 1269
Bydliště: Konice - největší prdel na jih od Arktidy a na Sever od Sahary

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2005 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Putcha napsal:
Mne sa stalo, ze som mal neprijaty hovor s datumom 1. januara 1800. Dobre ne?

No, ja jsem ochotnej Radce, ze se treba nepodivlala hodinu na mobil a nevsimla si, ze ma textovku, ale 200 let, to by mi bylo divny Rolling Eyes

_________________
Vita Circulus ést !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
skrat
kolemjdoucí

Založen: 08. 06. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: SK-Piestany

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2005 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dieg0 napsal:
Viem že je to trošku OT ale nedá mi : Včera sme malovali obývačku a sťahovali sme z nej nábytok.Potom otec odpojil video a pokazilo sa Smile na co sa dost nasral zavolal ma nech sa na to kuknem ale nevedel som to opravit.Hned na to pridem do deckej izby a pocitac resetnuty a pise mi ze nechce nacitat WINDOWS.Skvele!Dal som installnut WINDOWS ale nechcelo mi nabootovat CD!Nakoniec ked uz som si zohnal BOOT disketu tak som to urobil a WINDOWS sa zvlastne moooc dlho isntaloval tak som zaspal a komp zbytocne zral elektrinu do rana a rano som sa zobudil natiahnem sa a pocujem rachot kuknem predo mna a rozbila sa lampa.To su dni co? Very Happy

nieje nad dni, ked sa dari Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanes.strnad
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 18. 09. 2004
Příspěvky: 355
Bydliště: Šumperk

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mě zas píše že skratův příspěvek byl zaslán "čt červenec 07, 2005 12:49 am" a ted je čtvrtek 7.7.2005 9:40 AM
_________________
Alcatel OT 303(ještě žije)=>Siemens M65 fw06=>fw12=>fw25=>fw43(čistej,až na ikony a na zvuk u fotáku)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Honza Bouma
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 08. 2004
Příspěvky: 1152

7912.98 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Me prisla pro tatu nova CX65,zkusebne jsem ji zapnul,nastavil cas,pasmo...a najednou hlaska s vykricnikem:Zarizeni Bluetooth se nepodarilo nalezt! Shocked Shocked Vypnout to neslo,vyhodil jsem baterku,dal ji zpatky a uz to bezelo.
_________________
MOTOROLA d520>SIEMENS C35i>NOKIA 3410>back to SIEMENS C35i>SIEMENS C60>SIEMENS SX1>SIEMENS SXG75 White

Zadáno 12.5.2012-Nabízím k prodeji autorádio: http://aukro.cz/show_item.php?item=2342361883
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hanes.strnad napsal:
mě zas píše že skratův příspěvek byl zaslán "čt červenec 07, 2005 12:49 am" a ted je čtvrtek 7.7.2005 9:40 AM

Zaujimave zvlastnosti sem pisete, len uz asi nemaju vela spolocneho s radou x65, x70 Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x65, x70 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group