clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Jaký prohlížeč používáte??
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Jaký prohlížeč používáte??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký prohlížeč používáte??
Internet Explorer
12%
 12%  [ 15 ]
Firefox
58%
 58%  [ 68 ]
Opera
24%
 24%  [ 28 ]
jiný...
4%
 4%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 116

Autor Zpráva
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď jsem zkusil Operu a musím říct že jsem znechucen.
Nemám nejlepší komp a prostě mi přijde pomalá. Obrázky mi to dokonce načítá, na to u firefoxu nejsem zvyklý, ten je zobrazí okamžitě...
Jediné co se mi líbí je plynulý posun stránky a přehlednost aplikace... Jinak zůstávám u Mozzilly, asi je Opera hardwareově náročná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Razer
začátečník
začátečník

Založen: 26. 12. 2004
Příspěvky: 30

SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Firefox nic jinyho. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemozem suhlasit...v praci mam PC Celeron 800MHz so 128MB RAM, co je uz na dnesnu dobu predpotopna vykopavka...mam tam IE,Operu a Firefox...a Opera je jednoznacne najrychlejsia.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Putcha
badatel
badatel

Založen: 21. 05. 2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Bratislava, Slovakia

SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznacne OPERA.

Onecar napsal:
Tak teď jsem zkusil Operu a musím říct že jsem znechucen.
Nemám nejlepší komp a prostě mi přijde pomalá. Obrázky mi to dokonce načítá, na to u firefoxu nejsem zvyklý, ten je zobrazí okamžitě...
Jediné co se mi líbí je plynulý posun stránky a přehlednost aplikace... Jinak zůstávám u Mozzilly, asi je Opera hardwareově náročná


To bude najkor preto, lebo si s nou bol 1. krat na niakej stranke a ona si tie obrazky musi nacitat a ked tam prides znovu, bere ich uz z niakeho adresara, kde su ulozene. Robi to vetsina prehliadacov.

_________________
Nokia 5110 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230 -> Siemens S65(fw25 - fw43 - fw25 - fw43 - fw50+patches - fw53+patches) -> Sony Ericsson D750i -> HTC Wizard -> HTC Kaiser -> HTC Jade
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
trodas
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 340
Bydliště: Prerov

SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, kesovani, to je znama vec.
Jenze - uz jsem to tu jednou postoval, tak znovu:
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=6&t=221

citace:
Vysledky jednoznacne popiraji zavedenou "pravdu", ze Opera ci Mozzila/FF jsou nejrychlejsi browsery. Ani zdaleka, hle!

CSS test
IE - 312 až 238mS
FF - 375 až 1313mS
OP - 1547 až 2015mS

Java benchmark
IE - 6,5sec
FF - 8,34sec
OP - 33,66sec

Surprised Surprised Surprised

Testovano na Win2k SP3 - AMD XP-M 2500Mhz prociku, FX5600XT 375/535 Detonatory 45.28 a verze - IE v6.0 unpatched, org. - FF v1.0 preview - OP v7.0 registred


Cize je mozne, ze na slozite java+css-page bude Opera radove pomalejsi. Nicmene lepsi bezpecnost se poprit ani vyvratit neda. Nedavno jsem byl liny, sel jsem na "bak" page a uz mam v systemu neco, co ani Spybot, ani Ad-Avare, ani ruzne jine cleanery nedokazi ostranit. Nysledkem toho mi to ignoruje hosts fajly a nastaveni v nich a neustale vraci nastaveni na zapadni jazyky v IE, takze cestina jde do haje...
Fakt super, ten IE... Neutral Je sice rychly a pohodlny, ale take pekne nebezpecny... Think

_________________
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire

...just keep folding, just keep folding... Smile my config
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Testy su testy...realita je realita...
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A testy to je akoze zo sna vygenerovane cisla ab oco ked to neni realita? .Testy sa robia tak ze urobia priemer cca 10tich stranok ktore su dost narocne na nacitanie so vsetkymi troma prehlaidacmi.To je realita a podla reality su aj tieto vysledyk wink
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Opaquit
začátečník
začátečník

Založen: 21. 11. 2004
Příspěvky: 79

SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejrychlejší je jednoznačně Opera, ale používám Firefox, protože se mi nechce platit za plnou verzi a Firefox je navíc open source.
BTW: Škoda, že se Siemensmania zobrazuje ve Firefoxu dost špatně. Doufám, že nová verze Siemensmanie bude napsána podle webových standardů a bez tabulek.

_________________
C35i (FW18) > ME45 (FW28) > S45i (FW04) > SX1 (FW15) > S68 > T-Mobile G1 (Android 1.6)
+ AC55 + A57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Nemozem suhlasit...v praci mam PC Celeron 800MHz so 128MB RAM, co je uz na dnesnu dobu predpotopna vykopavka...mam tam IE,Operu a Firefox...a Opera je jednoznacne najrychlejsia.


Hmm.. Vánoce jsou ještě daleko, ztím mám 400MHz a jsem rád aspoň za tohle... Rolling Eyes Holt se ten minulý zničil, oprava 6000,-Kč, tátovi se to nechtělo platit --> na vánoce bude komplet nový stroj. Možná pak Operu ješte zkusím, ale jsem dost skeptický...
Jinak obrázky si to asi neukládá. Prohlížel jsem si tím SM a to ty obrázky vždycky znova načítalo = pomalost jak prase.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opaquit napsal:
...protože se mi nechce platit za plnou verzi...


Tak si sežeň plugin "Serial Number" wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Onecar napsal:

Jinak obrázky si to asi neukládá. Prohlížel jsem si tím SM a to ty obrázky vždycky znova načítalo = pomalost jak prase.


Blbost...uklada..a nielen obrazky,ale aj posledne stranky,podla toho,ako si to nastavis...Ty sa proste tu Operu asi ani poriadne nepozrel a neotestoval a hned si to zabalil Very Happy

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

treba si to priznať-Opera jednoznašne vedie-na poli počítačových broserov aj mobilných wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Onecar napsal:

Jinak obrázky si to asi neukládá. Prohlížel jsem si tím SM a to ty obrázky vždycky znova načítalo = pomalost jak prase.


Blbost...uklada..a nielen obrazky,ale aj posledne stranky,podla toho,ako si to nastavis...Ty sa proste tu Operu asi ani poriadne nepozrel a neotestoval a hned si to zabalil Very Happy


Noo... Já ji testoval celé ráno... Ale fakt vždycky se tam nahoře psalo images a třeba 9/11, a tak se to vždycky načítalo... Bylo to pomalý, ale možná že to jde nastavit.. Ale kde? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
trodas
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 340
Bydliště: Prerov

SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2005 1:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onecar - LOL! Obycejne v preferencich Laughing wink

Zkus "History and cache" zalozku a tam mas nastaveni "server checking" pro Dokuments, Images a Other a vsechny nastav na 0 5 0 (cize kazdych 5h zkontroluje, estli je obrazek stale stejny - nastaveni automaticky (aneb kdyz se zmeni) me v IE vyhovuje vic, mozna ma novejsi Opera tuhle volbu take? Rolling Eyes
Pak mam pod tim jeste Always check redirect pro dokumenty a Images, obe vypnute.

Takhle si to nastav a nebude ti to delat bugr.


hanni - mno, ja ti nevim, ale me ty testy prijdou realne az moc? Vysledky jsem delal tak, ze jsem test provedl 12x, vyradil jsem nejrychlejsi a nejpomalejsi vysledky a uvedl jsem primerne rozpeti. Jak si muzes vsimnout, IE vede na cele care.
Ostatne, zkus si to sam a uvidis. Je mozne, ze v realnem pouzivani na jednoduchych strankach je Opera nejrychlejsi, ale o tom se da diskutovat. Nelze diskutovat o tom, ze je nejbezpecnejsi Laughing

Jak rikam, nevyhovuje mi v ni password system, takze nic. A jo, jeste jsem si vsim, ze kdyz kliknu na smajlik, tak me hodi kurzor na foru na zacatek textu - na IB enginu fora, to tusim delalo, mno Neutral Evil or Very Mad
To bych nevydrzel pouzivat ani 5min... Dela to 7.01 verze, ale vzhledem k tomu, ze novejsi verzi jsem zkousel a rendrovala jisty CSS styl co mam na page pouzity jeste 2x skaredeji nez 7.01, tak jsem zustal u 7.01 Think

_________________
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire

...just keep folding, just keep folding... Smile my config
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2005 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trodas napsal:

Dela to 7.01 verze, ale vzhledem k tomu, ze novejsi verzi jsem zkousel a rendrovala jisty CSS styl co mam na page pouzity jeste 2x skaredeji nez 7.01, tak jsem zustal u 7.01 Think


Clovece,robit testy na Opere 7.01??? A porovnaval si to s IE6,cize jeho najnovsou verziou...zda sa Ti to fer?Vies aka je teraz posledna verzia Opery?Tusim 8.02!!! Opera 7.01 je stara asi 3 roky,pomala a nedokonala...Ja som v praci dlhsiu dobu pouzival Operu 7.12,casto mi padala,tak som sa vytocil a dal som si iba verziu 7.56...poviem Ti,ze som valil oci,o kolko sa rychlost zvysila...a to nehovorim,ked som tam dal Operu 8.0,ktora este stale nie je poslednou.

Takze ked nieco testujes,testuj to vierohodne a nie u nejakeho programu nova verzia a u druheho predpotopna...Aj ked sa testuju auta,tak nikto nebude porovnavat Skoda 120 so Skodou Superb Shame on you

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Strana 11 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group