clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Pracujeme s Jimm
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Pracujeme s Jimm
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukesch
kolemjdoucí

Založen: 17. 02. 2005
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2005 9:01 am    Předmět: E-mailový klient Odpovědět s citátem

Ahoj ten návod je fakt super všechno fachá je to prostě pecka Very Happy !! A bylo by super a moc lidi by určitě ocenilo kdyby ste napsali i návod jak udělat na x65 Emailového klienta !!! bylo by to fakt super !! Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2005 9:33 am    Předmět: Re: E-mailový klient Odpovědět s citátem

lukesch napsal:
Ahoj ten návod je fakt super všechno fachá je to prostě pecka Very Happy !! A bylo by super a moc lidi by určitě ocenilo kdyby ste napsali i návod jak udělat na x65 Emailového klienta !!! bylo by to fakt super !! Exclamation


toho ti nastaví OTAP sms přímo od Siemense wink

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukesch
kolemjdoucí

Založen: 17. 02. 2005
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2005 9:38 am    Předmět: Emailovy klient Odpovědět s citátem

já sem docela dost velkej amatér tkže vůbec netušim co OTAP je ani jak to udělat Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2005 9:43 am    Předmět: Re: Emailovy klient Odpovědět s citátem

lukesch napsal:
já sem docela dost velkej amatér tkže vůbec netušim co OTAP je ani jak to udělat Crying or Very sad


jdi na stránky www.my-siemens.cz tam jdi do "péče o zákazníky-mobilní telefony" tam si najdeš konfigurátor a v něm E-mail.Postupuj podle návodu a na konci až to odešleš si napiš na papír OTAP PIN.Až ti ta sms příde tak si ji uložíš a aktivuješ v telefonu a máš hotovo. wink

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukesch
kolemjdoucí

Založen: 17. 02. 2005
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2005 10:11 am    Předmět: emailovy klient Odpovědět s citátem

No to sem si pomoh postupoval sem podle návodu a jedinny co se stalo tak to že když chci jít na internet tak mi to napíše Služba internet není umožněna. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Prdek
začátečník
začátečník

Založen: 26. 12. 2004
Příspěvky: 52
Bydliště: Bruntál(=Hell Hole)

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2005 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muze mi nekdo poradit??proc kdyz zadam cenu za paket 0,06kc a kdyz se podivam do provozu tak tam mam cenu za 6kB 0,0042kc??mam oskara tarif odepis...diky moc za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mydyingbride
VIP
VIP

Založen: 21. 09. 2004
Příspěvky: 518
Bydliště: Pardubice

3071.50 SMM

Příspěvky na SM: 200,-
PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2005 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prdek napsal:
muze mi nekdo poradit??proc kdyz zadam cenu za paket 0,06kc a kdyz se podivam do provozu tak tam mam cenu za 6kB 0,0042kc??mam oskara tarif odepis...diky moc za rady


Po několika zkouškách jsem přišel na následující:
Pokud chceš aby se ti cena ukazovala tak, jak má,
musíš vynechat ty desetiná místa.
Já mám tarif mezi námi a s daní platím 0,08Kč za Kb.
A tak jsem si nastavil 8Kč za kB a s menší odchylkou to
ukazuje dobře wink
Vyzkoušej uvidíš.

_________________


M35i -> MT50-> M65 -> SXG75/fw22 | IMS-700 | Graphic Tunning by MDB + HTC HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marho
kolemjdoucí

Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2005 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podařilo se někomu poslat na x65 fotku z mobilu na mobil? Mě to začne inicializovat a vytuhne to. Pak už mi pomůže pouze červené tlačítko. Díky
_________________
M65 fw50 + CX65 fw50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Kefurt
kolemjdoucí

Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2005 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

groll napsal:
Tak ten error zmizel z ničeho nic. Nevím, jak je to možné.

Každopádně mi Jimm nezobrazí skupiny, které mám v Mirandě. Místo toho zobrazí nějaké, které má asi standartní a uživatele do nich nepochopitelným způsobem rozhází.
Navíc u většiny uživatelů místo statusu je jen jakýsi vykřičník. A uživatele ve skupinách si nemůžu přesouvat. Nevíte jak ty skupiny napravit?


Miranda si ukládá svoje nastavení (včetně rozdělení do skupin) přímo do počítače, a ne na ICQ server jako třeba flashICQ - když se pak připojíš z JIMMa, tak ten nemá odkud brát... vykřičník bude asi že ty kontakty nejsou autorizovaný - Miranda to nepotřebuje - taky jsem se při prvnim spušťění JIMMa divil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kiwi001
kolemjdoucí

Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2005 5:54 pm    Předmět: S55 Odpovědět s citátem

dobrý den, mám problém při souštění jimma. do S55 jsem si přes bluetooth nakopíroval soubory jimm.jad a jimm.jar do adresářů přesně vytvořených podle návodu. V card explorer se tedy protukám až k souborům jimm a když spustím ten .jad tak mi jen zesvětlá obrazovka a pak pomalu pohasíná a nic se nestane a když spustím ten .jar tak mi to napíše hlášku: No such method setFullScreenMode. (Z)V
GRPS mám spuštěný a mělo by fungovat správně, protože MMs mi to nármálně přijímá.
Děkuju za podněty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fbio
začátečník
začátečník

Založen: 05. 11. 2004
Příspěvky: 92
Bydliště: Příhon 274 664 32 Vranov

66.14 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2005 2:08 pm    Předmět: ICQ na SX1 Odpovědět s citátem

Nevíte nekdo o nějakém ICQ klientovi na SX1? Vím že je to trochu OT protože Jimm nepodporuje sx1. Nechci warez!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kiwi001
kolemjdoucí

Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2005 2:48 pm    Předmět: s55 Odpovědět s citátem

už jsem to rozchodil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2005 3:05 pm    Předmět: ICQ na mobilu a telefonování Odpovědět s citátem

dá se přijmout hovor ,nebo si zavolat , když jsem připojený k ICQ (případně zapnutý e-mail klient) pomocí GPRS internet ? např. M65 u Oskara ?
Návrat nahoru
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2005 3:12 pm    Předmět: Re: ICQ na mobilu a telefonování Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
dá se přijmout hovor ,nebo si zavolat , když jsem připojený k ICQ (případně zapnutý e-mail klient) pomocí GPRS internet ? např. M65 u Oskara ?

Přijmout hovor se dá, přes patch "skok do menu po ###" se dají číst/psát sms, pracovat s mobilem...Jimm (obecně java aplikace) se ukončí při odchozím hovoru nebo spuštění jiné java aplikace.

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2005 3:34 pm    Předmět: Re: ICQ na mobilu a telefonování Odpovědět s citátem

busch napsal:
Anonymous napsal:
dá se přijmout hovor ,nebo si zavolat , když jsem připojený k ICQ (případně zapnutý e-mail klient) pomocí GPRS internet ? např. M65 u Oskara ?

Přijmout hovor se dá, přes patch "skok do menu po ###" se dají číst/psát sms, pracovat s mobilem...Jimm (obecně java aplikace) se ukončí při odchozím hovoru nebo spuštění jiné java aplikace.


Aha, takže moje představa , že si koupim tenhle mobil (nebo nějakej podobnej) a budu běžně používat mobil, občas něco vyfotim ... a zároveň budu sledovat a případně odpovídat na zprávy e-mail a ICQ , byla asi dost najivní ?! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group