clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Blokujete reklamní bannery na SiemensManii?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Blokujete reklamní bannery na SiemensManii?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
busch napsal:
A kdeže má být? ať hledám jak hledám, tak nenacházím (FF+Adblock se o to asi postarali) Very Happy Klidně občas kliknu, žíly mi to trhat nebude...
Počkejte, přijde doba, kdy se weby bez reklamy nezobrazí... Není těžké udělat skript, který bez načtení reklam nezobrazí zbytek stránky...
To nechci strašit, že to bude dělat SM. Nejsme čistě komerční web, řízený mamutím vydavatelstvím.

S tím sem smířen Smile Teď sem se fakt snažil, aby se mi nějaká reklama zobrazila (vypnutý adblock, zkoušel to v exploreru, mozille) a nikde nic, sem asi lama Laughing Furt ale vidím (ve všech prohlížečích) takový to [AD] a nemůžu přijít na to, co ty reklamy blokuje Think Laughing

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli jsem někoho vystrašil, tak pardon... Tohle na SM dělat nehodláme... Současný rozsah nám bude na všechny očekávané výdaje stačit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
misch
kolemjdoucí

Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bannery neblokuju, na siememanii mi nevadi. Blokuju jen obrazky ve forech, protoze jinak se nedaji cist Sad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bojler
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 10. 12. 2004
Příspěvky: 486

300016.12 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
bojler2 napsal:
tak to vam radsi poslu prachy na ucet...a hlavne nevim k cemu potrebujete ty finance. hosting, domena... na co este?
Hosting serveru s měsíčním trafficem hodně přes 100GB a diskovou kapacitou přes 3GB, nafta, účty za telefon, mám pokračovat? Pokud Ti ty tři reklamní bannery co jsou na SM opravdu vadí, klidně je blokni, opravdu nikoho nenutíme. Článeček byl adresovaný těm, kdo chtějí rozvoji SM pomoci touto formou. Pokud chceš opravdu poslat raději peníze (čemuž moc nevěřím), nikdo Ti nebrání... wink


pardon, ale nafta a účty za telefon? nechcu aby to vypadalo ze chcu rejpat, ale docela by me to zajimalo... i ty ceny za hosting, vubec nemam poneti

k tomu blokovani. reklamu sem toleroval dlouho, da se podle ni dost zistit, co je ta firma zac. ale v urcite chvili uz byla tak vlezla, ze sem na nu pustil symanteca a je pokoj. uz zadna reklama neni. predstava ze budu blokovani zvlast na SM vypinat...ted mam dost investic. kupuju si k autu este veterana, polep na auto, permanentka na fotbal, .... takze penezni prispevek musi pockat. ale o penezni dotaci vazne uvazuju. si to zaslouzite.

_________________
2002 C35i -> 2003 C55v24 -> 2004 S55v20 -> 2005 S65v58 -> 2006 EL71v38 -> 2007 EL71v45 + S65v58 -> 2008 EL71v45 + S65v58 -> 2009 EL71v45 -> 2010 EL71v45 patches revival -> 2013 dualSIM a konec Siemensu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2005 6:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bojler2 napsal:
romulus napsal:
bojler2 napsal:
tak to vam radsi poslu prachy na ucet...a hlavne nevim k cemu potrebujete ty finance. hosting, domena... na co este?
Hosting serveru s měsíčním trafficem hodně přes 100GB a diskovou kapacitou přes 3GB, nafta, účty za telefon, mám pokračovat? Pokud Ti ty tři reklamní bannery co jsou na SM opravdu vadí, klidně je blokni, opravdu nikoho nenutíme. Článeček byl adresovaný těm, kdo chtějí rozvoji SM pomoci touto formou. Pokud chceš opravdu poslat raději peníze (čemuž moc nevěřím), nikdo Ti nebrání... wink


pardon, ale nafta a účty za telefon? nechcu aby to vypadalo ze chcu rejpat, ale docela by me to zajimalo... i ty ceny za hosting, vubec nemam poneti

k tomu blokovani. reklamu sem toleroval dlouho, da se podle ni dost zistit, co je ta firma zac. ale v urcite chvili uz byla tak vlezla, ze sem na nu pustil symanteca a je pokoj. uz zadna reklama neni. predstava ze budu blokovani zvlast na SM vypinat...ted mam dost investic. kupuju si k autu este veterana, polep na auto, permanentka na fotbal, .... takze penezni prispevek musi pockat. ale o penezni dotaci vazne uvazuju. si to zaslouzite.
Nafta = Do auta v ktorom sa viezli SM admini na zrazy ktore boli v SR a CR. Ucty za telefon = Kredit (pausal) ktory prevolali kvoli zvolavaniu zrazu a zabezpecovaniu miesta atd...
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2005 6:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bojler2 napsal:
pardon, ale nafta a účty za telefon? nechcu aby to vypadalo ze chcu rejpat, ale docela by me to zajimalo... i ty ceny za hosting, vubec nemam poneti
Nafta a účty za telefon řeší vzdálenosti mezi redaktory SiemensManie a mezi partnery, se kterými jednáme. Všechno nejde vyřešit mailem nebo přes ICQ.
A hosting SM překračuje ve všech směrech parametry běžného hostingu a právě teď máme od providera velice "příjemnou" lhůtu do 24.6., abysme si sehnali vlastní server do jeho serverovny, neboť již nadále nechtějí tak velký web na standardním sdíleném serveru.
Shrnu to jednoduše, těch pár reklam nijak neobtěžuje a pro SM to může být takový zdroj prostředků, které zajistí další ničím nerušený růst SiemensManie. My už na to ze soukromých prostředků nestačíme - tohle už je drahá zábava.

Ještě odbočím - jelikož já zatím reklamy neblokuju - jak to funguje? Bavíme se tu spolu o bannerech výměnného systému na fóru nebo o třech bannerech na úvodní stránce SM? Pokud blokujete bannery z reklamního serveru na fóru, škoda pro SM je prakticky nulová a nic se neděje. Reklamy na titulní stránce se však načítají z našeho serveru a v případě banneru v pravém sloupci jde dokonce o nestandardní rozměr. Tyhle máte taky blokované?

A nakonec ještě jednou zopakuji: Kdo chcete blokovat reklamy i na SM, je to vaše volba a my vám nebudeme tvrdit, že nás okrádáte když k nám chodíte. Nikdo vás proto nevyhání. Celá tahle diskuse vznikla jen jako přímluva (!!) za to, abyste reklamy zobrazovali. Pokud vám reklamy vadí, nebo pokud vám v jejich zobrazování brání nastavení adblocku, klidně si užijte SM bez reklamy. Jen chci říct, že se chceme vždycky snažit, aby na SM byly reklamy zajímavé - nyní je většina reklam našich vlastních (reklama na sraz apod.) a do budoucna chceme preferovat zajímavé cenové nabídky e-shopů a podobně.

Tolik můj názor. Tak se do mně zase pusťte... wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
9259.32 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2005 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja reklamy neblokuju, i kdyz nemam nejrychlejsi pripojeni tech par sekund me nezabije (a nekdy diky reklam zjistim zajimave veci)
_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bojler
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 10. 12. 2004
Příspěvky: 486

300016.12 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2005 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam szmantec client security a soucasti toho je antivir, firewall, blokovani reklamy...

na SM se mne zadna reklama nezobrazuje. ono to posuzuje jednak rozmery, ale i adresu, treba jakmile je tam ad, nebo ban tak to blokne

tady je pro ukazku par vypisu:

Content Blocked:

Date Time: 17.6.2005 14:21:11
User:
Action: Blocked
Type: Ad
URL: http://www.www.siemensmania.cz/forum/posting.php?mode=topicreview&t=12176
Data: IMG src='http://ad2.billboard.cz/please/showit/23244/1/1/1/?typkodu=img' (Reason: width=468 height=60)

Content Blocked:

Date Time: 17.6.2005 14:19:42
User:
Action: Blocked
Type: Ad
URL: http://www.www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=12176&postdays=0&postorder=asc&view_all=true
Data: IMG src="http://www.orpheus.spartanx.net/bond/banner.jpg" (Reason: "/banner")

az budu mit umoreny investice tak vas podporim

_________________
2002 C35i -> 2003 C55v24 -> 2004 S55v20 -> 2005 S65v58 -> 2006 EL71v38 -> 2007 EL71v45 + S65v58 -> 2008 EL71v45 + S65v58 -> 2009 EL71v45 -> 2010 EL71v45 patches revival -> 2013 dualSIM a konec Siemensu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2005 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

busch napsal:
romulus napsal:
busch napsal:
A kdeže má být? ať hledám jak hledám, tak nenacházím (FF+Adblock se o to asi postarali) Very Happy Klidně občas kliknu, žíly mi to trhat nebude...
Počkejte, přijde doba, kdy se weby bez reklamy nezobrazí... Není těžké udělat skript, který bez načtení reklam nezobrazí zbytek stránky...
To nechci strašit, že to bude dělat SM. Nejsme čistě komerční web, řízený mamutím vydavatelstvím.

S tím sem smířen Smile Teď sem se fakt snažil, aby se mi nějaká reklama zobrazila (vypnutý adblock, zkoušel to v exploreru, mozille) a nikde nic, sem asi lama Laughing Furt ale vidím (ve všech prohlížečích) takový to [AD] a nemůžu přijít na to, co ty reklamy blokuje Think Laughing

Outpost wink .

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Whitek
administrátor
administrátor

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 1015
Bydliště: Praha 8

41313.42 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2005 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
...
Tolik můj názor. Tak se do mně zase pusťte... wink


OK, ja je ted nejak blokovany nemam, ale divam se nahoru, kde normalne je banner, ovsem ted je tam bilo... Zajimave... Think
BTW kam posilat drobne? Mate treba e-gold nebo neco tak? Very Happy

_________________


SM
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie | twitter @VitekJezek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2005 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borix napsal:

Outpost wink .

Chytrej chlapec, úplně sem zapomněl an ten plugin,co mám v outpostu wink Dal sem siemensmanii do důveryhodných serverů a hned je titulní strana nějak barevnější

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CrazyCZ
(člen klubu SM)
ostřílený diskusník
(člen klubu SM)<br>ostřílený diskusník

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 525
Bydliště: Roudnice nad Labem

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červen 18, 2005 6:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jste me potesili. Bannery z ruznejch ad serveru blokuju uz dlouho, ale bannery ze SiemensManie jsem si nechal zapnuty a ted sjsem se dokonce dozvedel, ze je to tak spravne. Wink)
_________________
MC60 FW13 CZ - 3,5MB FlexMem + T9
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kamilrt
kolemjdoucí

Založen: 28. 12. 2004
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 21, 2005 2:48 pm    Předmět: Skript Odpovědět s citátem

No, já tě nechci nijak strašit, ale zrovna takhle to má udělaný živě.cz a jde to krásně obejít tím, že sem si prostě hodil server té reklamy do zakázaných serverů v IE a mám klid Smile Reklama žádná a živě běží Wink

romulus napsal:
busch napsal:
A kdeže má být? ať hledám jak hledám, tak nenacházím (FF+Adblock se o to asi postarali) Very Happy Klidně občas kliknu, žíly mi to trhat nebude...
Počkejte, přijde doba, kdy se weby bez reklamy nezobrazí... Není těžké udělat skript, který bez načtení reklam nezobrazí zbytek stránky...
To nechci strašit, že to bude dělat SM. Nejsme čistě komerční web, řízený mamutím vydavatelstvím.

_________________
Minulost už růžovější nebude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group