clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Rozšíření paměti A55 a C55 na 1144 kb
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Rozšíření paměti A55 a C55 na 1144 kb
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Patche
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 08, 2005 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

WarCharlie napsal:
když se mě ten V-Klay zeptal jestli tam chci přepsat Bootcore tak mam dat Ano??? Nebo Ne???


Záloha co je tady je v poho..
a bootcore v žádným případě nedávej přepsat!!!!>>>Jinak bys musel řezat testpoint!!

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 09, 2005 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě... v servisu se da EEprom opravit nebo vymenit???

Naposledy upravil WarCharlie dne st březen 09, 2005 11:07 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 09, 2005 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

WarCharlie napsal:
A ještě... vserivisu ti muzou EEprom opravit nebo vymenit???


V servisu můžou všechno
vyměnit = dohrát novou: mužeš udělat sám...

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 09, 2005 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Počkej ale ono je tady na strankach psano... ze kdyz odjebes EEprom tak ti mobil obcas spadne uprostred prace,uprostred her... malo ti vydrzi baterka.. a to vsechno mam ja... tak co s tim mam udelat????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 09, 2005 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim te jeste co to znamena, kdyz pustim mobil tak mi to napise Wrong Software...... A vypne se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 09, 2005 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To, že tam budeš muset nahrát zálohu...
_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lapis
badatel
badatel

Založen: 27. 02. 2005
Příspěvky: 116

291.18 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2005 10:42 am    Předmět: 888 KB, 37 SMS, midlet on hotkey Odpovědět s citátem

S pameti zvetsenou na 888KB se mi telefon pri cteni jakekoliv SMS vypnul kdyz jich tam je hodne (viz 37 SMS problem). 37 SMS fix to opravi ale nefunguje nabijeni s vypnutym telefonem. Resenim je zda se C55v24_odst_problemu_nabijanie_37SMS.vkp, neopravuje 37 SMS fix ale zrejme jej nahrazuje - kdyz je v telefonu 37 SMS fix tak nabijeni porad nejde, ale kdyz se odebere a nahraje se zminovany tak fungujou SMSky i nabijeni.

Dale mi nejde nahrat patch middlet_on_hotkey.vkp, vklay hlasi ze se neshoduje obsah pameti (vuntit jsem mu prepsani nezkousel). Funguje to nekomu s 888KB (nebo jinym) zvetsenim pameti? Docela rad bych si priradil java aplikaci na klavesu...

Je nejaka moznost s 888KB zobrazovat digitalni hodiny pri zamknute klavesnici?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2005 12:39 pm    Předmět: Re: 888 KB, 37 SMS, midlet on hotkey Odpovědět s citátem

lapis napsal:
S pameti zvetsenou na 888KB se mi telefon pri cteni jakekoliv SMS vypnul kdyz jich tam je hodne (viz 37 SMS problem). 37 SMS fix to opravi ale nefunguje nabijeni s vypnutym telefonem. Resenim je zda se C55v24_odst_problemu_nabijanie_37SMS.vkp, neopravuje 37 SMS fix ale zrejme jej nahrazuje - kdyz je v telefonu 37 SMS fix tak nabijeni porad nejde, ale kdyz se odebere a nahraje se zminovany tak fungujou SMSky i nabijeni.

Dale mi nejde nahrat patch middlet_on_hotkey.vkp, vklay hlasi ze se neshoduje obsah pameti (vuntit jsem mu prepsani nezkousel). Funguje to nekomu s 888KB (nebo jinym) zvetsenim pameti? Docela rad bych si priradil java aplikaci na klavesu...

Je nejaka moznost s 888KB zobrazovat digitalni hodiny pri zamknute klavesnici?


Ty digit. h. musiš nechat přepsat(špatný data+nemožnost vrácení..původní data chybí), patch middlet_on_hotkey - taky ho tam šoupni i přes hlašky...U mě všechno funguje jak má....

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lapis
badatel
badatel

Založen: 27. 02. 2005
Příspěvky: 116

291.18 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2005 2:51 pm    Předmět: Re: 888 KB, 37 SMS, midlet on hotkey Odpovědět s citátem

haldyr napsal:
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB Heap Memory + patche.


BTW jaka aplikace vyuzije ten zvetseny heap memory? Taky nekdo napiste jake java aplikace pouzivate, at mam inspiraci cim mam tech 888KB zaplnit...Nebo tam nahravate obrazky a zvuky?

Taky by me zajimalo co se stane kdyz na C55 se zvetsenou pameti a patchema nekdo nahraje se WinSWUP jiny firmware...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2005 3:37 pm    Předmět: Re: 888 KB, 37 SMS, midlet on hotkey Odpovědět s citátem

lapis napsal:
haldyr napsal:
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB Heap Memory + patche.


BTW jaka aplikace vyuzije ten zvetseny heap memory? Taky nekdo napiste jake java aplikace pouzivate, at mam inspiraci cim mam tech 888KB zaplnit...Nebo tam nahravate obrazky a zvuky?

Taky by me zajimalo co se stane kdyz na C55 se zvetsenou pameti a patchema nekdo nahraje se WinSWUP jiny firmware...



888KB zaplnim knižkama+pár melodií+ňáký aplikace(SimpleMail, Colibri, readManiac 2.0,...)

WinSWUPem se kompletně všechny patche+hry...smaže(tzn. bude i menší pamět-376KB)

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Azzy
kolemjdoucí

Založen: 25. 02. 2005
Příspěvky: 15

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jste někdo aplikovat patch grafického menu na C55 při zvětšené paměti 888KB? Mě po jeho odstranění zustaly přepsané ikony u klasického menu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Azzy napsal:
Zkoušel jste někdo aplikovat patch grafického menu na C55 při zvětšené paměti 888KB? Mě po jeho odstranění zustaly přepsané ikony u klasického menu Sad


Já sem to jednu dobu měl, ale pak sem to vyhodil, protože to bylo pomalý...odtranil sem to a v poho...

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
WarCharlie
začátečník
začátečník

Založen: 14. 02. 2005
Příspěvky: 45

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Azzy napsal:
Zkoušel jste někdo aplikovat patch grafického menu na C55 při zvětšené paměti 888KB? Mě po jeho odstranění zustaly přepsané ikony u klasického menu Sad

To same se mi stalo taky... Ja to viresil jednoduse... prehral jsem si fullflashe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2005 8:46 pm    Předmět: Re: Chyby s java hrami... a celkově s mobilem Odpovědět s citátem

Jan Novák napsal:
WarCharlie napsal:
Chtěl bych se zeptat co s tím: Mám předělaný mobil z A55 - C55 a zvětšenou paměť na 888kb. Mobil mi pořád vytváří složku debug, a v ní nějaké šílené soubory. A taky se sám od sebe vypíná, když hraju třeba nějakou java hru. Vždy se zasekne, zhasne, a vypne se.... nevíte prosím někdo co s tím mám udělat???? Moc prosím


Přesně tenhle problém jsem měl taky.
(Ať řekne někdo, kdo má orig. C55 zda se mu to stává.)

Přišel jsem na 1 netradiční řešení. Od té doby mi Java program ani jednou nespadl. Vše běhá hladce. Ještě jsem to nikde nepsal. Toto je premiéra. Very Happy Very Happy Very Happy

Aplikuje se patch
23-extralight-C55v24_extralight_with_control_v2-Nastavení intenzity osvětlení v menu kontrast - ovládání hvězdička a křížek.
Patch 22 - neaplikovat. Má jenom do obrázku dokreslit * a #. Na upravené grafice koliduje s javovým prog. MicroReader - problém s třídou f. Prostě zapisuje kam nemá.

V menu - Nastavení - Zobrazení - Kontrast se nastaví podsvětlení displeje pomocí * a #. Já mám nastaveno nulové podsvětlení.
A teď důležité: V předchozím menu Zobrazení musí být zaškrtnuto Podsvětlení. (I když je teď třeba nulové.)

To je vše.

K tomu ještě 1 zjištění: V systémovém menu se vypisovaný proud nemění podle nastavené úrovně podvsvětlení. Před aplikací patche tam při vypnutém podsv. bylo asi 4mA, při zapnutém asi 59mA. Po aplikaci patche je tam i při vypnutém podsvětlení asi 59mA a po jakoby zhasnutí (po chvilce) asi 4mA.

To mi vrtalo hlavou a tak jsem se odhodlal ke změření proudu ampérmetrem. Nemohl jsem použít rozsah nižší než 2A, protože úbytek napětí na ampérmetru (teoreticky má být nulový) nedovolil kompletní zapnutí mobilu. Až na rozsahu 2A se mobil zapnul. Jenže zde je chyba měření malého proudu už dost velká, a tak nebudu psát žádné hodnoty. Ale pozoroval jsem plynulé zmenšování proudu podle nastavení podsvětlení.

Tzn. výpisu proudu v servisním menu se nedá úplně věřit. Možná měří špičky proudu. Ale nejakým divným způsobem. Možná neměří, ale počítá to nějak programově.

Ještě jsem nenapsal o 1 nevýhodě: Pokud mám nastaveno nulové podsvětlení, nemůžu si mobil např v noci jednoduše rozsvítit.

To by se dalo vyřešit jednoduchým patchem. Který by zvyšoval a snižoval podsvětlení stejný způsobem jako to dělá patch 23-extralight.
Pokud by ho chtěl někdo udělat byl bych rád.

Uf. Tak teď jsem napsal snad všechno. Smile

Nic proti tobe... ale me to pada porad
Návrat nahoru
Jan Novák
badatel
badatel

Založen: 25. 07. 2004
Příspěvky: 101
Bydliště: Globální vesnice

272.66 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 13, 2005 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zkus přehrát ff. Možná to pomůže. Asi tvůj problém byl způsoben něčím, na co můj postup nemá vliv.

Kdy mi předtím padaly java aplikace? Většinou při editaci textu - při pohybu kurzorem. Originální "Siemens" aplikace mi nepadaly nikdy.
(Mám teorii: A55 má dvojklávesu s šipkou nahoru a dolu. C55 má místo ní čtyřklávesu. U C55 se kvůli jiné konstrukci nestalo, aby se zmáčkly najednou obě (horní a dolní) půlky klávesy. U A55 se to může stát snadno. S tím soft z C55 nepočítá a dojde k nejaké chybě, následkem které se telefon vypne.)
Abych zjistil jestli je na této teorii alespoň zrnko pravdy, tak se ptám:
Kdo máte předělanou A55->C55 a nepadá Vám žádná aplikace, tak se ozvěte.
(Pokud to není nějaká pochybná - nedodělaná a pod.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Patche Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group