clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Jak rozebrat Siemens SX1?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Jak rozebrat Siemens SX1?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Hardware -> Jak rozebrat...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
duuri
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 07. 11. 2004
Příspěvky: 865

5874.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2006 7:43 pm    Předmět: Re: Potreboval bych pomooc!! Odpovědět s citátem

desannCZ napsal:
M@yK1 napsal:
Chystam se rozebrat SX,protoze kdyz se zmackne treba v kapse nebo kdyz ji vezmu a trochu ji prohnu tak se sama vypne.Nevi nekdo kde bych mel hledat nakej spatnej kontakt nebo cim to je?THX


U kámoše to dělá to samý ale má CX70 a to je nejspíš procesorem co tam je...dej to do servisu a oni ti ho tam přípajej pevnějs než ho tam máš tedkom


pozri sa na datum prispevku
dubas_ napsal:
ubas_"]zacalo me zlobit leve dialogove tlacitko cim dal vic na nej musim zatlacit aby zareagovalo mobil sem mel rozdelanej abych zkusil vycistit kontakt pod tlacitkem oddelal sem displej i od desky ale dal sem se nedostal neprisel sem na to jak se dostat pod tlacitka pro to se ptam jak to vycistit nebo opravit pokud to de diky


preco 2x?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kudli3
kolemjdoucí

Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dotaz. Plánuju koupi sx1 no a jelikož je hodněěě poškrábaná tak si ten kryt chci vyměnit za ten co mam na staré sx1 (co mě leží doma s prasklým displayem a pokažená po nepodařeném flashu). No a mám dotaz, od toho siemense ktery budu kupovat tak je u nej napsano ze obcas vystreluje dvirka od pam. karty kdyz mam doma u toho plne funkcni dvirka pujde to nak vymenit? Jako ze bych tam dal ty z toho siemense co mam doma. Nebo nak to udelat aby normal fungovali. A jeste si rovnou kdyz to budu predelavat chci koupit joy z 6600 a ten sroubovak TORX T5. Muzete mi poradit naky obchod v Brne? Kde bych toto zakoupil. Diky vsem za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
um
kolemjdoucí

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 9:28 pm    Předmět: SX 1 - nabídkové tlačítko (levé horní na spodní klávesnici) Odpovědět s citátem

dubas_ napsal:
zacalo me zlobit leve dialogove tlacitko cim dal vic na nej musim zatlacit aby zareagovalo mobil sem mel rozdelanej abych zkusil vycistit kontakt pod tlacitkem oddelal sem displej i od desky ale dal sem se nedostal neprisel sem na to jak se dostat pod tlacitka pro to se ptam jak to vycistit nebo opravit pokud to de diky


Dobrý den, mám úplně stejný problém, přesněji mé tlačítko po měsíci postupného odpadávání už nefunguje vůbec. Zjistil jste prosím, jak to opravit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 9:33 pm    Předmět: Re: SX 1 - nabídkové tlačítko (levé horní na spodní klávesni Odpovědět s citátem

Ked das dole MMI dosku tak na nej je nalepena klavesnica. Odlepis ju take ze jemne vojdes nozikom pod bielu foliu a potom to oddelis od seba (odlepis). Ostane ti hola MMI doska a potom uz len tvrdou cervenou gumou pregumujes plosny spoj, kde su kontakty klavesnice a vycistis samotnu klavesnicu. Pozri hlavne tu cast ktora ti nejde ci nahodou nie je zoxidovana. Stava sa...
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
um
kolemjdoucí

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 11:05 pm    Předmět: Re: SX 1 - nabídkové tlačítko (levé horní na spodní klávesni Odpovědět s citátem

mario_liptov napsal:
Odlepis ju take ze jemne vojdes nozikom pod bielu foliu a potom to oddelis od seba (odlepis).


Moc díky za radu. Jemně nožíkem, to už začíná znít příliš nebezpečně, ale asi to risknu, přece jen bez toho tlačítka má má sx1 maximálně 50 procentní využití, nemůžu přidávat nové kontakty a všechno možné... Ještě takový drobný dotaz, čím to mám pak zpátky přilepit? Stačilo by to jen na sebe položit bez lepení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 7:27 am    Předmět: Re: SX 1 - nabídkové tlačítko (levé horní na spodní klávesni Odpovědět s citátem

Bat sa nemusis ide hlavne o to aby si oddelil foliu od MMI dosky a potom mal za co dvihat. Mozes to skusit odlepit aj tak ze to sa to budes snazit odtrhnut aj tak to ide, bez ublizenia na zdravi MMI. Na tej folii ostane lepidlo tak sa nemusis bat ze ti to nebude drzat.
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
um
kolemjdoucí

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 2:08 pm    Předmět: Re: SX 1 - nabídkové tlačítko (levé horní na spodní klávesni Odpovědět s citátem

mario_liptov napsal:
Bat sa nemusis ide hlavne o to aby si oddelil foliu od MMI dosky a potom mal za co dvihat. Mozes to skusit odlepit aj tak ze to sa to budes snazit odtrhnut aj tak to ide, bez ublizenia na zdravi MMI. Na tej folii ostane lepidlo tak sa nemusis bat ze ti to nebude drzat.


Ještě jednou díky, jde to opravdu celkem lehce, nožíkem jsem si musel pomoct jen trošku ze začátku, pak už to šlo jemným táhnutím odlepit, fólie funguje jako jakási samolepka, takže opravdu nebyl problém zase přilepit zpátky. Desku jsem vygumoval první gumou, kterou jsem našel - bílá na tužce :-), účel splnila stejně dobře. Pak jsem ještě tyčinkami otřel plíšky na fólii, uvažoval jsem o použití lihu, ale plíšky vypadaly čistě, tak jsem to udělal jen na sucho.

Při skládání není snadné se trefit a přilepit klávesnici na desku přesně do původní pozice, pokud budete odlepovat snažte se zapamatovat nebo lépe poznačit si nějak přesné místo, přilepil jsem to od oka podle joysticku a po komplet složení jde vidět, že je trošičku nakřivo.

Ještě bych chtěl dodat pro lidi z Ostravy, že po prolítání města jsem nakonec šroubovák Torx (konkrétně tento je s označením TX5x50) našel až v železářství na Mariánském náměstí za cenu 59Kč - jde o celý šroubovák, nikoli jen nástavec, který je vyfocen v článku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek.vlastik
začátečník
začátečník

Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Vlkoš
Telefon: Siemens SX1
0.06 SMM
PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 6:04 pm    Předmět: Děkuji za návod Odpovědět s citátem

Děkuju za návod. Výstižný a krátký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Hardware -> Jak rozebrat... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group