clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Zákaz šírenia warezu!!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Zákaz šírenia warezu!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

14861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
Sry, vlastně jo, někteří to chtěli na cx65... Na to jsem zapomněl, omlouvám se. Sad
BTW jaktože máš přístup ke smazaným topicům? Nebo ony se nemažou trvale?
Ale to nic nemění na tom, že jsem byl tímto vlastně potrestán já a ne oni. To by někteří mohli pochopit. Já jsem tu žádost nedal, takže jsem trpěl za ně. Od toho jste tu vy, moderátoři, abyste tyto lidi, co dělají skládku mailu, postihovali (srážení příspěvků). Takže ty mi vyčítáš, že jsem založil topic, ve kterém jsem neudělal skoro nic špatného, a ve kterém nějací 3 blbci chtěli hru? Hand


sou asi přesunutý do sekce kam normální users nemají přístup
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 9:51 am    Předmět: Re: Zákaz šírenia warezu!!! Odpovědět s citátem

Onecar napsal:


... a speciálně moderátorům linky na redbosse posílat budu, páč nechci ban Angel
V tom máš pravdu moderátorům už budu posílat jen odkazy na placené stránky a to párkrát po mě chtěli nějaké java hry nebo java aplikace... Co si vzpomínám, tak to bylo třeba tady http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=11288 (neříkám, že jsem po nich nic nechtěl, ale minimálně to s radostí přijmuli).
taky nechci ban.

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

14861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale moderátoři sou lidi jako všichni ostatní wink akorát mají větší hodnocení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 10:00 am    Předmět: Re: Zákaz šírenia warezu!!! Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
nebudu vyjadřovat, jsem rád že ještě nemám ban (jak řekl ginzo, jednou to určitě příde)



čo zas proti mne Angel
nebojte ja si ten banner zmažem 8)

k veci:ked už bolo písané 1x o zakázaní warezu,už vtedy som s tým prestal,mlen som sa navažoval do moderátorov 8)
je pravda že ak tu bude warez tak nám to tu zavrú Crying or Very sad ,tak si vstúpte do svedomia
je to ale tak,že pravda je niekde medzi:
1)aká je tá hra drahá,keby ju dali o 75 % dolu,zarobili by aj tak miliony-s pohľadu užívateľa chceme čo najviac ušetriť
2)no čo,za kolko tu hru dám,za 75 alebo za 120 ?-keby ste boli v koži výrobcu hier,chceli by ste sa čo najviac nabaliť (výnimka Ricky a nigol )

BTW:bude forum Zhánam Java hru/aplikáciu uzamknutá Question

takže pre všetkých čo chcú javy:
posťahujte rýchlo,kým majú ostatní stránky v podpisoch Twisted Evil

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 10:07 am    Předmět: absurdita Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo za kolik let budeme svědky prvního absurdního případu, třeba že budou soudit majitele papouška za to, že se naučil pobroukávat nejnovější hit z radia a zazpíval to na ulici před lidmi ale bez svolení savzu ochránců autorských práv(nebo tak nějak). Jednou to určitě přijde Brick wall

A ještě položím jednu otázku: Je lepší, když si člověk natáhá z internetu postupně rychlostí 100kB/s mp3, hry, javu, programy, filmy nebo si to vypalí od kamaráda (1 CD -za 3 minuty/ 1DVD za půl hodiny), což je daleko rychlejší, než tahání z internetu a navíc títmto způsobem člověk získá celá alba a téměř se to nedá omezit Angel

_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně se mi velká část aktivit ve jménu ochrany autorů zdá taky přitažená za vlasy a také je nechápu, ale zrovna SiemensMania není dost silná na to, aby s nimi mohla bojovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
Osobně se mi velká část aktivit ve jménu ochrany autorů zdá taky přitažená za vlasy a také je nechápu, ale zrovna SiemensMania není dost silná na to, aby s nimi mohla bojovat.


Podle mého názoru je tam v sázce tolik peněz, že se najde málokdo tak silný, aby mohl bojovat... d'oh! Sad Já bojuji jako autor tím, že je nevyužívám a snažím se vše dělat free, aby oni z toho nic neměli...

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ricky napsal:
romulus napsal:
Osobně se mi velká část aktivit ve jménu ochrany autorů zdá taky přitažená za vlasy a také je nechápu, ale zrovna SiemensMania není dost silná na to, aby s nimi mohla bojovat.


Podle mého názoru je tam v sázce tolik peněz, že se najde málokdo tak silný, aby mohl bojovat... d'oh! Sad Já bojuji jako autor tím, že je nevyužívám a snažím se vše dělat free, aby oni z toho nic neměli...


ale ruská mafia má dosť peňazí
asi sponzoruje forum.allsiemens a siemens-club Think

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 11:34 am    Předmět: Už to začíná Odpovědět s citátem

Musel jsem z podpisu vymazat odkaz na mé stránky. Přitom tam je jenom tlačítko SiemensClub! Evil or Very Mad Brick wall Prý je to warez. S celým internetem to jde do Prčic
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pre moderátorov:uznajte,že Siemensmania je práve v kríze Brick wall
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
nigol
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 438

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim, proc by to s internetem melo jit do Prcic. Myslim, ze internet nebyl a ani neni urcen pro nelegalni stahovani cehokoliv.

Ani ja nesouhlasim s chovani spolku jako BSA nebo treba OSA. Stejne ale nesouhlasim s nelegalnim kopirovanim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nigol napsal:
Nevim, proc by to s internetem melo jit do Prcic. Myslim, ze internet nebyl a ani neni urcen pro nelegalni stahovani cehokoliv.

Ani ja nesouhlasim s chovani spolku jako BSA nebo treba OSA. Stejne ale nesouhlasim s nelegalnim kopirovanim.
Uděláš si fotbalový nadpis v odbě, kdy se hraje FIFA a už tě žalují... (já s tím nemám zkušenosti, aby si někdo nemyslel)
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ginzo napsal:
pre moderátorov:uznajte,že Siemensmania je práve v kríze Brick wall


Nieje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ginzo napsal:
pre moderátorov:uznajte,že Siemensmania je práve v kríze Brick wall


Sice to je OT, ale co tě vede k závěru že SM je v krizi??

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nigol
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 438

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2005 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

michalvrtatko napsal:
Uděláš si fotbalový nadpis v odbě, kdy se hraje FIFA a už tě žalují... (já s tím nemám zkušenosti, aby si někdo nemyslel)


Ale co to ma spolecneho s tim, ze jde internet do Prcic?

Taky nechapu, proc by mela byt SM v krizi? Copak dobra stranka je jenom ta, na ktere je warez? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
Strana 3 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group