clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Zákaz šírenia warezu!!!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Zákaz šírenia warezu!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2005 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CrazyCZ napsal:
Borix napsal:
Používal som istý čas aj Linux(Mandrake 9.1),ale kvoli týmto problémom som sa musel vrátiť k windowsu:
Nemožnosť nainštalovať modem(Conexant Soft V92 Data Fax Modem)!
Žiadny soft na patchovanie Siemensu(SPC,V-klay, ešte by bodol Siemens Debbuger)
Ovládač na multifunkčný prístroj HP PSC1210.
Keď sa mi podarí všetky tieto problémy vyriešiť(alebo ak niekto vie riešenie) som ochotný prejsť na Linux a stať sa jeho spokojným uźívateľom.


Jako jediny problem bych videl jenom patchovani a ostatni programy pro praci s mobilem. Vse ostatni se da urcite vyresit.

Nikde som nenašiel žiadny ovládač na ten modem čo mám, bol problém zohnať ovládač už aj na Xp. Pôvodne bol ovládač iba na 98 a aj to si ho musel mať vo verzii SE!!! A to som hľdal pekne dlho. Existuje linuxant, ale tam je niečo o platení!

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
circulus
pisatel
pisatel

Založen: 13. 07. 2004
Příspěvky: 269
Bydliště: KOLÍN

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2005 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

michalvrtatko napsal:
Ricky napsal:

No já musím říct, že zrovna u MS Office jsem nucen využívat hodně funkcí, protože to po nás ve škole vyžadovali. wink Před rokem a něco jsem měl tu čest si vyzkoušet OpenOffice a musím říct, že jsem byl zhnusen. Možná to bylo i tím, že jsem byl zvyklý na MS Office, ale předsudky jsem neměl, chtěl jsem jej ze zvědavosti vyzkoušet a docela jsem se těšil, ale pak jsem s tím měl tolik problémů s formátováním, nešla na tom napsat a vytisknout ani jediná seminárka ve správném rozložení, tak jsem se rychle navrátil z5. d'oh!
Osobně přiznávám, že se na mém počítači může vyskytovat nějaký nekoupený software, avšak používám jej jen pro svou potřebu, nikam ho nešířím. Mít na něj peníze, přísahám, že jsem ochoten si jej koupit... Angel
Já jsem byl u OpenOffice zhusen hlavně kvůli kompatibilitě s MSOffice, nezobrazovaly se vůbec WordArty, občas popisky k obrázkům... Ale teď v té betaverzi 1,9 nebo 2,0 se to o dost zlepšilo, ale pořád to není ono


No ale za to si poděkuj firmě Microsoft. Za to že neuvolnila popis formátu .doc a proto žádný jiný program ten .doc nevykreslí (nezobrazí přesně). OpenOffice.org je naprosto brilantní kousek software, a pro ty, kteří si chtějí napsat nějaký dopis a nejsou vázáni někým kdo formát .doc používá, je OOo výborná varianta.

_________________
C25->C35i(fw18 with T9CZ!)->C45->C55->M55->C65 fw50(patched)->SE K510i->N70->K320i->Huawei Sonic.

jabber: circulus[at]njs[dot]netlab[dot]cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Darklord45
pisatel
pisatel

Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 294
Bydliště: Slovensko, okres PO, J9 KE

670.04 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2005 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CrazyCZ napsal:
Borix napsal:
Používal som istý čas aj Linux(Mandrake 9.1),ale kvoli týmto problémom som sa musel vrátiť k windowsu:
Nemožnosť nainštalovať modem(Conexant Soft V92 Data Fax Modem)!
Žiadny soft na patchovanie Siemensu(SPC,V-klay, ešte by bodol Siemens Debbuger)
Ovládač na multifunkčný prístroj HP PSC1210.
Keď sa mi podarí všetky tieto problémy vyriešiť(alebo ak niekto vie riešenie) som ochotný prejsť na Linux a stať sa jeho spokojným uźívateľom.


Jako jediny problem bych videl jenom patchovani a ostatni programy pro praci s mobilem. Vse ostatni se da urcite vyresit.


Shame on you patchovanie nie ale na správu mobilu je sám si teraz zháňam Silenced už len čakám na Mandrivu na DVD

EDIT:linuxsoft.cz/sk ???

_________________
CX65 fw16 by Orange -> fw50 -> 14,75MB+patche -> fw16 by orange - kvôli záruke (išiel mame)

S65 fw25 by Orange -> fw50 -> fw58 -> masterpatch+patche -> išiel mame :-(

K800i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No teda jsem tady několik měsíců nebyl a už se tady všichni zbláznili Laughing Souhlasím s tím, že SM udělala rázné kroky, ale jenom proto, že kdyby tak neučinila, tak by to tu třeba zavřeli. Je to jen díky tomu, že se SM tak rozrostla. No co já bych dal za starou dobrou malou SM :/
A ještě něco lidem, co moralizují, horečnatě mluví o snížených výdělcích autorů/firem díky warezu a prostě těm, co hodně mluví (ale z cesty): Na ty vaše filozofie není nikdo zvědav (jen troubové a neznalci). Je vidět, že o tom víte úplný prd, protože jinak by vaše názory byli trochu jinde.

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nigol
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 438

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bkf.1 napsal:

A ještě něco lidem, co moralizují, horečnatě mluví o snížených výdělcích autorů/firem díky warezu a prostě těm, co hodně mluví (ale z cesty): Na ty vaše filozofie není nikdo zvědav (jen troubové a neznalci). Je vidět, že o tom víte úplný prd, protože jinak by vaše názory byli trochu jinde.


Tak nas pouc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nigol napsal:
bkf.1 napsal:

A ještě něco lidem, co moralizují, horečnatě mluví o snížených výdělcích autorů/firem díky warezu a prostě těm, co hodně mluví (ale z cesty): Na ty vaše filozofie není nikdo zvědav (jen troubové a neznalci). Je vidět, že o tom víte úplný prd, protože jinak by vaše názory byli trochu jinde.


Tak nas pouc...

Neznám vývojáře ani vývojářskou firmu, která by měla díky warezu finanční problémy. Warez se chápe jako nákladová položka jako např. občerstvení. Třeba někdo máte jiné zkušenosti.
Návrat nahoru
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
nigol napsal:
bkf.1 napsal:

A ještě něco lidem, co moralizují, horečnatě mluví o snížených výdělcích autorů/firem díky warezu a prostě těm, co hodně mluví (ale z cesty): Na ty vaše filozofie není nikdo zvědav (jen troubové a neznalci). Je vidět, že o tom víte úplný prd, protože jinak by vaše názory byli trochu jinde.


Tak nas pouc...

Neznám vývojáře ani vývojářskou firmu, která by měla díky warezu finanční problémy. Warez se chápe jako nákladová položka jako např. občerstvení. Třeba někdo máte jiné zkušenosti.

Sakr nějak mi zase blbne logování :/ Jinak ještě chci dodat, že o potírání warezu mají většinou zájem jen ty firmy (nenažraní hltouni, jak bylo trefně nazváno v jednom filmu) jejichž výdělek se počítá k těm největším a kdo má hodně chce ještě víc, jak známo.

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nigol
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 438

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bkf.1: No tak treba me warez brani venovat se vyvoji J2ME aplikaci a her aspon jako privydelek. Protoze kdyz udelam treba nejakou hru, ktera bude stat treba 30 Kc a legalne si ji koupi treba 50 lidi, tak se me proste nezaplati ten cas straveny vyvojem. Takze radsi delam programy sem tam ve volnem case a bez nejake podpory. A to uz se me stalo, ze me za to anonym nadaval a posilal do jistych mist a kdyz jsem mu navrhl, ze mu do programu nejake funkce za nejaky finacni prispevek dodelam, uz se neozval...Takze asi tak o warezu z meho pohledu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nigol napsal:
bkf.1: No tak treba me warez brani venovat se vyvoji J2ME aplikaci a her aspon jako privydelek. Protoze kdyz udelam treba nejakou hru, ktera bude stat treba 30 Kc a legalne si ji koupi treba 50 lidi, tak se me proste nezaplati ten cas straveny vyvojem. Takze radsi delam programy sem tam ve volnem case a bez nejake podpory. A to uz se me stalo, ze me za to anonym nadaval a posilal do jistych mist a kdyz jsem mu navrhl, ze mu do programu nejake funkce za nejaky finacni prispevek dodelam, uz se neozval...Takze asi tak o warezu z meho pohledu

No já měl na mysli něco většího. Z mých známých nikdo nedělá takhle sám pro sebe s tím, že za to bude nějaká koruna ale všichni dělají buď v trvalém prac. poměru nebo "přivýdělkově" ale také pro firmy. Takhle sám v drtivé většině případů můžeš dělat jedině tak freeware a pokud chceš nějaký korunky zajdi si radši někam na brigádu a ušetříš si i nervy Wink Jinak jeden kamoš udělal to, že sehnal na netu lidi, kteří mu zaplatí za vývoj hry podle jejich přání a vyšlo mu to Wink Jestli chceš podrobnosti, tak mi písni na mail a já ti vysvětlím, jak to udělal. Nechci tu zaplácávat místo navíc v diskuzi, která na to není určena.

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nigol
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 438

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bkf.1 napsal:

No já měl na mysli něco většího. Z mých známých nikdo nedělá takhle sám pro sebe s tím, že za to bude nějaká koruna ale všichni dělají buď v trvalém prac. poměru nebo "přivýdělkově" ale také pro firmy.


Taky jsem mel nabidku na hlavni pracovni pomer, ale bohuzel jen v Praze, coz je pro mne neprijatelny...

bkf.1 napsal:
Takhle sám v drtivé většině případů můžeš dělat jedině tak freeware a pokud chceš nějaký korunky zajdi si radši někam na brigádu a ušetříš si i nervy Wink


Vzhledem k tomu, ze mam i zamestnani asi brigada nepripada v uvahu Wink

bkf.1 napsal:
Jinak jeden kamoš udělal to, že sehnal na netu lidi, kteří mu zaplatí za vývoj hry podle jejich přání a vyšlo mu to Wink Jestli chceš podrobnosti, tak mi písni na mail a já ti vysvětlím, jak to udělal. Nechci tu zaplácávat místo navíc v diskuzi, která na to není určena.


Jo, to me klidne posli. Mail mam nigol@seznam.cz
OT: vidim, ze jsi z Olomouce. To jsme krajani Smile Ja bydlim 15 km od Olomouce a do Ol jezdim kazdy den do prace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobre ok-proste kto tu dá warez má ban Evil or Very Mad [/b]
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Upozornujem, ze zakaz plati nadalej!!
Nejako sa tu opat zacali sirit posty, ktore by sa nemali.

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lb01 napsal:
Upozornujem, ze zakaz plati nadalej!!
Nejako sa tu opat zacali sirit posty, ktore by sa nemali.

čo sa s nimi s***š ?
daj napomienku na SZ a kto dostane druhú má ban na týždeň Evil or Very Mad

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidim,ze aj napriek tomu,ze tu uz moderator Lb01 upozornoval nato,ze zakaz sirenia a ponukania,popripade dopytu po warez stale plati,nadalej sa tu stale objavuju linky,ponuky a zhananie roznych platenych java hier a melodii.

Opakujem teda este raz a naposledy: Zakaz nadalej plati a taketo veci si vybavujte sukromne a nie verejne na tomto fore. Kto toto bude neustale porusovat, vyvodime voci nemu dosledky (napomenutie, docasny ban alebo popripade uplne zablokovanie pristupu na forum a stranku SM)!!!

Dakujem za pochopenie.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Darklord45
pisatel
pisatel

Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 294
Bydliště: Slovensko, okres PO, J9 KE

670.04 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Platí to aj na požadanie o danú vec(melodiu,javu...)???
_________________
CX65 fw16 by Orange -> fw50 -> 14,75MB+patche -> fw16 by orange - kvôli záruke (išiel mame)

S65 fw25 by Orange -> fw50 -> fw58 -> masterpatch+patche -> išiel mame :-(

K800i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Strana 11 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group