clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Na JavaManii se nezapomělo
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Na JavaManii se nezapomělo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci vás nijak urazit ani nic podbneho ale tenhle topic bych přejmenoval na " Na javamanii se zapomělo ".
Vy si děláte hrozně moc práce. Nedoděláte jeden projekt a už jdete do druhého. Je to od vás sice pěkné jenomže potom to nezvládáte vůbec...

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vitek.borec.cz
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 13. 11. 2004
Příspěvky: 576
Bydliště: Slatiňany

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Darth PZ napsal:
Nechci vás nijak urazit ani nic podbneho ale tenhle topic bych přejmenoval na " Na javamanii se zapomělo ".
Vy si děláte hrozně moc práce. Nedoděláte jeden projekt a už jdete do druhého. Je to od vás sice pěkné jenomže potom to nezvládáte vůbec...

No jsem vůbec zvědav, jestli ta java mania vůbec bude někdy funkční a bude o něčem! d'oh!

_________________
NO WAREZ

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2005 1:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JavaMania nyní také čeká na plné zprovoznění nového serveru, na kterém má také běžet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vitek.borec.cz
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 13. 11. 2004
Příspěvky: 576
Bydliště: Slatiňany

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2005 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
JavaMania nyní také čeká na plné zprovoznění nového serveru, na kterém má také běžet.

aha ... docela závažný problém! wink

_________________
NO WAREZ

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
pholman
začátečník
začátečník

Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 73

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 12:49 pm    Předmět: na javamanii se zapomnělo... Odpovědět s citátem

A stejně tak na siemensmanii. Nový stránky měly bejt už na začátku prázdnin, ale dodnes nejni nic. Já tohle moc dobře znám, z vlastní zkušenosti.
A to jsem sám. Ale vás je tu celá banda, a nikdo nedělá kromě toho fóra nic. Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 2:04 pm    Předmět: Re: na javamanii se zapomnělo... Odpovědět s citátem

pholman napsal:
Ale vás je tu celá banda, a nikdo nedělá kromě toho fóra nic. Applause


????????

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pholman
začátečník
začátečník

Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 73

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 3:28 pm    Předmět: na javamanii se zapomnělo...2 Odpovědět s citátem

Tím jsem myslel to, že všichni redaktoři atd. přispívají do diskuzí, zamykají fóra atd. ale nikdo nedělá na novém designu, funkčnosti stránek, pořádné optimalizaci, zkrátka na všem, co jste slíbili vylepšit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 3:46 pm    Předmět: Re: na javamanii se zapomnělo...2 Odpovědět s citátem

pholman napsal:
Tím jsem myslel to, že všichni redaktoři atd. přispívají do diskuzí, zamykají fóra atd. ale nikdo nedělá na novém designu, funkčnosti stránek, pořádné optimalizaci, zkrátka na všem, co jste slíbili vylepšit.


Jestli to nebude tim že tahle page je soukromá a na designu a úpravách či změnách mužou dělat podle mě jen dva lidi???

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 5:00 pm    Předmět: Re: na javamanii se zapomnělo...2 Odpovědět s citátem

pholman napsal:
Tím jsem myslel to, že všichni redaktoři atd. přispívají do diskuzí, zamykají fóra atd. ale nikdo nedělá na novém designu, funkčnosti stránek, pořádné optimalizaci, zkrátka na všem, co jste slíbili vylepšit.

Pěkný příklad,že myslet znamená ho*no vědět
Redaktoři a moderátoři nemají s vývojem stránek co dělat.
No a i kdyby sme dělali,tak by mě zajímalo,jak bys to poznal??? Jako každej den jedn nová ikonka nebo jak si to představuješ? Laughing

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 5:33 pm    Předmět: Re: na javamanii se zapomnělo...2 Odpovědět s citátem

pholman napsal:
Tím jsem myslel to, že všichni redaktoři atd. přispívají do diskuzí, zamykají fóra atd. ale nikdo nedělá na novém designu, funkčnosti stránek, pořádné optimalizaci, zkrátka na všem, co jste slíbili vylepšit.


Ty asi moc nevies,ako to na takychto strankach funguje,ze? O chod stranok,dizajn, systemove zmeny a celkovu technicku podporu sa staraju ADMINISTRATORI,u nas je to hlavne romulus.
Redaktori a moderatori maju na starosti iba chod stranky a fora po obsahovej stranke,lebo ich prava a moznosti su oproti administratorom znacne omedzene...a tak to funguje na drtivej vacsine stranok,ktore pracuju v tyme,alebo tymoch...kazdy ma svoje poninnosti,prava a moznosti...


...a na zaver by som len rad dodal,ze pokial mi je zname,nikto z redaktorov a moderatorov nic nesluboval,takze si trocho mimo...

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 9:08 am    Předmět: Re: na javamanii se zapomnělo...2 Odpovědět s citátem

pholman napsal:
Tím jsem myslel to, že všichni redaktoři atd. přispívají do diskuzí, zamykají fóra atd. ale nikdo nedělá na novém designu, funkčnosti stránek, pořádné optimalizaci, zkrátka na všem, co jste slíbili vylepšit.


Docela odvážné řeči nato že máš 9 příspěvků. Asi vůbec nevíš jak to tady na SManii chodí...

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 5:07 pm    Předmět: Re: na javamanii se zapomnělo... Odpovědět s citátem

pholman napsal:
A stejně tak na siemensmanii. Nový stránky měly bejt už na začátku prázdnin, ale dodnes nejni nic. Já tohle moc dobře znám, z vlastní zkušenosti.
A to jsem sám. Ale vás je tu celá banda, a nikdo nedělá kromě toho fóra nic. Applause
Měl bys číst naše stránky pozorněji. Nové stránky měly být během prázdnin. Nikdo neříkal, že na začátku. A už jsem několikrát vysvětlovatl, proč se to zdrželo. Celé stránky se stěhovaly na nový server s jehož přípravou bylo mnoho práce, kterou můžeme dělat jen ve svém volném čase.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pholman
začátečník
začátečník

Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 73

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 7:57 pm    Předmět: sorry Odpovědět s citátem

Dva lidi??? To se vám zdá málo? Design stránek se dá udělat do dvou hodin. A dobrej. Ale holt se musí chtít, no.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pholman
začátečník
začátečník

Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 73

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 8:00 pm    Předmět: Re: na javamanii se zapomnělo...2 Odpovědět s citátem

Darth PZ napsal:
pholman napsal:
Tím jsem myslel to, že všichni redaktoři atd. přispívají do diskuzí, zamykají fóra atd. ale nikdo nedělá na novém designu, funkčnosti stránek, pořádné optimalizaci, zkrátka na všem, co jste slíbili vylepšit.


Docela odvážné řeči nato že máš 9 příspěvků. Asi vůbec nevíš jak to tady na SManii chodí...


je fakt důležitý, kolik mám příspěvků??? to se musim všem klanět, kdo mají těch příspevků hodně? to jsou asi lidi co všechno chápou nejlíp, co? myslíte, že to, že mám 10 příspěvků znamená, že sem nechodim a že nevim jak to tu chodí???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 8:02 pm    Předmět: Re: na javamanii se zapomnělo...2 Odpovědět s citátem

pholman napsal:
že to, že mám 10 příspěvků znamená, že sem nechodim a že nevim jak to tu chodí???


Nooo stou druhou částí máš pravdu...

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group