clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - NEDORIESENA SX1 toto vas dostane ;-)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

NEDORIESENA SX1 toto vas dostane ;-)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
oxidLT
kolemjdoucí

Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 4:13 pm    Předmět: NEDORIESENA SX1 toto vas dostane ;-) Odpovědět s citátem

mam taky problem ze mi pri upgrade firmerow sekol comp a proste sa cele nenainstalovoali a telefon mi furt hlasil pri opetovnom pokuse o instalaciu ze LOW VOLTAGE PLEASE RECHARGE a ani externe nabitie baterky v servise nepomohlo .............tak som ho poslal do nepochopitelne jedineho autorizovaneho servisu na slovensku odkial mi prisiel list ze reklamaciu mi neuznavaju zevraj koli nejakym neoriginalnym skrutkam ci co ako som bol v soku ze co si to vymysleli a oprava ma bude stat okolo 20000SK co zatial povazujem ako cierny vtip Very Happy Applause ked za 12-14000sk mam novy fon s dalsou 2rocnou zarukou ////////ma niekto prosimvas nejaku solidnu radu????please
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dafko
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 16. 10. 2004
Příspěvky: 580

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 4:26 pm    Předmět: Re: NEDORIESENA SX1 toto vas dostane ;-) Odpovědět s citátem

oxidLT napsal:
mam taky problem ze mi pri upgrade firmerow sekol comp a proste sa cele nenainstalovoali a telefon mi furt hlasil pri opetovnom pokuse o instalaciu ze LOW VOLTAGE PLEASE RECHARGE a ani externe nabitie baterky v servise nepomohlo .............tak som ho poslal do nepochopitelne jedineho autorizovaneho servisu na slovensku odkial mi prisiel list ze reklamaciu mi neuznavaju zevraj koli nejakym neoriginalnym skrutkam ci co ako som bol v soku ze co si to vymysleli a oprava ma bude stat okolo 20000SK co zatial povazujem ako cierny vtip Very Happy Applause ked za 12-14000sk mam novy fon s dalsou 2rocnou zarukou ////////ma niekto prosimvas nejaku solidnu radu????please


Tak toto je teda fakt sila... u nas na Slovensku jednat s SX1 je fakt uzasne svoju som si nastastie kupil v Cechach. Ked to v servise nedali do poriadku tak to uz fakt netusim Think

_________________
† I-Am-Lost



Nokia 3510i -> Siemens SX1 FW13 -> Siemens SX1 FW15 -> Nokia 7710

----------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
oxidLT
kolemjdoucí

Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 4:37 pm    Předmět: Re: NEDORIESENA SX1 toto vas dostane ;-) Odpovědět s citátem

Tak toto je teda fakt sila... u nas na Slovensku jednat s SX1 je fakt uzasne svoju som si nastastie kupil v Cechach. Ked to v servise nedali do poriadku tak to uz fakt netusim Think[/quote

no je to fakt sila a ma to fakt stve ze som prisiel o prahcy ......hadam si nemyslia ze im dam tyc 20papierov aby tam vymenili nejaku HF dosku a tlcidlovu dosku koli padnutemu softu ..........asi ho predam na suciastky alebo co a na siemensi som totalne zanevrel a to je este 15mesiacov v zaruke a oni poslu toto a to uz tam je druhy krat lebo minule tam bol koli tomu ze bol bloknuty a este mi tam dali nalepku ze INOTESKA ZARUKA pekny hajzli su to Brick wall Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cuir
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 09. 2004
Příspěvky: 526
Bydliště: Brno

3072.76 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmmm...no nechci rejpat a bejt nejak hnusnej ..samozrejme s tebou soucitim a vazne ti situaci nezavidim,ale flashovat na nestabilnim komplu nooo...ses dost sebevrah ..zajimalo by me co mas za stroj a taky by me docela zajimalo z jakych duvodu se ti to seklo.To vis aby historka byla kompletni..jinak kdyz uz zaruku nemas tak bez do neautorizovanyho servisu..ted uz je to jedno.Treba ti to opravi levneji.Jinak odbornik na SX1 je tady "Sirus" tak ho zkus pozadat o pomoc.
_________________
M35i->C45->M50->C55->S55->M55->SX1

http://cuir.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirus
čestný člen
čestný člen

Založen: 06. 08. 2004
Příspěvky: 1021
Bydliště: Vrutky

7909.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skus tento navod: http://www.siemensmania.cz/content.php?id=329

Prehraj bootcore a mohlo by to pomoct...

_________________
C35i>ME45>>S45i>ST55>S55+BT>SX1

SX1 + 1GB Pretec = > fw 12Sk>14Sk>15Ru>15It>15Gr>15CZ

"Ak mas raz SX1, uz nie je cesty spat!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oxidLT
kolemjdoucí

Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červen 27, 2005 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sirus napsal:
Skus tento navod: http://www.siemensmania.cz/content.php?id=329

Prehraj bootcore a mohlo by to pomoct...


no ja som henten navod skusal aj s origos COM kablom a skoncilo to tak ze sa tam cosi nahralo zapal sa do servisneho modu a ked som zapojil USB kabel aby sa aktualizovali firmweri tak comp ten fon ani nenasiel ////akoze neni nic zapojene a nedal sa vypat /////takze fakt nevim Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sirus
čestný člen
čestný člen

Založen: 06. 08. 2004
Příspěvky: 1021
Bydliště: Vrutky

7909.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 28, 2005 6:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Duuri, ked skusal tento navod, nechal zaskrtnute uplne vsetko a do telefonu nahral cely fw len pomocou com kabla, skus mozno to pomoze...
_________________
C35i>ME45>>S45i>ST55>S55+BT>SX1

SX1 + 1GB Pretec = > fw 12Sk>14Sk>15Ru>15It>15Gr>15CZ

"Ak mas raz SX1, uz nie je cesty spat!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
duuri
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 07. 11. 2004
Příspěvky: 865

5874.50 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 28, 2005 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hej proste nastav com port kde mas kabel a pusti telefon do winswup modu...skusal som to rz bezalo to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ms.nomi
kolemjdoucí

Založen: 02. 09. 2004
Příspěvky: 24
Bydliště: Uherské Hradiště

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 28, 2005 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

duuri napsal:
hej proste nastav com port kde mas kabel a pusti telefon do winswup modu...skusal som to rz bezalo to...


Ahojky, nechci moc polemizovat, ale jen pres COM kabel mi to nikdy neslo. Respektive zkousel jsem to 3x (na 3 ruznych SX1) a nakonec jsem byl vzdy donucen pouzit USB kabel.


Michal

_________________
Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duuri
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 07. 11. 2004
Příspěvky: 865

5874.50 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 28, 2005 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

musim to presne skusit ale ked pojdes podlatoho navod tak ide skusal som to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dps
pisatel
pisatel

Založen: 22. 09. 2004
Příspěvky: 247

676.28 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 28, 2005 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ms.nomi napsal:
duuri napsal:
hej proste nastav com port kde mas kabel a pusti telefon do winswup modu...skusal som to rz bezalo to...


Ahojky, nechci moc polemizovat, ale jen pres COM kabel mi to nikdy neslo. Respektive zkousel jsem to 3x (na 3 ruznych SX1) a nakonec jsem byl vzdy donucen pouzit USB kabel.

Michal


Servisní kabel s COM se používá, když je telefon v takovym stavu, že to s USB vůbec nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ms.nomi
kolemjdoucí

Založen: 02. 09. 2004
Příspěvky: 24
Bydliště: Uherské Hradiště

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 28, 2005 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dps napsal:
ms.nomi napsal:
duuri napsal:
hej proste nastav com port kde mas kabel a pusti telefon do winswup modu...skusal som to rz bezalo to...


Ahojky, nechci moc polemizovat, ale jen pres COM kabel mi to nikdy neslo. Respektive zkousel jsem to 3x (na 3 ruznych SX1) a nakonec jsem byl vzdy donucen pouzit USB kabel.

Michal


Servisní kabel s COM se používá, když je telefon v takovym stavu, že to s USB vůbec nejde.


Nepopiram ani v nejmensim. Jenze po flashnuti boot (core) pres COM
se mi automaticky vzdy hodil do winswup modu a tam uz mi to nikdy pres COM dal neslo.
I kdyz samozrejme muze byt chyba mezi zidli a PC Very Happy

Michal

_________________
Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ms.nomi
kolemjdoucí

Založen: 02. 09. 2004
Příspěvky: 24
Bydliště: Uherské Hradiště

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 28, 2005 9:51 am    Předmět: Re: NEDORIESENA SX1 toto vas dostane ;-) Odpovědět s citátem

oxidLT napsal:
Tak toto je teda fakt sila... u nas na Slovensku jednat s SX1 je fakt uzasne svoju som si nastastie kupil v Cechach. Ked to v servise nedali do poriadku tak to uz fakt netusim Think[/quote

no je to fakt sila a ma to fakt stve ze som prisiel o prahcy ......hadam si nemyslia ze im dam tyc 20papierov aby tam vymenili nejaku HF dosku a tlcidlovu dosku koli padnutemu softu ..........asi ho predam na suciastky alebo co a na siemensi som totalne zanevrel a to je este 15mesiacov v zaruke a oni poslu toto a to uz tam je druhy krat lebo minule tam bol koli tomu ze bol bloknuty a este mi tam dali nalepku ze INOTESKA ZARUKA pekny hajzli su to Brick wall Twisted Evil


Ahoj, jestli chces muzes mi to zkusit poslat. Mrknu na to.
Popripade se nabizim na vykoupeni desek z telefonu.
viz. tema: Mrtvolka SX1

Michal

_________________
Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oxidLT
kolemjdoucí

Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 29, 2005 8:50 pm    Předmět: Re: NEDORIESENA SX1 toto vas dostane ;-) Odpovědět s citátem

ms.nomi napsal:
oxidLT napsal:
Tak toto je teda fakt sila... u nas na Slovensku jednat s SX1 je fakt uzasne svoju som si nastastie kupil v Cechach. Ked to v servise nedali do poriadku tak to uz fakt netusim Think[/quote

no je to fakt sila a ma to fakt stve ze som prisiel o prahcy ......hadam si nemyslia ze im dam tyc 20papierov aby tam vymenili nejaku HF dosku a tlcidlovu dosku koli padnutemu softu ..........asi ho predam na suciastky alebo co a na siemensi som totalne zanevrel a to je este 15mesiacov v zaruke a oni poslu toto a to uz tam je druhy krat lebo minule tam bol koli tomu ze bol bloknuty a este mi tam dali nalepku ze INOTESKA ZARUKA pekny hajzli su to Brick wall Twisted Evil


Ahoj, jestli chces muzes mi to zkusit poslat. Mrknu na to.
Popripade se nabizim na vykoupni desek z telefonu.
viz. tema: Mrtvolka SX1

Michal


no este uvidim kedy mi ho vobec poslu ..........lebo ked som volal do shitmensu tak si ma prehadzovali ako horuci zemiak dali mi aspon 5 telefonnych cisiel , na jednom mi ani nezdvihli telefon a nikdo o tom mojom fone nic nevie ze ci je fakt v takom zlom stave alebo co Liar takze ako to ma fakt dostalo ja normalne uvazujem ze na nich poslem nejaku obchodnu inspekciu alebo co ved to neni mozne toto Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
P.aja.
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 471
Bydliště: Moravský Krumlov

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2005 2:10 pm    Předmět: Re: NEDORIESENA SX1 toto vas dostane ;-) Odpovědět s citátem

oxidLT napsal:
ms.nomi napsal:
oxidLT napsal:
Tak toto je teda fakt sila... u nas na Slovensku jednat s SX1 je fakt uzasne svoju som si nastastie kupil v Cechach. Ked to v servise nedali do poriadku tak to uz fakt netusim Think[/quote

no je to fakt sila a ma to fakt stve ze som prisiel o prahcy ......hadam si nemyslia ze im dam tyc 20papierov aby tam vymenili nejaku HF dosku a tlcidlovu dosku koli padnutemu softu ..........asi ho predam na suciastky alebo co a na siemensi som totalne zanevrel a to je este 15mesiacov v zaruke a oni poslu toto a to uz tam je druhy krat lebo minule tam bol koli tomu ze bol bloknuty a este mi tam dali nalepku ze INOTESKA ZARUKA pekny hajzli su to Brick wall Twisted Evil


Ahoj, jestli chces muzes mi to zkusit poslat. Mrknu na to.
Popripade se nabizim na vykoupni desek z telefonu.
viz. tema: Mrtvolka SX1

Michal


no este uvidim kedy mi ho vobec poslu ..........lebo ked som volal do shitmensu tak si ma prehadzovali ako horuci zemiak dali mi aspon 5 telefonnych cisiel , na jednom mi ani nezdvihli telefon a nikdo o tom mojom fone nic nevie ze ci je fakt v takom zlom stave alebo co Liar takze ako to ma fakt dostalo ja normalne uvazujem ze na nich poslem nejaku obchodnu inspekciu alebo co ved to neni mozne toto Brick wall

Tak se modli ať to nestihnou do 30 dnú

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group