clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Java aplikace Fyzikář..
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Java aplikace Fyzikář..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte zájem o Fyzikáře?
No to rozhopádně! To přesně potřebuji! :o)
94%
 94%  [ 260 ]
Ne, díky. Myslím, že jej nikdy nevyužiju. :o(
5%
 5%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 276

Autor Zpráva
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

beardie napsal:
jj, hviezdicka by bola dobra

P.S.: a co tak kalkulackovy setric displeja po 15 sekundach (nahodou sa niekto zabudne a bude mat pruser)


Sakra, chlape, kradeš mi nápady a kazíš překvapení... wink

No a nebo řekněme, že by ten spořič měl být raději černý (popř. obrázek úvodního screenu nebo taky hlavního displeje v pohotovostním režimu Think ), ať to šetří baterku, protože aplikace není oficiálně dělána pro vaše podvody ve škole... wink

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
beardie
táta fóra
táta fóra

Založen: 19. 01. 2005
Příspěvky: 1106

7865.50 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ricky napsal:
Sakra, chlape, kradeš mi nápady a kazíš překvapení... wink

sry wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslel jsem dát pod * nebo # funkci zobrazení nějakého obrázku jako hlavní displej nebo zobrazení nějaké jedné barvy, která by překryla celý displej.
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mi se páčí ten kalkulačkový šetřič. V nastavení by se dalo vybrat jestli zapnout/vypnout a pak nasatvení sekund.. Mě by takových 5 sekund docela i vyhovovalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no * na šetrič by som nedával-desatinné čísla sa v Matikárovi dávali práve * a už je to zvyk aj z kalkulačky na mobile Think
ja by som to dal na to ľavé funkčné tlačidlo-to ešte asi obsadené nemáte Think
a ten šetrič aby bol dôveryhodný,navrhujem



čo povite ?
pripadá mi to dosť dôveryhodné Think

BTW:odkáž ocvi,že ak ľa ku compu nepustí,prídem s kamošmi ku vám domov Evil or Very Mad

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
MilanLaslop
badatel
badatel

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 168

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už som vytvoril tú kalkulačku, má zatiaľ tieto funkcie
- sčítanie, odčítanie, násobenie, delenie
- mocniny, odmocniny (ľubovoľné - ak dáte napríklad 2 na 3,5 tak to v pohode vypočíta)
- prevrátená hodnota čísla
- sin, cos, tg, cotg (v stupňoch aj radiánoch a aj na -1.)

Vyzerá takto:


Ako som už včera písal, kalkulačka sa dá otvoriť z hlavného menu alebo aj počas výpočtu a vypočítaná hodnota sa dá do výpočtu hneď vložiť.

A pridal som ešte jednu funkciu. Každé číslo (z výpočtu, z kalkulačky, z premien jednotiek...) sa dá uložiť a potom kedykoľvek vložiť. Pamäť na čísla nie je nijako obmedzená a pri každom čísle sú zobrazené informácie o tom, odkiaľ bolo vložené (kvôli prehľadnosti):


Keď dokončíme Fyzikára tak tieto všetky doplnené funkcie pridám aj do Matikára.

_________________
Moje stránky (Java aplikácie, hry)



A35 -> CX65 FW 16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a bude sa tá kalkulačka dať stiahnúť len samostatne ?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
MilanLaslop
badatel
badatel

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 168

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ginzo napsal:
a bude sa tá kalkulačka dať stiahnúť len samostatne ?


Ak bude záujem tak môžeme urobiť aj samostatnú kalkulačku. Kedysi som rozmýšľal aj nad aplikáciou, kde by boli len samostatné premeny jednotiek.

A ešte niečo k tomu šetriču:
Mohol by sa spúšťať po niekoľkých sekundách alebo stlačením dvoch tlačidiel naraz, lebo všetky tlačidlá sú už používané na iné funkcie.

_________________
Moje stránky (Java aplikácie, hry)



A35 -> CX65 FW 16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
beardie
táta fóra
táta fóra

Založen: 19. 01. 2005
Příspěvky: 1106

7865.50 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten setric by sa mohol dat nastavit pouzivatelom a/alebo by sa spustil podla casu co by si kazdy navolil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ricky napsal:
Darth PZ napsal:
No takže když to tak shrnu tak vidim že se mám opět na co těšit wink


No to rozhopádně, ale asi se budete těšit dlouho, protože mě táta snaží držet od PC co nejdál a co nejdéle... Rolling Eyes Crying or Very sad Vymýšlí si práce jen proto, abych nemohl programovat... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Tak mu řekni že s toho budou velký prachy ne? Very Happy

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MilanLaslop
badatel
badatel

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 168

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začal som robiť ten šetrič. Budú sa dať nastaviť tieto možnosti:

1. spustenie šetriča:
- automaticky (dá sa zvoliť počet sekúnd)
- po dlhom stlačení # (je možné zvoliť dĺžku stlačenia)
- po stlačení * a zároveň # - tak, ako sa na telefónoch istej značky blokuje klávesnica Smile

2. vypnutie šetriča
- po dlhom stlačení # (tiež sa dá zvoliť dĺžka stlačenia nezávislá od nastavenia v spustení šetriča)
- po stlačení * a zároveň #
- po stlačení tlačidla pre ukončenie hovoru
- po stlačení ľubovoľného tlačidla

Pri spustení a vypnutí šetriča sa dá vybrať aj viac možností, napríklad šetrič sa môže spúšťať automaticky ale aj po stlačení #.

3. typ šetriča
- čierne (celý displej čierny)
- biele
- čas - čierny displej a na ňom biely dátum a čas
- kalkulačka - zobrazí sa kalkulačka ako je na x65 Smile
+ ešte nejaké môžem pridať

_________________
Moje stránky (Java aplikácie, hry)



A35 -> CX65 FW 16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wow, dostal jsem se tu až teď , byl jsem celý den bez netu (hadejte proč Rolling Eyes Evil or Very Mad ) a koukám, že jste si beze mě i vystačili sami... Rolling Eyes Laughing

Takže tu kalkulačku chválím, těším se, až ji odzkouším... wink

Já osobně chtěl navrhnout místo křížku hvězdičku, ale nechám na vás, ať rozhodnete, co by bylo nejvýhodnější, co se týče desetinné tečky, zůstane zachována pod *, pod křížkem máme už nastaveno - a E...

Také myslím, že je zbytečné dát do nastavení délku stlačení klávesy, protože kdo by si nastavoval větší čas než dvě sekundy? To už by pak ztratilo význam... Think Typ spořiče je dobrý nápad.

Ještě bych tu rád uvedl na pravou míru jednu věc - Samostatnou aplikaci s převodem jednotek jsem kdysi vymyslel já, měla se jmenovat Fyzikář, ale pak jsme se s Milanem dohodli, že by v něm mohly být nějaké výpočty a nakonec to bude docela velký program

Samozřejmě, že inovace, které jsme vymysleli při programování Fyzikáře dodáme i do Matikáře... Slíbil jsem novou verzi, tak bude. =P~ Ale to patří do jiného topicu... wink

2Onecar: Myslím, že by ti nevyhovovalo jen 5 sekund, protože by se ti to zaplo pokaždé, kdy bys opisoval vypočítané hodnoty z mobilu na papír... wink

2Ginzo: Levé kontextové tlačítko není využité, ale mám pocit, že ani využít nejde, ale nechci kecat krávoviny... Think

Btw. Rád bych ukončil OT o mých problémech s taťkou, nechci tu rozebírat svou rodinnou situaci... wink Angel

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MilanLaslop
badatel
badatel

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 168

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Keďže je pod pravým kontextovým tlačidlom menu, tak ľavé nemôže byť využité, pretože to jednoducho nereaguje na stlačenie klávesy. Aplikácia si myslí, že keď je pod pravým kontextovým tlačidlom už menu tak bude časť menu aj pod ľavým (čo by aj bolo, keby aplikácia nebola riešená graficky) takže sa informácia o stlačení tejto klávesy ani neodosiela do funkcie, kde sa programuje, čo sa má stať po stlačení.
_________________
Moje stránky (Java aplikácie, hry)



A35 -> CX65 FW 16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanLaslop napsal:
Keďže je pod pravým kontextovým tlačidlom menu, tak ľavé nemôže byť využité, pretože to jednoducho nereaguje na stlačenie klávesy. Aplikácia si myslí, že keď je pod pravým kontextovým tlačidlom už menu tak bude časť menu aj pod ľavým (čo by aj bolo, keby aplikácia nebola riešená graficky) takže sa informácia o stlačení tejto klávesy ani neodosiela do funkcie, kde sa programuje, čo sa má stať po stlačení.

Dalo by sa spravit, ze po stlaceni praveho tlacidla na displeji zobrazi menu, napr. ako javax.microedition.lcdui.List, alebo naprogramovat graficke menu a potom by sa dalo vyuzit aj lave tlacidlo wink
BTW: mohol by som vam pomoct s vyvojom aplikacie... vyznam sa aj v jave (hlavne J2ME) aj vo fyzike (aspon myslim )
Malo by to pomoct urychlit vyvoj aplikacie.

_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sh@dy napsal:
Dalo by sa spravit, ze po stlaceni praveho tlacidla na displeji zobrazi menu, napr. ako javax.microedition.lcdui.List, alebo naprogramovat graficke menu a potom by sa dalo vyuzit aj lave tlacidlo wink
BTW: mohol by som vam pomoct s vyvojom aplikacie... vyznam sa aj v jave (hlavne J2ME) aj vo fyzike (aspon myslim )
Malo by to pomoct urychlit vyvoj aplikacie.


Díky, ale naopak, čím více autorů, tím více se zhoršuje komunikace a přehlednost... A co se týče toho levého tlačítka, zatím jej nepotřebujeme (a taky nesmíme zapomenout, že program bude běžet i na jiných značkách, proto se snažíme využívat hlavně klávesy, které jsou společné všem značkám)... Think

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
Strana 3 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group