clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Java aplikace Fyzikář..
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Java aplikace Fyzikář..
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte zájem o Fyzikáře?
No to rozhopádně! To přesně potřebuji! :o)
94%
 94%  [ 260 ]
Ne, díky. Myslím, že jej nikdy nevyužiju. :o(
5%
 5%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 276

Autor Zpráva
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 7:21 pm    Předmět: Java aplikace Fyzikář.. Odpovědět s citátem

Takže kvůli pár nedočkavcům jsem se rozhodl založit tento topic. wink Jak už jistě mnozí z vás tuší, pracujeme na Fyzikáři - aplikaci, která bude založena na stejném engine jako Matikář, ovšem bude v sobě mít více funkcí a výpočtů. 8)
Tvorba zabere ještě dost času, jelikož je opravdu co přidávat a upravovat, ale po vzoru Matikáře - i jeho mladší bráška bude mít diskuzi, kde můžete psát své návrhy, požadavky, prosby a dotazy... A také, kde budeme my průběžně zveřejňovat postup práce, průběžné statistiky, popř. problémy a jejich řešení... 8) Think

Abych předešel zbytečným a velice častým otázkám(kvůli kterým jsem byl nesčetněkrát kritizován, že zakládám x-stránkové topics Rolling Eyes Anxious ), rovnou na ně odpovím:
"Kdy bude hotový?" - Není stanovený žádný termín, nikdo nás neplatí a tudíš nás nikdo nemotivuje k vyšším výkonům...
"Bude tu beta verze?" - Pravděpodobně ano, na takových programech je vždy co dolaďovat, proto čím více testerů, tím lépe. I zde platí, že je věnován převážně lidem ze Siemensmanie a popř. i budoucí Javamanie. Think Sledujte průběžně forum a nebo moje stránky wink Angel
"Pojede i na telefonech řady x55?" - hmm to jsem si tedy položil záludnou otázku... Brick wall No nevím nevím, nevypadá to moc nadějně, protože je založen na stejném základu jako Matikář a ten jede jen na telefonech s MIDP 2.0 CLDC 1.1 (řada x65 a výš), ale ještě na toto téma určitě mnohokrát s Milanem povedeme vášnivou diskuzi... Laughing
"Pojede i na jiných značkách?" - Viz. odpověď o řádek výše.
"Kolik bude stát?" - Bude nejspíše free, a pokud ne, tak budete o všem informovaní... Anxious Laughing
"Budou nějaké screeny?" - Ano, až bude nějaká jakž takž ucelená verze, tak bychom mohli párkrát "vyblejsknout" emulátor

Tak, snad jsem odpověděl na nejvíce probírané dotazy a teď ještě něco málo prozradím: Fyzikář bude snad trošku více graficky propracovaný, ale přesto by neměl mít moc velkou kb velikost. Think Zatím si to představuju takto: Budou tam samozřejmě výpočty (rozdělené do kategorií - Mechanika, termodynamika, elektřina, optika atd...), pak převody jednotek (jak českých, tak i anglických - např. km/h -> m/s nebo km -> ft apod.), definice, jednotky SI, předpony SI, důležité konstanty a další...

Takže opět se nám tu vyskytla jedna důležitá otázka po vzoru Matikáře...
Měli byste o Fyzikáře zájem? wink

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Všemi deseti ano!
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
michalkopecky
redaktor
redaktor

Založen: 30. 11. 2004
Příspěvky: 1541
Bydliště: Praha Mobil:Siemens CX70

13617.60 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darth PZ napsal:
Všemi deseti ano!
Jasně. To je to, co už dost dlouho sháním.
_________________
N3410 Sad > Siemens CX70v56 WVA TNG 3.1 Smile > C72 > SE K750i CID49 RED > Vodafone 845 > HTC Desire Z (Android 4.0.4)

SM
______________________________
http://droidik.blogspot.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Darklord45
pisatel
pisatel

Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 294
Bydliště: Slovensko, okres PO, J9 KE

670.04 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohlo. Zatiaľ som nič take veľmi nevidel...
Pray

_________________
CX65 fw16 by Orange -> fw50 -> 14,75MB+patche -> fw16 by orange - kvôli záruke (išiel mame)

S65 fw25 by Orange -> fw50 -> fw58 -> masterpatch+patche -> išiel mame :-(

K800i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

14861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2005 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JO udělej to to se mi ted bude hodit víc jak matikář wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jasne !!!!!! Dancing
ale otázka-nemyslíš si že ti bude konkurovať aplikácia Physics Question Idea
2 all:nepýtajte to odo mna-je to vo verejnom sklade Shame on you

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
sssugi
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 1028
Bydliště: Svit

667.50 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj Spravte to ale nenechajte nás tak dlho čakať ako na matikára
_________________
Benq-Siemens EL71+DCA 110+Micro SD 512Mb
Siemens M65+S65+C55+DCA 510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ICEBRETON
začátečník
začátečník

Založen: 06. 02. 2005
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne ze meli zajem! A kdyby ste chteli trochu pomoct Smile , staci se mi ozvat. Muzu pomoct s kinematikou,dynamikou,hydromechanikou,termomechanikou a pod. 8)
_________________
Ericsson A1018S => Alcatel One Touch 302 =>Siemens M55+lampicka => CX65+lampicka fw25=>fw50 + DCA 510 tuning (zeleny diody, tesneni kolem joystiku)+patche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2005 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 all: Těší mě takový zájem... Dancing

2 ICEBRETON: Klidně pošli své návrhy na můj mail a uvidíme, co s tím bude... wink Jinak myslím, že by mohl být Fyzikář dost obsáhlý, mám na to pár dost těžkých knih... Rolling Eyes d'oh!

2 sssugi: viz má odpověď v prvním příspěvku... wink

2 ginzo: Neznám aplikaci Physics, ale doufám, že Fyzikář bude bezkonkurenční...

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nigol
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 438

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2005 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ricky: Urcite na tom pracuj. Bude to jiste uzitecna aplikace. Jen skoda, ze ja ji nevyuziju. Leda ze bych se vratil do skoly Smile

Jen tak mimo kdyz jsem u te literatury - doporucuju precist Prednasky z fyziky od Richarda Feynmana. Jednak Feynman byl genialni fyzika a ty knizky jsou opravdu dobre napsane. Urcite to vyslo i v ceskem prekladu. Sice se tam (pokud se dobre pamatuju) venuje dost kvantove fyzice, kterou asi ve Fyzikari neuplatnis, ale stoji to za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2005 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nigol napsal:
Ricky: Urcite na tom pracuj. Bude to jiste uzitecna aplikace. Jen skoda, ze ja ji nevyuziju. Leda ze bych se vratil do skoly Smile

Jen tak mimo kdyz jsem u te literatury - doporucuju precist Prednasky z fyziky od Richarda Feynmana. Jednak Feynman byl genialni fyzika a ty knizky jsou opravdu dobre napsane. Urcite to vyslo i v ceskem prekladu. Sice se tam (pokud se dobre pamatuju) venuje dost kvantove fyzice, kterou asi ve Fyzikari neuplatnis, ale stoji to za to.


Díky, ale já mám ještě z dob VUT Brno svoje přednášky, cvika a laboratoře a taky koupené docela drahé a těžké (výhou) knížky od Hallidaye, Resnicka Walkera a tam je to taky výborně a podrobně napsáno... wink Angel

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nigol
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 03. 2004
Příspěvky: 438

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2005 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ricky: Ale ten Feynman to ma fakt dobre napsany. To se da cist pomalu jako beletrie Wink Zadny ucebnice v klasickem slova smyslu

BTW: Na VUT studoval jeden kamos. Jaky obor ted nevim, ale po 7 letech neuspesneho studia toho zanechal Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2005 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nigol napsal:
Ricky: Ale ten Feynman to ma fakt dobre napsany. To se da cist pomalu jako beletrie Wink Zadny ucebnice v klasickem slova smyslu

BTW: Na VUT studoval jeden kamos. Jaky obor ted nevim, ale po 7 letech neuspesneho studia toho zanechal Laughing


No však ty moje knížky taky! wink No pokud to máš, pošli mi to a já se na to kouknu, ale rozhodně bych kvůli tomu neutrácel prašule... 8)

Jo a já byl taky zanechán po dvou letech "úspěšného studia"... d'oh! Anxious

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fyzikář bych docela uvítal, mě fyzika moc nejde a fyzikářka nám povoluje "kalkukačku" na mobilu 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
lepidlor
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 20. 11. 2004
Příspěvky: 816

13860.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodil by se, ale pokud bude Fyzikář sestaven tak jako Matikář, tak se můžu jen dívat možná na screenshoty..... Na 3230 se nechtěl rozjet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Strana 1 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group