clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Majitelé CX75 a M75, podělte se s námi o zkušenosti!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Majitelé CX75 a M75, podělte se s námi o zkušenosti!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte/budete mít některý z těchto telefonů?
Mám CX75
36%
 36%  [ 136 ]
Mám M75
27%
 27%  [ 103 ]
Budu mít CX75
11%
 11%  [ 41 ]
Budu mít M75
11%
 11%  [ 41 ]
Mám něco jiného a budu mít něco jiného
13%
 13%  [ 49 ]
Celkem hlasů : 370

Autor Zpráva
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2005 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Harvy3 napsal:
Fajn. Tak to pořídím S65, ta je i s přehráváním videa a paměťovkou. Není tam omezení délky přehrávaného videa, že. Chci si předělat 90min film do 3gp a podívat se na něj. Whistle
Já vím, já vím musím mít hoooodně místa.


No, pokud vím, v nových verzích FW už trik s neomezeným videem nefunguje!

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2005 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Harvy3 napsal:
Fajn. Tak to pořídím S65, ta je i s přehráváním videa a paměťovkou. Není tam omezení délky přehrávaného videa, že. Chci si předělat 90min film do 3gp a podívat se na něj. Whistle
Já vím, já vím musím mít hoooodně místa.


No, pokud vím, v nových verzích FW už trik s neomezeným videem nefunguje!

On nemyslel nahravanie,ale prehravanie videa..a tam nie je problem,je to omedzene iba pamatou.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2005 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
wizaard napsal:
Harvy3 napsal:
Fajn. Tak to pořídím S65, ta je i s přehráváním videa a paměťovkou. Není tam omezení délky přehrávaného videa, že. Chci si předělat 90min film do 3gp a podívat se na něj. Whistle
Já vím, já vím musím mít hoooodně místa.


No, pokud vím, v nových verzích FW už trik s neomezeným videem nefunguje!

On nemyslel nahravanie,ale prehravanie videa..a tam nie je problem,je to omedzene iba pamatou.


Oh... pardon... překoukl jsem se. Ano, video jde samozřejmě přehrávat v neomezené délce... Smile Embarassed

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Harvy3
kolemjdoucí

Založen: 04. 02. 2005
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2005 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wizaarde trochu jsi mě vylekal. wink
Jsem rád, že ty videa jdou přehrávat jakkoli dlouhe. Diky za rady lidičky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2005 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Harvy3 napsal:
Wizaarde trochu jsi mě vylekal. wink
Jsem rád, že ty videa jdou přehrávat jakkoli dlouhe. Diky za rady lidičky.


No, to víš, to je tak "když jsou ruce rychlejší než hlava"... příště si dám pozor... Embarassed

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2005 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U M75 asi nepůjde Jimm na pozadí, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
a12a
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 04. 06. 2005
Příspěvky: 506
Bydliště: Studénka,(21,4km od Ostravy)

3074.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2005 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cau, nekde jsem se tu docetl k M75:
Pryžové (gumové) okraje jsou velmi náchylné na oškrab. A to docela dost.
Jsou ty skrabance hodne videt?? Docela me mrazi predstava, ze za 1/2 roku budu mit totalne poskrabany outdorovy tel. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
XonXoff
kolemjdoucí

Založen: 04. 08. 2005
Příspěvky: 5
Bydliště: Trnava, SK

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2005 9:41 pm    Předmět: moj dojem - mierne sklamanie Odpovědět s citátem

Zdravim,
kupil som si M75 asi pred dvomi tyzdnami, ako nahradu za stary dobry ME45, tu su moje postrehy:
Smile najprv plusy:
1. displej je vyborne citatelny aj na slnku
2. kvalitny fotoaparat, mp3 prehravac, handsfree a 32MB MMC v cene
3. aplikacia Wether Forecast - velmi uzitocna
4. telefonovanie bez problemov, dobre sa drzi v ruke
5. klavesnica - vyzera mala, ale pise sa na nej vyborne
Sad a teraz minusy:
6. je vacsi a tazsi ako ME45, na krku je to citit a nema moznost pripojit klipsnu pre nosenie na opasku
7. joystick - obcas reaguje oneskorene, niekedy ho treba stlacit viackrat
8. T9 je s diakritikou a skracuje SMSky - pritom vo viacerych recenziach som cital ze neskracuje (takisto su v nom ine hry a aplikacie ako pisali v recenziach...). neviete niekto zohnat ten T9 bez diakritiky?
9. na ME45 som bol zvyknuty ze po skonceni hovoru sa na par sekund ukazala jeho dlzka - M75 sice pocas hovoru ukazuje dlzku (co mam z toho ked mam telefon pri uchu??), ale hned po skonceni hovoru to zmizne - potom musim ist kamsi hlboko do menu ak chcem vediet kolko trval posl. hovor
10. hned na druhy den sa mi ho podarilo zvlastnym sposobom zablokovat - kopiroval som donho cez IR kontakty z PDA a zrazu sa vypol. Po zapnuti fungoval asi 30 sekund a znovu sa vypol (z toho cca 10 sekund zabralo prihlasenie do siete). Vlavo dole svietila ikonka ze ma nejake prijate data - posledny kontakt, ktory sa ale nedal otvorit a ani zmazat. Hral som sa s nim asi 2,5 hodiny (zapnut - 20 sekund skumam kde je chyba - vypol sa - znovu zapnut - atd.). Nepomahalo nic - uz som ho chcel ist vratit, nakoniec som v Memory Assistantovi objavil priecinok Data Inbox, ktoreho obsah bolo treba vymazat. (skusal to znova - tento problem sposobuje odoslanie jedneho konkretneho kontaktu, vsetky ostatne sa dali prijat bez problemov)
11. problemy s bluetooth a GPRS - M75 som si kupil hlavne aby som sa mohol pripojit na internet z PDA (PalmOne Zire 72) pomocou Bluetooth. Bohuzial to nejde - ked spojim Palm a M75 cez IR, tak spojenie krasne funguje, ked pouzijem bluetooth, tak pokus o pripojenie skonci s chybou "PPP timeout". Nemyslim ze je chyba v Palm-e, kedze cez IR to ide, a s inymi mobilmi dokonca aj cez bluetooth. To ma dost sklamalo, na stranke siemensu sa chvalia ze siemens a Palm su zname ako "dream team" co sa tyka pripojenia. Ak niekto viete ako na to, poradte mi prosim...

Napriek tomu sa mi paci a vymenit ho nemienim (dufam ze ten bluetooth rozchodim).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LinuXrULz
pisatel
pisatel

Založen: 16. 01. 2005
Příspěvky: 278
Bydliště: Nové Zámky (SR)

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2005 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten 9.bod ...to sa da nastavit aby ti to ukazalo dlzku hovoru po ukonceni
_________________
S55 fw91+patche+1,71MB =>CX65@CX70 fw56 (PTT,PP),+techfont,Caged Plasma Tuning,DCA-510=>NOKIA N70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
milan_ruzicka
všeználek
všeználek

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 734
Bydliště: Překrásné Brno

4261.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2005 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. O tomto problému jsem někde četl v souvislosti s SX1 - zkus se podivat na symbianforum nebo prohledat SM
_________________
Chybama se člověk učí, škoda, že Siemens není člověk...škoda, že Siemens už není mezi námi...



CX65v50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2005 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a12a napsal:
cau, nekde jsem se tu docetl k M75:
Pryžové (gumové) okraje jsou velmi náchylné na oškrab. A to docela dost.
Jsou ty skrabance hodne videt?? Docela me mrazi predstava, ze za 1/2 roku budu mit totalne poskrabany outdorovy tel. Sad


No, já myslím, že to není tak hrozné, ale bráchovi jednou spadl v autě z palubní desky na podlahu a už tam malé odřeninky vidět jsou, takže těžko říct... snad to opravdu nebude tak hrozné... Question Confused

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2005 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
a12a napsal:
cau, nekde jsem se tu docetl k M75:
Pryžové (gumové) okraje jsou velmi náchylné na oškrab. A to docela dost.
Jsou ty skrabance hodne videt?? Docela me mrazi predstava, ze za 1/2 roku budu mit totalne poskrabany outdorovy tel. Sad


No, já myslím, že to není tak hrozné, ale bráchovi jednou spadl v autě z palubní desky na podlahu a už tam malé odřeninky vidět jsou, takže těžko říct... snad to opravdu nebude tak hrozné... Question Confused


Jo jo, to budou asi jenom takové bílé čárečky (jako kdybys po tom přejel nehtem), které hned potom zmiznou. Ale nějaký horší škrábanec... d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2005 9:46 am    Předmět: Re: moj dojem - mierne sklamanie Odpovědět s citátem

XonXoff napsal:
Sad a teraz minusy:
6. je vacsi a tazsi ako ME45, na krku je to citit a nema moznost pripojit klipsnu pre nosenie na opasku
7. joystick - obcas reaguje oneskorene, niekedy ho treba stlacit viackrat
8. T9 je s diakritikou a skracuje SMSky - pritom vo viacerych recenziach som cital ze neskracuje (takisto su v nom ine hry a aplikacie ako pisali v recenziach...). neviete niekto zohnat ten T9 bez diakritiky?
9. na ME45 som bol zvyknuty ze po skonceni hovoru sa na par sekund ukazala jeho dlzka - M75 sice pocas hovoru ukazuje dlzku (co mam z toho ked mam telefon pri uchu??), ale hned po skonceni hovoru to zmizne - potom musim ist kamsi hlboko do menu ak chcem vediet kolko trval posl. hovor
10. hned na druhy den sa mi ho podarilo zvlastnym sposobom zablokovat - kopiroval som donho cez IR kontakty z PDA a zrazu sa vypol. Po zapnuti fungoval asi 30 sekund a znovu sa vypol (z toho cca 10 sekund zabralo prihlasenie do siete). Vlavo dole svietila ikonka ze ma nejake prijate data - posledny kontakt, ktory sa ale nedal otvorit a ani zmazat. Hral som sa s nim asi 2,5 hodiny (zapnut - 20 sekund skumam kde je chyba - vypol sa - znovu zapnut - atd.). Nepomahalo nic - uz som ho chcel ist vratit, nakoniec som v Memory Assistantovi objavil priecinok Data Inbox, ktoreho obsah bolo treba vymazat. (skusal to znova - tento problem sposobuje odoslanie jedneho konkretneho kontaktu, vsetky ostatne sa dali prijat bez problemov)
11. problemy s bluetooth a GPRS - M75 som si kupil hlavne aby som sa mohol pripojit na internet z PDA (PalmOne Zire 72) pomocou Bluetooth. Bohuzial to nejde - ked spojim Palm a M75 cez IR, tak spojenie krasne funguje, ked pouzijem bluetooth, tak pokus o pripojenie skonci s chybou "PPP timeout". Nemyslim ze je chyba v Palm-e, kedze cez IR to ide, a s inymi mobilmi dokonca aj cez bluetooth. To ma dost sklamalo, na stranke siemensu sa chvalia ze siemens a Palm su zname ako "dream team" co sa tyka pripojenia. Ak niekto viete ako na to, poradte mi prosim...


ad 6: Tak to by mi až tolik nevadilo... Pokud telefon neměří 13 cm a neváží 150 g, tak to je v klidu. Navíc mám celkem rád, když je telefon krapítek těžší, na poutku bych ho v životě nenosil.
ad 7: Na tohle bych si určitě zvykl... Však na CX65 taky nebyl nějaký extra joystick.
ad 8: No, možná by pomohlo tam nahrát T9 z x65, ale pokud to je editorem, který píše s diakritikou, tak to nepomůže, protože třeba v e-mailech psala x65 s diakritikou. Hmm, pokud je ta klávesnice fakt taková fajná, tak bych psal bez T9.
ad 9: Tak tohle se myslím dá nastavit.
ad 10: Tohle snad s novými FW zmizne Pray .
ad 11: Viz. 10.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2005 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Jo jo, to budou asi jenom takové bílé čárečky (jako kdybys po tom přejel nehtem), které hned potom zmiznou. Ale nějaký horší škrábanec... d'oh!


No, to zas bohužel ne... ta guma se opravdu docela slušně odírá... nevím ale, jak moc zlé to je. Předpokládal bych ale, že moc ne.

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2005 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim vás nemáte někdo fotky z cx75ky??? Už sem se rozhodl, žádný SE ale CX75ka ale ještě bych chtěl vidět ty fotešky ...
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Další
Strana 3 z 28

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group