clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Problém s ME45 - prosím poraďte
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Problém s ME45 - prosím poraďte

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jiří Hemza
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 24. 06. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 11:04 am    Předmět: Problém s ME45 - prosím poraďte Odpovědět s citátem

Při ukládání nového kontaktu do adresáře mé ME 45 mi telefon nahlásil CHYBA JEDNOTKY. Od toho okamžiku se nemůžu dostat do seznamu (najedou přesípací hodiny a pořád přesípají). Ostatní funkce (ještě problém se seznamem SMS) běhají celkem OK. Začal se samovolně vypínat s krátkým zabzučením před vypnutím. Prosím poraďte co s tím. Podotýkám, že nemám žádnou zkušenost s flashováním a podobnými postupy. K propojrní s PC mám USB kabel. Pokud by mi nic jinýho než přehrátí softwaru nemělo pomoci, tak bych asi zkusil nahrát rovnou soft ME45i nebo S45 jak se píše v některých příspěvcích. Předem díky za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano,prehratie FW je zaklad...a uz ked ho budes prehravat,mozes si ho urobit rovno na "i"cko
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jiří Hemza
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 24. 06. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky. Podrobnej postup jak přehrát software a software samotnej tady někde najdu (nejlíp vč. upgrade na ME45i nebo S45i, co doporučujete)? Navíc ten kabel co mám (přes USB, bez napájení) mi na to stačí? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano,navod na stranke mame...a co sa tyka kabla,pokial je servisny,tak to s nim pojde.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jiří Hemza
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 24. 06. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2005 5:50 am    Předmět: ME 45 Odpovědět s citátem

Jelikož to s mým kabelem nejde, obrátil jsem se včera na místní servis MT. Nahrání software není problém. Jenom jsem se chtěl zeptat, jestli mi může do mé ME 45 nahrát rovnou software S45i a bude to chodit nebo jaký je přesný postup v mém případě, kdy je původní software KO. Díky za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukasisko
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 366
Bydliště: Opava,Žimrovice

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2005 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle tohoto návodu jsem si mobil úspěšně přeflešoval já
změna me45 na s45i (teda podle originálu, ale ten už na těch stránkách není.
A tento máme u nás na stránkách. Taky funguje, ale připadá mi trošku složitější.
Změna ME45 na S45i

_________________
Sagem MC920 >> S/ME45i fw04 >> SX1 fw15cz patched + 1GB PQI >> SE P990i

BT GPS i-Tec 339

Wayfinder Navigator


Život je hořký. Bohudík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Whitek
administrátor
administrátor

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 1015
Bydliště: Praha 8

41313.42 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2005 7:49 pm    Předmět: Re: Problém s ME45 - prosím poraďte Odpovědět s citátem

Jiří Hemza napsal:
Při ukládání nového kontaktu do adresáře mé ME 45 mi telefon nahlásil CHYBA JEDNOTKY. Od toho okamžiku se nemůžu dostat do seznamu (najedou přesípací hodiny a pořád přesípají). Ostatní funkce (ještě problém se seznamem SMS) běhají celkem OK. Začal se samovolně vypínat s krátkým zabzučením před vypnutím. Prosím poraďte co s tím. Podotýkám, že nemám žádnou zkušenost s flashováním a podobnými postupy. K propojrní s PC mám USB kabel. Pokud by mi nic jinýho než přehrátí softwaru nemělo pomoci, tak bych asi zkusil nahrát rovnou soft ME45i nebo S45 jak se píše v některých příspěvcích. Předem díky za radu.


Me to taky napsalo "CHYBA JEDNOTKY" kdyz jsem najel na jeden zaznam v Adresari. A tak jsem rychle tam hodil FF z minuleho roku a vse bylo OK, tak nevim

_________________


SM
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie | twitter @VitekJezek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
jenpockej
začátečník
začátečník

Založen: 19. 04. 2005
Příspěvky: 99

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2005 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co to zkusit zformátovat přes Siemens data suite?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haldy
pisatel
pisatel

Založen: 26. 03. 2004
Příspěvky: 278
Bydliště: Roznov p. Radh. / Brno

698.10 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2005 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To se u ME45 obcas stava Confused . Melo by pomoct, zformatovat (smazat) cely adresar - myslim, ze tato funkce je i nekde v telefonu. Sice o cely Adresar prijdes a budes muset vsechno zapsat znova, ale melo by to pomoct. V servisu (pokud je to autorizovany) ti urcite software z S45i nenahrajou. Nejlepsi je poprosit nekoho, kdo uz to nekdy delal a hlavne si nezapomenout udelat zalohu, popr. si pujcit servisni kabel.
_________________


Mobilní historie:
Dancall => C35i@M35i => ME45@S45i => A55,A57@C55 => C65 => M75 (všechny Patchované) => E-Ten Glofish X500 (WM6 lite)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group