clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - rádio na x75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

rádio na x75
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2005 10:48 am    Předmět: rádio na x75 Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se zeptat: rádio na cx a m75 podle papíru není, nevíte jestli bude na S75? Na SXG75 je podle údajů určitě, a co na SG75? Je to funkce, kterou bych rozhodně společně s MP3 uvítal již dávno, ať mi neříkají, že je to takový problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
9259.32 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2005 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze nebude... no podle me je radio v mobilu zbytecnost
_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2005 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je škoda to si asi budu muset koupit SXG75. Na zbytečnost té které funkce samozřejmě může mít každý vlastní názor. Můj je takový, že zařízení říkejme mu třeba mobilní telefon, pokud v sobě sdružuje dalších několik zařízení, pak je dobré, když jich je co nejvíce, protože mi odpadá jejich pořízení ( například si dnes nedovedu představit koupit si budíka, stopky, databanku, diktafón, kalkulačku, jednoduchou herní konzolu, MP3 přehrávač ) a to i přesto, že některou funkci použiji třeba jedinkrát - potom nebyla zbytečná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2005 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
To je škoda to si asi budu muset koupit SXG75. Na zbytečnost té které funkce samozřejmě může mít každý vlastní názor. Můj je takový, že zařízení říkejme mu třeba mobilní telefon, pokud v sobě sdružuje dalších několik zařízení, pak je dobré, když jich je co nejvíce, protože mi odpadá jejich pořízení ( například si dnes nedovedu představit koupit si budíka, stopky, databanku, diktafón, kalkulačku, jednoduchou herní konzolu, MP3 přehrávač ) a to i přesto, že některou funkci použiji třeba jedinkrát - potom nebyla zbytečná.


Jo, taky to tak v poslední době cítím... Jenom je potřeba si uvědomit a hlavně se smířit s tím, že žádné to "zařízení" nebude plně (no, zatím spíš skoro vůbec... wink ) srovnatelné s plnohodnotnou samostatnou "krabičkou"... Viz. třeba foťáky v mobilu... Mně tam přímo vadí... Bohužel variantu toho samého founu bez foťáku výrobce nenabízí... wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2005 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proto jsem záměrně foťák ve výčtu nahrazených zařízení vynechal. Zatím se jedná pouze o dokumentační přístroj, ale telefon bez, jak píšou v angličtině, camery si dnes již nedovedu představit a svůj účel tam plní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2005 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja len potvrdim,ze jediny telefon s radiom v rade x75 je SXG75...a mozno este SG75,ale o tej sa este nevie
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2005 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
Proto jsem záměrně foťák ve výčtu nahrazených zařízení vynechal. Zatím se jedná pouze o dokumentační přístroj, ale telefon bez, jak píšou v angličtině, camery si dnes již nedovedu představit a svůj účel tam plní.


No právě. A také bohužel. Protože také existují situace (určitě v budoucnu návštěva kin, divadel, muzeí, koncertů apod. ) a zamněstnání, kde Ti někdo může zakázat to tam nosit nebo používat. Myslím tím přímo celý takto vybavený mobil, ne jen foťák v něm... A až mi to příště třeba zamněstnavatel opravdu zakáže, tak co mám asi pak dělat, když se do každého dnešního founu cpe ten "foťák"...? Můj mobil má i jiné funkce, kvůli kterým jsem si ho koupil především... To mám jít do bazaru a koupit si k tomu mému "poslednímu výstřelku techniky" a hlavně MÓDY !!! nějakou "pracovní" vykopávku, která nic neumí...? Proč ??? Kdyby výrobci dělali i varianty svých výrobků bez těch "špionážních funkcí", tak budu spokojen a asi nebudu jediný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2005 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarous1 napsal:
No právě. A také bohužel. Protože také existují situace (určitě v budoucnu návštěva kin, divadel, muzeí, koncertů apod. ) a zamněstnání, kde Ti někdo může zakázat to tam nosit nebo používat. Myslím tím přímo celý takto vybavený mobil, ne jen foťák v něm... A až mi to příště třeba zamněstnavatel opravdu zakáže, tak co mám asi pak dělat, když se do každého dnešního founu cpe ten "foťák"...? Můj mobil má i jiné funkce, kvůli kterým jsem si ho koupil především... To mám jít do bazaru a koupit si k tomu mému "poslednímu výstřelku techniky" a hlavně MÓDY !!! nějakou "pracovní" vykopávku, která nic neumí...? Proč ??? Kdyby výrobci dělali i varianty svých výrobků bez těch "špionážních funkcí", tak budu spokojen a asi nebudu jediný...


Kup si Siemens SP65... wink

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2005 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Jarous1 napsal:
No právě. A také bohužel. Protože také existují situace (určitě v budoucnu návštěva kin, divadel, muzeí, koncertů apod. ) a zamněstnání, kde Ti někdo může zakázat to tam nosit nebo používat. Myslím tím přímo celý takto vybavený mobil, ne jen foťák v něm... A až mi to příště třeba zamněstnavatel opravdu zakáže, tak co mám asi pak dělat, když se do každého dnešního founu cpe ten "foťák"...? Můj mobil má i jiné funkce, kvůli kterým jsem si ho koupil především... To mám jít do bazaru a koupit si k tomu mému "poslednímu výstřelku techniky" a hlavně MÓDY !!! nějakou "pracovní" vykopávku, která nic neumí...? Proč ??? Kdyby výrobci dělali i varianty svých výrobků bez těch "špionážních funkcí", tak budu spokojen a asi nebudu jediný...


Kup si Siemens SP65... wink


Myslíš tím jako alternativu toho s foťákem ? Pokud ano, tak potřebuji od mobilu aby byl: odolný, měl BT i IR, a pokud možno i MP3... Myslím, že už jenom tím, že nejdůležitější je pro mne ta odolnost, tak se mi výběr dost silně zúžil... Jezdím totiž MTB a v práci dělám defakto s citlivými daty a nemám v úmyslu si pro každou mojí činnost pořizovat sbírku různých mobilů... To bych pak nakonec dopadl jako v některém z těch předešlých příspěvků... Víc "krabiček", každá na něco jiného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palio
veterán
veterán

Založen: 23. 11. 2004
Příspěvky: 1525
Bydliště: Velká Hradná (kúsok od TN)

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bonfire napsal:
myslim ze nebude... no podle me je radio v mobilu zbytecnost

dosť to žere baterku a keby chcem tak si tam nahádžem MP3.

_________________
SGS2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
teraxe
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 18. 12. 2004
Příspěvky: 432
Bydliště: Praha

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarous1 napsal:

Myslíš tím jako alternativu toho s foťákem ? Pokud ano, tak potřebuji od mobilu aby byl: odolný, měl BT i IR, a pokud možno i MP3... Myslím, že už jenom tím, že nejdůležitější je pro mne ta odolnost, tak se mi výběr dost silně zúžil... Jezdím totiž MTB a v práci dělám defakto s citlivými daty a nemám v úmyslu si pro každou mojí činnost pořizovat sbírku různých mobilů... To bych pak nakonec dopadl jako v některém z těch předešlých příspěvků... Víc "krabiček", každá na něco jiného...


A co přesněji jezdíš ???? já sem na DownHillu rozbyl už 3mobily.....jásem je zapoměl vyndat a při skocích mě vypadly a někdo je přejel :-)
JO jinak s tim radiem to nejni tak hrozny.....Když tak se da koupit Handfree (nebo jak se to píše) s radiem....

_________________
S6->Bosch 608->C25->5110->C35i->MT50->CX65 (14.74MB+plno patchů+miniGPS)->SX1 rozbytej a po opravě nepoužitelnej :-( (ještě pořád mi ho nevrátily) -> HTC Wizard (MDA Vario)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gianni83
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 314
Bydliště: Brno

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teraxe napsal:
..... tak se da koupit Handfree (nebo jak se to píše) s radiem....

Muzes mi prozradit kde se to da koupit?? docela by se mi to hodilo, pac se mi v praci nechce tahat mobil a k nemu jeste mp3 prehravac s radiem.

_________________
Sagem MC920 -----> Siemens M35 (s czT9) -----> M55 (fw.91 + tuna patchu) -----> CX75 (fw.25)



Gianni is BACK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teraxe
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 18. 12. 2004
Příspěvky: 432
Bydliště: Praha

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gianni83 napsal:
teraxe napsal:
..... tak se da koupit Handfree (nebo jak se to píše) s radiem....

Muzes mi prozradit kde se to da koupit?? docela by se mi to hodilo, pac se mi v praci nechce tahat mobil a k nemu jeste mp3 prehravac s radiem.


Mno tak já sem vyděl akorát http://www.i-obchod.cz/product.asp?productid=2341 ale určitě se dá najít i jinej

_________________
S6->Bosch 608->C25->5110->C35i->MT50->CX65 (14.74MB+plno patchů+miniGPS)->SX1 rozbytej a po opravě nepoužitelnej :-( (ještě pořád mi ho nevrátily) -> HTC Wizard (MDA Vario)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gianni83
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 314
Bydliště: Brno

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teraxe napsal:
Mno tak já sem vyděl akorát http://www.i-obchod.cz/product.asp?productid=2341 ale určitě se dá najít i jinej

To vypada zajimave, ale jestli to bude fungovat i na x75, ktera prehrava i mp3.

_________________
Sagem MC920 -----> Siemens M35 (s czT9) -----> M55 (fw.91 + tuna patchu) -----> CX75 (fw.25)



Gianni is BACK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teraxe
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 18. 12. 2004
Příspěvky: 432
Bydliště: Praha

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gianni83 napsal:
teraxe napsal:
Mno tak já sem vyděl akorát http://www.i-obchod.cz/product.asp?productid=2341 ale určitě se dá najít i jinej

To vypada zajimave, ale jestli to bude fungovat i na x75, ktera prehrava i mp3.


Mělo by....

_________________
S6->Bosch 608->C25->5110->C35i->MT50->CX65 (14.74MB+plno patchů+miniGPS)->SX1 rozbytej a po opravě nepoužitelnej :-( (ještě pořád mi ho nevrátily) -> HTC Wizard (MDA Vario)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group