clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - rádio na x75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

rádio na x75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gianni83
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 314
Bydliště: Brno

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ale jak si to procitam, tak to ma napajeni na samostatnou baterii, coz je blby Crying or Very sad Chtelo by to neco, co se napaji primo z phounu. Jdu hledat a dam vedet wink
_________________
Sagem MC920 -----> Siemens M35 (s czT9) -----> M55 (fw.91 + tuna patchu) -----> CX75 (fw.25)



Gianni is BACK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keci01
začátečník
začátečník

Založen: 14. 07. 2004
Příspěvky: 39
Bydliště: SK

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 5:33 pm    Předmět: rádio na x75 Odpovědět s citátem

Gianni83 napsal:
no ale jak si to procitam, tak to ma napajeni na samostatnou baterii, coz je blby Crying or Very sad Chtelo by to neco, co se napaji primo z phounu. Jdu hledat a dam vedet wink

Npajanie z mobilu je problem lebo mobil rozoznava prislusenstvo a ak rozozna HF tak nieje napetie tam odkial ho vecinou bere prislusenstvo tojest zapojenie ako kabel DCA 540 alebo tak!!!!
vid. http://www.siemensmania.cz/content.php?id=241

_________________
Philips fizz ->Moto d520->Alcatel 302 -> Sie s!35 ->

Sie mt!50(C!25,C!35) -> Sie S55 ->Sie CXT65 fw50 ->EL71 fw 12 ->C81f


Naposledy upravil keci01 dne út srpen 16, 2005 5:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gianni83
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 314
Bydliště: Brno

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no to si prave myslim, ale co kdyby Very Happy
_________________
Sagem MC920 -----> Siemens M35 (s czT9) -----> M55 (fw.91 + tuna patchu) -----> CX75 (fw.25)



Gianni is BACK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keci01
začátečník
začátečník

Založen: 14. 07. 2004
Příspěvky: 39
Bydliště: SK

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 5:41 pm    Předmět: rádio na x75 Odpovědět s citátem

A ked uz zme pri tej HF s radiom tak konkretne ta nejznamejsia
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=71 ma dost zlu kvalitu skuchadiel co je hlavni dvovod pereco ho este nemam !

_________________
Philips fizz ->Moto d520->Alcatel 302 -> Sie s!35 ->

Sie mt!50(C!25,C!35) -> Sie S55 ->Sie CXT65 fw50 ->EL71 fw 12 ->C81f
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex Lebowski
začátečník
začátečník

Založen: 20. 04. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarous1 napsal:
wizaard napsal:

Kup si Siemens SP65... wink


Myslíš tím jako alternativu toho s foťákem ? Pokud ano, tak potřebuji od mobilu aby byl: odolný, měl BT i IR, a pokud možno i MP3... Myslím, že už jenom tím, že nejdůležitější je pro mne ta odolnost, tak se mi výběr dost silně zúžil... Jezdím totiž MTB a v práci dělám defakto s citlivými daty a nemám v úmyslu si pro každou mojí činnost pořizovat sbírku různých mobilů... To bych pak nakonec dopadl jako v některém z těch předešlých příspěvků... Víc "krabiček", každá na něco jiného...


Tak si pořiď M75, máš tam i MP3 a čočku zakryješ gumovým krytem a zaměstnavateli případně řekneš že to foťák nemá. wink Laughing
Jinak nevim. Think

_________________
Dancall HP2711 -> N5110 -> Sie C35i -> Sony CMD-J5(ztracen) -> Motorola T180 -> Sie S35i(ukraden) -> Eric. T10 -> Sie MT50 -> CX65 -> S65. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teraxe napsal:

A co přesněji jezdíš ???? já sem na DownHillu rozbyl už 3mobily.....jásem je zapoměl vyndat a při skocích mě vypadly a někdo je přejel :-)
JO jinak s tim radiem to nejni tak hrozny.....Když tak se da koupit Handfree (nebo jak se to píše) s radiem....


No, asi jsem se možná trochu přecenil, s tím MTB... wink Žádné drasťárny, normální vyjížďky v terénu i neterénu, občas skoky (malé...). Už jsem trochu starší pán...
Psal jsem o tom jenom z toho důvodu, že pokud jsem nechtěl ten starý, "neodolný", telefon hned zrasovat, tak jsem ho dával do batohu. No, a když někdo zavolal, tak zastavit, vymotat se z popruhů batohu, sundat ho ze zad a vylovit mobil trvalo malinko déle a většinou už bylo po telefonátu... Teď tu M75 zatím vozím celkem bez nervů v kapse od kraťasů. Snad přežije...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2005 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alex Lebowski napsal:


Tak si pořiď M75, máš tam i MP3 a čočku zakryješ gumovým krytem a zaměstnavateli případně řekneš že to foťák nemá. wink Laughing
Jinak nevim. Think


Už ji dávno mám... Ale zaměstnavatel není blbej... Kdyby se dělala i bez foťáku, tak budu na 100% spokojený... Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teraxe
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 18. 12. 2004
Příspěvky: 432
Bydliště: Praha

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2005 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarous1 napsal:
Alex Lebowski napsal:


Tak si pořiď M75, máš tam i MP3 a čočku zakryješ gumovým krytem a zaměstnavateli případně řekneš že to foťák nemá. wink Laughing
Jinak nevim. Think


Už ji dávno mám... Ale zaměstnavatel není blbej... Kdyby se dělala i bez foťáku, tak budu na 100% spokojený... Pray


Ježiš tak si ten foťák vyndej a tu žďouru něčim vycpi a máš to :-)

_________________
S6->Bosch 608->C25->5110->C35i->MT50->CX65 (14.74MB+plno patchů+miniGPS)->SX1 rozbytej a po opravě nepoužitelnej :-( (ještě pořád mi ho nevrátily) -> HTC Wizard (MDA Vario)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2005 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

teraxe napsal:
Jarous1 napsal:
Alex Lebowski napsal:


Tak si pořiď M75, máš tam i MP3 a čočku zakryješ gumovým krytem a zaměstnavateli případně řekneš že to foťák nemá. wink Laughing
Jinak nevim. Think


Už ji dávno mám... Ale zaměstnavatel není blbej... Kdyby se dělala i bez foťáku, tak budu na 100% spokojený... Pray


Ježiš tak si ten foťák vyndej a tu žďouru něčim vycpi a máš to :-)


Asi jo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 7:42 pm    Předmět: mělo by Odpovědět s citátem

no to vypada dobre zvláště pak cena ,shaním sluchátka na CX75 a vsude cca 600 Kč Embarassed myslíte že tyhle budou na CX75 fakčit, i to FM ? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan_ruzicka
všeználek
všeználek

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 734
Bydliště: Překrásné Brno

4261.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarous1 napsal:
wizaard napsal:
Jarous1 napsal:
No právě. A také bohužel. Protože také existují situace (určitě v budoucnu návštěva kin, divadel, muzeí, koncertů apod. ) a zamněstnání, kde Ti někdo může zakázat to tam nosit nebo používat. Myslím tím přímo celý takto vybavený mobil, ne jen foťák v něm... A až mi to příště třeba zamněstnavatel opravdu zakáže, tak co mám asi pak dělat, když se do každého dnešního founu cpe ten "foťák"...? Můj mobil má i jiné funkce, kvůli kterým jsem si ho koupil především... To mám jít do bazaru a koupit si k tomu mému "poslednímu výstřelku techniky" a hlavně MÓDY !!! nějakou "pracovní" vykopávku, která nic neumí...? Proč ??? Kdyby výrobci dělali i varianty svých výrobků bez těch "špionážních funkcí", tak budu spokojen a asi nebudu jediný...


Kup si Siemens SP65... wink



Myslíš tím jako alternativu toho s foťákem ? Pokud ano, tak potřebuji od mobilu aby byl: odolný, měl BT i IR, a pokud možno i MP3... Myslím, že už jenom tím, že nejdůležitější je pro mne ta odolnost, tak se mi výběr dost silně zúžil... Jezdím totiž MTB a v práci dělám defakto s citlivými daty a nemám v úmyslu si pro každou mojí činnost pořizovat sbírku různých mobilů... To bych pak nakonec dopadl jako v některém z těch předešlých příspěvků... Víc "krabiček", každá na něco jiného...

Na mobilmanii vyšel článek o M77 - M75 bez foťáku,ale ne ve zrovna moc pěkné barvě - jakási fialová?

_________________
Chybama se člověk učí, škoda, že Siemens není člověk...škoda, že Siemens už není mezi námi...



CX65v50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

milan_ruzicka napsal:


Na mobilmanii vyšel článek o M77 - M75 bez foťáku,ale ne ve zrovna moc pěkné barvě - jakási fialová?


Až na to, že to byla pěkná kachna... Smile

_________________
Panasonic G520>>>Sony CMD-J6>>>Sie M55,FW91>>>Sie M75,(FW05->12->13->23->25) + RS-MMC ATP 512MB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hairy.pecker
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 19. 10. 2004
Příspěvky: 951
Bydliště: Jihlava - děs a běs

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teoreticky by šlo rádio na mobil udělat použilo by se napájení jako při tý lampičce na x65 akorát místo diody by se tam píchnul ten přímač bo co to je viděl sem už i hrozně malinkatý a pak sluchátka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group