clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Opera Mini pre telefóny s podporou Javy
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Opera Mini pre telefóny s podporou Javy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jsmach
kolemjdoucí

Založen: 11. 05. 2005
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2005 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

že bych měl málo volné paměti pro operace? zůstává mi 32kB volných . Jsem z toho smuten Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mlcuchv
badatel
badatel

Založen: 15. 02. 2005
Příspěvky: 136
Bydliště: Chomutov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2005 11:27 am    Předmět: rychlost požadavku Odpovědět s citátem

Tak se mi zdá, že server Opery mini začal upřednostňovat norská IP, protože zpracování stránky mám o dost pomalejší než včera Sad Nebo už mají přetížený server Wink Máte někdo také tento problém?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
igi
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 14. 11. 2004
Příspěvky: 359
Bydliště: Banská Bystrica

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2005 3:06 pm    Předmět: Re: Problem s Operou Odpovědět s citátem

Sprandi napsal:
Mam taky blby problem,Operu mini som si stiahol do CX65 a nainstaloval.
Ale ked som chcel odstranit ten subor Opera mini z Prijatych poloziek,tak mi napise ze je uz odstraneni,ale v skutocnosti neni! Nevie mi niekdo poradit???
PS A este mi nejde ani ulozit,presunut... Evil or Very Mad Think
predpokladam ze je to tym ze mas stary fw... skus si ho upgradnut 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jsmach
kolemjdoucí

Založen: 11. 05. 2005
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2005 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zvedl jsem si na AC55 paměť na 888kB, volných mámcca 550kB a zase to nejde Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2005 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kvr napsal:
kdo ji chce vyzkouset v "českém jazyce" ? Very Happy
mrknete sem http://ricky.xhosting.cz


Děkuji za reklamu, ale proč ty uvozovky? Rolling Eyes Už je v českém jazyce kompletně a to i v menu... Více na mých stránkách... wink

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
yarco
kolemjdoucí

Založen: 28. 02. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 11:59 am    Předmět: Nerabotaet... Odpovědět s citátem

Akosi mi to nefunguje (CX65-FW50), skusal som povodnu aj CZ verziu.
Po zadani www adresy vyhodi okno "Untrusted - Internet access?" a vypyta si povolenie na pristup na nejaku IP. Ked ho dostane, tvari sa ze "Processing...", a po chvili "Processing" zmizne, prenos dat skonci a ja vidim len tu uvodnu stranku TV2.
Viete niekto poradit, co s tym?

Btw. Ked niektorej IP nepovolim pristup "Allow never", kde mozem nasledne toto nastavenie zrusit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
doomas
kolemjdoucí

Založen: 30. 05. 2005
Příspěvky: 1
Bydliště: Bratislava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 2:12 pm    Předmět: opera na cx70 Odpovědět s citátem

nainstalovat sa mi podarila.. vyzera pekne.. ale nejde mi ziadna stranka... len sa vypise ze spracovava, ale po cca minute sa neudeje nic. Pouzivam bezny wap cez gprs.. treba nastavit aj nieco ine?
Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stranger
kolemjdoucí

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2005 5:31 pm    Předmět: Opera Odpovědět s citátem

Tak ma mila Opera po dni pouzivania odporucila k prezeraniu si uz len norskych stranok predvolenych v bookmarkoch.Myslim ze to bude mat restrikciu mnozstva prenesenych dat,odhadujem 1 MB.Nepomoze ani preinstalovanie,urcite si proxy server preklepne IMEI.Tak tak.Uz len cakat na cenu produktu :-) Mam S55.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.Ferda
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 211
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 5:17 pm    Předmět: Re: Opera Odpovědět s citátem

stranger napsal:
Tak ma mila Opera po dni pouzivania odporucila k prezeraniu si uz len norskych stranok predvolenych v bookmarkoch.Myslim ze to bude mat restrikciu mnozstva prenesenych dat,odhadujem 1 MB.Nepomoze ani preinstalovanie,urcite si proxy server preklepne IMEI.Tak tak.Uz len cakat na cenu produktu :-) Mam S55.


Zajimave Smile Zkousel jsem to taky nainstalovat na S55 i kdyz v seznamu je uvedena jako nepodporovana a najela(v podporovanych je S55i). Pruser je ze mobil je manzelky a ta si na nej nenecha sahat tak vic neotestuju Crying or Very sad

_________________
Přeji hezký a úspěšný den.



S6/S10A/S25/S+M+C35/SL45->SL45i/S+M55/C62/S65/SX1 az nouze N3650, N6600, a ted N70. Radu z nich pouzivam dodnes.

Navic ted trápim bratrovu M65+N70, N7710, MDA Vario, K750i. :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mlcuchv
badatel
badatel

Založen: 15. 02. 2005
Příspěvky: 136
Bydliště: Chomutov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2005 5:24 pm    Předmět: Re: Opera Odpovědět s citátem

stranger napsal:
Tak ma mila Opera po dni pouzivania odporucila k prezeraniu si uz len norskych stranok predvolenych v bookmarkoch.Myslim ze to bude mat restrikciu mnozstva prenesenych dat,odhadujem 1 MB.Nepomoze ani preinstalovanie,urcite si proxy server preklepne IMEI.Tak tak.Uz len cakat na cenu produktu :-) Mam S55.


V tom omezení přenesených dat to asi nebude. Já jsem přenesl už přes 5 MB a stále maká Smile Jen rychlost zpracování stránek je poněkud pomalejší Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ficik
pisatel
pisatel

Založen: 03. 02. 2005
Příspěvky: 236

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2005 12:05 pm    Předmět: Re: Opera Odpovědět s citátem

mlcuchv napsal:
stranger napsal:
Tak ma mila Opera po dni pouzivania odporucila k prezeraniu si uz len norskych stranok predvolenych v bookmarkoch.Myslim ze to bude mat restrikciu mnozstva prenesenych dat,odhadujem 1 MB.Nepomoze ani preinstalovanie,urcite si proxy server preklepne IMEI.Tak tak.Uz len cakat na cenu produktu :-) Mam S55.


V tom omezení přenesených dat to asi nebude. Já jsem přenesl už přes 5 MB a stále maká Smile Jen rychlost zpracování stránek je poněkud pomalejší Sad


nevim jak je to na S55 ale na my CX65 se uklada do systemu kazda aplikace takze kdyz mi vypovedela sluzbu mme tak sem ho vymaz ze systemu (naka slozka java/a cislo aplikace) melo by to fungovat

_________________
CX65@70
<:.Ficik.:>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
suly
kolemjdoucí

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 12
Bydliště: Kosice

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 7:19 am    Předmět: Error Odpovědět s citátem

Opera mini na S65 vypisuje hlasku:
An unexpected error occured. Your browsing experience might be limited.
A potom to nejde. Mate niekto podobnu skusenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 7:20 am    Předmět: Re: Error Odpovědět s citátem

suly napsal:
Opera mini na S65 vypisuje hlasku:
An unexpected error occured. Your browsing experience might be limited.
A potom to nejde. Mate niekto podobnu skusenost?


Dal jsi tam i ten originální .jad soubor ?

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
siemens.x65
kolemjdoucí

Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 10:37 am    Předmět: 4 Razer Odpovědět s citátem

Raze ak mas zaujem tak ti poslem zalozku na Operu cisto len pre SX1 ma 749 kb.A tiez ma zaujima ako asi vyzea.Napis mi na x65@pobox.sk Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
siemens.x65
kolemjdoucí

Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 10:40 am    Předmět: 4 Suly Odpovědět s citátem

Re: Error --- Obcas to vypisalo aj mne ale napokon sa mi to podarilo rozbehat na 2-3 krat.U nas v diskusii sa tiez stale dohadujeme preco to vypisuje.Mne sa to zatial satlo 2 krat. :o
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group