clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Opera Mini pre telefóny s podporou Javy
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Opera Mini pre telefóny s podporou Javy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jakuppp
začátečník
začátečník

Založen: 12. 07. 2005
Příspěvky: 48

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 6:49 pm    Předmět: cena Odpovědět s citátem

proc mi to za 30 kb vzalo 15 KC???! Embarassed Brick wall Mam t-mobile twist tzn. ze za 1 kb bych mel platit 0,07 kc ne??Tak co se stalo?poradite?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gianni83
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 314
Bydliště: Brno

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 6:55 pm    Předmět: Re: cena Odpovědět s citátem

jakuppp napsal:
proc mi to za 30 kb vzalo 15 KC???! Embarassed Brick wall Mam t-mobile twist tzn. ze za 1 kb bych mel platit 0,07 kc ne??Tak co se stalo?poradite?

Pripojujes se pres wap a ne pres internet, takze ti to uctuje cenu za wap. Tj. 0,50,- za kb.
Predelej si to nastaveni telefonu. myslim, ze to je http profil a musi to byt inet gprs

_________________
Sagem MC920 -----> Siemens M35 (s czT9) -----> M55 (fw.91 + tuna patchu) -----> CX75 (fw.25)



Gianni is BACK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jakuppp
začátečník
začátečník

Založen: 12. 07. 2005
Příspěvky: 48

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 7:00 pm    Předmět: Re: cena Odpovědět s citátem

Gianni83 napsal:
jakuppp napsal:
proc mi to za 30 kb vzalo 15 KC???! Embarassed Brick wall Mam t-mobile twist tzn. ze za 1 kb bych mel platit 0,07 kc ne??Tak co se stalo?poradite?

Pripojujes se pres wap a ne pres internet, takze ti to uctuje cenu za wap. Tj. 0,50,- za kb.
Predelej si to nastaveni telefonu. myslim, ze to je http profil a musi to byt inet gprs

To me taky napadlo ale mam tam nastavene inet gprs Shocked Tak nevim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gianni83
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 314
Bydliště: Brno

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 7:02 pm    Předmět: Re: cena Odpovědět s citátem

jakuppp napsal:
To me taky napadlo ale mam tam nastavene inet gprs Shocked Tak nevim

A sakra, tak to teda netusim v cem to muze byt. Ja to mam nastaveny stejne a uz jsem protahal 500kb, za par dni mi prijde ucet, takze se asi budu divit. Crying or Very sad

_________________
Sagem MC920 -----> Siemens M35 (s czT9) -----> M55 (fw.91 + tuna patchu) -----> CX75 (fw.25)



Gianni is BACK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jakuppp
začátečník
začátečník

Založen: 12. 07. 2005
Příspěvky: 48

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 7:06 pm    Předmět: Re: cena Odpovědět s citátem

Gianni83 napsal:
jakuppp napsal:
To me taky napadlo ale mam tam nastavene inet gprs Shocked Tak nevim

A sakra, tak to teda netusim v cem to muze byt. Ja to mam nastaveny stejne a uz jsem protahal 500kb, za par dni mi prijde ucet, takze se asi budu divit. Crying or Very sad

Tak je mozne ze mi to mobil spatne pocita ty prenesena data
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MirHo
kolemjdoucí

Založen: 31. 10. 2004
Příspěvky: 7

6.04 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 7:09 pm    Předmět: učet Odpovědět s citátem

Tak mi taky přišel ucet za 14dni surfovaní pres operu mini Shocked 2000,- to docela de na to ze sem prenes 45MB dat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

5862.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 7:17 pm    Předmět: Re: učet Odpovědět s citátem

MirHo napsal:
Tak mi taky přišel ucet za 14dni surfovaní pres operu mini Shocked 2000,- to docela de na to ze sem prenes 45MB dat


Týýývole, to jako fakt? Shocked Question

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 10:52 pm    Předmět: Re: učet Odpovědět s citátem

MirHo napsal:
Tak mi taky přišel ucet za 14dni surfovaní pres operu mini Shocked 2000,- to docela de na to ze sem prenes 45MB dat

Jako legrace je to dobrý. Já mám unlimited (měsíčně celkem tak průměrně 1,5GB za paušál 830,- tedy Korun Českých abychom si rozuměli a používám to především jako cestovací připojení na Inet) takže pokud to bylo míněný vážně tak píši: nerozumím Question
A jak se vůbec dá udělat 45MB na opeře. Já mám zapnuté obrázky s větším rozlišením a největší stránka měla tuším 115 kB. To na tom musíš viset pořád. Think
Jo a zatím jsem nezaznamenal na serveru miniopery nějaká omezení o kterých se zmiňují jiní. Zřejmě se spíše u nich jednalo o sníženou rychlost přenosu z jiných důvodů. Mám zkušenost, že některé stránky zřejmě server neschroustne.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MirHo
kolemjdoucí

Založen: 31. 10. 2004
Příspěvky: 7

6.04 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2005 11:05 am    Předmět: učet Odpovědět s citátem

Jo este sem ji nevip a furt surfuju Dancing
Protože nemam počítac tak sem o datovem tarifu dosud neuvažoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zavinac
kolemjdoucí

Založen: 08. 07. 2004
Příspěvky: 15
Bydliště: Rosice

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2005 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

At chci spustit jakoukoli stranku, telefon me zahlasi "stranka bezi mimo dostupnou pamet" nevite cim by to mohlo byt? Pameti mam jeste pres jedno mega a telefon M55.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jsmach
kolemjdoucí

Založen: 11. 05. 2005
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2005 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle hlísí i na CF62 kde je také cca 800kB volných Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jsmach
kolemjdoucí

Založen: 11. 05. 2005
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2005 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už mi Opera jede i na A(C)55.
Když po zvětšení paměti na 888kB Opera stále nejela, provedl jsem patch pro zrušeni "heap up memory" a "kontrolu tříd (verifi class)". Pot otmto zásahu už opera šlape. Very Happy Applause Whistle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
callop
začátečník
začátečník

Založen: 01. 12. 2004
Příspěvky: 86

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 04, 2005 4:30 pm    Předmět: Re: Opera Odpovědět s citátem

ficik napsal:
nevim jak je to na S55 ale na my CX65 se uklada do systemu kazda aplikace takze kdyz mi vypovedela sluzbu mme tak sem ho vymaz ze systemu (naka slozka java/a cislo aplikace) melo by to fungovat


ake cislo ma ta opera?

_________________
CX65 fw50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ginzo
všeználek
všeználek

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 675
Bydliště: Kysucké Nové Mesto-SK

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 04, 2005 4:35 pm    Předmět: Re: učet Odpovědět s citátem

MirHo napsal:
Tak mi taky přišel ucet za 14dni surfovaní pres operu mini Shocked 2000,- to docela de na to ze sem prenes 45MB dat


Takže fámy o max 1 MB sa nesplnili Dancing Dancing Pray

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mlcuchv
badatel
badatel

Založen: 15. 02. 2005
Příspěvky: 136
Bydliště: Chomutov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 04, 2005 5:31 pm    Předmět: Re: Opera Odpovědět s citátem

callop napsal:
ficik napsal:
nevim jak je to na S55 ale na my CX65 se uklada do systemu kazda aplikace takze kdyz mi vypovedela sluzbu mme tak sem ho vymaz ze systemu (naka slozka java/a cislo aplikace) melo by to fungovat


ake cislo ma ta opera?

Systém/Java/54691 Wink

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group