clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - vydrz baterie pri prehravani mp3 v sl45
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

vydrz baterie pri prehravani mp3 v sl45
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ywi1394
kolemjdoucí

Založen: 05. 07. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2005 3:27 pm    Předmět: vydrz baterie pri prehravani mp3 v sl45 Odpovědět s citátem

Planujem kupit sl45 ako nahrad. telefon,ale este pred kupou by som chcel vediet,kolko vydrzi sl45 pri nepretrzitom prehravani mp3.Asi kupim novu bateriu,ale v recenziach na nete som cital,ze vydrzi s povodnou prehravat iba 3 hod a to je dost malo...Ake mate skusenosti?Za odpovede dakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Whitek
administrátor
administrátor

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 1015
Bydliště: Praha 8

41313.42 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2005 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SL45 ma Bonfire, ale nevim, jestli s ni prehraval MP3 v kuse, ale pocital bych vydrz o kouda vic nez normalni volani.
BTW nevyjde levneji normalni MP3 prehravac? Ja si koupil jeden za 1200, kterej cte normalni USB disky(v cene je 64MB). MP3, OGG, WMA; naprosta spokojenost Applause

_________________


SM
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie | twitter @VitekJezek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
ghost_z_kca
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 20. 05. 2004
Příspěvky: 444
Bydliště: kremnica

2065.50 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2005 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam tiez sl45i ako druhy telefon a som s nim uplne spokojny,aj vydrz baterie je ok. v pohode vydrzi 8hod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seten
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 594
Bydliště: Brno

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2005 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potvrdzujem, osem hodim vydrze na standartnu baterku (test: cesta busom 2*4,5hodiny)
_________________
SX1 , SL45i, SL45i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
9259.32 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2005 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam novou baterku CPA a taky no problem, MP3 ale neposloucham v kuse...
_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Palik
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2005 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5 hodin v kuse na plnou hlasitost a asi 9 hodin při nízké hlasitosti a napojení na zvlášť napájený repráky Whistle
_________________
C35i - utopen, ME45 - ztracen, SL45i (MMC 256Mb) - SE k750i + 1GB (sorry, dezertoval jsem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jklamo
kolemjdoucí

Založen: 02. 02. 2005
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2005 11:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zalezi na hlasitosti. Ja to vyresil nakupem druhe baterky za 150,- ve vyprodeji jednoho e-shopu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helb
kolemjdoucí

Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 8:08 pm    Předmět: mp3 Odpovědět s citátem

Mam v 45i baterku 540mAh uz asi dost starou (mam telefon z bazaru takze nevim jak moc) a vydrzelo to (pravda ze na pomerne malou hlasitost) skoro 14 hodin....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DMOC
kolemjdoucí

Založen: 08. 04. 2005
Příspěvky: 13

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 11:32 am    Předmět: MP3 A baterie Odpovědět s citátem

Seten napsal:
Potvrdzujem, osem hodim vydrze na standartnu baterku (test: cesta busom 2*4,5hodiny)


Když to tady tak všechno čtu je to hezky.. Ma Sl45i Kterou jsem koupil jen kvuli MP3 ... Jen za 1000 A dostal jsem k ní sluchátka orig.. Nabyjecí kabel do auta. A nabyječku klasik. Naprostá spokojenost ale baterka byla v haji... Koupil jsem take ve vyprodeji novou. 750mA Vydrží hrat na max necelích 7H. Jelikož jsem hovad a orig sluchátka jsem si rozšlapl tak jsem si Original předělal na neoriginal. Dopadlo to tak že jsem misto pecek dal Kosi Klapky přes uši a mají 2*16 Ohmu Což je skoro skrat pro tento mobil .. Ale zvládá naprosto krasně a to tak mastně že to nejde při zaplích basách a vyškách poslouchat. a Přitom o sluchátka zvladaji...

Ale teď se vratim k Baterii. Když přehravač vyždime baterku tak ji vyždime uplně a nejde mob ani zapnout... Dam ho tedy na nabiječku začne nabíjet a tak ho zapnu... Mobil po asi 5 minutach ukaže že je nabitý a zaroveň na to se vypne.. Zapnu telefon bez nabiječky a začne řvat že je vybitá baterie.. Poradíte někdo co stím? ( Skoušel jsem to u jiných nabiječek a je to to samé)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypni telefon, připoj na nabíječku a nech to nabít. Možná ti to bude ukazovat plonou baterii, ale toho si vůbec nevšímej. Prostě to nech nabít.
_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koc.pet
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 03. 04. 2005
Příspěvky: 435
Bydliště: Břeclav

2272.06 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak já sem nezkoušel, kolik to vydrží na mp3, ale při normálním používání ta 3-5 dnů při staré baterii 540mAh.
_________________
S68 fw 47, ale se*e mě špatně slyšitelný a rezonující reprák!
ME45i fw4 VĚČNÝ STROJ, KTERÝ NIKDY NEZKLAME!
SL45i fw56 s nefunkčním aku
Historicky vzato: C25->MT50->C55->SL42i->CF62->SL45i->ME45->S75->ME45->ME45+S68?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Seten
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 594
Bydliště: Brno

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mobil ma nastavene, ze pri urcitom napati sa vypne. Ked zvysis odber mnohonasobne, tak sa ku napatiu hranicneho napatia dostane skor a tak ju vypne. Kedze pravdepodobne mas niektory z LI-ion clankov poskodeny, tak sa ku tejto hranicnej hodnote dostane skor.

To mas podobne ako ked mas baterku 1000 mAH(miliamperhodin). A zrazu ju vymenis za 10mAH. Cize mobil ukaze, ze je na 100% nabity, co aj je. Ale pri kratkom odbere klesne na hranicnu hodnotu a sa vypne. Z toho dovodu ti ostava akurat kupit novu baterku, pripadne mat mobil stale v nabijacke.

Co sa tyka tvojho prerobenia na insie sluchatka, tak tam si nemyslim, ze to je sluchatkama. Skor si myslim, ze tvoje sluchatka maju moc velky odber na tvoju baterku. Inak povedane, daj si take, co budu prijatelnejsie pre mobil.

citace:
Este doplnim.... su patche, kde sa da zmensit hranicna hodnota, ale zase ma to aj svoje rizika.

_________________
SX1 , SL45i, SL45i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kristus2
pisatel
pisatel

Založen: 08. 12. 2005
Příspěvky: 234
Bydliště: Praha 9 - Miškovice

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 07, 2006 11:07 am    Předmět: Re: MP3 A baterie Odpovědět s citátem

DMOC napsal:
Seten napsal:
Potvrdzujem, osem hodim vydrze na standartnu baterku (test: cesta busom 2*4,5hodiny)


Když to tady tak všechno čtu je to hezky.. Ma Sl45i Kterou jsem koupil jen kvuli MP3 ... Jen za 1000 A dostal jsem k ní sluchátka orig.. Nabyjecí kabel do auta. A nabyječku klasik. Naprostá spokojenost ale baterka byla v haji... Koupil jsem take ve vyprodeji novou. 750mA Vydrží hrat na max necelích 7H. Jelikož jsem hovad a orig sluchátka jsem si rozšlapl tak jsem si Original předělal na neoriginal. Dopadlo to tak že jsem misto pecek dal Kosi Klapky přes uši a mají 2*16 Ohmu Což je skoro skrat pro tento mobil .. Ale zvládá naprosto krasně a to tak mastně že to nejde při zaplích basách a vyškách poslouchat. a Přitom o sluchátka zvladaji...

Ale teď se vratim k Baterii. Když přehravač vyždime baterku tak ji vyždime uplně a nejde mob ani zapnout... Dam ho tedy na nabiječku
začne nabíjet a tak ho zapnu... Mobil po asi 5 minutach ukaže že je nabitý a zaroveň na to se vypne.. Zapnu telefon bez nabiječky a začne řvat že
je vybitá baterie.. Poradíte někdo co stím? ( Skoušel jsem to u jiných
nabiječek a je to to samé)


A co to bylo za sluchátka? Chtěl bych si kupovat Senny(24ohmů) k M75, tak by mě zajmalo jaký s tim máš zkušenosti

_________________
Kouření škodí zdraví Kdo nevyzkoušel, neuvěří



(předtim eště něco)M65->M75->Sony Ericsson D750+Koss Porta Pro+spokojenost



http://portapro.info Stránka o Porta Pro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
DMOC
kolemjdoucí

Založen: 08. 04. 2005
Příspěvky: 13

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 08, 2006 8:23 am    Předmět: Re: MP3 A baterie Odpovědět s citátem

kristus2 napsal:
DMOC napsal:
Seten napsal:
Potvrdzujem, osem hodim vydrze na standartnu baterku (test: cesta busom 2*4,5hodiny)


Když to tady tak všechno čtu je to hezky.. Ma Sl45i Kterou jsem koupil jen kvuli MP3 ... Jen za 1000 A dostal jsem k ní sluchátka orig.. Nabyjecí kabel do auta. A nabyječku klasik. Naprostá spokojenost ale baterka byla v haji... Koupil jsem take ve vyprodeji novou. 750mA Vydrží hrat na max necelích 7H. Jelikož jsem hovad a orig sluchátka jsem si rozšlapl tak jsem si Original předělal na neoriginal. Dopadlo to tak že jsem misto pecek dal Kosi Klapky přes uši a mají 2*16 Ohmu Což je skoro skrat pro tento mobil .. Ale zvládá naprosto krasně a to tak mastně že to nejde při zaplích basách a vyškách poslouchat. a Přitom o sluchátka zvladaji...

Ale teď se vratim k Baterii. Když přehravač vyždime baterku tak ji vyždime uplně a nejde mob ani zapnout... Dam ho tedy na nabiječku
začne nabíjet a tak ho zapnu... Mobil po asi 5 minutach ukaže že je nabitý a zaroveň na to se vypne.. Zapnu telefon bez nabiječky a začne řvat že
je vybitá baterie.. Poradíte někdo co stím? ( Skoušel jsem to u jiných
nabiječek a je to to samé)


A co to bylo za sluchátka? Chtěl bych si kupovat Senny(24ohmů) k M75, tak by mě zajmalo jaký s tim máš zkušenosti




Dobrá otazka Používam 14 lrt stare. Vzhledově nevkusné Klapkové sluchátka Tesla. Skusil jsem si je spustil a udív. Nové druhy "DJ-ejských" Sluchátekk. Je kolem 60Ohmů-- Tyto jsou 2x16 Ohmu.. To znamená stejná zate%ž jako na peckocvých hsluchátkach který dokáží udělat binčík aradost z křičení ale požitek z kvality u nich nenajdeš. zatož tyto klapky. Mají tak elegantní zvuk a čiste.c """DUNÍCÍ""" basi že všude kde sklidim ostudnou poklonu za vzhled naopak sklidim klanění za užasnej zvuk.. Nestydím se za ně... I když v nich vypadam jak bagrista. Simenzačci od r 2000 nezměnili technologii procesoru. Ale softvaru. vyplívá z toho že kvalita zvuku je stejná.. Bohužel pro mně nepochopitelné je že nevím proč u novějších řad 75.kovích udělali zestupně zesilování pouze na 4 kroky !tak jako je to u melodii a jiných zvuku) Narozdíl od sl45i kde zesilování ma 20 urovní... A to je dost znat pro poslech .. Original peckové sluchátka od sieenze... Nehrají špatně.. Ale.. Ja je vykuchal předělal. A zjistil jsem že siemens MP3procecor umí tak krasně čistý zvuk o kterým se mi nezdalo dokuď jsem to neskusil.. A popravdě. Nečekal jsem to.. :-)
Jenom mne na me SL45i Vadí její baterie potřebuji novou bojím se ale že nová kvalitní se sehnat už neda.. Jeslti že nová leží na skladě už 3 roky. není nová a nebude to nic moc... Ale vím že do 75 řad zatim nepujdu. Chtěl jse chtěl SXG75. Nema o však vyznam. Cena. moc vysoko. A Ma S65 Umí to same. jen malinko pokulhava v displeii a fotoaparatu. ... O GPS nemluvím. v čechách vyjde draze. S pozdravem DMOC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Seten
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 594
Bydliště: Brno

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2006 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano originalne hraju kvalitne. Da sa to velmi dobre rozoznat, ked si nahras patch na basy a vysky pre mp3. Presny nazov uz neviem, ale rozdiel bolo pocut.
Co sa tyka ostatnych o mobiloch od BeSi, tak tam ti neviem povedat, lebo zatial moj SX1 nic neprebilo funkciami.

_________________
SX1 , SL45i, SL45i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group