clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Nespokojenost s M 75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Nespokojenost s M 75
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alpine
badatel
badatel

Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 123

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 4:09 pm    Předmět: Nespokojenost s M 75 Odpovědět s citátem

Ahoj lidi mam doma cca mesic M 75 a jsem sni absolutne nespokojen!První závada:vypadnutej pixel na displeji!takze na me sviti z cerne obrazovky jeden zeleny pixel!druha zavada:guma po strane telefonu se zacina loupat!a dnes jsem zjistil ze se odlepil cely gumovy plát, ktery ma chranit bok telefonu!A jako treti zavada je chyba s MMC kartou ktera vubec nechtela komunikovat s telefonem!Vsecky zavady me desne stvou,protoze do dnesni doby jsme nemel jinou znacku telefonu nez je siemes a byl jsem spokojenej! A myslím ze za ty prachy co stal by to mohlo bejt trochu lepsi!Jo a jeste bych dodal ze baterka mi v mobilu cestuje!!Ted uz je to snad vse!dikes

Naposledy upravil alpine dne út srpen 30, 2005 4:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
havros
badatel
badatel

Založen: 01. 10. 2004
Příspěvky: 188
Bydliště: Litoměřice

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznacne bych to dal na reklamaci, za ty prachy by to melo byt teda v poradku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na reklamaci tenhle telefon by měl něco vydržet... d'oh!
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pařanoik
kolemjdoucí

Založen: 26. 08. 2005
Příspěvky: 16
Bydliště: CZ/KM

0.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 6:22 pm    Předmět: Kdybyste... Odpovědět s citátem

dovolil jsem si ... švestičky...

moje recenze na tuhle cihlu ... bez servítek...

http://blog.lide.cz/paanoik/2005/08/27/18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
alpine
badatel
badatel

Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 123

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 6:44 pm    Předmět: vyzvaneni v M75 Odpovědět s citátem

Jeste jsem se chtel zeptat:Nemuzu v mobilu najit vyzvaneni ktere je tam preddefinovano pro organizer...nevite jak ho v mobilu najit ???je to vyzvaneni jako kdyby nekdo mluvil z vysilacky a odpocitaval cisla v anglictine!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarous1
badatel
badatel

Založen: 25. 05. 2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 6:57 pm    Předmět: Re: vyzvaneni v M75 Odpovědět s citátem

alpine napsal:
Jeste jsem se chtel zeptat:Nemuzu v mobilu najit vyzvaneni ktere je tam preddefinovano pro organizer...nevite jak ho v mobilu najit ???je to vyzvaneni jako kdyby nekdo mluvil z vysilacky a odpocitaval cisla v anglictine!!


Pokud se nepletu, tak tenhle zvuk se tam dá jedině tak, že tam nenavolíš žádný... Ten popis vyzní asi jako nesmysl, ale je to tak. V tom nastavení u Organizéru nesmí být to zatržítko. Pokud ho tam máš, tak stačí stisknout levé funkční tlačítko, taky má v ten moment funkci Standard, a mělo by to být O.K.

_________________
Panasonic G520>>>Sony CMD-J6>>>Sie M55,FW91>>>Sie M75,(FW05->12->13->23->25) + RS-MMC ATP 512MB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinK
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 22. 05. 2004
Příspěvky: 320

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 7:02 pm    Předmět: Re: Kdybyste... Odpovědět s citátem

Pařanoik napsal:
dovolil jsem si ... švestičky...

moje recenze na tuhle cihlu ... bez servítek...

http://blog.lide.cz/paanoik/2005/08/27/18

Jak si přišel na to, že nezvládne MP3 s nižšim bitrate než 40? Já mam v mobilu 4 MP3 s 32kbps.

_________________
C60FW25 -> C65FW56 -> M75FW19 -> Nokia N70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonfire
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 03. 2004
Příspěvky: 3887
Bydliště: Brno, Viničné Šumice
Telefon: HTC HD2
9259.32 SMM

Příspěvky na SM: 110,-
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud mas vadny pixel na displeji tak jednoznacne reklamaci, v manualu je to napsane... myslim wink
_________________
C1,C2,C3,C4,C5,P1,S3,S3plus,S3com,S4,S6,S8,C10,E10,S10,S10active,SL10,U10,S15,C25,C28,S25,C30,M30,A35,A36,C35,M35,S35,S40,S42,
S45,S46,SL42,SL45,ME45,A50,M46,M50,MT50,C55,A60,C60,C62,CF62,M55,MC60,S55,SX56,A57,A65,C65,CFX65,CX65,CX70,M65,S65,SF65,SX1,
A75,AX75,C75,CC75,CF75,CF75B1,CL75,CX75,SL75,SG75,SXG75,E61,E71,CF110,CL85,EF61,EF81,EF82,EF91,SLV140,SL98
Xelibri X1,X3,X4,X7,X8

>> Siemens Museum <<

Koupím Siemens, který nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pařanoik
kolemjdoucí

Založen: 26. 08. 2005
Příspěvky: 16
Bydliště: CZ/KM

0.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 7:42 pm    Předmět: Re: Kdybyste... Odpovědět s citátem

MartinK napsal:
Pařanoik napsal:
dovolil jsem si ... švestičky...

moje recenze na tuhle cihlu ... bez servítek...

http://blog.lide.cz/paanoik/2005/08/27/18

Jak si přišel na to, že nezvládne MP3 s nižšim bitrate než 40? Já mam v mobilu 4 MP3 s 32kbps.


můžeš mi je pls hodit do mejlu ? paranoik@snt.cz ... rozhodně otestuju a zkusím přjít na to čím to je. Vyzkoušel jsem asi šest kodeků, ale prostě při otevírání fajlu mi mob vždy vyhodí že nelze přehrát. :oops:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
alpine
badatel
badatel

Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 123

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 8:07 pm    Předmět: Re: vyzvaneni v M75 Odpovědět s citátem

Jarous1 napsal:
alpine napsal:
Jeste jsem se chtel zeptat:Nemuzu v mobilu najit vyzvaneni ktere je tam preddefinovano pro organizer...nevite jak ho v mobilu najit ???je to vyzvaneni jako kdyby nekdo mluvil z vysilacky a odpocitaval cisla v anglictine!!


Pokud se nepletu, tak tenhle zvuk se tam dá jedině tak, že tam nenavolíš žádný... Ten popis vyzní asi jako nesmysl, ale je to tak. V tom nastavení u Organizéru nesmí být to zatržítko. Pokud ho tam máš, tak stačí stisknout levé funkční tlačítko, taky má v ten moment funkci Standard, a mělo by to být O.K.
Noooot o sice jo ale co kdyz to vyzvaneni chci pouzit nekde jinde???treba u sms??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alpine
badatel
badatel

Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 123

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bonfire napsal:
pokud mas vadny pixel na displeji tak jednoznacne reklamaci, v manualu je to napsane... myslim wink

Hle tak kdyz jsem precetl tvoji zpravu hned jsem mrknu do manualu a tam pisou ze to neni na zavadu!Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kenas
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 01. 11. 2004
Příspěvky: 464
Bydliště: Siemensmania, Brno

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 8:18 pm    Předmět: Re: vyzvaneni v M75 Odpovědět s citátem

alpine napsal:
Jarous1 napsal:
alpine napsal:
Jeste jsem se chtel zeptat:Nemuzu v mobilu najit vyzvaneni ktere je tam preddefinovano pro organizer...nevite jak ho v mobilu najit ???je to vyzvaneni jako kdyby nekdo mluvil z vysilacky a odpocitaval cisla v anglictine!!


Pokud se nepletu, tak tenhle zvuk se tam dá jedině tak, že tam nenavolíš žádný... Ten popis vyzní asi jako nesmysl, ale je to tak. V tom nastavení u Organizéru nesmí být to zatržítko. Pokud ho tam máš, tak stačí stisknout levé funkční tlačítko, taky má v ten moment funkci Standard, a mělo by to být O.K.
Noooot o sice jo ale co kdyz to vyzvaneni chci pouzit nekde jinde???treba u sms??


No ja vim kde to bude i kdyz M75 nemam. Musis mobil pripojit na SIMoCo a pak je to nekde v configu nebo v necem. Je to skryta slozka. Jsou tam vsechny standartni melodie. Pak uz staci ju jen prekopirovat do slozky sound

_________________
Warning: Parse error in /home/www/signature.php on line 144
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2005 8:23 pm    Předmět: Re: vyzvaneni v M75 Odpovědět s citátem

alpine napsal:
Jeste jsem se chtel zeptat:Nemuzu v mobilu najit vyzvaneni ktere je tam preddefinovano pro organizer...nevite jak ho v mobilu najit ???je to vyzvaneni jako kdyby nekdo mluvil z vysilacky a odpocitaval cisla v anglictine!!

Musíš mít zobrazený skrytý složky,pak
Config\Default\AppointmentMelody.wav

Teda pokud je to stejný jako u řady x65...

_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alpine
badatel
badatel

Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 123

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 8:27 pm    Předmět: Ahoj Odpovědět s citátem

Tak lidi neuverite co se mi nestalo jak jsem tu popisoval ten vadny pixel na displeji tak kdyz jsem se po dlouhem premlouvani rozhodl telefon poslat na reklamacku jako by to tusil a pixel uz je zase ok uz se mi to stalo vicekrat ze se zase vratil zpatky!takze jakmile zase vypadne ihned ho posilam na reklamaci,ale bojim se toho ze tam telefon zapnou a pixel bude ok!TAkze bych vypadal jak blbec a budou tvrdit ze kecam!docela me to mrzi u telefonu ktery je prej novy vladce neznicitelnejch mobilu a navic levny taky neni!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pařanoik
kolemjdoucí

Založen: 26. 08. 2005
Příspěvky: 16
Bydliště: CZ/KM

0.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 6:11 am    Předmět: Re: Ahoj Odpovědět s citátem

alpine napsal:
Tak lidi neuverite co se mi nestalo jak jsem tu popisoval ten vadny pixel na displeji tak kdyz jsem se po dlouhem premlouvani rozhodl telefon poslat na reklamacku jako by to tusil a pixel uz je zase ok uz se mi to stalo vicekrat ze se zase vratil zpatky!takze jakmile zase vypadne ihned ho posilam na reklamaci,ale bojim se toho ze tam telefon zapnou a pixel bude ok!TAkze bych vypadal jak blbec a budou tvrdit ze kecam!docela me to mrzi u telefonu ktery je prej novy vladce neznicitelnejch mobilu a navic levny taky neni!


Wod toho se vymyslely foťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group