clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Objevil se problem s SX1 ???
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Objevil se problem s SX1 ???

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael
začátečník
začátečník

Založen: 30. 06. 2004
Příspěvky: 42

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2005 5:30 pm    Předmět: Objevil se problem s SX1 ??? Odpovědět s citátem

Zdravím všechny sdílníky SX1.Vrátil jsem se nyní z dovolené.Ale při dovolené,od 19-VIII mi zkolaboval SX1 takovým způsobem,že hlásí :

SX1 Sftware Update Connect USB cable and start update software on PC.(vlastně hláška, jako při povýšení)

Byl jsem s ním v jednom frcu zda nemají soft a zkusit to přejet.Neměli.Ale řekli mi důležitou věc.A to že v letošním srpnu jsem již několikátý se stejným problémem.
Mám verzi 15original Winswup verzi.Poradí mi někdo prosím co je lepší,zda to zkusit znova po kabelu(15winswup) a nebo reklamace?Díky Michael.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duuri
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 07. 11. 2004
Příspěvky: 865

5874.50 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2005 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skus ci nemas seknuty joystick a update by mal pomoct bez problemov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Funferr
začátečník
začátečník

Založen: 19. 05. 2005
Příspěvky: 51

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2005 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To se mi taky stalo...Na dvě hodiny jsem ho vypnul a po pár problémech zase začal "normálně" fungovat...
Začlo to tím,že začal sám od sebe pořád fotit...

_________________
Nikdy neříkej,že něco nejde,protože vždycky se najde iniciativní blbeček,který neví, že to nejde a udělá to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael
začátečník
začátečník

Založen: 30. 06. 2004
Příspěvky: 42

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 10:46 pm    Předmět: fotoaparát je problém ... Odpovědět s citátem

Tak píši znovu.Pokusil jsem se updatovat fw opětovně 15ku 15kou a nic,nešlo to.Je faktem,že ten parchant mi neustále spoší fotoaparát a já již nevím co s ním.Měl jsem ho již rozebraný,vyčištěný a tále nic.To už není přeci možné,co si ten hloupý fotoaparát myslí.
Poradí ještě někdo,zda je šance?Díky M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaramara
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 403
Bydliště: Zlín

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 10:49 pm    Předmět: Re: fotoaparát je problém ... Odpovědět s citátem

Michael napsal:
Tak píši znovu.Pokusil jsem se updatovat fw opětovně 15ku 15kou a nic,nešlo to.Je faktem,že ten parchant mi neustále spoší fotoaparát a já již nevím co s ním.Měl jsem ho již rozebraný,vyčištěný a tále nic.To už není přeci možné,co si ten hloupý fotoaparát myslí.
Poradí ještě někdo,zda je šance?Díky M.


Delalo mi to to same, staci format a do cisteho telefonu znovu prefleshovat cely firmware....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 02, 2005 7:29 am    Předmět: Re: fotoaparát je problém ... Odpovědět s citátem

Michael napsal:
Tak píši znovu.Pokusil jsem se updatovat fw opětovně 15ku 15kou a nic,nešlo to.Je faktem,že ten parchant mi neustále spoší fotoaparát a já již nevím co s ním.Měl jsem ho již rozebraný,vyčištěný a tále nic.To už není přeci možné,co si ten hloupý fotoaparát myslí.
Poradí ještě někdo,zda je šance?Díky M.


Podobne veci mi to delalo tez.
Klavesnice se mi totis chovala hrozne divne, tlacitka mela jine funkce nez obvykle, proste mel nekde "uskripnutej nerv".

Rozebral jsem ho, ocistil kontakty srovnal klavesnici a bocni tlacita a v poho. Asi mu ty zmeny teplot nedelaji dobre.

Update:Kdyz si tak vzpominam, zacina to vzdycky tlacitkem 6, blbe spina a pak se zacne chovat jako prave funkcni tlacitko a spoustet fotak. Jo a vlni se u nej display.

_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pdockal
kolemjdoucí

Založen: 03. 03. 2004
Příspěvky: 18

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 1:12 pm    Předmět: Hlasové vytáčení Odpovědět s citátem

Tak mám asi měsíc SX1 s FW15 (známí i s jinými FW), ale na žáném jsme podle návodu k používání nerozjeli hlasové vytáčení. Ani se nám nedaří přinutit foun k záznamu hzorků hlasu ... Vědět kam je umístit a jak vytvořit, nasypal bych si tam rád pár označení. Mobil by to měl umět, ale neumí (nemám aplikovaný žádný patch). Díky za názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
W.I.KING
pisatel
pisatel

Založen: 02. 08. 2004
Příspěvky: 231

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:19 pm    Předmět: Re: Hlasové vytáčení Odpovědět s citátem

pdockal napsal:
Tak mám asi měsíc SX1 s FW15 (známí i s jinými FW), ale na žáném jsme podle návodu k používání nerozjeli hlasové vytáčení. Ani se nám nedaří přinutit foun k záznamu hzorků hlasu ... Vědět kam je umístit a jak vytvořit, nasypal bych si tam rád pár označení. Mobil by to měl umět, ale neumí (nemám aplikovaný žádný patch). Díky za názory.
Když všechno selže, použij návod Laughing Konkrétně na stranách 24-25 to je popsáno tak, jak mi to funguje

W.I.KING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
12345
kolemjdoucí

Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 10

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 9:59 pm    Předmět: Re: Hlasové vytáčení Odpovědět s citátem

pdockal napsal:
Tak mám asi měsíc SX1 s FW15 (známí i s jinými FW), ale na žáném jsme podle návodu k používání nerozjeli hlasové vytáčení. Ani se nám nedaří přinutit foun k záznamu hzorků hlasu ... Vědět kam je umístit a jak vytvořit, nasypal bych si tam rád pár označení. Mobil by to měl umět, ale neumí (nemám aplikovaný žádný patch). Díky za názory.


Měl jsem ten samý problém, když jsem přesměroval ukládání zvuku na MMC. Po nastavení ,,z fabriky,, jde všechno OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barnabas_elvis
začátečník
začátečník

Založen: 11. 07. 2005
Příspěvky: 86

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 10:00 pm    Předmět: Re: Hlasové vytáčení Odpovědět s citátem

pdockal napsal:
Tak mám asi měsíc SX1 s FW15 (známí i s jinými FW), ale na žáném jsme podle návodu k používání nerozjeli hlasové vytáčení. Ani se nám nedaří přinutit foun k záznamu hzorků hlasu ... Vědět kam je umístit a jak vytvořit, nasypal bych si tam rád pár označení. Mobil by to měl umět, ale neumí (nemám aplikovaný žádný patch). Díky za názory.

No tak toto mi presne robilo tiez, myslim, ze ked som chcel nahrat nove meno pre hlasove vytacanie, tak mi to napisalo, ze je pamat full, alebo take nieco, to som odklepol a potom sa mi zrazu ponuklo nahravanie, ale to sa nikdy neskoncilo. Tiez som uz nevedel, co s tym. Potom som dal magicky trojhmat (*+#+cervene tlacidlo) a potom mi to uz islo. Tak som nad ty rozmyslal, ze ako to je mozne a asi som na to aj prisiel. Ja som povymazaval vselijake adresare na C a neviem este na ktorych diskoch (take ako C:\nokia - hadam nebudem mat na Siemense adresar Nokia Smile)- a pod. a vsetky prazdne adresare, co sa mi zdali nepotrebne...) a asi som mu vymazal aj nejaky potrebny adresar, kam si tie nahravky uklada, ten sa po resete obnovil a potom to uz islo. Takze si myslim, ze to bolo tym. A ten adresar je C:\sivos\prompts
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group