clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Dnes nás navštívil 2 000 000 návštěvník!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Dnes nás navštívil 2 000 000 návštěvník!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
emil12
všeználek
všeználek

Založen: 20. 03. 2005
Příspěvky: 779
Bydliště: Prešov-Slovensko Telefon:CX65@50 Kábel:DCA-510

4264.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
Pánove..jsem dojatý Applause . Tohle jsem si vždycky přál, aby SiemensMania byla takhle oblíbená. Kyby to šlo, tak vám každému zaplatím velkého panáka na naše zdraví a na SM. Vidím, že již můžu odejít do důchodu spokojen


Ked som prvy krat prisiel na SM zdala sa mi dost neprehladna a tak som hned z nej odisiel. O dva tyzdne som hladal neco o Siemensoch a znova som na nu natrafil a vtedy sa mi ako keby zdala priehladnejsia. Cital som si clanky a potom asi o tyzden som sa zaregistroval. Vtedy som vam robil problemy a vkuse som sa pytal ako s tym a hentym. A mali ste so mnou trpezlivost tak ako s ostatnymi. A preto sa SM tak rozrastla. Ak ratam ma mozno 10 moderatorov, asi 7 vyvojarov a redaktorov. Myslim ze toto je najlepsi web o mobiloch celkovo a prajem mu aby sa drzal velmi le velmi dlho. BRAVO SIEMENSMANIA Applause

_________________
Simens CX65-->FW50+patche+DCA510=Super puper mobil Dancing

Môj E-Mail Arrow neviem nanho heslo Smile

Môj Web Arrow Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

14861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sh@dy napsal:
weitless napsal:
Pánove..jsem dojatý Applause . Tohle jsem si vždycky přál, aby SiemensMania byla takhle oblíbená. Kyby to šlo, tak vám každému zaplatím velkého panáka na naše zdraví a na SM. Vidím, že již můžu odejít do důchodu spokojen

Tak skoro neodchadzaj! Co by sme tu bez teba robili...


já chych řek že by sme si poradili sami Whistle Whistle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
emil12
všeználek
všeználek

Založen: 20. 03. 2005
Příspěvky: 779
Bydliště: Prešov-Slovensko Telefon:CX65@50 Kábel:DCA-510

4264.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bondcze napsal:
Sh@dy napsal:
weitless napsal:
Pánove..jsem dojatý Applause . Tohle jsem si vždycky přál, aby SiemensMania byla takhle oblíbená. Kyby to šlo, tak vám každému zaplatím velkého panáka na naše zdraví a na SM. Vidím, že již můžu odejít do důchodu spokojen

Tak skoro neodchadzaj! Co by sme tu bez teba robili...


já chych řek že by sme si poradili sami Whistle Whistle


Kazda pomoc je dobra
Nemyslis Rolling Eyes
asi by som si nemal tolko dovolovat Whistle

_________________
Simens CX65-->FW50+patche+DCA510=Super puper mobil Dancing

Môj E-Mail Arrow neviem nanho heslo Smile

Môj Web Arrow Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

emil12 napsal:

Ked som prvy krat prisiel na SM zdala sa mi dost neprehladna a tak som hned z nej odisiel. O dva tyzdne som hladal neco o Siemensoch a znova som na nu natrafil a vtedy sa mi ako keby zdala priehladnejsia. Cital som si clanky a potom asi o tyzden som sa zaregistroval. Vtedy som vam robil problemy a vkuse som sa pytal ako s tym a hentym. A mali ste so mnou trpezlivost tak ako s ostatnymi. A preto sa SM tak rozrastla. Ak ratam ma mozno 10 moderatorov, asi 7 vyvojarov a redaktorov. Myslim ze toto je najlepsi web o mobiloch celkovo a prajem mu aby sa drzal velmi le velmi dlho. BRAVO SIEMENSMANIA Applause

Ja som na SM natrafil nahoodu... Ked som mal C60 tak som hladal na nete, ci je mozne zmenit farb. chemy... A navod som nasiel sem, na siemensmanii Very Happy A nasiel som sem vela dobrych navodov, tak som sa zaregistroval... A skoro vsetko co viem o mobiloch (SIEMENSoch) som sa naucil sem, od vas vsetkych sem na SM. Som velmi vdacny siemensmanii Applause

_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

emil12 napsal:

Kazda pomoc je dobra
Nemyslis Rolling Eyes
asi by som si nemal tolko dovolovat Whistle

Admina pocitas za vypomoc... Think

_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
emil12
všeználek
všeználek

Založen: 20. 03. 2005
Příspěvky: 779
Bydliště: Prešov-Slovensko Telefon:CX65@50 Kábel:DCA-510

4264.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sh@dy napsal:
emil12 napsal:

Kazda pomoc je dobra
Nemyslis Rolling Eyes
asi by som si nemal tolko dovolovat Whistle

Admina pocitas za vypomoc... Think


Nie ale pametam sa ako bondcze mal ma plne zuby ked som tu zacinal. Laughing

_________________
Simens CX65-->FW50+patche+DCA510=Super puper mobil Dancing

Môj E-Mail Arrow neviem nanho heslo Smile

Môj Web Arrow Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To já jsem na SM taky narazil náhodou. Když jsem měl první den datovej kabel na mojí MT50 a hledal jsem java hry... No, koukl jsem se sem, našel pár článků, ale ne pro muj founek, tak jsem zase odešel Anxious A když jsem si po roce pořídil C65, tak jsem se sem vrátil. Snad to bylo díky tomu, že mi na mým telefonku chybělo video a taky neshasínal při nabíjení, tak jsem hledal pomoc. Nic jsem neuměl... A vidíte co se dá ze jeden rok s telefonama naučit? Stačí nebejt línej a taky nebejt srab, protože patchování a podobný srandičky není pro sraby, ale pro ty, co chtějí zkusit něco novýho a něčim se odlišovat. A já strašně rád dělam takový "pokusy" třeba na Windowsech a mobil mi to jenom rozšířil, protože s tim se můžu i vytahovat před holkama

Mno, ale to je asi už OT. Asi by jsme si měli založít topic: Jak jste poznali SM? Dancing

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emil12
všeználek
všeználek

Založen: 20. 03. 2005
Příspěvky: 779
Bydliště: Prešov-Slovensko Telefon:CX65@50 Kábel:DCA-510

4264.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jenda.69 napsal:
To já jsem na SM taky narazil náhodou. Když jsem měl první den datovej kabel na mojí MT50 a hledal jsem java hry... No, koukl jsem se sem, našel pár článků, ale ne pro muj founek, tak jsem zase odešel Anxious A když jsem si po roce pořídil C65, tak jsem se sem vrátil. Snad to bylo díky tomu, že mi na mým telefonku chybělo video a taky neshasínal při nabíjení, tak jsem hledal pomoc. Nic jsem neuměl... A vidíte co se dá ze jeden rok s telefonama naučit? Stačí nebejt línej a taky nebejt srab, protože patchování a podobný srandičky není pro sraby, ale pro ty, co chtějí zkusit něco novýho a něčim se odlišovat. A já strašně rád dělam takový "pokusy" třeba na Windowsech a mobil mi to jenom rozšířil, protože s tim se můžu i vytahovat před holkama

Mno, ale to je asi už OT. Asi by jsme si měli založít topic: Jak jste poznali SM? Dancing


Mas pravdu za rok mozes si zato zarabat wink
Ale to by sa neuzila SM cize radsej ne

_________________
Simens CX65-->FW50+patche+DCA510=Super puper mobil Dancing

Môj E-Mail Arrow neviem nanho heslo Smile

Môj Web Arrow Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jenda.69 napsal:

Mno, ale to je asi už OT. Asi by jsme si měli založít topic: Jak jste poznali SM? Dancing

Mohol by sa zalozi topic s volnou debatou o siemensmanii... Think Ako kto zacal, v com vsetkom mu SM monohla atd.

_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
sidbin
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 1193
Bydliště: jižní morava

7892.64 SMM
PříspěvekZaslal: po září 05, 2005 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem na SM narazil kdyz jsem mel MT50 a udelal jsem unlok javy -- mno a pak byla delsi pauza.....pak jsem se registroval a jen ji navstevoval.........no a zacalo to hlavne u CX65 to byl pro me zlomovy bod ... tady jsem se aktivne zapojil ..... ale az po delsi dobe ..... no a v dnesni dobe siemensmania a jeji clenove chrli napady

da se to vyjadrit asi tak:
Hoši děkujem

Applause Applause Applause

_________________
Uz jsem zradil, mam SE W810i

Užitečné java aplikace ZDE

MT50 unlock java---->CX65 FW12>>50 + patchy + 12 ikonove menu Dancing + JIMM + Opera +MicroReader + Oskarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group