clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Členstvý a i-pomoc na nic
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Členstvý a i-pomoc na nic

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nakashi
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 20. 11. 2004
Příspěvky: 102
Bydliště: Hodonín

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 9:54 am    Předmět: Členstvý a i-pomoc na nic Odpovědět s citátem

Nedávno jsem si objednal členství v klubu siemens mania a také cd siemens mania, když se po měsíci nic nedělo tak jsem se zkusil připomenout a ejhle za dva dny mi členství přišlo, ale cd i když jsem připomínal stále ještě nemám. Technická podpora? Tam jsem psal něco podobného, ale odpovědi se mi nedostalo. Třeba jen, není dost času na vypálení a poslání cd, atd. Pak už mám tak 3 měsíce článek pro SM. 2x jsem ho poslal krokodýlovi, že se na to večer mrkne. Druhý den... prej to nestihl mrkne se potom, vůbec ho ještě neviděl. Mohl se alespoň podívat a říct jo dobrý berem, nebo ne to je oničem nechceme ho, ale nic....
Myslel jsem, že být členem klubu budu dobrý... ale teď se za něj spíše stydím

_________________
Zahrávej si s nejlepšíma, stejně umřeš s ostatníma!

C35i, MC60, C65, S65 --> 510 (540)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 10:48 am    Předmět: Re: Členstvý a i-pomoc na nic Odpovědět s citátem

Nakashi napsal:
Nedávno jsem si objednal členství v klubu siemens mania a také cd siemens mania, když se po měsíci nic nedělo tak jsem se zkusil připomenout a ejhle za dva dny mi členství přišlo, ale cd i když jsem připomínal stále ještě nemám. Technická podpora? Tam jsem psal něco podobného, ale odpovědi se mi nedostalo. Třeba jen, není dost času na vypálení a poslání cd, atd. Pak už mám tak 3 měsíce článek pro SM. 2x jsem ho poslal krokodýlovi, že se na to večer mrkne. Druhý den... prej to nestihl mrkne se potom, vůbec ho ještě neviděl. Mohl se alespoň podívat a říct jo dobrý berem, nebo ne to je oničem nechceme ho, ale nic....
Myslel jsem, že být členem klubu budu dobrý... ale teď se za něj spíše stydím


Názor ti nikdo nebere, ale:

1. O článku jsem spolu hovořili a odpovědi se ti myslím dostalo, pokud ne omlouvám se a napravím, opravdu si nepamatuji konkrétní případ.

2. Na podpoře ICQ jsem denodenně. Schránku e-mail vybírám denně a případné požadavky přeposílám kompetentním osobám. Co bylo za problém ?

Jinak jsem denně i na vlastním ICQ tak snad není problém se ozvat, jsme jen lidi a každý máme své.

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 11:02 am    Předmět: Re: Členstvý a i-pomoc na nic Odpovědět s citátem

Nakashi napsal:
Nedávno jsem si objednal členství v klubu siemens mania a také cd siemens mania, když se po měsíci nic nedělo tak jsem se zkusil připomenout a ejhle za dva dny mi členství přišlo, ale cd i když jsem připomínal stále ještě nemám. Technická podpora? Tam jsem psal něco podobného, ale odpovědi se mi nedostalo. Třeba jen, není dost času na vypálení a poslání cd, atd. Pak už mám tak 3 měsíce článek pro SM. 2x jsem ho poslal krokodýlovi, že se na to večer mrkne. Druhý den... prej to nestihl mrkne se potom, vůbec ho ještě neviděl. Mohl se alespoň podívat a říct jo dobrý berem, nebo ne to je oničem nechceme ho, ale nic....
Myslel jsem, že být členem klubu budu dobrý... ale teď se za něj spíše stydím


Ta posledna veta je myslim dost tvrda...ked sa zato hanbis,ze si v klube SM,nemas na tejto stranke co robit Shame on you

K ostatnemu:
Pokial viem,tak Krokodyl nie je jediny redaktor na stranke (ale je pracovne jeden z najviac vytazenych a nestiha). Za tie 3 mesiace si mohol kontaktovat ktorehokolvek ineho redaktora.Nechapem,preco si to neurobil,ked nato Krokodyl nema cas. Ten nestiha pisat vlastne clanky a napady.Mozes sa spytat kohokolvek,co mi poslal clanok...max do 3 dni ho mal zverejneny. Takze ak chces,clanok mi posli a ja ho zverejnim.
Priznam sa,ze na technicku podporu moc nechodim...lebo proste nestiham...ale tam zase chodi Krokodyl. Co sa tyka CD, spomeniem to Weitlessovi, on to ma na starosti.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem odpověděl v podpoře. Víc k tomu nemám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Nakashi
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 20. 11. 2004
Příspěvky: 102
Bydliště: Hodonín

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 8:00 pm    Předmět: Re: Členstvý a i-pomoc na nic Odpovědět s citátem

citace:
Názor ti nikdo nebere, ale:

1. O článku jsem spolu hovořili a odpovědi se ti myslím dostalo, pokud ne omlouvám se a napravím, opravdu si nepamatuji konkrétní případ.

2. Na podpoře ICQ jsem denodenně. Schránku e-mail vybírám denně a případné požadavky přeposílám kompetentním osobám. Co bylo za problém ?

Jinak jsem denně i na vlastním ICQ tak snad není problém se ozvat, jsme jen lidi a každý máme své.


1. Odpovědi se mi opravdu nedostalo.
2. Ano posílal jsem ti ten článek, říkal ste že se na něj večer podívát. Na druhý den sem se ptal co a jak že ste to nestihl že se podíváte dnes a dáte mi vědět, pak už ste se neozval. Po týdnu a něco jsem se opět ozval a o ničem ste nevěděl že to mám poslat znovu, a dopadlo to stejně jako poprvé, že se nato mrknete a opět bez odpovědi...

_________________
Zahrávej si s nejlepšíma, stejně umřeš s ostatníma!

C35i, MC60, C65, S65 --> 510 (540)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nakashi
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 20. 11. 2004
Příspěvky: 102
Bydliště: Hodonín

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 03, 2005 8:08 pm    Předmět: Re: Členstvý a i-pomoc na nic Odpovědět s citátem

citace:


Ta posledna veta je myslim dost tvrda...ked sa zato hanbis,ze si v klube SM,nemas na tejto stranke co robit Shame on you

K ostatnemu:
Pokial viem,tak Krokodyl nie je jediny redaktor na stranke (ale je pracovne jeden z najviac vytazenych a nestiha). Za tie 3 mesiace si mohol kontaktovat ktorehokolvek ineho redaktora.Nechapem,preco si to neurobil,ked nato Krokodyl nema cas. Ten nestiha pisat vlastne clanky a napady.Mozes sa spytat kohokolvek,co mi poslal clanok...max do 3 dni ho mal zverejneny. Takze ak chces,clanok mi posli a ja ho zverejnim.
Priznam sa,ze na technicku podporu moc nechodim...lebo proste nestiham...ale tam zase chodi Krokodyl. Co sa tyka CD, spomeniem to Weitlessovi, on to ma na starosti.


byl jsem tak trošku naštvaný... je tu spoustu užitečných informací a programů, takže jsem určitě budu chodit i nadále.
No ono se to tak nějak týkalo patchů a když jsem ho zkontaktoval tak řekl že to mám poslat jemu tak sem tak činil. Proto jsem to neposlal jinému, když slíbil že se na to mrkne.
A teď si nejsem jistí, ale možná jsem ho posílal weitlessovi, možná.
Článek tedy posílám...

_________________
Zahrávej si s nejlepšíma, stejně umřeš s ostatníma!

C35i, MC60, C65, S65 --> 510 (540)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group