clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Video na celý displej u Siemenů řady x65/x75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Video na celý displej u Siemenů řady x65/x75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7764803 napsal:
Ja ked si to prehravam na S65 z MMC tak mi to seka alebo mam ciernu obrazovku.

Pri prehravani videa z MMC na S65 to robi... S tym asi nic nespravis. Jedine rozdelit film na viac casti, ktore by si postupne prekopiroval na disk a pozrel...

_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
_anonym_
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 115

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach yo, vždycky, když je něco dobryho, tak mě to zase samozřehmě nefakčí, no Embarassed Crying or Very sad Brick wall

Když to video spustím v uPlayerovi, tak je úplně navršku a je "sploštělý" a ne tak krásně přes celou obrazovku, jako na tom screenu Sad

A v pc to ještě mělo ale to požadovany rozlišení Applause
Ale v mobilu to nende Think Brick wall

Nevíte, čým to je ? mám FW 50 + myslim 4 patche Angel

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_anonym_ napsal:

Nevíte, čým to je ? mám FW 50 + myslim 4 patche Angel

To najdolezitejsie si zabudol napisat... Aky mas telefon? ...tipujem CX65

Este som neskusal tu aplikaciu, ale ak v jave vytvorim okno pre video a pouzijem velkost full screen, tak to vytvori splostene okno, nie na celi displej Think Este to musim vyskusat.

_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
_anonym_
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 115

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, CX65ku mám, ale toto mě štve, jakto, že jinejm lidem to de a mě ne ? nebo je ten návod i na cx65ku, ne Anxious Eh? Brick wall Think

Hm...tak sem to zenkodoval ještě jednou a v uplayeru to neotevřu vůbec, když to v tom uplayeráckym exploreru zapnu, tak se "nic nestane" Anxious
Ale když to zapnu v přehrávači, co je už v telefonu, tak to jede ve full screenu, ale ten čas... d'oh! Brick wall



EDit 2 :DOBŘÉÉÉ, už to jede, bylo to tím kilometrovym názvem

Už přehrávám ozzy osbourne - dreamer Applause Applause



A ani se to neseká Applause Applause

Jinak, ještě měnapadá... nešla by ta aplikace udělat i tak, aby uměla to video opakovat za sebou furt dokola ? Applause Laughing Very Happy

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
besik33
začátečník
začátečník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 56

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 4:59 pm    Předmět: zo vsetkou uctou Odpovědět s citátem

zo vsetkou uctou k autorovi ale ten navod mi strasne nieco pripomina. Think

http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=14605&highlight=3gp
V porovnani s mojim navodom, je tento navod prehliadnejsi a pre niekoho menej chaoticky.Lenze v mojom som chcel cosi akosi vysvetlit a utrpela prehladnost. Embarassed

U mojho navodu prebieha rekodovanie videa len cez jeden bat subor.
A ked k tomu priratam prednastavene nastavenia.Tak video tejto pochybnej kvality ziskam rychlejsim sposobom. 8)

Navod ktory tu autor uvazda ma zasadne nedostaky Brick wall a to:

A)Chyba popis ako otvorit cez Vdub vsetky video subory....cize napriklad wmv a mov.

B)Zabudol pridat filter croping.....cize video akurat tak roztahuje do stran a nezachovava rozmery.

C)Musi pouzivat velky bitrate, u mojho navodu staci okolo 60-70kb/s.To znamena ze minuta filmu bere len 0.4mb.Cize 80minutovy film ma 32mb.Kvalita je v porovnani s pvauthor-om superkrasna.

D)Snad ten HDVX creator aspon pretransformuje framerate za sekundu, inaak zbytocne mat nejakychh 25-30framov, video potom akurat seka a potrebuje o malinko vetsi bitrate

E)nenapisal jak na titule

F)Na rekodovanie pouziva nejaku pochybnu trial verziu, napriek tomu ze sa to da urobit zadarmo.

Ak ma niekto bude buzerovat preco som nenapisal navod tak je to preto lebo som nevedel kam ho poslat s obrazkami, tak som sa uspokojil s forom. Rolling Eyes

Ak chce nejak okomentovat moje videa tak nech zkusi
http://besik33.borec.cz/siemens/y.3gp - film s titulami Dancing
http://besik33.borec.cz/siemens/martial.3gp - zkuska rychleho videa Dancing - kocky tam nie su - a na originale o moc viac toho nie je s prihliadnutim na to ze tento subor ma 15FPS a viaac mobil neda- resp. da ale iba s kockami.
cuzzzz

_________________


besss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_anonym_
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 115

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 5:13 pm    Předmět: Re: zo vsetkou uctou Odpovědět s citátem

WoooWWWW, to je super, tak malá velikost na tak dlouhy video ? Dancing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
besik33
začátečník
začátečník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 56

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 5:19 pm    Předmět: Re: zo vsetkou uctou Odpovědět s citátem

_anonym_ napsal:
WoooWWWW, to je super, tak malá velikost na tak dlouhy video ? Dancing


A to akoze aky bitrate chces pre tak male video?Bohato staci to co som napisal 40-45kbs+zvuk. To jest priblizne 0.4mb/min maximalne 0.5mb/min.A obraz kodovat v XVID alebo DIVX a nie v tych pochybnych kodekoch.Neviem preco tak dlho vyvijane kodeky nepouzit a vrhnut sa na tie primitivy z platenych programov.

Autor by mohol z editovat clanok a pridat to co mu chyba.Alebo ked mi niekto napise kam mam poslat navod tak mozem pridat druhu cast.

_________________


besss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_anonym_
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 115

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 5:35 pm    Předmět: Re: zo vsetkou uctou Odpovědět s citátem

Jé, v tom nejlepším to zkončí Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
besik33
začátečník
začátečník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 56

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

este za
G) autor ma blbo napisane poradie filtrov.

najprv resize a pom zvysok.Preco?Ked nie uz len kvoli logike tak uz len kvoli rychlosti konvertovania. Na AMD2600++ je okolo 60FPS a nie 15FPS jak ma autor, pokial teda nevlastni nejake 500mhz cpu

_________________


besss


Naposledy upravil besik33 dne út září 06, 2005 5:43 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 5:42 pm    Předmět: Re: zo vsetkou uctou Odpovědět s citátem

besik33 napsal:
_anonym_ napsal:
WoooWWWW, to je super, tak malá velikost na tak dlouhy video ? Dancing


A to akoze aky bitrate chces pre tak male video?Bohato staci to co som napisal 40-45kbs+zvuk. To jest priblizne 0.4mb/min maximalne 0.5mb/min.A obraz kodovat v XVID alebo DIVX a nie v tych pochybnych kodekoch.Neviem preco tak dlho vyvijane kodeky nepouzit a vrhnut sa na tie primitivy z platenych programov.

Autor by mohol z editovat clanok a pridat to co mu chyba.Alebo ked mi niekto napise kam mam poslat navod tak mozem pridat druhu cast.

Autor nemoze editovat clanok, ale admin (napr. weitless). A admin moze pridat druho cast navodu, ale najprv sa radsej dohodni s autorom, pripadno ho spolu upravte...

_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Boris911
začátečník
začátečník

Založen: 15. 11. 2004
Příspěvky: 71

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 6:10 pm    Předmět: Re: zo vsetkou uctou Odpovědět s citátem

besik33 napsal:
zo vsetkou uctou k autorovi ale ten navod mi strasne nieco pripomina. Think

http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=14605&highlight=3gp
V porovnani s mojim navodom, je tento navod prehliadnejsi a pre niekoho menej chaoticky.Lenze v mojom som chcel cosi akosi vysvetlit a utrpela prehladnost. Embarassed

U mojho navodu prebieha rekodovanie videa len cez jeden bat subor.
A ked k tomu priratam prednastavene nastavenia.Tak video tejto pochybnej kvality ziskam rychlejsim sposobom. 8)

Navod ktory tu autor uvazda ma zasadne nedostaky Brick wall a to:

A)Chyba popis ako otvorit cez Vdub vsetky video subory....cize napriklad wmv a mov.

B)Zabudol pridat filter croping.....cize video akurat tak roztahuje do stran a nezachovava rozmery.

C)Musi pouzivat velky bitrate, u mojho navodu staci okolo 60-70kb/s.To znamena ze minuta filmu bere len 0.4mb.Cize 80minutovy film ma 32mb.Kvalita je v porovnani s pvauthor-om superkrasna.

D)Snad ten HDVX creator aspon pretransformuje framerate za sekundu, inaak zbytocne mat nejakychh 25-30framov, video potom akurat seka a potrebuje o malinko vetsi bitrate

E)nenapisal jak na titule

F)Na rekodovanie pouziva nejaku pochybnu trial verziu, napriek tomu ze sa to da urobit zadarmo.

Ak ma niekto bude buzerovat preco som nenapisal navod tak je to preto lebo som nevedel kam ho poslat s obrazkami, tak som sa uspokojil s forom. Rolling Eyes

Ak chce nejak okomentovat moje videa tak nech zkusi
http://besik33.borec.cz/siemens/y.3gp - film s titulami Dancing
http://besik33.borec.cz/siemens/martial.3gp - zkuska rychleho videa Dancing - kocky tam nie su - a na originale o moc viac toho nie je s prihliadnutim na to ze tento subor ma 15FPS a viaac mobil neda- resp. da ale iba s kockami.
cuzzzz


Me to teda nic nepripomina, protoze jsem to delal sam a prisel jsem na to timto zpusobem, jaky jsem popsal. Ten tvuj navod jsem si ted precetl a prijde mi takovy slozitejsi! Neutral Proste jsem tu jenom chtel uverejnit, jak jsem to resil ja.

A je pravda, ze proste kdyz to dela x lidi nezavisle na sobe, tak to muze byt podobne. Ale samozrejme stejnou cinost jde popsat ruzne. Jak uz jsem uvedl. Je plno ruznych zpusobu, jak se to da udelat. A ja jsem prisel na jeden z nich a ten jsem take popsal ve sve navode. Takze jestli se te to nejak dotklo, tak sorry, ale delal jsem to sam a podle toho, jak jsem to zkousel pred tim. Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSC
badatel
badatel

Založen: 25. 03. 2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chci poděkovat besikovi33 za daleko lepší návod ;-) sice ne tak přehlednej ,ale člověk se dozví daleko víc a ta velikost je skutečně znát ještě jednou thx
_________________
N 5110->N 3310->3330->N 7650->N 3300->SE T610->M65-> poprvé utopen( crash test -> selhání fw 43+ patche-> verze fw 50-zvětšení paměti ->Siemens M75

Počet umrtvení M65: 23

Počet umrtvení M75: 0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 6:16 pm    Předmět: Re: zo vsetkou uctou Odpovědět s citátem

besik33 napsal:
zo vsetkou uctou k autorovi ale ten navod mi strasne nieco pripomina. Think

.....



Ked si uz taky mudry, preco si potom nenapisal sam ten navod na SM ako spravil boris? On ho spravil a to sam. Je to jeho prvy navod a hned ho kritizujes.. A ked chces vediet, on ten navod mal skorej nez ten tvoj na fore, len to chvilku trva nez sa to prehodi na sm a zverejni.. Brick wall Shame on you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Boris911
začátečník
začátečník

Založen: 15. 11. 2004
Příspěvky: 71

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OSC napsal:
chci poděkovat besikovi33 za daleko lepší návod ;-) sice ne tak přehlednej ,ale člověk se dozví daleko víc a ta velikost je skutečně znát ještě jednou thx


Tak to je mozne, ale tak tohle je prece, tak vyznamne tema, ze si zaslouzi nejaky clanek (navod jak na to). A protoze se k tomu nikdo nemel, tak jsem to sepsal a odeslal ke zverejneni.

A ja to beru ze ten navod ma jiste nedostatky. Ale to stezejni tam je.

BTW: HDX4 konvertuje i rychlost snimku za vterinu z 25/30 na 15fps!!!!!Takze tam problem neni. A co mam zkusenosti, tak tech 128kbps ma excelentni kvalitu obrazu. S nizsim bitratem je sice video good, ale neni excelent (a ja chci, aby to melo perfektni obraz bez jedineho ctverecku)! Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
besik33
začátečník
začátečník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 56

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 06, 2005 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Boris911 napsal:
OSC napsal:
chci poděkovat besikovi33 za daleko lepší návod ;-) sice ne tak přehlednej ,ale člověk se dozví daleko víc a ta velikost je skutečně znát ještě jednou thx


***ja bych skor tipoval ze si zo mna robi srandu. Rolling Eyes besss***

A ja to beru ze ten navod ma jiste nedostatky. Ale to stezejni tam je


Hmm prepac Hand tie slova o podobnosti som mohol rozumnejsie volit Brick wall . Ono i tak omnoho viac tych moznosti nie je.A co sa tyka kto bol skor je to jedno. Na tvfreak mi to uvolnili asi po 5 dnoch, takze asi tak.

S tym ze to stezejni tam je by som viac menej suhlasil a zvysok je vec nazoru.
Ale urcite by som urobil reedit clanku a nieco doplnil ci opravil
Exclamation A k filtrom dal croping, a prehodil poradie filtrov...najprv !resize! Exclamation
B pridal tam zalozku titule,
C pridal zalozku ako otvarat ine filmy ako avi

A preco som za reedit?Lebo je stale lepsie ked je vsetko po kope a nemusi to clovek dohladavat a po diskusiach lozi aj tak malo ludi.

_________________


besss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group