clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Video na celý displej u Siemenů řady x65/x75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Video na celý displej u Siemenů řady x65/x75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 6:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

besik33: ak mas iny sposob,ako to urobit lepsie a kvalitnejsie,tak ta napis a uverejnime aj Tvojj clanok. Nekritizuj snahu niekoho ineho,ale snaz sa aj Ty.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Guest15
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 12. 01. 2005
Příspěvky: 469
Bydliště: Frýdek-Místek (malé velkoměsto kousek od Ostravy :)

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam mensi problem s timhle programem mam S65 fw 50 a stahnul sem si nejnovejsi verzi, spustim to mam na disku mobilu ulozene video P.I.M.P. co sem stahnul z 3gpmanie a nechce mi to otevrit. supstim u player najdu si to video a kliknu joysickem a vubec nic, zadne naznaky zeby to nacitalo nic proste jako vy to neznalo nebo co, nejde mi to proste, sem uvazoval esi to nebude velikosti toho videa ma asi 3.6 MB, ale normalne jde otevrit v normalnim prehravaci, jen ten uPlayer mi blbne pomozte diky Razz Applause Pray Guest15
_________________
Motorola T2288 -> Siemens MT50 -> Siemens CT65 -> Siemens C65 -> Siemens S65 -> Siemens SX1 konečně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
_anonym_
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 115

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

šmane, už to tu bylo... uprav nazev z p.i.m.p.3gp na treba pimp.3gp
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_anonym_
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 115

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A stejně se teď dívám, že mě ten druhej návod nejde a je hrozně složitej... s tím batem si hraju už hodinu a furt to píše error, esli cu vodeslat chybovej mail, nebo co... že to prej musí bejt 16 bit a 8khz, ale já to mám 16bit a 8 khz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
besik33
začátečník
začátečník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 56

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_anonym_ napsal:
A stejně se teď dívám, že mě ten druhej návod nejde a je hrozně složitej... s tím batem si hraju už hodinu a furt to píše error, esli cu vodeslat chybovej mail, nebo co... že to prej musí bejt 16 bit a 8khz, ale já to mám 16bit a 8 khz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ked ti napise windows error, tak klikni close a ono to pokracuje dalej. Je to kvoli tomu ze je to robene na konverziu troch suborov.

_________________


besss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
besik33
začátečník
začátečník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 56

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
besik33: ak mas iny sposob,ako to urobit lepsie a kvalitnejsie,tak ta napis a uverejnime aj Tvojj clanok. Nekritizuj snahu niekoho ineho,ale snaz sa aj Ty.


Navod som napisal uz pisal do fora. Ako si si isto vsimol.Casu som venoval tomu dost.Vzhladom k uzasnemu uverojovaniu clanku na tvfreaku.

Vsetky pripomienky su kritika.

A posledna vec, nikde nie je napisane kam sa daju posielat hotove navody a v akom formate mate o ne zaujem.minimalne som to nenasiel

_________________


besss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_anonym_
badatel
badatel

Založen: 08. 07. 2005
Příspěvky: 115

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosimtě, kde mám tady vzít close a když dám "neodesílat, tak se bestak nic nestane...



Je to cely ňáky divny Not talking ... to neodesílat pak musím mačkat 3x protože to na mě vyjede ještě 2x.... Neutral

Jo a kam mám vůbec uložit to video a ten wav a neva, že má to video v avi 400 MB ? nechcu to zase půl hodiny konvertovat do divxu

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guest15
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 12. 01. 2005
Příspěvky: 469
Bydliště: Frýdek-Místek (malé velkoměsto kousek od Ostravy :)

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo dikes uz mi ty videa fachaj....
_________________
Motorola T2288 -> Siemens MT50 -> Siemens CT65 -> Siemens C65 -> Siemens S65 -> Siemens SX1 konečně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
muco
badatel
badatel

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 112
Bydliště: Pov.Bystrica

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Guest15 napsal:
jo dikes uz mi ty videa fachaj....

Bolo to tym ze si mal za sebou 2 bodky (tecky) z nazvu a s pripony. Tak to uPlayer nerozpoznal. d'oh! Ja som uploadoval to video do 3gpmanie ale ja ho mam v telefone pod nazvom 50 cent. Tak ma to ani nenapadlo ze to moze vadit. Embarassed

_________________
+ 512 MB HAMA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
besik33
začátečník
začátečník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 56

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_anonym_ napsal:
Prosimtě, kde mám tady vzít close a když dám "neodesílat, tak se bestak nic nestane...



Jo a kam mám vůbec uložit to video a ten wav a neva, že má to video v avi 400 MB ? nechcu to zase půl hodiny konvertovat do divxu


u mna raz koncertujes do xvidu a druhy raz ti to program kopiruje do kontajneru.
Kontajner je napriklad matroska-mvk , ogm, 3gp. Kontajner dava videu nejake vlastnoti, napriklad 3gp je streamovatelne video.Napriklad ked si das kopirovat video a nakopirujes len polku tak video ti ide.(spusti si kopirovane video v mobile, prestan kopirovat cez TC.)

_________________


besss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyone
kolemjdoucí

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 12
Bydliště: TT (SR)

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 7:06 pm    Předmět: S65 - FW53+LG4 (patches:systems, graphics) Odpovědět s citátem

neviem čím to je či fwčkom alebo typom, ale mne to video či už klasicky alebo cez U Player zobrazí vždy rovnako velké akurát klasicky je dolu 1cm a hore 0,5cm a pri U Playeri je to dolu 1,5cm a hore 0cm čiže nadoraz. hm???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
besik33
začátečník
začátečník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 56

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zavisi od velkosti videa.Pozri si nejake video o rozliseni 144*132 a klasicky ti bude do toho videa preblikavat cas
_________________


besss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boris911
začátečník
začátečník

Založen: 15. 11. 2004
Příspěvky: 71

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevim!Ted jsem zkousel ten "druhy" navod. A nemuzu si pomoci. Proste to pres ty freeware aplikace je nedivatelne (na muj vkus)! Crying or Very sad Na to se proste neda divat! A jestli ma ten film 131MB (z HDX4), nebo 80MB (pres ty freeware aplikace), tak radeji ten vetsi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyone
kolemjdoucí

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 12
Bydliště: TT (SR)

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 7:50 pm    Předmět: pre niektorych platí: asi si treba počkať na novšiu verziu. Odpovědět s citátem

nech robim čo robím, či už zmenším video (čas) kvalitu alebo ho premenujem na hocičo malé tak to video né a né ísť na celú obrazovku, vrrrr!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muco
badatel
badatel

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 112
Bydliště: Pov.Bystrica

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 8:09 pm    Předmět: Re: pre niektorych platí: asi si treba počkať na novšiu verz Odpovědět s citátem

Keyone napsal:
nech robim čo robím, či už zmenším video (čas) kvalitu alebo ho premenujem na hocičo malé tak to video né a né ísť na celú obrazovku, vrrrr!

Vsimol si si max. rozlisenie ktore uPlayer alebo mobil prehra ked je otocene? 132*144 pixelov. Tak budes mat vzdy okolo videa cierny ramik alebo zvisok displayu.

_________________
+ 512 MB HAMA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group