clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - CX75 zkušenosti a dojmy
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

CX75 zkušenosti a dojmy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 4:45 pm    Předmět: CX75 zkušenosti a dojmy Odpovědět s citátem

dnes jsem si donesl domu CX75 + 256 MB rs-mmc . první dojmy jsou skvělé, telefoon vypadá nádherně, až na tu díru vzadu pro ex. anténu. mile mě překvapila tolik diskutována velikost displeje není tak malí jak se zdá . menu by sneslo trchu více barviček ale i tak dost pěkný. O tom že v krabici nebudou sluchátka jsem věděl, přesto je mi z toho smutno Crying or Very sad momentálně hledím na fotky, které jsem nafotil cestou z shopu a nahrál do PC, nezklamali a až se mi přestane třást ruka z toho pocitu jaký skvělý telefoon držím tak budou fotky ještě lepší Smile rychlost pohybu v menu je slušná nikoli však editace obrázků zoomovat je o nervi Sad a otevírání her je čas pro kávu (uvařit i vypít) tak to je zatím vše Smile
jo a T9 jen s diakritikou ale to pujde časem změnit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Okamžitě si nahraj´ novej soft. Tutově tam máš 05. Je zbytečný hodnotit. Protože 12 je skutečně o něčem jiném.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

potřebuju kabel Brick wall jo a jak zistim jakej tam ma softik ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

potřebuju kabel Brick wall jo a jak zistim jakej tam ma softik ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LinuXrULz
pisatel
pisatel

Založen: 16. 01. 2005
Příspěvky: 278
Bydliště: Nové Zámky (SR)

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*#06# vice
_________________
S55 fw91+patche+1,71MB =>CX65@CX70 fw56 (PTT,PP),+techfont,Caged Plasma Tuning,DCA-510=>NOKIA N70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hairy.pecker
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 19. 10. 2004
Příspěvky: 951
Bydliště: Jihlava - děs a běs

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 09, 2005 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

poemcz napsal:
potřebuju kabel Brick wall jo a jak zistim jakej tam ma softik ?


*#06# a pak dej další na MC60 to tak bylo a na tomhle by to mělo jít taky

_________________
CX75 + RS-MMC 1GB San Disk + HHS-700

hobit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 11, 2005 6:04 pm    Předmět: počítaní znakůSMS Odpovědět s citátem

Při psaní SMS s diakritikou ma mobil tendenci nějak zvláštně ukazovat počet napsaných znaku...je stále SMS1 ale znaku cca 250 to že jsou SMS kratší to vím ale tel. má problémy ukázat spravně kolik eště zbývá. spraví to fw12 ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haldyr
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: Červ. Kostelec (Naith Lothlórien)

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 11, 2005 6:12 pm    Předmět: Re: počítaní znakůSMS Odpovědět s citátem

poemcz napsal:
Při psaní SMS s diakritikou ma mobil tendenci nějak zvláštně ukazovat počet napsaných znaku...je stále SMS1 ale znaku cca 250 to že jsou SMS kratší to vím ale tel. má problémy ukázat spravně kolik eště zbývá. spraví to fw12 ?


jj, tam už nepíše vůbec s diakritikou...

_________________
5110>>>C55 FW21>>>C55 FW24 888KB, 245KB HpM + patche>>>CX75 + RS-MMC 256MB Pretec + Headset with PTT Stereo(HHS-700)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gianni83
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 314
Bydliště: Brno

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 8:10 am    Předmět: Re: počítaní znakůSMS Odpovědět s citátem

poemcz napsal:
Při psaní SMS s diakritikou ma mobil tendenci nějak zvláštně ukazovat počet napsaných znaku...je stále SMS1 ale znaku cca 250 to že jsou SMS kratší to vím ale tel. má problémy ukázat spravně kolik eště zbývá. spraví to fw12 ?

Resilo se to tady uz asi 150 krat, tak si nejdriv procti forum a pak se ptej. d'oh!

_________________
Sagem MC920 -----> Siemens M35 (s czT9) -----> M55 (fw.91 + tuna patchu) -----> CX75 (fw.25)



Gianni is BACK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 9:40 am    Předmět: Re: počítaní znakůSMS Odpovědět s citátem

njn ale beztak je to v nějakém topicu který se jmenuja "jaký si mam koupit mobil" a někde nakonci si náhodou někdo vzpomněl že CX75 má nějaké problémi při SMS a vůbec bych se nedivil kdyby to bylo na foru jiné řady Embarassed čet jsem vše o CX75 a nenašel jsem to . teda vše co se v názvu topicu týkalo CX75 Not talking
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gianni83
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 314
Bydliště: Brno

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 9:55 am    Předmět: Re: počítaní znakůSMS Odpovědět s citátem

poemcz napsal:
njn ale beztak je to v nějakém topicu který se jmenuja "jaký si mam koupit mobil" a někde nakonci si náhodou někdo vzpomněl že CX75 má nějaké problémi při SMS a vůbec bych se nedivil kdyby to bylo na foru jiné řady Embarassed čet jsem vše o CX75 a nenašel jsem to . teda vše co se v názvu topicu týkalo CX75 Not talking


Tak je to ve foru pro radu x75, topic se jmenuje Psani SMS s ceskou T9 na CX75
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=14481

Unavuje me byt chytry wink

_________________
Sagem MC920 -----> Siemens M35 (s czT9) -----> M55 (fw.91 + tuna patchu) -----> CX75 (fw.25)



Gianni is BACK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas.kulda
kolemjdoucí

Založen: 05. 09. 2005
Příspěvky: 5
Bydliště: Trutnov

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 11:16 am    Předmět: Diakritika Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat, když chci psát s diakritikou na CX75 třeba jména a adresy v adresáři, poznámky, ... Jak vložím české znaky? Telefon je podporuje a při editaci z počítače je to v pohodě. Jdou nějak vložit české znaky i z klávesnice telefonu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Gianni83
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 15. 07. 2005
Příspěvky: 314
Bydliště: Brno

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 11:21 am    Předmět: Re: Diakritika Odpovědět s citátem

tomas.kulda napsal:
Chtěl bych se zeptat, když chci psát s diakritikou na CX75 třeba jména a adresy v adresáři, poznámky, ... Jak vložím české znaky? Telefon je podporuje a při editaci z počítače je to v pohodě. Jdou nějak vložit české znaky i z klávesnice telefonu?

Kdyz pisu jmena do adresare telefnou (s T9), tak mi je sam nabizi s diakritikou a bez problemu se posleze zobrazuji. V poznamkach T9 taky pise s diakritikou.

_________________
Sagem MC920 -----> Siemens M35 (s czT9) -----> M55 (fw.91 + tuna patchu) -----> CX75 (fw.25)



Gianni is BACK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 11:23 am    Předmět: Re: počítaní znakůSMS Odpovědět s citátem

Gianni83 napsal:
poemcz napsal:
njn ale beztak je to v nějakém topicu který se jmenuja "jaký si mam koupit mobil" a někde nakonci si náhodou někdo vzpomněl že CX75 má nějaké problémi při SMS a vůbec bych se nedivil kdyby to bylo na foru jiné řady Embarassed čet jsem vše o CX75 a nenašel jsem to . teda vše co se v názvu topicu týkalo CX75 Not talking


Tak je to ve foru pro radu x75, topic se jmenuje Psani SMS s ceskou T9 na CX75
http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=14481

Unavuje me byt chytry wink



Ach tenhle jsem čet asi mi to nějak vypadlo z hlavy Angel Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall sorry Angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poemcz
začátečník
začátečník

Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 85

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 12, 2005 11:30 am    Předmět: psaní Sms diakritika Odpovědět s citátem

Mě ale nešlo o tu diakritiku ta mi nevadí. Mě vadí že telefoon špatně ukazuje počet napsaných znaků . pochopil bych kdyby prostě odečítal za hačky, čárky prostě více znaků ale on ůplně nesmyslně háže cifry a po slovu "křeček" je z 760 znaků 322 ake SMS 1 a to je blbost .To že na fw12 není diakritika mi spíše vadí! ja ji používam rád wink Ti co pišou bez ať nepoužívají T9 Razz no sice mě taky štvalo když mi na C55 někdo poslal SMS s diakritikou ale to je minulost Very Happy


M35 ---->C55----->CX75+256MB=super foun
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group