clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - C75 nazivo
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

C75 nazivo
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 14, 2005 12:51 pm    Předmět: C75 nazivo Odpovědět s citátem

Dneska se mi dostal do ruky zivy exemlar C75,zatim jej osahavam..kazdopadne prvni dojmy jsou pozitivni,uz jenom to ze tam neni zkracujici ceska T9.
_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: st září 14, 2005 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, je skoro stejný jako CX65 (resp. CX70), akorát v jiném kabátu... Jinak ten displej má stejné rozměry jako CX65 nebo CX75?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 14, 2005 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jo funkcne sice odpovida cx65..ale me se tada pozdava vice..display je stejny velikostne jako u cx-m 75 cili 132*176 a i kdyz ma "jenom" 65k barev ,tak kdyz je polozis vedle sebe s CX 75 tak vypadaji na prvni pohled oba stejne.. telefon je prekvapive rychly ale bude to chtit nejaky lepsi firmware protoze uz sem prisel na nekolik cinosti pri ktery telefon mrzne..
_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: st září 14, 2005 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ji videl a moc se mi nelibila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
renoar
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 02. 02. 2004
Příspěvky: 296
Bydliště: ----------------> Brno-Lesná (týden) ----> Sv.Štěpán (víkend) ---->

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

C75 vypadá aspoň na obrázku moc pěkně, chtěl sem si ho pořídit,ale nakonec sem šel do CX75 a udělal jsem dobře. C75 je sice příjemně malá a má možná i lepší design, ale mě by ty funkce stejně časem nestačily a musím říct, že 1,3Mpix foto,MP3 a RS-MMC na CX75 jsou super.
_________________
S40,SL10,S25,M35,S35,ST55,SL45,ME45,MT50,C55,C62,S55,M65,SX1,CX75,S68 (N73)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lewa
táta fóra
táta fóra

Založen: 30. 12. 2004
Příspěvky: 1037
Bydliště: ČR -> České Budějovice

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se taky mo nelíbí ta C75. Jediný pozitivní se mi zdá to, že je to poměrně tenký telefon a kovové tělo (teda myslím) přidá na odolnosti. Jinak to nemá nic extra vyjímečného... Ale zase za ty peníze, proč ne...
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lewa napsal:
Mě se taky mo nelíbí ta C75. Jediný pozitivní se mi zdá to, že je to poměrně tenký telefon a kovové tělo (teda myslím) přidá na odolnosti. Jinak to nemá nic extra vyjímečného... Ale zase za ty peníze, proč ne...


Za ty prachy Shocked ? Vždyť CX65/70 je snad o litrásek a půl levnější a umí to samé Angel . Připlácet tolik kvůli jinému a možná lepšímu designu by se mně nechtělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lewa
táta fóra
táta fóra

Založen: 30. 12. 2004
Příspěvky: 1037
Bydliště: ČR -> České Budějovice

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Hahn alias ConPower napsal:
Lewa napsal:
Mě se taky mo nelíbí ta C75. Jediný pozitivní se mi zdá to, že je to poměrně tenký telefon a kovové tělo (teda myslím) přidá na odolnosti. Jinak to nemá nic extra vyjímečného... Ale zase za ty peníze, proč ne...


Za ty prachy Shocked ? Vždyť CX65/70 je snad o litrásek a půl levnější a umí to samé Angel . Připlácet tolik kvůli jinému a možná lepšímu designu by se mně nechtělo.


No tak sice má to samý, ale v C75 jsou použity novejší technologie, a to ho dělá zatim o 1k dražší. A taky je blbost srovnávat rok starej mobil (CX65) s funglnovým mobilem (C75), za chvíly bude C75 ještě levnější...

_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mr. Hahn alias ConPower
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 12. 09. 2004
Příspěvky: 2714

14862.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2005 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaké novější technologie? HW, zdá se, je pořád stejný a SW jen s nepatrnými změnami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monak
badatel
badatel

Založen: 09. 10. 2004
Příspěvky: 110

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2005 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě hovoří plus jemnější display(i když menší) a menší rozměry telefonu.
_________________
C55 888KB+systémové a grafické patche.

Výhled SX1.Vyzkoušel jsem SX1 a zase jsem se raději vrátil k C55.Výhled CX75 nebo Motorola MPX220.Nakonec jsem šel do K700i a urychleně se ho koukám zbavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
PoloGTI
začátečník
začátečník

Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 66

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2005 9:28 am    Předmět: C65ka Odpovědět s citátem

Už som konečne videl naživo C75ku a musim povedať že ma prekvapil.Oproti mojej CXT65ke ma sice menši displej ale zato ho ma o dosť jemnejši a robi o dosť krajšie fotky.Pači sa mi tiež že je pomerne maly a dizajnovo krajši.Za 1Sk v paušali sa určite oplati.Ale ja si počkam na S75 EDGE to isti. Very Happy Razz Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
valery
kolemjdoucí

Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2005 5:48 pm    Předmět: Re: C75 nazivo Odpovědět s citátem

budik01 napsal:
Dneska se mi dostal do ruky zivy exemlar C75,zatim jej osahavam..kazdopadne prvni dojmy jsou pozitivni,uz jenom to ze tam neni zkracujici ceska T9.


Ja už osahávám C75 tyden a prozatím jsem dokonale spokojená,ba přímo nadšená,taky jsem napřed pokukovala po CX 75, pak sem ale oželela pamětovou kartu (mám PC a kabel, tagže až bude plná pamět tak to přeliju do PC),na mometky ten fotak stačí (na větší akce stejně nosím foták "doopravdický" ),rozdíl mezi 262t a 65t displejem mé nezkušené oko nepozná....takže sumasumárum: naco připlácet cca 2tisíce za něco co nepotřebuju? Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palio
veterán
veterán

Založen: 23. 11. 2004
Příspěvky: 1525
Bydliště: Velká Hradná (kúsok od TN)

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2005 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To zato ja by som to cx urcite vyuzil. Uz len tie pametovky, MP3, eotak (sice len obcas ale predsa), bluetooth...
_________________
SGS2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2005 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Niekde som čítal, že C75 má najlepšiu klávesnicu zo Siemens mobilov, nemôžem potvrdiť, lebo som ho nemal v ruke. Klávesnica na CF75 sa mi páčila, ale ten nemá kvalitné foto, je to asi fw.
Uvítal by som, aby C75 bola v akcii v najnižších paušáloch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peggy_jh
kolemjdoucí

Založen: 10. 10. 2005
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2005 12:07 am    Předmět: format media Odpovědět s citátem

Zdravim,c75 klavesnice v poho, clovek si zvykne, trochu me bolely prsty:)
Ale mam problem,zformatoval sem si celou pamet (pres menu)a prisel jsem o standartni hry(v cestine)a aplikace jako fotoeditor,download manager a jeste o T9. Jak to tam dostat z5?Zalohu samo nemam,kabel jseste neni.Thanx.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group