clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Datovy kabel k CX65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Datovy kabel k CX65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Hardware
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po září 19, 2005 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To,ze ho telefon nedetekuje nie je problem driverov,ale samotneho kabla.Uprav si ho pridanim 2 odporov a nemal by si mat uz potom problem.Ale skor vyskusaj,ci sa telefon spoji so SiMoCo alebo MPM.Ak ano,upravy nie su potrebne.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
-pt-
kolemjdoucí

Založen: 19. 09. 2005
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 19, 2005 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
To,ze ho telefon nedetekuje nie je problem driverov,ale samotneho kabla.Uprav si ho pridanim 2 odporov a nemal by si mat uz potom problem.Ale skor vyskusaj,ci sa telefon spoji so SiMoCo alebo MPM.Ak ano,upravy nie su potrebne.


No, nespojil... Sad Ad Simoco a MPM... Zkousel jsem akorat OD tools a ten mi chybu ale nezahlasil...?! Jako by pracoval korektne... Je jeste nejaky jiny program, se kterym by sla komunikace otestovat? Btw, po uprave kabelu... Jde s nim pak i prehrat FW? A ad pridavani odporu... Mam tady 2ks 12kiloohmu... Ma to nejaky vliv? Tedy, ze nejsou 15kiloohmove? Myslim, ze to tady nekdo spojoval i ciste dratkama a jelo mu to... Moc tomu stejne nerozumim, jak muzou 2 odpory zprovoznit kabel Shocked Neni to vse zpusobeno treba spatnym zapojenim dratku na piny? Btw, jak muzou prodavat kabel s popisem, ze fguje i u rady X65 a ten si pak ani neskrtne?! Co to jo za bordel?! ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po září 19, 2005 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozu byt aj 12kohmove...ci to ide iba dratkami som neskusal.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hairy.pecker
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 19. 10. 2004
Příspěvky: 951
Bydliště: Jihlava - děs a běs

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 19, 2005 2:42 pm    Předmět: Re: Help Odpovědět s citátem

-pt- napsal:
Zdravím...

Náhodou se mi dostal do ruky USB datový kabel k Siemensu... Jedná se o verzi s napájením (uprostřed průhledná krabička s elektonikou s možností on/off). S SL55kou fguje detekce telefonu pod Win XP SP2 bez problémů... Nevím vůbec, o jakou verzi kabelu se jedná... U CX65ky fguje však pouze napájení. Telefon se nedetekuje. Ani onen kabel v telefonu sám (*#06#)... Originál ovladač jsem k němu nedostal, stáhl jsem si proto nějaký přímo ze stránek siemensu pro kabel DC-510. Kabel se s tímto driverem nainstaloval, COMport jsem nastavil na 4 a nikde žádný konflikt, tudíž se zdá, že fguje... Zapojeny jsou na konektoru piny 1 - červený zaizolovaný drátek (napájení?) , pak na pinu 2 společně černý a zelený drátek, na pinu 3 samostatný modrý zaizolovaný drátek a na pinu 4 je pak samostatně drátek bílý. Můžu se zeptat zkušených hlav, co s tím, abych ho rozchodil a o jaký kabel se vlastně vůbec jedná? Případně, jestli jsou použité drivery správné? Mám nainstalován program SIMOCO... Děkuji za rady a tipy... Pt[/img]



Zdarec tenhle kabel mám taky od řady x65 to chce nějakou kontrolu nebo co abys mohl přenášet data, tudíž všechni pude fpohodě i nábíjení (myslím 1 pin) abys mohl připojit od x65 musíš dát myslím na 5 a 7 15kilovej rezistor spojit to a uzemnit (myslím 2)
tady je návod: http://forum.www.siemensmania.cz/content.php?id=152

opravte mě někdo někdo jestli se pletu

_________________
CX75 + RS-MMC 1GB San Disk + HHS-700

hobit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
-pt-
kolemjdoucí

Založen: 19. 09. 2005
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 19, 2005 3:32 pm    Předmět: Re: Help Odpovědět s citátem

hairy.pecker napsal:
-pt- napsal:
Zdravím...

Náhodou se mi dostal do ruky USB datový kabel k Siemensu... Jedná se o verzi s napájením (uprostřed průhledná krabička s elektonikou s možností on/off). S SL55kou fguje detekce telefonu pod Win XP SP2 bez problémů... Nevím vůbec, o jakou verzi kabelu se jedná... U CX65ky fguje však pouze napájení. Telefon se nedetekuje. Ani onen kabel v telefonu sám (*#06#)... Originál ovladač jsem k němu nedostal, stáhl jsem si proto nějaký přímo ze stránek siemensu pro kabel DC-510. Kabel se s tímto driverem nainstaloval, COMport jsem nastavil na 4 a nikde žádný konflikt, tudíž se zdá, že fguje... Zapojeny jsou na konektoru piny 1 - červený zaizolovaný drátek (napájení?) , pak na pinu 2 společně černý a zelený drátek, na pinu 3 samostatný modrý zaizolovaný drátek a na pinu 4 je pak samostatně drátek bílý. Můžu se zeptat zkušených hlav, co s tím, abych ho rozchodil a o jaký kabel se vlastně vůbec jedná? Případně, jestli jsou použité drivery správné? Mám nainstalován program SIMOCO... Děkuji za rady a tipy... Pt[/img]



Zdarec tenhle kabel mám taky od řady x65 to chce nějakou kontrolu nebo co abys mohl přenášet data, tudíž všechni pude fpohodě i nábíjení (myslím 1 pin) abys mohl připojit od x65 musíš dát myslím na 5 a 7 15kilovej rezistor spojit to a uzemnit (myslím 2)
tady je návod: http://forum.www.siemensmania.cz/content.php?id=152

opravte mě někdo někdo jestli se pletu


Ok, zitra to necham napajet mikropajkou a uvidim... A jeste jedna otazka - pujde s tim upravenym kabelem pak prehrat FW ci pachovat? Diky za odpoved...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haldy
pisatel
pisatel

Založen: 26. 03. 2004
Příspěvky: 278
Bydliště: Roznov p. Radh. / Brno

698.10 SMM
PříspěvekZaslal: po září 19, 2005 4:13 pm    Předmět: Re: Help Odpovědět s citátem

-pt- napsal:
A jeste jedna otazka - pujde s tim upravenym kabelem pak prehrat FW ci pachovat? Diky za odpoved...

To zalezi na tom, co je to za kabel. Pri pripojenem kabelu k mobilu namackej *#06# a dej Více (leve funkcni tlacitko), sjed az dolu a podivej se na polozku Acc: Mel by jsi tam mit napsane: plugged in DCA-xxx. Misto toho xxx je tam napr. 510 - s tim muzes delat uplne vsechno.

_________________


Mobilní historie:
Dancall => C35i@M35i => ME45@S45i => A55,A57@C55 => C65 => M75 (všechny Patchované) => E-Ten Glofish X500 (WM6 lite)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hairy.pecker
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 19. 10. 2004
Příspěvky: 951
Bydliště: Jihlava - děs a běs

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 19, 2005 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo pude na 99%
_________________
CX75 + RS-MMC 1GB San Disk + HHS-700

hobit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bossko
začátečník
začátečník

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 63
Bydliště: Piestany

65.50 SMM
PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam strasne tazku otazku. Da sa nejako upravit original kabel, tak, aby som s nim vedel dat telefon do servisneho modu? Zatial sa mi to nijako nedari. Ide mi to s inym neoriginal kablom, ale potreboval by som to all in one ...
Think

_________________
www.sms-gsm.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano da..prerobenim na servisny:
Arrow http://www.siemensmania.cz/content.php?id=167

sposob ako u x55

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bossko
začátečník
začátečník

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 63
Bydliště: Piestany

65.50 SMM
PříspěvekZaslal: st září 21, 2005 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fajn, nieco take som mal na mysli, ale bude mi ho telefon nadalej detekovat ako original? To napajanie by som najradsej nejako vytiahol z toho RS232 konektoru. Ziadne externe napajanie. Preco mi to s inym ide aj bez externeho napajania?
_________________
www.sms-gsm.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sidbin
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 1193
Bydliště: jižní morava

7892.64 SMM
PříspěvekZaslal: st září 21, 2005 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bossko napsal:
Fajn, nieco take som mal na mysli, ale bude mi ho telefon nadalej detekovat ako original? To napajanie by som najradsej nejako vytiahol z toho RS232 konektoru. Ziadne externe napajanie. Preco mi to s inym ide aj bez externeho napajania?

napajeni z comu je blbost--toto rozhrani neni urceno k napajeni zarizeni
pouzij napajeni z USB kde mas tech 5V pripravenych k okamzitemu pouziti:mrgreen:

_________________
Uz jsem zradil, mam SE W810i

Užitečné java aplikace ZDE

MT50 unlock java---->CX65 FW12>>50 + patchy + 12 ikonove menu Dancing + JIMM + Opera +MicroReader + Oskarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEToPEER
kolemjdoucí

Založen: 18. 09. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 21, 2005 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, nemate nekdo zkusenosti s timto kabelem? Cena je vcelku prijemna... Bude bez dalsich uprav fungovat alespon jako datovy na CX70? A po napajeni odporu predelat na servisni? Mimochodem, je mi k necemu napajeni z USB, poud telefon nevyuzivam k pripojeni na net?

Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEToPEER
kolemjdoucí

Založen: 18. 09. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 21, 2005 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pardon, spatne jsem vlozil odkaz...
http://www.1m.cz/detail/1531/datovy-kabel-siemens-usb-c65,-cx65,-cx70,-m65,-s65,-sl65/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sidbin
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 1193
Bydliště: jižní morava

7892.64 SMM
PříspěvekZaslal: st září 21, 2005 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

NEToPEER napsal:
pardon, spatne jsem vlozil odkaz...
http://www.1m.cz/detail/1531/datovy-kabel-siemens-usb-c65,-cx65,-cx70,-m65,-s65,-sl65/

ten kabel --jak je tam napsano je DCA-540 takze neni servisni Shame on you Shame on you
to je poznat i z tak male cenny d'oh!
javu a melodie a tak nahrajes
ale nenahrajes new FW a patche,ikony kup si na to radej DCA-510 ten sezenes i za 500

_________________
Uz jsem zradil, mam SE W810i

Užitečné java aplikace ZDE

MT50 unlock java---->CX65 FW12>>50 + patchy + 12 ikonove menu Dancing + JIMM + Opera +MicroReader + Oskarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bossko
začátečník
začátečník

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 63
Bydliště: Piestany

65.50 SMM
PříspěvekZaslal: st září 21, 2005 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DCA 510 by vyriesil moj problem? S nim mi pojde uplne vsetko?
Ale to je myslim USB ...

_________________
www.sms-gsm.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Hardware Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Strana 12 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group