clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SX1 - Java Hry a programy v MIDP 1.0
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SX1 - Java Hry a programy v MIDP 1.0
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 24, 2005 10:14 am    Předmět: SX1 - Java Hry a programy v MIDP 1.0 Odpovědět s citátem

Tak jsem trošku hledal a žádný thread ohledně java her na SXku a jejich funkčnosti atd. sem bohuzel nenašel. (možna to existuje, ale asi o nebude zaindexované v hledání)

Takže, Laughing Směle do toho:
Než začnu tím, co nefunguje, tak bych napsal (bohužel zatím hry, app sem nějak moc v midp 1.0 neviděl) hry, které mě celkem zaujaly a hl. NA SXku fungujou !!!:

Arrow Prince of Persia - Sands Of Time - Prince ani není potřeba představovat Smile [2D plošinovka]
Arrow Prince of Persia - Warrior Within - Další pokračování (druhé - ty přetím za moc nestály). Tentokrát s mnohem lepší grafikou, přibyly možnosti boje - různé komba atd. [2D plošinovka]
Arrow Age of Empires - Taktéž, doufám není potřeba [strategie]
Arrow Colin McRallye 2005 - to samé Very Happy , netřeba.. [závody aut - rallye]
Arrow Asphatl Urban GT - Známé závody aut ve stylu NFSU [závody aut]
Arrow Summer Games 2 - Oblíbená playman série [sportovní - LOH]
Arrow Zoo Tycoon 2 - Aneb stavíme vl. Zoo Wink ["strategie"]
Arrow Worms Fortress - Známí wormsíci Smile
Arrow Super BomberMan - Remake starého bombermana Smile
Arrow New York Nights - Velice zdařilá hra, podobna známé The Sims [adventure]
Arrow Tom Clancy's RainBow Six - Hra viděná z ptačí perspektívy, zahrajete si roli protiteroristického kommanda [akční]
Arrow Splinter Cell - Pandoras Tommorow - Opět hrajete za protiteroristiké kommando, tetokrát jste na všechno sami. [akční]
Arrow Nightmare Creatures - Plošinovka zasazená do doby temného středověku a upíru [akční]
Arrow Yeti Sports - Velice úspěšná série, která se už dočkala, jestli dobře počítám 8 (9 - DC) pokračování. V hlavní roli Yeti (Sněžný muž) a hromada tučnáku xD [""]
Arrow Leisure Suit Larry: The Sexy Game - Prostě Larry jako na PC...svlékat, svlékat a svlékat [""]
EDIT:
Programs:
Arrow Meniny - Kalendář, kdyby jste náhodou zapomněli, kdo má kdy svátek, pěkně udělaný.. akorát slovenské menu
Arrow Periodic Table - No prostě chemická tabulka prvků, sice anglicky, ale obsahuje toho docela dost
Arrow Kamasutra Special - Moc hezky zpracované, určitě víte o co jde Laughing

A tědka ty problémy Confused :

Hmm.. no já jsem zatím zaznamenal jenom 4 druhy problému s Javou na SXku:

I. Java hra není kompatibilní s MIDP 1.0. Tady se omlouvám, je dost možné, že tento bod splýva s bodem II.

II. Java hra se naistalovala, ale v závěru instalace se opět smaže a napíše nějakou chybku - Mělo by to spravit opětovné naistalovaní, bohužel, mě to přijde, jako, že to funguje zcela nahodně
Think Někdy jo, někdy ne.. což určitě náhodné nebude Laughing

III. Místo ikony hry (prog) se objeví defaultní ikona pro javu nebo se objeví, ale po přesunutí do nějaké složky opět zmízí a je tam def. ikona. Dělají to java, která je isntalovaná na disk E: (MMC). (Bouhžel je to tak a Siemens to už asi nijak nespraví).
Řešení: Nainstalovat program v jave nejprve na disc C: (do telefonu) a poté odistalovat a znova naistalovat na E: (MMC)

IV. Vše probehne v pořádku, ale při spuštění se otevře pouze Java Ctrl (ten manažér pro javu) a hra se shodí zpět do menu. (Myslím, že se ani nespouští). No s tímhle nevím co dál. Ani opětovná instalace jak na C: tak na E: nepomáhá. Nevíte někdo co s tím ? Sad


Don't lock pls Wink
Dalsi moznosti:

Sirus napsal:
Na smo Duuri nasiel jeden trik ako rozbehat niektore java hry:

- otvorit jar subor (pomocou winzip, winrar) a vliezt do adresara META-INF a otvorit subor MANIFEST.MF v nejakom editore
- premenovat MIDP-2.0 na MIDP-1.0 a subor ulozit a zavriet...
- upraveny jar mozete nainstalovat a on sa nezmaze po instalacii
- a teraz mozete skusit ci upravena hra ide...

Bolo to testovane na Might and Magic od gameloft a na hre brothers in arm.

Nie je zarucene ze vsetky hry pojdu, ale mozete to skusit.

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing



Naposledy upravil ZeeRaX dne čt prosinec 29, 2005 6:08 pm, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
madmike
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 28. 12. 2004
Příspěvky: 350

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 24, 2005 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

The elder scrool - Dungeon procházečka
Quest for Aliance - Něco jako RPG procházečka
Worm Golf - golf -- dost dobrý
Startegy war - viz název strategie
Battle of Empires 2 - arcade
city builder - něco jako simcity
Crash Bandico 1, 2 - arcade
Lemmings - hra téměř stejná jako na pc
Sacred - podobná hře na PC
Solitaire - karty - soliter

_________________
SX1 + 512mb Pretec , 5 Patche's, FW15Int



Fight for Freedom... Freedom forever

-------------------------------------------

freedoomm@seznam.cz blackmike@centrum.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
novakl
všeználek
všeználek

Založen: 19. 08. 2004
Příspěvky: 601
Bydliště: Kandia

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 24, 2005 9:32 pm    Předmět: Re: SX1 - Java Hry a programy v MIDP 1.0 Odpovědět s citátem

ZeeRaX napsal:

IV. Vše probehne v pořádku, ale při spuštění se otevře pouze Java Ctrl (ten manažér pro javu) a hra se shodí zpět do menu. (Myslím, že se ani nespouští). No s tímhle nevím co dál. Ani opětovná instalace jak na C: tak na E: nepomáhá. Nevíte někdo co s tím ? Sad


Myslím že tohle dělají hry v MIDP 2.0

_________________
Alcatel 302 -> Nokia 3310 -> SonyErricson T310 -> Siemens M55 -> Siemens SX1 FW15 + 1Gb -> Přešel jsem na Nokii - Nokia N73 Music Edition



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 24, 2005 9:36 pm    Předmět: Re: SX1 - Java Hry a programy v MIDP 1.0 Odpovědět s citátem

novakl napsal:
ZeeRaX napsal:

IV. Vše probehne v pořádku, ale při spuštění se otevře pouze Java Ctrl (ten manažér pro javu) a hra se shodí zpět do menu. (Myslím, že se ani nespouští). No s tímhle nevím co dál. Ani opětovná instalace jak na C: tak na E: nepomáhá. Nevíte někdo co s tím ? Sad


Myslím že tohle dělají hry v MIDP 2.0

No právě, taky jsem si to myslel, ale stalo se mi to, když jsem hral NYN - jj, jasně, že je ;]... a uložil si pozici, pak jsem zase něco odehrál, uložil a nic.. furt tam byl ten první save - tak jsem to odistaloval a opetovne hodil zpět... no a ted to dělá tohle Think A po spuštění - návratu do menu někdy zmizí i ikonka Eh?

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing



Naposledy upravil ZeeRaX dne so září 24, 2005 9:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
novakl
všeználek
všeználek

Založen: 19. 08. 2004
Příspěvky: 601
Bydliště: Kandia

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 24, 2005 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě NYN nikdy nešly. nešly spustit. (Je to new york nights, že jo?)
_________________
Alcatel 302 -> Nokia 3310 -> SonyErricson T310 -> Siemens M55 -> Siemens SX1 FW15 + 1Gb -> Přešel jsem na Nokii - Nokia N73 Music Edition



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 25, 2005 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych věděl, jestli existuje nějaký program, který dokáže simulovat J2ME (neukamenujte mě, jestli to není ta verze, která je v mobilech.. a asi není že :-/). Prostě, aby dokázal emulovat prostředí Javy jak Midp 1.0 tak midp 2.0 ..3d. atd. Jsem akorat slyšel o jednom myslím ngCool nebo tak nějak Neutral
_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Silencer
badatel
badatel

Založen: 28. 02. 2005
Příspěvky: 151

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 26, 2005 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ngagecool je emulator java her ale pro pc mam ho doma. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borix
veterán
veterán

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 1861

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 29, 2005 4:20 pm    Předmět: Re: SX1 - Java Hry a programy v MIDP 1.0 Odpovědět s citátem

ZeeRaX napsal:
II. Java hra se naistalovala, ale v závěru instalace se opět smaže a napíše nějakou chybku - Mělo by to spravit opětovné naistalovaní, bohužel, mě to přijde, jako, že to funguje zcela nahodně
Think Někdy jo, někdy ne.. což určitě náhodné nebude Laughing

Robí to keď tá hra je pre midp 2.0, alebo keď nieje v adresári C:/nokia/apps(teda aspon mne).

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
duuri
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 07. 11. 2004
Příspěvky: 865

5874.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2005 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechceli ste sem davat len hry?????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2005 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

duuri napsal:
nechceli ste sem davat len hry?????

TOPIC: SX1 - Java Hry a programy v MIDP 1.0 ??

@Duuri down: Njn.. to jako sice jo, ale puvodne sem nevedel, ze se to hodi jako dulezite. Navic, bych celkem rad vyresil nektere problemy s javou na SXku.. takze asi tak.. Vicemene, je to obdobny, jako u diskuze o nGage wink Taky se tam resi problemy + seznam co jde a co ne..

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing



Naposledy upravil ZeeRaX dne po říjen 03, 2005 2:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
duuri
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 07. 11. 2004
Příspěvky: 865

5874.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2005 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysliel som tu diskusiu k tomu...jasne ze java hry a programy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tluca
kolemjdoucí

Založen: 05. 09. 2005
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2005 8:09 pm    Předmět: nejde nainstalovat Odpovědět s citátem

cau nejde mi nainstalovat zadna jawa hra aplikace pise mi to nejde nainstalovat Confused Kdyz zkopnu hru ne E objevy se mi na karte manazersky soubor potvrdim ho a pise ze to nelze instalovat nevyte proc? jestli mam spravnej postup?nevim dik za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm.. tak po delsi dobe, se mi podarilo zase narazit na problem IV., no byla to konkretne hra AUGT 2 (vsak vite co to je wink ) Java, ktera vetsinou zpusobovala takovyto problem, pak jeste po uzavreni aplikace zmizela z menu a objevila se az po restartu telefonu. A pri spusteni se situace opakovala.

Mno.. a tato hra se jaksi z menu nesmazala, ale uplne z telefonu vypadla (jako pri instalaci java app, ktera uz nainstalovana v telefonu je, napise, ze aplikace je uz naistalovana a instalace se zrusi), a to se nestalo, nainstalovala se i po druhe, a svete div se, ona funguje Laughing

No vim,ze tohle neni zrovna navod, jak spoustet java, ktera dela problemy, ale snad to trosku pomuze a nebudete vse, co na poprve nejde hned mazat Angel

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Silencer
badatel
badatel

Založen: 28. 02. 2005
Příspěvky: 151

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo na to uz jsem taky prisel ze kdyz spustim hru a ona se nenacte tak ze ji musim znovu nainstalovat a pak jede. Je to divny ale je to tak. Aspon ze Midp2 hry se uz pri instalaci sami smazou a vim ze to nema cenu dal skouset.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rcbandit
pisatel
pisatel

Založen: 30. 01. 2004
Příspěvky: 200
Bydliště: Kroměříž

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2005 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Silencer napsal:
Jo na to uz jsem taky prisel ze kdyz spustim hru a ona se nenacte tak ze ji musim znovu nainstalovat a pak jede. Je to divny ale je to tak. Aspon ze Midp2 hry se uz pri instalaci sami smazou a vim ze to nema cenu dal skouset.

To,ze hra nejde napoprve spustit a jde az po druhe instalaci je zrejme tim,ze pri prvni instalaci SX1 vytvori *jad soubor a stim to jde nainstalovat az napodruhe.Dela to skoro kazda novejsi JAVA hra.

_________________
SX1_FW15cz_N70Mod_180MHz O.C. CPU_256Mb Nokia MMC, N-GAGE 1Gb_ PQI MMC, Nokia N3230_512Mb Kingston MMC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group