clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - ScreenShoty u SXka
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

ScreenShoty u SXka

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2005 10:15 am    Předmět: ScreenShoty u SXka Odpovědět s citátem

Mno už jsem jich pár vyzkoušel, jenže budto neukládal korektně screeny nebo ukládal, ale částečně.. někdy dokonce je i uložil, ale pak se ve většině případů zasekl mobil Rolling Eyes
Momentalně si vzpomínám akorát na ZscreenCapture a FeExpoloer to myslím umí..

Mohli by jste mi nějaký soft na zachycování displeje SXka doporučit ? Nejlépe at umí sejmout co největší čast Laughing wink

Btw. jsem z toho tedka nejak zblblý.. screenshot se pise prece takto ne ? a ne screenshoot ..heh..asi si uz trochu vymyslim Very Happy

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
cuir
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 09. 2004
Příspěvky: 526
Bydliště: Brno

3072.76 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2005 10:44 am    Předmět: Re: ScreenShoty u SXka Odpovědět s citátem

ZeeRaX napsal:
Mno už jsem jich pár vyzkoušel, jenže budto neukládal korektně screeny nebo ukládal, ale částečně.. někdy dokonce je i uložil, ale pak se ve většině případů zasekl mobil Rolling Eyes
Momentalně si vzpomínám akorát na ZscreenCapture a FeExpoloer to myslím umí..

Mohli by jste mi nějaký soft na zachycování displeje SXka doporučit ? Nejlépe at umí sejmout co největší čast Laughing wink

Btw. jsem z toho tedka nejak zblblý.. screenshot se pise prece takto ne ? a ne screenshoot ..heh..asi si uz trochu vymyslim Very Happy

hmmmmm zkousel si RemoteS60 ???
myslim ,ze co je to za program vysvetlovat nemusim ....akorat sis na nej nevzpomel Smile
no a kdyz si nejses jistej jak se pise screenshot(ja to taky nevim) tak napis print screen a kdyby si nahodou zapomel jak se to pise tak se podivas na klavesnici a mas to tam napsany ..tak to staci jen opsat Very Happy

_________________
M35i->C45->M50->C55->S55->M55->SX1

http://cuir.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silencer
badatel
badatel

Založen: 28. 02. 2005
Příspěvky: 151

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2005 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No pokud vim tak Fexplorer foti cely display takze neni treba tam nahravat nejaky samostatny tipac obrazku tedy pokud nema nejake vedlejsi funkce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2005 12:42 pm    Předmět: Re: ScreenShoty u SXka Odpovědět s citátem

@Cuir:
Ok.. jdu vyzkouset ten remote.. to tipe screeny ale z PC, tak nejaky soft, ktery by to zvladl obstojne v mobilu ?
@Silencer: Cely displej :o Tak to ho jdu hnedka nainstalovat zpatky Laughing

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
W.I.KING
pisatel
pisatel

Založen: 02. 08. 2004
Příspěvky: 231

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2005 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se osvědčil program Screenshot od Antonyho Pranaty. Je to freeware, takže snad nebude vadit, když tady hodím přímý link? Má celkem dost různých nastvení a navíc je česky wink

W.I.KING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2005 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Wiking: Dikes, taky odzkousim.

@All: Btw. tedka jsem vyzkousel to RemoteS60 - fakt narez ..skoda jen ze je k tomu potreba pripojeni k PC, ale i tak 8) Dancing Dancing Dancing

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
cuir
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 09. 2004
Příspěvky: 526
Bydliště: Brno

3072.76 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2005 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Silencer napsal:
No pokud vim tak Fexplorer foti cely display takze neni treba tam nahravat nejaky samostatny tipac obrazku tedy pokud nema nejake vedlejsi funkce.

omyl ...pokud ja vim tak \fe explorer nesnima listu se signlem a baterkou ..popripade s ikonou zamceni tlacitek a dalsi jako je treba modrej zub IR a tak...takze \fe explorer moc nepropaguju..a ja kdyz potrebuju udelat printscreen mobilu tak to beztak je z duvodu toho ,ze pak to davam na net ,,,..nejak mi nedochazi proc trvas na tom aby si nepotreboval PC Shocked
proste nechapu tvuj zamer.Ale i tak...ja tedy pouzivam kdyz sem u PC remote S60 a kdybych nahodou potreboval sejmout display a nebyl u PC tak bych pouzil feexplorer -..pac mit am nainstlovanej extra program na printsreeny mi prijde jako blbost,ale jak komu vyhovuje.bye

_________________
M35i->C45->M50->C55->S55->M55->SX1

http://cuir.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2005 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cuir napsal:
Silencer napsal:
No pokud vim tak Fexplorer foti cely display takze neni treba tam nahravat nejaky samostatny tipac obrazku tedy pokud nema nejake vedlejsi funkce.

omyl ...pokud ja vim tak \fe explorer nesnima listu se signlem a baterkou ..popripade s ikonou zamceni tlacitek a dalsi jako je treba modrej zub IR a tak...takze \fe explorer moc nepropaguju..a ja kdyz potrebuju udelat printscreen mobilu tak to beztak je z duvodu toho ,ze pak to davam na net ,,,..nejak mi nedochazi proc trvas na tom aby si nepotreboval PC Shocked
proste nechapu tvuj zamer.Ale i tak...ja tedy pouzivam kdyz sem u PC remote S60 a kdybych nahodou potreboval sejmout display a nebyl u PC tak bych pouzil feexplorer -..pac mit am nainstlovanej extra program na printsreeny mi prijde jako blbost,ale jak komu vyhovuje.bye

Proc? Proc ? Very Happy Ja to taky vetsinou potrebuju, kdyz neco hazu na net.. ale obcas treba potrebuju mit v telefonu neco co umi sejmout obrazovku -> treba kdyz nemam pristup ke compu, tak treba ve skole, kdyz chci neco z phonu poslat nekomu, tak nevim jak to poslat nekomu, kdo ma takvy SHit jako je cokoliv jineho nez SXko Rolling Eyes 8) TAkze mu to musim poslat jako obr.. bo treba text v doc nebo pdf ..txt neumi precist.

Jako v podstate mas pravdu.. ale i tak by se mi hodila.. zitra nebo vecer vyzkousim ten co tu postnul wiking Laughing

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
AldaHALtar
badatel
badatel

Založen: 24. 11. 2004
Příspěvky: 125

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně jsem docela spokojenej se ScreenTakerem od SymbianWare
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HDS
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 28. 12. 2004
Příspěvky: 394
Bydliště: OPawa

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zeerax Zeerax Hej ja bych urcite doporucil Remote s60.... Vlastnim full PRO verzi a vubec si nemuzu stezovat.. navic jsem si ted poridil BTklicenku tagze to je fakt narez!! sedis si u kompu SXo na stole a pises sms Tipas obrazky filmy prijimas hovory atd.. fakt super.. navic to je Webkamera a obrazky z toho maji uplne moc hafo nastaveni... spica doporucuju moc moc..
no a pokud chces primo z mobu tak ten Wikiho program je docela dobry :-) za nej dik

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatim nejlepsi po stisknuti navolene klavesy ulozi Screen ve volitelne kvalite jpg na urcene misto. Je Psiloc ScreenCapture 1.62.
netreba pocitac, nelze provest pouze pokud zobrazujete obraz z fotaku.

_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HDS napsal:
Zeerax Zeerax Hej ja bych urcite doporucil Remote s60.... Vlastnim full PRO verzi a vubec si nemuzu stezovat.. navic jsem si ted poridil BTklicenku tagze to je fakt narez!! sedis si u kompu SXo na stole a pises sms Tipas obrazky filmy prijimas hovory atd.. fakt super.. navic to je Webkamera a obrazky z toho maji uplne moc hafo nastaveni... spica doporucuju moc moc..
no a pokud chces primo z mobu tak ten Wikiho program je docela dobry :-) za nej dik

Nj, nj, ale ty ses nemocnej, takze te nebudu otravovat at se ti nepritizi Laughing
Btw. Mam taky S60Remote 2 pro.
@Mio: Dikes, taky vyzkousim

U Remote me hlavne stve, ze to dost seka.. hl. kdyz neco spustim - menu je to OK, ale jakmile zapnu nejakou javu jde to do haje Eh? OBraz se totalne zasekne a rekneme nehodou po 30 sekundach se opet obnovi. A jeste mi nejak nefunugje 65553 barevny mod Think

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group