clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Přesměrování zapnuto
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Přesměrování zapnuto

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vladimír Michálek
kolemjdoucí

Založen: 19. 09. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 1:17 pm    Předmět: Přesměrování zapnuto Odpovědět s citátem

Nazdar. Dřív jsem měl Alcatel 501. Nedávno jsem si koupil AX75 a nevím, co znamená když ukončím hovor, tak se na displeji ukáže s délkou hovoru hláška přesměrování zapnuto, přitom žádné přesměrování zapnuté nemám. Jak nastavit v adresáři to, abych při čtení uloženého jména viděl všechny údaje - mám v adresáři u jména uložené i adresy a na ně se dostanu jen když zadám změnit.
Dík. Míra

edit: upřesněn název, jenda.69
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 1:22 pm    Předmět: Re: Dotaz Odpovědět s citátem

Vladimír Michálek napsal:
Nazdar. Dřív jsem měl Alcatel 501. Nedávno jsem si koupil AX75 a nevím, co znamená když ukončím hovor, tak se na displeji ukáže s délkou hovoru hláška přesměrování zapnuto, přitom žádné přesměrování zapnuté nemám. Jak nastavit v adresáři to, abych při čtení uloženého jména viděl všechny údaje - mám v adresáři u jména uložené i adresy a na ně se dostanu jen když zadám změnit.
Dík. Míra


Přečti si návod k telefonu,tam je to vše popsaný!

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drobcek9056
táta fóra
táta fóra

Založen: 08. 05. 2005
Příspěvky: 1160
Bydliště: Košice

7860.92 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 1:35 pm    Předmět: Re: Dotaz Odpovědět s citátem

Vladimír Michálek napsal:
Nazdar. Dřív jsem měl Alcatel 501. Nedávno jsem si koupil AX75 a nevím, co znamená když ukončím hovor, tak se na displeji ukáže s délkou hovoru hláška přesměrování zapnuto, přitom žádné přesměrování zapnuté nemám. Jak nastavit v adresáři to, abych při čtení uloženého jména viděl všechny údaje - mám v adresáři u jména uložené i adresy a na ně se dostanu jen když zadám změnit.
Dík. Míra


Urcite mas kartu T-Mobile. Neviem ako u vas v Cechah,ale u nas ma T-Mobile jedno zvlastne presmerovanie. Ak si das skontrolovat vsetky presmerovania v mobile,aj tak tam budes mat jedno zaskrtnute a to Ak mimo dosah. Znamena to,ze ak ti niekto vola vtedy,ak mas telefon vypnuty,alebo si nedostupny, resp.telefonujes s niekym inym a nemas aktivovane signalizovat prichadzajuci hovor,tak potom ti pride SMS, ze mas zmeskany hovor z nejakeho cisla.No a toto presmerovanie sluzi na to. Orange u nas tuto moznost nepodporuje,takze u neho po skonceni hovoru nemas vypisane na dislpleji Presmerovanie zapnute.Nemaj strach,to ti kredit ani pausal nestahuje. Su to len tie informacne SMSky o zmeskanych hovoroch.

_________________
momentalne SL55 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je normální, Eurotel to tak dělá taky.
_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud máš aktivovanou nějakou službu jako záznamník nebo upozornění na nepřijatý hovory, tak to píše. Neni to chyba wink
_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro doplnění, tuto službu poskytuje i Oskar. Samozřejměi to jde zrušit, ale přijdeš o tu výhodu hlášení pomocí SMS o ztracených hovorech. U Oskara je to číslo +420608989860.
_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
feErda.cz
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 23. 01. 2005
Příspěvky: 474
Bydliště: Ostrava
Telefon: 736604010
96.96 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2005 9:49 am    Předmět: Re: Přesměrování zapnuto Odpovědět s citátem

jo to dělá služba když máš vypnutý foun a někdo ti volá pak ti prijde sms o zmeskanem hovoru....myslim registr zmeškaných hovorů se jmenuje ta služba a je zadara
_________________
ericson A1018s>siemens MT50>siemens CT65 fw12>25>43>50> CSL65 fakt šupa:) >>siemens S75 ještě větší šupa xD

240967817, feerda@cetrum.cz, http://feerda.borec.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2005 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Siemens to oznámi na konci hovoru a Nokia ešte pred začiatkom, čím niektorým menej znalým pletie hlavu. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JaRaN
začátečník
začátečník

Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 68

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2005 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak, jmenuje se to Registr zmeškanych hovoru a T-Mobile to kazdemu ohromne iniciativne aktivuje automaticky, aniz by o to zakaznik stal. Zavolej si zadara na operatora a postupnym mackanim cisel podle nabidky si to zrus. Do deseti minut ti prijde zprava a mas pokoj. Vlastni zkusenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyCZ
(člen klubu SM)
ostřílený diskusník
(člen klubu SM)<br>ostřílený diskusník

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 525
Bydliště: Roudnice nad Labem

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2005 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me to operator rozhodne sam neaktivoval, musel jsem si to aktivovat sam. Hlaska presmerovani zapnuto mi jako jedina cena za tak uzitecnou sluzbu vubec nevadi.
_________________
MC60 FW13 CZ - 3,5MB FlexMem + T9
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Palio
veterán
veterán

Založen: 23. 11. 2004
Příspěvky: 1525
Bydliště: Velká Hradná (kúsok od TN)

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2005 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj. aj podla mna je to dobra funkci. velmi sa mi to hodi pretoze ked som na sm alebo icq cez mobil taj pouzivam inu kartu a ked dam spet svoju tak aspon viem kto mi volal.
_________________
SGS2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2005 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Palio napsal:
jj. aj podla mna je to dobra funkci. velmi sa mi to hodi pretoze ked som na sm alebo icq cez mobil taj pouzivam inu kartu a ked dam spet svoju tak aspon viem kto mi volal.

Od troch rôznych čísel max. 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladimír Michálek
kolemjdoucí

Založen: 19. 09. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2005 11:55 am    Předmět: Zobrazování polí adresáře AX-75 Odpovědět s citátem

To se sice hezká odpověď, "přečti si návod", ale podle návodu mám zapnuté zobrazování polí např. město, ulice, atd a přesto je při čtení jména v adresáři prázdná plocha. Pokud mám u jména jen číslo, tak je pod tel. číslem je jen označení skupiny. Pokud tam doplním celou adresu tak se otevře vetší plocha, zřejme podle zadaných údajů, ale ta plocha je prázdná.
Míra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2005 12:07 pm    Předmět: Re: Zobrazování polí adresáře AX-75 Odpovědět s citátem

Vladimír Michálek napsal:
... podle návodu mám zapnuté zobrazování polí např. město, ulice, atd a přesto je při čtení jména v adresáři prázdná plocha. Pokud mám u jména jen číslo, tak je pod tel. číslem je jen označení skupiny. Pokud tam doplním celou adresu tak se otevře vetší plocha, zřejme podle zadaných údajů, ale ta plocha je prázdná.
Míra

Bežne vôbec nepoužívam Adresár, stačí mi SIM karta,
ale pretestoval som to na CX75 fw 13, a tam je to všetko OK, pri stručnom zobrazení kontaktu vidím aj miniikonky podrobností, ktoré sa zobrazia a ktoré sú nastavené pre zobrazovanie.
AX75 nemám, ale či to nebude fw, ak to návod píše, a ak to robí aj pri najnovšom fw, potom je to na reklamáciu, resp. podnet na úpravu fw Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group