clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Chteli byste vice zen???
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Chteli byste vice zen???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chteli byste vice zen?
Ano
78%
 78%  [ 33 ]
Ne
14%
 14%  [ 6 ]
Je mi to jedno
7%
 7%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frosby napsal:
No jo ale schvalne skus si pečitať pispevky od koprinky. Určite netuši kde sa nachádza. Jedine tu tapetuje naše fórum nezmyslami.
Však mám pravdu bondcze Idea


A veruze nemas. Very Happy
Dobre meno nam robi i Makavelina.

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z 80% souhlas s frosbym.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pnov
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 383
Bydliště: Trhové Sviny

SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koprinka napsal:
frosby, pro tebe mozna nesmysly ale kdyby me tu lidi nebrali tak tu nechodim, oni me tu vsichni maji hrozne radi vis...

Já tě obdivuji, kdyby se tak chtěla o techniku zajímat moje žena... Applause
Ale bude muset, až jí doslouží N3310, bude chtít nějaké "véčko" a já už se postarám, aby šlo připojit přes DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pnov napsal:
Já tě obdivuji, kdyby se tak chtěla o techniku zajímat moje žena... Applause
Ale bude muset, až jí doslouží N3310, bude chtít nějaké "véčko" a já už se postarám, aby šlo připojit přes DCA-510


tak ji kup CF75, CL75, CF62, nebo CL65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2005 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jak vam.. ale me se ty prispevky od tech dvou - Makv. a Kopri. celkem dobre ctou, je to uplne jiny styl, nez jakym tady vetsina z nas pise Smile . Takze sem pro.. vic zenskych, ale Arrow pravdepodobne vetsi neprehlednost (dokazete kecat o vsem moznem i nemoznem nekolikrat za sebou), coz by asi muselo pribyt moderatoru - uz tak, jak vidim Dartha PZ, tak si rikam, jestli ma neco smysl ptat, kdyz to temer okamzite zamkne :-/. (Nic proti.. aspon je videt, ze jsi moderator a ne, ze to mas jako rank, ale obcas mam fakt pocit,ze mirne prehanis)

Ale obecne - jsem pro Very Happy

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 5:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chjooo, co proti mě všichni máte??? Shocked Když se ti něco nelíbí, tak mi napiš SZ nebo na ICQ a já to teda odemknu....
Nevim co se to tady děje... Sad

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Makavelina
mecenáš
mecenáš

Založen: 04. 07. 2005
Příspěvky: 510
Bydliště: Smržovka

SMM

Příspěvky na SM: 400,-
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 6:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lb01 napsal:


A veruze nemas. Very Happy
Dobre meno nam robi i Makavelina.


Dekuji pekne, snazim se wink Co se tyce koprinky, nic proti ni, zatim jsem nezaregistrovala ze by mela zajem o techniku Razz ale vsimla jsem si ze kdyz je na foru, tak je tu hned podezrele moc lidi, aj na chatu cimpak to bude??? A o to jde ne, aby SM navstevovalo co nejvic lidi wink Koprinko nenech se odradit sovinistickymi blaboly a zustan tu mezi nami

_________________
HTC Touch Diamond -> HTC Wildfire, WildPuzzle ROM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ZeeRaX napsal:
uz tak, jak vidim Dartha PZ, tak si rikam, jestli ma neco smysl ptat, kdyz to temer okamzite zamkne :-/. (Nic proti.. aspon je videt, ze jsi moderator a ne, ze to mas jako rank, ale obcas mam fakt pocit,ze mirne prehanis)[/color]

Nemam pocit,ze DarthPZ zamykal nieco neopravnene.A s tou vetou,ze nema zmysel sa nieco pytat,lebo to DarthPZ okamzite zamkne si to mierne prehnal..moderatori odo mna dostali instrukcie,co maju zamykat a riadia sa nimi.

Ale to sme trochu mimo temu Hand

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm.. Urcite by viacej zien nebolo na skodu Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ved to je uplne jedno ci sem pisu muzi(chlapci) alebo zeny(dievcata). Ked maju co napisat tak nech sem pisu aj transexuali a rozne deviacie. Ak je to k teme tak je to v pohode. Nieje tu ziadna diskriminacia (no dobre, mozno trosku pozitivnej tu je wink ) a tak by to mohlo zostat. Z mojho pohladu su tu zeny vitane tak isto ako muzi.
_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darth PZ napsal:
Chjooo, co proti mě všichni máte??? Shocked Když se ti něco nelíbí, tak mi napiš SZ nebo na ICQ a já to teda odemknu....
Nevim co se to tady děje... Sad
Ooo pozor na velkeho zabijaka Darth PZ.Raz mi zmazal nick !!!A teraz normal : Darth vobec neopravnene nezamyka normalne temy.Ak podporujes sirenie WA*EZ (radsej cenzura ) tak chod na jedno nemenovane *** forum.Hanni asi vie preco vybral Dartha ne?A este k tmy zenam.Na SM by osm uvital viac zien ale nie len pre sekciu OT ale aj pre ostatne sekcie.Bolo by super keby sme o niekolko rokov rozpravali zo zenami ake super patche sme si do nasho Siemensu [BenQu (?) Sad Evil or Very Mad Mad Crying or Very sad ] aplikovali.A len tak mimochodom ... Mali by sme vacsiu sancu na zbalenie zenskej .Pride nejaka zenska ze potrebuje urobit TP tak to robis co najdlhsie pokecas zbalis a mas Very Happy

jistota je jistota Very Happy jenda.69

_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Koprinka
začátečník
začátečník

Založen: 12. 02. 2005
Příspěvky: 49
Bydliště: Krnov, Bruntal a okoli

SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makavelina: diky za podporu, my zeny totiz musime stat pri sobe a proto ani me by nevadilo, kdyby se to na SM rozmnozilo o nekolik dalsich zen. A jak tak koukam na tu statistiku asi tu nejsem jedina...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
feErda.cz
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 23. 01. 2005
Příspěvky: 474
Bydliště: Ostrava
Telefon: 736604010
SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2005 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koprinka napsal:
Makavelina: diky za podporu, my zeny totiz musime stat pri sobe a proto ani me by nevadilo, kdyby se to na SM rozmnozilo o nekolik dalsich zen. A jak tak koukam na tu statistiku asi tu nejsem jedina...

že bych přemluvil ségru?Smile ma mt50, ale vůbec mu nerozumí....aspon by ji to tu prospelo:)

_________________
ericson A1018s>siemens MT50>siemens CT65 fw12>25>43>50> CSL65 fakt šupa:) >>siemens S75 ještě větší šupa xD

240967817, feerda@cetrum.cz, http://feerda.borec.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2005 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh, nějak jsem nepochopil, proč se to tu řeší? To má Koprinka v záloze spoustu holek, které by sem přivedla, ale nevěděla, jestli je tu budeme chtít? Anxious Protože jinak nevidím smysl... Hand d'oh! Ničím tím hlasováním nedosáhneme. Pokud se tu holky budou zapojovat stejně jako kluci a nebudou tu chodit jen na chatování a oblbování kluků, tak jsem taky pro, ať si tu klidně chodí číst rady, radit druhým, či stahovat dobroty pro svého miláčka Siemensíka... wink Angel
_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2005 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tomhle musím souhlasit s Rickym. Nerad bych, aby forum SM a celá SM byla jen chatovacím a seznamovacím webem. Není na to dělaná a má jiné poslání, než aby si tady holky povídaly o klucích a co kde viděly za oblečení (trochu přeháním). A klidně na rovinu řeknu, že zrovna Kopřivka není technický typ, nerozezná pořádně jeden Siemens od druhého a vše co jí drží na SM je asi pouhý odlesk minulosti, když se tu na ní všichni sesypali. Jinak pro SM příliš nového nepřinese a rady se od ní už vůbec nedočkáte. Teď mě ukamenujte, že jsem drzý a že to není pravda, ale můj názor jsem napsal. Makavelina je jiný kafe a ta se snaží a trošku se v telefonech rýpe. Ale ani tu bych nerad, aby nám sem zatahovala nějaký ženský jen proto, aby jich tu bylo víc. Ale tady mám 100% jistotu, že to ona neudělá wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group