clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Chteli byste vice zen???
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Chteli byste vice zen???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chteli byste vice zen?
Ano
78%
 78%  [ 33 ]
Ne
14%
 14%  [ 6 ]
Je mi to jedno
7%
 7%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
iko
začátečník
začátečník

Založen: 16. 02. 2005
Příspěvky: 76
Bydliště: BA, SK

SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2005 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, zasa to nepreanajte z druhej strany... Nie ste tu v praci (aspon si myslim), tak preco by to tu malo byt prudko profesionalne?

Vsetko s mierou wink

_________________
Ičo

M35i -> S65 patch-free (okrem zvuku fotaku)
+lampicka+DCA-540

"Nothing shocks me. I'm a scientist." Indiana Jones

... o zážitok viac. http://www.plusko.net/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2005 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

iko napsal:
No, zasa to nepreanajte z druhej strany... Nie ste tu v praci (aspon si myslim), tak preco by to tu malo byt prudko profesionalne?

Vsetko s mierou wink


No jo ale noptřebujeme tay ženy které budou psát jen do sekce Ostatní wink na to soou tady jiní... ( zdravim ginza )

EDIT: Makavelina je spravný příklad toho jak by měla žena na SM vypadat a chovat se... wink

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-


Naposledy upravil pecanz dne čt říjen 27, 2005 6:48 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ricky
(člen klubu SM)
řád zlaté antény
(člen klubu SM)<br>řád zlaté antény

Založen: 29. 12. 2004
Příspěvky: 969
Bydliště: Havířov

SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2005 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

weitless napsal:
V tomhle musím souhlasit s Rickym. Nerad bych, aby forum SM a celá SM byla jen chatovacím a seznamovacím webem. Není na to dělaná a má jiné poslání, než aby si tady holky povídaly o klucích a co kde viděly za oblečení (trochu přeháním). A klidně na rovinu řeknu, že zrovna Kopřivka není technický typ, nerozezná pořádně jeden Siemens od druhého a vše co jí drží na SM je asi pouhý odlesk minulosti, když se tu na ní všichni sesypali. Jinak pro SM příliš nového nepřinese a rady se od ní už vůbec nedočkáte. Teď mě ukamenujte, že jsem drzý a že to není pravda, ale můj názor jsem napsal. Makavelina je jiný kafe a ta se snaží a trošku se v telefonech rýpe. Ale ani tu bych nerad, aby nám sem zatahovala nějaký ženský jen proto, aby jich tu bylo víc. Ale tady mám 100% jistotu, že to ona neudělá wink


Díky za podporu, ale takhle dopodrobna jsem to zase nemyslel... Anxious Nekritizoval bych tu holky konkrétně Hand , řekněme, že jim jen trošku déle trvá, než se adaptují a naučí... 8) Já taky odjakživa nedokázal rozeznat Siemensy, programovat, patchovat, atd. To vše mne naučila až SM a jsem ji za to moc vděčný. Dancing Applause Takže dávám ženám tu samou šanci se tady chodit učit wink , ale pokud si tady budou chodit jen povídat s chlapama a tahat je od práce, oblbovat nebo chatovat, tak bych je rád odkázal na jiné fóra, seznamky, chaty a podobně zaměřené stránky. Not talking
Shame on you

_________________
Autor Matikáře a brzda Fyzikáře. Zakládám svůj nový portál o Výdělcích na netu a Java aplikacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

SMM
PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2005 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musim sa prizant, ze to hlasovanie osm tam pridal ja. Anxious
Ale to som vobec netusil, ze Koprinka ma v umysle nahovorit niekoho aby sa tu regol. Eh? Skor som to povazoval akesi opatovne rozmutenie vod SiemensManie. Hand wink

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makavelina
mecenáš
mecenáš

Založen: 04. 07. 2005
Příspěvky: 510
Bydliště: Smržovka

SMM

Příspěvky na SM: 400,-
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ricky napsal:


Díky za podporu, ale takhle dopodrobna jsem to zase nemyslel... Anxious Nekritizoval bych tu holky konkrétně Hand , řekněme, že jim jen trošku déle trvá, než se adaptují a naučí... 8) Já taky odjakživa nedokázal rozeznat Siemensy, programovat, patchovat, atd. To vše mne naučila až SM a jsem ji za to moc vděčný. Dancing Applause Takže dávám ženám tu samou šanci se tady chodit učit wink , ale pokud si tady budou chodit jen povídat s chlapama a tahat je od práce, oblbovat nebo chatovat, tak bych je rád odkázal na jiné fóra, seznamky, chaty a podobně zaměřené stránky. Not talking
Shame on you


wink Naprosto souhlasím, ač nerada Pro mě (a nejen pro mě) je SM "posvátným webem", který navštěvuji za účelem, ke kterému tento web slouží, chatů a seznamek je na netu mega, ale asi tam nechoděj normální chlapi, co kopřinko? wink

_________________
HTC Touch Diamond -> HTC Wildfire, WildPuzzle ROM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makavelina napsal:
Ricky napsal:


Díky za podporu, ale takhle dopodrobna jsem to zase nemyslel... Anxious Nekritizoval bych tu holky konkrétně Hand , řekněme, že jim jen trošku déle trvá, než se adaptují a naučí... 8) Já taky odjakživa nedokázal rozeznat Siemensy, programovat, patchovat, atd. To vše mne naučila až SM a jsem ji za to moc vděčný. Dancing Applause Takže dávám ženám tu samou šanci se tady chodit učit wink , ale pokud si tady budou chodit jen povídat s chlapama a tahat je od práce, oblbovat nebo chatovat, tak bych je rád odkázal na jiné fóra, seznamky, chaty a podobně zaměřené stránky. Not talking
Shame on you


wink Naprosto souhlasím, ač nerada Pro mě (a nejen pro mě) je SM "posvátným webem", který navštěvuji za účelem, ke kterému tento web slouží, chatů a seznamek je na netu mega, ale asi tam nechoděj normální chlapi, co kopřinko? wink


Tím si jako chtěla naznačit, že tady jsou normální? Blbost. Minimálně já jsem toho důkazem, že magoři jsou všude. Anebo, že bych byl pouze vyjímka potvrzující co jsi napsala?

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Makavelina
mecenáš
mecenáš

Založen: 04. 07. 2005
Příspěvky: 510
Bydliště: Smržovka

SMM

Příspěvky na SM: 400,-
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:


Tím si jako chtěla naznačit, že tady jsou normální? Blbost. Minimálně já jsem toho důkazem, že magoři jsou všude. Anebo, že bych byl pouze vyjímka potvrzující co jsi napsala?


Myslela jsem to tak, že na chatu jsou podle mě na chat nechodím takže nevím, pouze si to myslím samí úchyláci, prolhaný kluci, kteří píšou jak jim je 25, jsou bohatý a namachrovaný, ve skutečnosti je jim 13,5 a jen se nuděj a podobně založená děvčata jim na ty kecy ochotně skočí, samy sebe popisují jako dlouhonohé krasavice (ve skutečnosti jsou malé tlusté a uhrovité), a jen si krátí dlouhou chvíli touto pokleslou zábavou, na SM je to pro mnoho lidí také zábava, ale nikoli pokleslá, většina lidí co tu jsou mají Siemense jako jednoho ze svých největších koníčků a nejde jim jen o nové melodie a obrázky Pochopitelně ty jsi právě ta vyjímka na SM, potvrzující pravidlo, že úchylové jsou všude

_________________
HTC Touch Diamond -> HTC Wildfire, WildPuzzle ROM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
feErda.cz
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 23. 01. 2005
Příspěvky: 474
Bydliště: Ostrava
Telefon: 736604010
SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makavelina napsal:

Myslela jsem to tak, že na chatu jsou podle mě na chat nechodím takže nevím, pouze si to myslím samí úchyláci, prolhaný kluci, kteří píšou jak jim je 25, jsou bohatý a namachrovaný, ve skutečnosti je jim 13,5 a jen se nuděj a podobně založená děvčata jim na ty kecy ochotně skočí, samy sebe popisují jako dlouhonohé krasavice (ve skutečnosti jsou malé tlusté a uhrovité), a jen si krátí dlouhou chvíli touto pokleslou zábavou, na SM je to pro mnoho lidí také zábava, ale nikoli pokleslá, většina lidí co tu jsou mají Siemense jako jednoho ze svých největších koníčků a nejde jim jen o nové melodie a obrázky Pochopitelně ty jsi právě ta vyjímka na SM, potvrzující pravidlo, že úchylové jsou všude

souhlas, protože taky chodím na chaty Anxious i když někdy to tak není

_________________
ericson A1018s>siemens MT50>siemens CT65 fw12>25>43>50> CSL65 fakt šupa:) >>siemens S75 ještě větší šupa xD

240967817, feerda@cetrum.cz, http://feerda.borec.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sidbin
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 1193
Bydliště: jižní morava

SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nechcete udelat na siemensmanii nahodou seznamku ? Laughing Laughing Laughing lol
_________________
Uz jsem zradil, mam SE W810i

Užitečné java aplikace ZDE

MT50 unlock java---->CX65 FW12>>50 + patchy + 12 ikonove menu Dancing + JIMM + Opera +MicroReader + Oskarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Makavelina
mecenáš
mecenáš

Založen: 04. 07. 2005
Příspěvky: 510
Bydliště: Smržovka

SMM

Příspěvky na SM: 400,-
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sidbin napsal:
nechcete udelat na siemensmanii nahodou seznamku ? Laughing Laughing Laughing lol


Jen to ne!!!! to by pak tenhle web ztratil veškerej svůj smysl...

_________________
HTC Touch Diamond -> HTC Wildfire, WildPuzzle ROM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Makavelina napsal:
sidbin napsal:
nechcete udelat na siemensmanii nahodou seznamku ? Laughing Laughing Laughing lol


Jen to ne!!!! to by pak tenhle web ztratil veškerej svůj smysl...
Třeba ne. Zkusit by se to mohlo... Kdyby se tu třeba našla nějaká atraktivní, inteligentní, pracovitá a hodná bruneta do 30 let, podnikatelka nebo vyšší manažerka, s vlastním autem vyšší střední třídy, vlastním domem, chatou, majetkovými podíly ve velkých firmách a dalším majetkem, ať mi napíše SZ. Rozvedu se a vezmu si ji... To by smysl mělo (teda aspoň pro mně)... Whistle
Ještě někdo se chce seznámit? Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych si dal taky ten boršč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus: kurna ty si s tema milenkama nedáš pokoj?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bondcze napsal:
romulus: kurna ty si s tema milenkama nedáš pokoj?
Jakýma milenkama? Jsem napsal, že si ji vezmu... Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
bondcze napsal:
romulus: kurna ty si s tema milenkama nedáš pokoj?
Jakýma milenkama? Jsem napsal, že si ji vezmu... Think


tak to se tedy omlouvám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group