clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Témata
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Témata

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dagonaut
kolemjdoucí

Založen: 18. 10. 2005
Příspěvky: 25

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2005 7:59 pm    Předmět: Témata Odpovědět s citátem

Mám problém s tématem(to je blbý co?) Very Happy Stáhnul sem si témato z www.zedge.no temáto sem dal koncovku .stc a poslal přes irda do telefonu(Siemens C75) Došlo to v pořádku když sem chtěl to aktivovat tak mi to napasalo toto: Vyskytla se chyba.nevím proč se to tak stalo helpne mi někdo?
_________________
(\_/)

(O.o)

(> <)

This is Bunny.

Copy Bunny into your signature to

help him on his quest for world domination.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
van01
pisatel
pisatel

Založen: 20. 10. 2005
Příspěvky: 295

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2005 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Téma je vlastně kompromovaný soubor typu .zip nebo .rar a otevřeš to třeba ve winraru. Koncovka je ale .sdt (je to trochu jiný způsob komprimace). Po odeslání do mobilu a aktivaci témata se to extrahuje (rozzipuje) do celého systému souborů, jako například se ti v obrázcích udělá složka s prvky témata, v animacích, zvucích atd. Součásti toho jsou i soubory ve složce Témata (.stc), které slouží pro aktivaci témata.
Rozzipované téma v mobilu nemůžeš znova zazipovat, tudíž ho nemůžeš někomu poslat atd. Nemůžeš také smazat jeho jednotlivé prvky, jedinou možností je, že v Nastavení vybereš Témata a u daného témata dáš smazat, tím se ti smažou všechny soubory, které jsi předtím dostal.
Téma na počítači si můžeš rozzipovat a změnit jeho jednotlivé součásti, zpátky ho zkomprimuješ v nějakém programu, ja používám WinAce, v něm můžeš také podobně pracovat s javahrami atd.

* Nico o tom nevím, tohle je jen to jak si představuju že to funguje!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2005 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže je to komprimovaný ZIP. Zkus to přejmenovat na na koncovku zip a otevřít. Pokud v tom archivu bude nějaký soubor *.scs, tak u archivu přejmenuj koncovku na *.sdt, pokud *.col, tak na *.scs

Doufám, že jsem to napsal dost jasně a správně. Prostě nemáš mít koncovku stc, ale buď sdt nebo scs. (myslím, že pravděpodobnější je to sdt)

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
witiko
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 25. 08. 2005
Příspěvky: 349

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2005 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klassicky si témata .sdt sám vyrábím. Uvnitř je .col soubor, který ríká k čemu bude jaký soubor v zip packu sloužit, potom je tam barevný skin .scs, což je taky .zip soubor s .col souborem a 2mi obrázky, které se ukazují po aktivaci skinu a .stc soubor, který po rozzipování(aktivování) nahradí původní .sdt soubor. Pokud je v packu něco navíc, vyhodí si mobil do témat složku, která se jmenuje jako to téma a hodí to do ní nežádoucí soubory, kterým přídělí koncovku .tmp !!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2005 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

witiko napsal:
Klassicky si témata .sdt sám vyrábím. Uvnitř je .col soubor, který ríká k čemu bude jaký soubor v zip packu sloužit, potom je tam barevný skin .scs, což je taky .zip soubor s .col souborem a 2mi obrázky, které se ukazují po aktivaci skinu a .stc soubor, který po rozzipování(aktivování) nahradí původní .sdt soubor. Pokud je v packu něco navíc, vyhodí si mobil do témat složku, která se jmenuje jako to téma a hodí to do ní nežádoucí soubory, kterým přídělí koncovku .tmp !!!! Smile
jo to s tím *.tmp se mi stalo ale nevěděl jsem k čemu to tam je... teď už to vím...
_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
witiko
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 25. 08. 2005
Příspěvky: 349

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2005 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou jsem se snažil počešťovat DocViewer tím, že jsem měnil .xls fajly pomocí MicroReaderu a taky mi to vyhodilo .tmp. To jsem nechápal proč.


PS: Já si měním javu rovnou v mobilu. Rozzipuji v MobileZipu, změním obrázky, případně texty v MicroReaderu a zapakuju. Stejně tak měním i skiny a témata.

PPS: Všimli jste si někdo, že řada x75(osobně jsem skoušel ax75 v porovnání s c65) už má jiné koncovky skinů a témat, 10x pomalejší javu, nemá FlexPam, nemá možnost přejmenovat koncovky a většina souborů se nedá ani posílat, nedovolí javě lézt do syst. souborů a když spouštíte fotku (Např 2 Mpx), tak se vám ukáže jen výřez a nemůžete nijak zoomovat-dezoomovat.... BRRRRRRRR! zdá se, že x70 siemensi končí!!! Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt listopad 10, 2005 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

witiko napsal:
Jednou jsem se snažil počešťovat DocViewer tím, že jsem měnil .xls fajly pomocí MicroReaderu a taky mi to vyhodilo .tmp. To jsem nechápal proč.


PS: Já si měním javu rovnou v mobilu. Rozzipuji v MobileZipu, změním obrázky, případně texty v MicroReaderu a zapakuju. Stejně tak měním i skiny a témata.

PPS: Všimli jste si někdo, že řada x75(osobně jsem skoušel ax75 v porovnání s c65) už má jiné koncovky skinů a témat, 10x pomalejší javu, nemá FlexPam, nemá možnost přejmenovat koncovky a většina souborů se nedá ani posílat, nedovolí javě lézt do syst. souborů a když spouštíte fotku (Např 2 Mpx), tak se vám ukáže jen výřez a nemůžete nijak zoomovat-dezoomovat.... BRRRRRRRR! zdá se, že x70 siemensi končí!!! Sad
fakt? a já si chtěl koupit M75.... Rolling Eyes Crying or Very sad d'oh!
_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Java hry a aplikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group