clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - FREEHOSTINGY - Nekonečné téma; spolehlivost, nové linky...
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

FREEHOSTINGY - Nekonečné téma; spolehlivost, nové linky...
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste zaujatí vůči freehostingům?
Ano, co je zadarmo nemůže být dokonalé..
38%
 38%  [ 10 ]
Ne, freehosting je mnohdy lepší jak placený.
61%
 61%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2005 8:50 pm    Předmět: FREEHOSTINGY - Nekonečné téma; spolehlivost, nové linky... Odpovědět s citátem

Takže...
Rozhodl jsem se založit tento thread, který tu sice už kdysi byl, ale ten už tu není, abych se dozvěděl od vás nějaké nové hostingy a Vaše zkušenosti s nimi. Věřím, že i vy, andílci, máte rádi hostingy s rozumným místem, obrovským trafficem a apatickými adminy kteří nerozeznají mp3 od txt dokumentu.
Abych řekl něco k tomuto threadu, tak napíši pár "pravidel" které bych byl rád kdybyste dodrželi.
1. Nepište linky na hromadné seznamy freehostingů: je to k ničemu. Jen pak tady nebude o čem psát..
2. Striktně dodržujte pravidlo 1.
3. Do postu napište 3-4 linky, nemusíte jich tam mít 100. Spíš o nich něco napište, co o nich víte atd.

Tak, teď dám vám pár linků; jsou to vesměs nové, neokoukané hostingy.

http://1l.com/ Perfektní hosting. 100MB, 2GB traffic, 20 (!!!) subdomén. Myslím, že to bude velmi oblíbený hosting. Nemusíte zobrazovat reklamu.

http://po.gs/ 150MB, 2GB traffic, množnost mít subdoménu forum.vy.po.gs. Celkově je to takový slabší hosting, hlavně registrace je jako nějaký dotazník veřejného mínění. Reklama není povinná.

http://wagoo.com/ Něco pro warezáky. 199MB, 10GB traffic, možnost automatické instalace fóra. Reklama je povinná; banner nahoře. Není to špatné, ale dost mi to připomíná e2uhosting.com. Zatím jsem našel problém jen v tom, že když jsem uploadoval na ftp jeden prog., tak po dokončení se tam neobjevil. Možná chyba, ale je to divné...

Přidám sem další, ale jak jsem řekl: není umění napsat jich co nejvíc, ale něco o nich říct; poreferovat o nich. Snad se Vám budou páčit.

S pozdravem Onecar.

EDIT:// Pokud máte svou vlastní stránku na nějakém hostingu, nebojte se nám ji ukázat. Aspoň můžete hned říct jak jste tam spokokojení


Naposledy upravil Onecar dne ne listopad 13, 2005 11:10 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Free hostingy jsou k ničemu!!! Brick wall Moje osobní zkušenost.Již nikdy více freehosting,jedině placenej.A když si umíš vybrat Whistle je to i levné a super Dancing
_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak který placený? Nerad bych se spálil Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

www.profitux.cz - nejlepší hosting co se týče poměru - cena - výkon wink
_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ááá... Oni tam maj i freehosting Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
Ááá... Oni tam maj i freehosting Dik


Nemáš zač wink Mužeš zkusit i jiný,ale ..... moje zkušenosti asi znáš a víš jak sem pochodil na českejch freehostinzích. Brick wall

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vím jak si pochodil wink Sám jsem ti nějaké linky dával jestli si pamatuješ. Ale dnes se doba změnila. Minimálně ten 1l.com vypadá dost slušně; taky jde o to, na co ten hosting potřebuješ... Mi jde spíš o traffic než místo.
To tohle téma nikoho jiného nezajímá? Neznáte ani jeden hosting? Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
Ááá... Oni tam maj i freehosting Dik


no ten free ani nezkoušej protože ti ho stejně nepovolej Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, teď na to koukám Rolling Eyes Ukázka tvorby Tak moje třídní stránky asi nikoho nezajímaj, že? http://tercie-a.xhosting.cz/index2.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
Jo, teď na to koukám Rolling Eyes Ukázka tvorby Tak moje třídní stránky asi nikoho nezajímaj, že? http://tercie-a.xhosting.cz/index2.html


musíš dát nějaký kvalitní stránky, i když sem to co chtěj nepochopil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Profitux napsal:
Uživatel freehostingové varianty musí udržovat web, pokud možno, co nejvíce validní a musí používat pouze vlastní kód. Vysloveně je zakázáno používaní již hotových "megalomanských" řešení pro web. Např. phpBB, phpNUKE, MAMBO a jiné. Toto se nevztahuje na různé ankety, knihy hostů a podobné drobné aplikace.


Oni mi nepovolí Mambo ani phpBB2? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
Profitux napsal:
Uživatel freehostingové varianty musí udržovat web, pokud možno, co nejvíce validní a musí používat pouze vlastní kód. Vysloveně je zakázáno používaní již hotových "megalomanských" řešení pro web. Např. phpBB, phpNUKE, MAMBO a jiné. Toto se nevztahuje na různé ankety, knihy hostů a podobné drobné aplikace.


Oni mi nepovolí Mambo ani phpBB2? Shocked


to je jedno oni ti tam stejně nepovolí ani hostování tak to neřeš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mail od Profitux napsal:

Dobry den,

Vase zadost o zalozeni freehostingoveho uctu: at05.profitux.cz s ukazkou tvorby: www.signaturess.net

- byla zamitnuta.

S pozdravem
Team ProFiTux.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš hezkou stránku. Obdivuju tě, že jsi to dokázal naisntalovat. Já skončil na úvodní stránce instalace; nějak mi nechtěl vzít ty upravená práva na soubory d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2005 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
Máš hezkou stránku. Obdivuju tě, že jsi to dokázal naisntalovat. Já skončil na úvodní stránce instalace; nějak mi nechtěl vzít ty upravená práva na soubory d'oh!


no ono je mambo problémový a proto sem přešel zpátky na CSNuke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group