clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Nové Siemens, Siemens-BenQ a BenQ telefóny
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Nové Siemens, Siemens-BenQ a BenQ telefóny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2005 4:24 pm    Předmět: Re: nezufam... Odpovědět s citátem

gabos napsal:
k tej cf110 : aj ja som ju uz u nas v HyperNove videl taze sa cudujem ze bola "akoze" zrusena.....

ku Benq-Siemens : Mozno vznikne novy Sony-Ericsson, ale hlavne logo ma SE dobre... to by sa velmi museli snazit aby mali aspon z casti tak dobre....


Sakra nie CF110 ale CC75...no aspoň mi veríte, že v tom mám chaos.

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gabos
začátečník
začátečník

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 84

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2005 4:46 pm    Předmět: Re: nezufam... Odpovědět s citátem

Lasky napsal:
gabos napsal:
k tej cf110 : aj ja som ju uz u nas v HyperNove videl taze sa cudujem ze bola "akoze" zrusena.....

ku Benq-Siemens : Mozno vznikne novy Sony-Ericsson, ale hlavne logo ma SE dobre... to by sa velmi museli snazit aby mali aspon z casti tak dobre....


Sakra nie CF110 ale CC75...no aspoň mi veríte, že v tom mám chaos.


myslim ze teraz este neni v com mat chaos Very Happy , este len pride cas SLV, S88 ci E71... potom nastane riadny chaos

_________________
Ericsson T28s (dedictvo po dedovi) -> Siemens A50 -> Siemens SX1 , 256 MB RS-MMC -> Siemens CX75, 256 RS - MMC, headset -> SE W710i komplet... Wink -> Nokia 6120 classic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fbio
začátečník
začátečník

Založen: 05. 11. 2004
Příspěvky: 92
Bydliště: Příhon 274 664 32 Vranov

66.14 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2005 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi fakt nevím jak s náma chce ten benkjů ještě j***t... Toto je už na mě moc. Ted jen SXG75. S88 asi ne Sony Ericssona ted mám a chci siemens ne bůhvícosi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2005 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

btw, příští rok bude (pravděpodobně) představen model s OS (asi Windows, když Benq Symbian odepsal), ne však v lednu, ale asi až na CeBitu
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2005 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kiezby mal SavaJE Pray Mne by to velmi vyhovovalo Smile
_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
koca2
pisatel
pisatel

Založen: 24. 10. 2005
Příspěvky: 239
Bydliště: Olomouc

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2005 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nosferatu napsal:
Bože, mezera na nule???? Kde sem to, xakru, jenom viděl???? Aha, už vím. Myslím, že ta značka začíná nějak jako "No..." nebo tak nějak Brick wall Brick wall Brick wall
Farewell Siemens


No me by teda mezera na nula vyhovovala....to je vec ktera mi pripada fakt hodne dobra....zvykl jsem si na to na nokii asi za 20 minut a prevykal jsem si na siemensu mesic...duvod:na nulu muzu obema palcema a tak se psani urychli....takze nula by byla super! Applause

_________________
Sony CMD - j5 -> ME45 -> M65 FW 50 - Purple and white prostredi (by me), 12 ikon v menu (by Bonfire), micro reader, EN slovnik, hafo her, Jimm, Matikar, Oskarek, Photo editor, Opera Mini
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
gabos
začátečník
začátečník

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 84

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2005 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koca2 napsal:
nosferatu napsal:
Bože, mezera na nule???? Kde sem to, xakru, jenom viděl???? Aha, už vím. Myslím, že ta značka začíná nějak jako "No..." nebo tak nějak Brick wall Brick wall Brick wall
Farewell Siemens


No me by teda mezera na nula vyhovovala....to je vec ktera mi pripada fakt hodne dobra....zvykl jsem si na to na nokii asi za 20 minut a prevykal jsem si na siemensu mesic...duvod:na nulu muzu obema palcema a tak se psani urychli....takze nula by byla super! Applause


z mojho okolia som odpozoroval ze vecsina siemensakov nokie z celeho srdca neznasa takze si asi vynimka...... Eh?

_________________
Ericsson T28s (dedictvo po dedovi) -> Siemens A50 -> Siemens SX1 , 256 MB RS-MMC -> Siemens CX75, 256 RS - MMC, headset -> SE W710i komplet... Wink -> Nokia 6120 classic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2005 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, jsem toho příkladem. Na Nokiích (když se mi nedejbože už musí dostat do ruky) píšu místo mezer zásadně tečky. (Vadí mi to. Nula je většinou moc blízko spodnímu okraji a býva zpravidla špatně přístupná, při držení jednou rukou má telefon tendenci z ní vypadávat. [třeba u nějaké N3310 nebo 5110 to člověku nepřijde, ale u nových telefonů, které mají malou klávesnici a nulu moc nízko... Hrůza]) Nejde o zvyk. Je to závažná chyba. No a o červeném tlačítku ani nemluvím. Ukládám třeba číslo do seznamu, intuitivně ho zmáčknu... A všechno v pr... - můžu začít znova. Jedno Softkey stále a zcela zbytečně obsazeno volbou Zpět. Hloupost. Nejvíce mě na tom štve, že S75 je na tom stejně. Každá změna je k horšímu. Říkám to stále. (Proč na nových modelech musí dělat nové chyby, které v předchozí řadě nebyly?!)
_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PoloGTI
začátečník
začátečník

Založen: 16. 04. 2005
Příspěvky: 66

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2005 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mne sa tieto nové Siemensi nejak nepozdávajú a to značenie je totálna hrôza. Vidím to tak že S75 alebo SXG75 je môj poslední Siemens toto my už pripadá ako nejaké ázijské klony.Len dúfam že ich siemens stihne vidať do ďalších vianoc Laughing
_________________
Motorola T180 -> Nokia 3330 -> Siemens C60 -> Siemens CXT65 > Benq-Siemens E71 + micro SD 512Mb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kalimero
začátečník
začátečník

Založen: 20. 10. 2005
Příspěvky: 39
Bydliště: Prešov

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tipujem, že siemens už nadobro skončil. Značenie, vizáž, aká bude úroveň práce so súbormi a úprava SW Question Think Question
_________________
CX75-FW13=RS-MMC 256-A DATA=DCA-500=DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koca2
pisatel
pisatel

Založen: 24. 10. 2005
Příspěvky: 239
Bydliště: Olomouc

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2005 12:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gabos napsal:
z mojho okolia som odpozoroval ze vecsina siemensakov nokie z celeho srdca neznasa takze si asi vynimka...... Eh?

Ja je taky nesnasim ale nula mi proste vyhovuje vic nez 1....kdyby to tak mel samsung tak bych ted mluvil o samsungu.... Exclamation
BTW: Doufam ze udelaji S88 v odolne verzi! Whistle Applause

_________________
Sony CMD - j5 -> ME45 -> M65 FW 50 - Purple and white prostredi (by me), 12 ikon v menu (by Bonfire), micro reader, EN slovnik, hafo her, Jimm, Matikar, Oskarek, Photo editor, Opera Mini
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
koca2
pisatel
pisatel

Založen: 24. 10. 2005
Příspěvky: 239
Bydliště: Olomouc

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2005 12:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

simp napsal:
Přesně tak, jsem toho příkladem. Na Nokiích (když se mi nedejbože už musí dostat do ruky) píšu místo mezer zásadně tečky. (Vadí mi to. Nula je většinou moc blízko spodnímu okraji a býva zpravidla špatně přístupná, při držení jednou rukou má telefon tendenci z ní vypadávat. [třeba u nějaké N3310 nebo 5110 to člověku nepřijde, ale u nových telefonů, které mají malou klávesnici a nulu moc nízko... Hrůza]) Nejde o zvyk. Je to závažná chyba. No a o červeném tlačítku ani nemluvím. Ukládám třeba číslo do seznamu, intuitivně ho zmáčknu... A všechno v pr... - můžu začít znova. Jedno Softkey stále a zcela zbytečně obsazeno volbou Zpět. Hloupost. Nejvíce mě na tom štve, že S75 je na tom stejně. Každá změna je k horšímu. Říkám to stále. (Proč na nových modelech musí dělat nové chyby, které v předchozí řadě nebyly?!)

No ja mel 6100 a ten problem jsem nemel....proste mi nula vyhovuje vic....s tim softkeyem mas ale pravdu....a o cervenym ani nemluv....to jsem nesnasel! Staci prehmat a jsi v pr***i Brick wall Brick wall

_________________
Sony CMD - j5 -> ME45 -> M65 FW 50 - Purple and white prostredi (by me), 12 ikon v menu (by Bonfire), micro reader, EN slovnik, hafo her, Jimm, Matikar, Oskarek, Photo editor, Opera Mini
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2005 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže na www.modopo.com jsou k těm telefonum uvedeny nejaké další novinky -
Nejpodstatnější z toho asi je že budou představeny 17. ledna..

Nic jineho už asi není duležité.. takež si to pokud to chcete vedet vsecko... [/list]

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 03, 2006 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bože to je designérskej hnůj. A radši ani nechci vědět nic o funkcích. No Siemens je prostě pryč a je na čase se s tím smířit. Takže teď to vypadá na přestup na Eriky tj. změna k horšímu. Ještě dodávám to, co jsem psal kdysi dávno, když ještě nebylo rozhodnuto jestli se vůbec bude Siemens prodávat:

citace:

Taky jsem zapomněl připomenout, že se změní i SiemensMania. Po té "prestrojce" Siemensu samozřejmě. Půjde to pomalu, ale jistě. Jak plíseň, co pomalu žere sýr v ledničce. Redaktoři budou mít víc a víc času, protože už nebudou psát tolik článků. Nebude totiž o čem psát. Na fórech se bude povalovat zatuchlý prach, mezi kterým budou usínat skalní siemens-maniaci. Budou tu však a pouze jen z čirého zoufalství. Zoufalství z toho, že jakákoliv snaha o obnovení padlé slávy je k ničemu nakonec odradí většinu a ta menšina se utopí v pocitu práznoty s příchutí Nokije. Nakonec si ale všichni zvykneme. Nakonec nás všechny ta beznaděj změní natolik, že budem dokonce rádi, že s telefonem, co si koupíme lze v podstatě jen volat a posílat zprávy. Nakonec všichni zapadnem do prázdného tupého černobílého bláta monotónu ve kterém život znamená podřízení se. Už žádné změny. Už se nebudem ani snažit něco měnit. Už se nebudem odlišovat. Budem jak ty primitivní tupé a unavené Nokijácké hlavy... Takhle to dost možná bude.

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
diablo
táta fóra
táta fóra

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 1442
Bydliště: Tonbridge (GB)

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 04, 2006 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked sa tak na to pozeram tak by som aj plakal (ale uz som velky a chlapci neplacu) Na to mozem p[ovedat len jedno: motomodders.net
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Hadam sa to zmeni ked/ak vyjde nieco s operacnym systemom.

_________________
M35 upravena -> MT50 tuned-> MC60 -> M55 fw10 ->fw11 ->fw91 (+patche) ->dead -> SX1 fw13 ->fw15 uk-de-ru ->fw15 uk-cz-sk + themes +1GB Pretec

For Blood is Life...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group